Dog.bg Форуми : Нови правила и молба към новодошлите

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Нови правила и молба към новодошлите Само за подфорум Чихуахуа

#1 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Икона за мнението  Публикувано: 02 November 2009 - 06:43 PM

Добре дошли в темата чихуахуа!
Уважаеми съфорумчани и бъдещи такива, за да бъде по -пригледно и лесно за намиране на интересуващият ви въпрос ,моля четете ВНИМАТЕЛНО заглавията на подтемите тук! Ако желаете да споделите нещо преценете дали няма създадена подходяща вече такава!!!Дублажите разтеглят и натоварват допълнително и четящи и модераторите!
Моля за разбиране!Благодарим ВИ предварително и приятно прекарване в света на ЧИХУАХУА! :smile:


Всички теми и постове с цел закупуване или продажба на НЕРОДОСЛОВНИ кучета продавани за Чихуахуа , както и постове свързани с търсене на неродословни партньори и неродословни кучила ще бъдат изтривани. Форумът не е място да се прави връзка на прекупвачите към нови заблудени клиенти.


#2 Потребителят е офлайн   Dobi870 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 229
  • Регистрация: 25-February 09
  • Gender:Female
  • Location:Stuttgart, Deutschland

Публикувано: 03 November 2009 - 01:50 PM

Аз не разбрах защо моят пост е изтрит....?
User's Signature

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   viki6 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 234
  • Регистрация: 18-May 07
  • Gender:Female
  • Location:софия

Публикувано: 28 November 2009 - 09:41 PM

не че аз разбрах защо няколко мой постове бяха изтрити. да не казвам че мойте са родословни и имам също като останалите регестриран развъдник. явно трябва този отговор да потърся при по висшестоящи в този форум .
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА ЧИХУАХУА "CHARINA"

#4 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 28 November 2009 - 11:23 PM

Цитат(viki6 @ Nov 28 2009, 09:41 PM) <{POST_SNAPBACK}>
не че аз разбрах защо няколко мой постове бяха изтрити. да не казвам че мойте са родословни и имам също като останалите регестриран развъдник. явно трябва този отговор да потърся при по висшестоящи в този форум .


Продавате ли неродословни чихуахуа ? Ако е така постът е изтрит по тази причина .Ако кученцата са били с редовни документи и родословия трябваше да го напишете. Има си специална тема за представяне на такива кучила и техните родители.
Гневният тон е излишен , постарайте се да бъдете ясни в постовете си .


#5 Потребителят е офлайн   viki6 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 234
  • Регистрация: 18-May 07
  • Gender:Female
  • Location:софия

Публикувано: 29 November 2009 - 11:25 PM

Цитат(Ancheto @ Nov 28 2009, 10:23 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(viki6 @ Nov 28 2009, 09:41 PM) <{POST_SNAPBACK}>
не че аз разбрах защо няколко мой постове бяха изтрити. да не казвам че мойте са родословни и имам също като останалите регестриран развъдник. явно трябва този отговор да потърся при по висшестоящи в този форум .


Продавате ли неродословни чихуахуа ? Ако е така постът е изтрит по тази причина .Ако кученцата са били с редовни документи и родословия трябваше да го напишете. Има си специална тема за представяне на такива кучила и техните родители.
Гневният тон е излишен , постарайте се да бъдете ясни в постовете си .



единствените кучета , които продавам са от моите и не знам кой е казал че не са родословни да ви снимам родословията ли?
и нямам спомен да съм ги продавала тук , че за това да ми се изтриват постовете. единственият ми въпрос беше защо накой си мисли че за 1000лв. не може да бъде родословно. всичките ми кучета са купувани от клуба на чихуахуа на бг. - от боби ямаков

User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА ЧИХУАХУА "CHARINA"

#6 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 29 November 2009 - 11:44 PM

Viki6, от доста време не пиша тук,но веднага ми докладваха,че този ,,някой,, съм аз.Не разбирам защо се заяждаш с мен,като по този начин си правиш реклама на твоите цени.Това което съм написала се отнася за тези легитимни развъдчици,които са обявени тук във форума и са представили своите родословни кучета.Щом си сметнала,че твоите родословни кучета можеш да предложиш на тази цена ОК!Никой нищо не ти казва,но моля да запазим добър тон и да не се гневиш!
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#7 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 30 November 2009 - 12:47 AM

Цитат(viki6 @ Nov 29 2009, 11:25 PM) <{POST_SNAPBACK}>
единствените кучета , които продавам са от моите и не знам кой е казал че не са родословни да ви снимам родословията ли?
и нямам спомен да съм ги продавала тук , че за това да ми се изтриват постовете. единственият ми въпрос беше защо накой си мисли че за 1000лв. не може да бъде родословно. всичките ми кучета са купувани от клуба на чихуахуа на бг. - от боби ямаков

Неразбрах продавате ли неродословни чихуахуа? Ако продавате неродословни чихуахуа , а имате легитимен развъдник , тогава ще трия всеки Ваш пост , защото си има правилник. Цената няма значение в случая излишно е да я повтаряте.

#8 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 30 November 2009 - 12:48 AM

Цитат(viki6 @ Nov 29 2009, 11:25 PM) <{POST_SNAPBACK}>
единствените кучета , които продавам са от моите и не знам кой е казал че не са родословни да ви снимам родословията ли?
и нямам спомен да съм ги продавала тук , че за това да ми се изтриват постовете. единственият ми въпрос беше защо накой си мисли че за 1000лв. не може да бъде родословно. всичките ми кучета са купувани от клуба на чихуахуа на бг. - от боби ямаков

Неразбрах продавате ли неродословни чихуахуа? Ако продавате неродословни чихуахуа , а имате легитимен развъдник , тогава ще трия всеки Ваш пост , защото си има правилник. Цената няма значение в случая излишно е да я повтаряте.

#9 Потребителят е офлайн   viki6 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 234
  • Регистрация: 18-May 07
  • Gender:Female
  • Location:софия

Публикувано: 30 November 2009 - 06:44 PM

не непродавам. от много време имам само родословни и в последствие развъдник регистриран.( ако искаш ела ми нагости да видиш
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА ЧИХУАХУА "CHARINA"

#10 Потребителят е офлайн   viki6 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 234
  • Регистрация: 18-May 07
  • Gender:Female
  • Location:софия

Публикувано: 30 November 2009 - 06:48 PM

нещо не си ме разбрала правилно. нито се гнивя нито се заяждам. просто попитах и се ядосах че се изтри. цена тук не съм сложила за да си правя реклама. съжалявам , че така излезе. познавам те и те попитах? някой друг явно ги представя така нещата.










e='techichi' date='Nov 29 2009, 10:44 PM' post='725016']
Viki6, от доста време не пиша тук,но веднага ми докладваха,че този ,,някой,, съм аз.Не разбирам защо се заяждаш с мен,като по този начин си правиш реклама на твоите цени.Това което съм написала се отнася за тези легитимни развъдчици,които са обявени тук във форума и са представили своите родословни кучета.Щом си сметнала,че твоите родословни кучета можеш да предложиш на тази цена ОК!Никой нищо не ти казва,но моля да запазим добър тон и да не се гневиш!
[/quote]

User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА ЧИХУАХУА "CHARINA"

#11 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 30 November 2009 - 07:37 PM

Цитат(viki6 @ Nov 30 2009, 06:44 PM) <{POST_SNAPBACK}>
не непродавам. от много време имам само родословни и в последствие развъдник регистриран.( ако искаш ела ми нагости да видиш

Това е добре. Има специална тема и там може да представиш кучилата. Все пак немога знам всяко куче у нас , а правилата на форума изискват да се трият постове с цел реклама и продажба на неродословни кичета без предупреждение.


#12 Потребителят е офлайн   viki6 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 234
  • Регистрация: 18-May 07
  • Gender:Female
  • Location:софия

Публикувано: 30 November 2009 - 09:55 PM

с риск да се повторя - реклама тук не съм си правила и няма да правя. правилата ги знам много добре и смятам че съм ги спазила. един въпрос зададен от мен не означава че си правя реклама. както и дае разбрахме се и приключваме този бемислен разговор.не ми се оправдава повече , какво съм казала , защо и кой какво е разбрал и как го е изтълкувал.

User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА ЧИХУАХУА "CHARINA"

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни