Dog.bg Форуми : Изолатор БУРГАС. Надеждата, която познавате!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (19 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Изолатор БУРГАС. Надеждата, която познавате! Ограниченият, но свободен огнен дух, на десетки забравени душици!

#41 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 21 January 2010 - 02:58 PM

Милото момиче! Все пак, Грима, аз се радвам, че ти й показа какво означава дом, диван, топлина, другарчета. Какво означава ласка и нощ, прекарана на топло. Вярвам, че и тя го е усетила. Знам колко ти е мъчно сега, но понякога решенията не ги взимаме ние.
User's Signature

Качена снимка

#42 Потребителят е офлайн   Waikikii Икона

  • Free the мушмул :)
  • PipPipPip
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 2201
  • Регистрация: 04-December 05
  • Gender:Female
  • Location:гр. София

Публикувано: 21 January 2010 - 03:07 PM

rf_011.gif Сбогом момиче! Изпратили са те с целувка, така и ще те посрещнат на моста на дъгата! Почивай в мир!

#43 Потребителят е офлайн   insult Икона

  • свободен радикал
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3974
  • Регистрация: 04-November 05
  • Gender:Female

Публикувано: 21 January 2010 - 03:09 PM

grima, ужасно много съжалявам...
User's Signature

Качена снимка

#44 Потребителят е офлайн   Anuk Икона

  • северен вятър
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 5391
  • Регистрация: 27-December 07
  • Gender:Not Telling
  • Location:София

Публикувано: 21 January 2010 - 03:10 PM

Grima, Благодарение на теб тя разбра какво е обич и топлина, не си отиде сама

Прикачени снимки

  • Прикачена снимка


#45 Потребителят е офлайн   lizka Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3074
  • Регистрация: 28-September 07
  • Gender:Female
  • Location:гр. Варна

Публикувано: 21 January 2010 - 03:17 PM

Моите най-искрени съболезнования. Аз също познавам любовта на ирландките, техният предан поглед, техните толкова големи и прекрасни кафеви очи изпълнение с топлота и доброта. Невероятни кучета, благодаря Ви, че се погрижихте за нея в псоледните й дни. rg_057.gif
User's Signature

Качена снимка

#46 Потребителят е офлайн   Снуупи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 485
  • Регистрация: 18-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:Кучета,Дизайн,Туризъм,Фотография
  • Skype:

Публикувано: 21 January 2010 - 04:33 PM

Аз....аз нищо не мога да кажа в момента...просто.. ud_009.gif .пффф...преди 10 дни го разхождах това кученце, а сега вече го няма....явно наистина е имала проблем.
Единственото хубаво е че я измъкнахте оттам,макар и за малко да се почувства обичана,а не да умре в приюта...и като питаме за нея да кажат че е "осиновена". rg_057.gif rg_057.gif rg_057.gif dh_188.gif


User's Signature

Липсваш ми момченце, никога няма да те забравя....спи спокойно и ме чакай...там някъде пак ще се срещнем. Чарли - (27.06.1995г - 26.12.2009г)
* АЗ ПОДКРЕПЯМ *
Качена снимка

#47 Потребителят е офлайн   grima Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2525
  • Регистрация: 12-March 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 January 2010 - 05:47 PM

Обещах ви да сложа няколко снимки на Кора, направени в малкото дни, в които беше при нас...
Не мога да изразя как се чувстваме всички... Безмислено е...

Почивай в мир, мое златно момиче!!! Тичай с останалата банда на воля из обширните поляни...

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#48 Потребителят е офлайн   migla Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 146
  • Регистрация: 23-September 09

Публикувано: 25 January 2010 - 08:52 PM

Миличката ми!!! Още отказвам да повярвам!
User's Signature

Качена снимка

#49 Потребителят е офлайн   Mery_Jeane Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 14
  • Регистрация: 27-January 10
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 27 January 2010 - 12:21 PM

Боже, уникална е... Реших да видя какво пише за приюта в Бургас, изведнъж виждам невероятна красавица, а накрая на темата... Жалко е, че я няма вече. Наистина... Адски красива.
Дано всички душички успеят да се измъкнат от тази нелепа ситуация и намерят свой топъл и уютен дом. Всяко същество го заслужава, а ние хората можем да помогнем в това начинание.

P.S. Искам да попитам за едно сладурче което видях на снимките.
Имате ли напредстава още ли е в приюта и въобще като цяло има ли някой във форума който може да ми даде информация за сладура.
User's Signature

Качена снимка
I'm looking at you through the glass...
Don't know how much time has passed
Oh god it feels like forever
But no one ever tells you that forever
Feels like home sitting all alone inside your head

#50 Потребителят е офлайн   Снуупи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 485
  • Регистрация: 18-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:Кучета,Дизайн,Туризъм,Фотография
  • Skype:

Публикувано: 27 January 2010 - 02:40 PM

Цитат(Mery_Jeane @ Jan 27 2010, 12:21 PM) <{POST_SNAPBACK}>
P.S. Искам да попитам за едно сладурче което видях на снимките.
Имате ли напредстава още ли е в приюта и въобще като цяло има ли някой във форума който може да ми даде информация за сладура.


Аз ще се опитам да дам малко инфо,кучето е мъжко,младо е,много социално винаги се радва и иска да излиза на разходка,бил е част от контингента на бездомниците в кв.Славейков,като там е бил хранен от съседни магазинчета и търговци,докато "добри" хора не са се обадили за него да бъде прибран в приюта,защото им гонел клиентите.
Не знам как им е гонил клиентите при положение че това куче е адски обичливо и очевидно обича да е сред хора.
Има нещо хъски-вълче подобно в него.
На въпроса дали е още в приюта,това може да проверим и да съобщим след няколко дни.

User's Signature

Липсваш ми момченце, никога няма да те забравя....спи спокойно и ме чакай...там някъде пак ще се срещнем. Чарли - (27.06.1995г - 26.12.2009г)
* АЗ ПОДКРЕПЯМ *
Качена снимка

#51 Потребителят е офлайн   migla Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 146
  • Регистрация: 23-September 09

Публикувано: 27 January 2010 - 04:15 PM

Да, хубавецът все още е в приюта и чака своя човек! Имаше кожен проблем, който започнахме да лекуваме, към края на лечението го прибраха, но вече беше затихнало.
Изключително социален и много весел. Не е проявявал никаква агресия, дори към по-малки скандалджии! Кастриран е! Абе...рядък екземпляр! Ако решите..... Всички ще са щастливи!
User's Signature

Качена снимка

#52 Guest_Temeuga_*

  • Група: Гости

Публикувано: 27 January 2010 - 06:33 PM



re_037.gif
Ще си позволя малко нахално да взема думата, ей така изведнъж, а доскоро само четях, но приемам интереса към белия сладур лично smile.gif Затова, защото...
Около района на местожителството ми обикаля бездомна дратхарка (забелязала съм я от миналото лято). В началото на декември, миналата година се разгони и тогава забелязах младежа, "залепен" за опашката ѝ, естествено ab_041.gif
Точно три дни успяхме да му даваме лекарството и собственичката на магазина за бебешки стоки се обадила където и на който трябва и обяснила кога и къде могат да го заловят eg_033.gif, защото и гонел клиентките. Дано да е за хубаво-така де-да си намери кой да го обича и кого да обича ae_085.gif
Убедена съм, че някой някога го е обичал и го е наричал "кучето ми", само че недостатъчно, че да го отглежда болен, жалко за което. Страшно енергичен(това го разбрах, когато го водих на повод в приюта), лесно се води на повод. Вярно е - няма грам агресия, нито към други животни (вкл. и котки), нито към възрастни, нито към деца, по-скоро много лесно би се приобщил към новата си "глутница" - това по личните ми наблюдения, когато имах тази възможност.
Ако решите и го осиновите, няма да сгрешите! Със сигурност, зад решетки не се чувства прекрасно.
Migla, разкажи за емоционалната питбулка, моля те!


П.П. Весело ловуване във вечните ловни полета, миличка dog.gif . dh_188.gif Съжалявам, че ще го напиша в минало време -беше страхотно куче. grima, нали не сте забравила да споменете на доктора за Tegretol-а?

П.П.2 Ако някой се поинтересува от млад женски дратхаар, изключително интелигентен и с благородно излъчване - да пише. Ще се постарая да я снимам и да действаме и за нея. Грехота е такова прекрасно създание да си проси храната и доброто отношение. Кучата не е кастрирана.

#53 Потребителят е офлайн   Mery_Jeane Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 14
  • Регистрация: 27-January 10
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 27 January 2010 - 09:04 PM

Снуупи, migla благодаря ви за информацията. Вече се свързаха с мен в скайп, предполагам, че скоро ще обсъдим за какво по точно става въпрос. Иначе наистина уникален красавец е, точно приликата с вълк много ме впечатли. Даже не знам защо в главата ми се върти и "Белия Зъб"
Дано и аз и Белия зъб имаме късмет (:
Трябва да видим дали ще се справим с два фактора - котката ми и малкия ми брат dry.gif
Стискайте палци.
User's Signature

Качена снимка
I'm looking at you through the glass...
Don't know how much time has passed
Oh god it feels like forever
But no one ever tells you that forever
Feels like home sitting all alone inside your head

#54 Потребителят е офлайн   JennyB Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 489
  • Регистрация: 25-November 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 27 January 2010 - 09:25 PM

Стискам силно палци за Белият Зъб и за теб!

Дано имате късмета да се съберете и никое от любимите ви същества наоколо не ви попречи!

П.П. Сега прочетох за ирландката... много тъжна история, grima, наистина много съжалявам... Но на снимките се вижда, как Кора ти казва с поглед: "Разбирам всичко, което правиш за мен. За мен най-важното е, че си до мен... вече не съм изгубена"

Почивай в мир, мило сетерче. Със стоплена душа.

#55 Потребителят е офлайн   Снуупи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 485
  • Регистрация: 18-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:Кучета,Дизайн,Туризъм,Фотография
  • Skype:

Публикувано: 27 January 2010 - 09:33 PM

Цитат(Mery_Jeane @ Jan 27 2010, 09:04 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Снуупи, migla благодаря ви за информацията. Вече се свързаха с мен в скайп, предполагам, че скоро ще обсъдим за какво по точно става въпрос. Иначе наистина уникален красавец е, точно приликата с вълк много ме впечатли. Даже не знам защо в главата ми се върти и "Белия Зъб"
Дано и аз и Белия зъб имаме късмет (:
Трябва да видим дали ще се справим с два фактора - котката ми и малкия ми брат dry.gif
Стискайте палци.


Разбира се че ще ви стискаме палци,кучето е страхотно и не заслужава да е там(не че другите заслужават) ea_103.gif

User's Signature

Липсваш ми момченце, никога няма да те забравя....спи спокойно и ме чакай...там някъде пак ще се срещнем. Чарли - (27.06.1995г - 26.12.2009г)
* АЗ ПОДКРЕПЯМ *
Качена снимка

#56 Потребителят е офлайн   grima Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2525
  • Регистрация: 12-March 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 January 2010 - 11:04 AM

Цитат(Temeuga @ Jan 27 2010, 06:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
П.П. Весело ловуване във вечните ловни полета, миличка dog.gif . dh_188.gif Съжалявам, че ще го напиша в минало време -беше страхотно куче. grima, нали не сте забравила да споменете на доктора за Tegretol-а?


Разбира се, че знаехме за Тегретола ! Дадоха ни половин блистер когато я вземахме в Бургас и сме й го давали, казали на всички лекари, които са я гледали и тн. В какъв смисъл да сме забравили???
User's Signature

Качена снимка

#57 Потребителят е офлайн   Снуупи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 485
  • Регистрация: 18-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:Кучета,Дизайн,Туризъм,Фотография
  • Skype:

Икона за мнението  Публикувано: 31 January 2010 - 12:03 PM

Здравейте отново и от нас, днес бяхме в приюта,нахранихме животинките,разходихме някои от тях и ги нащракахме.За съжаление има няколко нови попълнения,а и старите си стоят и чакат...Да ви представя част от тях:

Най-новите обитатели,възрастен(8-10г)кокершпаньол,и неговото приятелче по клетка...пинчероподобен мъжкар.И двамата оставени от собствениците си.


А тази добродушна госпожица,вече е кастрирана и очаква с надежда своя човек.

За този младеж ми е жал много,той е напълно сляп. sad.gif
Още снимки от днешното ни посещение може да разгледате:
тук
На бялото куче приличащо на вълк и евентуално на малкото бяло пинчероподобно им предстоят осиновявания,да им стискаме палци. ae_085.gif af_089.gif
User's Signature

Липсваш ми момченце, никога няма да те забравя....спи спокойно и ме чакай...там някъде пак ще се срещнем. Чарли - (27.06.1995г - 26.12.2009г)
* АЗ ПОДКРЕПЯМ *
Качена снимка

#58 Потребителят е офлайн   Снуупи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 485
  • Регистрация: 18-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:Кучета,Дизайн,Туризъм,Фотография
  • Skype:

Публикувано: 02 February 2010 - 03:13 PM

Вчера, оставена от собственика си dry.gif ротвайлерка.На 3г.,казва се Сара.Все още е шашната къде се намира,иначе върти дупе и плаче когато някой се доближи.

и три от бебешоците,двете черни са мъжки, а кафявото е момиченце.На 2 месеца са.
User's Signature

Липсваш ми момченце, никога няма да те забравя....спи спокойно и ме чакай...там някъде пак ще се срещнем. Чарли - (27.06.1995г - 26.12.2009г)
* АЗ ПОДКРЕПЯМ *
Качена снимка

#59 Потребителят е офлайн   grima Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2525
  • Регистрация: 12-March 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 02 February 2010 - 03:30 PM

Цитат(Снуупи @ Feb 2 2010, 03:13 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Вчера, оставена от собственика си dry.gif ротвайлерка.На 3г.,казва се Сара.Все още е шашната къде се намира,иначе върти дупе и плаче когато някой се доближи.

и три от бебешоците,двете черни са мъжки, а кафявото е момиченце.На 2 месеца са.


Снуупи, за ротвайлерката пуснете и в техния подфорум тук на сайта, може така да се намери по-скоро някой за нея.
И тези бебешори там, на този студ...

User's Signature

Качена снимка

#60 Потребителят е офлайн   Снуупи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 485
  • Регистрация: 18-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:Кучета,Дизайн,Туризъм,Фотография
  • Skype:

Публикувано: 02 February 2010 - 03:43 PM

Ще пусна и в рот клуба малко по-късно,а бебетата ги държат вътре в помещенията,не са навън...макар че преди 2 дни белият пинчероподобен беше затворен навън,заедно с кокера.Ние го прибрахме в стаята,малко самоволно,но...оставя ли се такова куче навън в този студ eg_033.gif Бтв,той е вече кастриран,около 2-3 годишен е.
User's Signature

Липсваш ми момченце, никога няма да те забравя....спи спокойно и ме чакай...там някъде пак ще се срещнем. Чарли - (27.06.1995г - 26.12.2009г)
* АЗ ПОДКРЕПЯМ *
Качена снимка

  • (19 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни