Dog.bg Форуми : Как трябва да се обявява клубно кучило

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Как трябва да се обявява клубно кучило възникнали въпроси и спорове

#1 Потребителят е офлайн   Chiita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2796
  • Регистрация: 01-February 06
  • Gender:Female
  • Location:третия етаж...

Публикувано: 12 January 2010 - 04:33 PM

Поради възникналите коментари ,мястото на които не е в темата "Клубни кучила" -темата се разделя!
Мод

Е най-сетне ae_085.gif
Хубавец е малкия.
А къде може да се види пълното му родословие и снимки на родителите?Сайт или в някоя информационна база данни?
User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   MagDeIv Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 198
  • Регистрация: 05-March 08
  • Gender:Male
  • Location:гр.Добрич

Публикувано: 12 January 2010 - 08:38 PM

Цитат(Chiita @ Jan 12 2010, 04:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Е най-сетне ae_085.gif
Хубавец е малкия.
А къде може да се види пълното му родословие и снимки на родителите?Сайт или в някоя информационна база данни?

Последвайте вашия отговор на моя въпрос,/който Ви зададох преди около месец-за налични родословни бебета/-защо не поискате данните и инфо за родословията от БРФК?! dog.gif


#3 Потребителят е офлайн   Chiita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2796
  • Регистрация: 01-February 06
  • Gender:Female
  • Location:третия етаж...

Публикувано: 12 January 2010 - 09:39 PM

Цитат(MagDeIv @ Jan 12 2010, 08:38 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(Chiita @ Jan 12 2010, 04:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Е най-сетне ae_085.gif
Хубавец е малкия.
А къде може да се види пълното му родословие и снимки на родителите?Сайт или в някоя информационна база данни?

Последвайте вашия отговор на моя въпрос,/който Ви зададох преди около месец-за налични родословни бебета/-защо не поискате данните и инфо за родословията от БРФК?! dog.gif

Такъв въпрос никога не сте ми задавали, а и да ми го зададете няма как да имам актуална информация (има си точно определени хора за тази работа ,които заемат длъжност ОРД)
Същото се отнася и за въпроса ,който наистина ми зададохте ,да ви опресня паметта...
Цитат
Nov 6 2009, 08:26 PM
Съобщения: 102
Здравейте! re_037.gif
Колко легитимни развъдника за фр.булдог има в БГ?....

...е по същата причина , няма как да знам колко са всички регистрирани!
Това , че вие, не желаете да дадете инфо за родословието на кучетата си(да не забравяме ,че те са ваши, а не на БРФК или на Клуба) или техни актуални снимки ,си е ваш проблем,но за хората ,които наистина се интересуват от породата ,това е важна информация , щом за вас не е ...няма какво да се коментира повече!
И втората част от въпроса ви към мен...
Цитат
...Много дублиращи се теми има,но можем ли да насочим почитателите на породата ТОЧНО към родословните френчита? flagbg.gif

...Да ,наистина КАК да стане...?Достатъчно ли е да напишете само , че са клубни?
пример ЗА
ПРЕДСТАВЯНЕ НА КУЧИЛА
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   dilqn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 402
  • Регистрация: 17-November 08
  • Gender:Male
  • Location:ПЛОВДИВ

Публикувано: 13 January 2010 - 03:17 AM

малкия е супер,но понеже не разбирам много от породата искам да питам тази разцветка дали няма да е проблем при представянето му на изложби смисал да му намаляват оценките и да остава ущетен при оценаването когато са няколко кучета.
иначе ще е интересно да разберем пълните имена на родителите,развъдниците от които произлизат и малко актуални снимки на тях.
хайте се пак развъждате и мопс трябва да знаете как се представя едно бебе за да заинтригувате бъдещите собственици. smile.gif ea_103.gif

#5 Потребителят е офлайн   MagDeIv Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 198
  • Регистрация: 05-March 08
  • Gender:Male
  • Location:гр.Добрич

Публикувано: 13 January 2010 - 09:01 AM

Цитат(dilqn @ Jan 13 2010, 03:17 AM) <{POST_SNAPBACK}>
малкия е супер,но понеже не разбирам много от породата искам да питам тази разцветка дали няма да е проблем при представянето му на изложби смисал да му намаляват оценките и да остава ущетен при оценаването когато са няколко кучета.
иначе ще е интересно да разберем пълните имена на родителите,развъдниците от които произлизат и малко актуални снимки на тях.
хайте се пак развъждате и мопс трябва да знаете как се представя едно бебе за да заинтригувате бъдещите собственици. smile.gif ea_103.gif

Родителите са от сръбски развъдници-лично Камен Литов ми ги избра и ми съдейства да си ги купя.
Имената в сръбските родословия са просто DEA-майката и MOBY-таткото.От много добри кръвни линии са-родителите и по-назад дядовците и бабките са с много шампионски титли!
Няма все още сайт и няма къде да покажа родословията,а не ми се иска да ги публикувам без съкращения!
На място показвам всичко в оригинал-родителите,родословията им-оценки и титли от изложби!!!
Коя разцветка да е проблем ? Та той е още бебе и има много да се променя.Мопсчетата също се раждат чернички,но после изсветляват и си стават пясъчни или бежови.

#6 Потребителят е офлайн   MagDeIv Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 198
  • Регистрация: 05-March 08
  • Gender:Male
  • Location:гр.Добрич

Публикувано: 13 January 2010 - 09:36 AM

Цитат(Chiita @ Jan 12 2010, 09:39 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(MagDeIv @ Jan 12 2010, 08:38 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(Chiita @ Jan 12 2010, 04:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Е най-сетне ae_085.gif
Хубавец е малкия.
А къде може да се види пълното му родословие и снимки на родителите?Сайт или в някоя информационна база данни?

Последвайте вашия отговор на моя въпрос,/който Ви зададох преди около месец-за налични родословни бебета/-защо не поискате данните и инфо за родословията от БРФК?! dog.gif

Такъв въпрос никога не сте ми задавали, а и да ми го зададете няма как да имам актуална информация (има си точно определени хора за тази работа ,които заемат длъжност ОРД)
Същото се отнася и за въпроса ,който наистина ми зададохте ,да ви опресня паметта...
Цитат
Nov 6 2009, 08:26 PM
Съобщения: 102
Здравейте! re_037.gif
Колко легитимни развъдника за фр.булдог има в БГ?....

...е по същата причина , няма как да знам колко са всички регистрирани!
Това , че вие, не желаете да дадете инфо за родословието на кучетата си(да не забравяме ,че те са ваши, а не на БРФК или на Клуба) или техни актуални снимки ,си е ваш проблем,но за хората ,които наистина се интересуват от породата ,това е важна информация , щом за вас не е ...няма какво да се коментира повече!
И втората част от въпроса ви към мен...
Цитат
...Много дублиращи се теми има,но можем ли да насочим почитателите на породата ТОЧНО към родословните френчита? flagbg.gif

...Да ,наистина КАК да стане...?Достатъчно ли е да напишете само , че са клубни?
пример ЗА
ПРЕДСТАВЯНЕ НА КУЧИЛА

Въпреки,че Вие сте професионалисти в представянето и рекламата,има хора,които и във Вас намират некоректност и опит за заблуда:
Цитат на delaktivita
Публикуван на: Oct 5 2009, 10:46 AM
Група: Потребители
Коментари: 28
Регистриран: 4-September 09
Град: greece
Потребител No.: 118,085
chiita,pone 10 човека са се обадили на теб и колегата ти и всички са получили цената от 1500еуро..така че кого заблуждаваш в момента незнам.естественно е които и да се обади да иска ориенировъчна цена а не да увъртате като казвате"елате първо да се видим,да поговорим и т.н."не може този който търси и си има заделена определена сума за кученце да живее във Варна и да му кажете елате първо на среща и после да му забиете цифрата от 1500 еуро .и кво ми говорите тук за разходи по ветеринари и храни..нима на родословните и надеждни кученца ветеринара взима повече за преглед от колкото на обикновенното?ами аз и помияр мога да имам и да го храня с гранули за които ти не си чувала!!!след всичко казано и изписано ще спомена само че аз исках куче от развъдник за дом.любимец а не за изложби и състезания.......за това нямам намерение да дам 1500 еуро на такива като теб които едва ли не ги "подаряват кученцата"на споменатата цена...!за това както казах твоите кученца по цена са всички show class.... смешно :)

При мен няма заблуда-предоставям на място всичко в оригинал,за да не получавам такива писма от недоволни евентуални клиенти-любители на породата.При мен дори няма "математика".Може и да изгубя от продажбата,но нека кученцето да попадне в добри ръце!!! Аз за това работя и развъждам!!!
Поздрави flagbg.gif


#7 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 13 January 2010 - 09:53 AM

MagDeIv,не разбирам защо се заяждаш и какво те притеснява да дадеш повече подробности
за родословието на кученцето.Защо не искаш да кажеш от кои сръбски развъдници са родителите?
От това,което пишеш единствено пораждаш съмнение относно произхода на кученцето!

#8 Потребителят е офлайн   MagDeIv Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 198
  • Регистрация: 05-March 08
  • Gender:Male
  • Location:гр.Добрич

Публикувано: 13 January 2010 - 11:13 AM

Цитат(kara and cveti @ Jan 13 2010, 09:53 AM) <{POST_SNAPBACK}>
MagDeIv,не разбирам защо се заяждаш и какво те притеснява да дадеш повече подробности
за родословието на кученцето.Защо не искаш да кажеш от кои сръбски развъдници са родителите?
От това,което пишеш единствено пораждаш съмнение относно произхода на кученцето!

С кого се заяждам???
Ако искаш да ми кажеш,че се съмняваш в произхода на кучетата ми-значи обвиняваш в измама чоека,който ми ги донесе,а този човек е Камен Литов.Това ли искаш да обявиш с думите си???
За малките мопсчета също представям толкова информация.За тях също ли пораждам съмнения за произхода???
Просто не искам да си представям кученцата по нечий шаблон!!!
Колкото информация съм преценил,че е достатъчно-толкова съм изнесъл.
А с твоите "съмнения" май искаш да засегнеш доста хора от ръководството?!?!?!?!?

#9 Потребителят е офлайн   Chiita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2796
  • Регистрация: 01-February 06
  • Gender:Female
  • Location:третия етаж...

Публикувано: 13 January 2010 - 11:44 AM

MagDeIv,само от вас виждам некоректност.Изваждайки пост без да сте дали линк за да може да се проследи цялата полемика ,която има начало месец преди това!
Чакам да видя и да чуя , какво некоректно виждате в нашия развъдник и в нашата политика?Докато Вие вече ведньж се прочухте с размножаването(не случайно употребявам тази дума) на друга (трета!) порода!Да ще обявим каквато цена си преценим,да напомням ли , че и вие се интересувахте от цената ни(защо не говорите за вашата комуникация с нас ,а използвате постове на потребители,които ако се зачетете си противоречат)?Това , че сме отблъснали "евентуални клиенти" ,познайте колко ни притеснява!Да не говорим , че сьм далече от мисълта , че това е пазар.По този повод ,нали искахте "такъв цвят" в развъдника си?
Никой не се сьмнява в кучетата ви , от източник ,на който мога да се доверя за преценката на един френски булдог ,знам ., че са хубави(последвах и съвета ви, за родословията)
Въпроса е , че тук не е Клубен форум , в който редовно да пише ОРД-то и да има проверена актуална информация,затова е добре да има малко повече инфо.Не виждам какво страшно има да се покажат родителите.Да ви напомням ли за друг случай с "клубно кучило",което също се рекламираше без да се показват родители или родословието им?Знаете го много добре.Много хора останаха излъгани и разочаровани , а трябваше ли да се случва това и една нещастна за някой хора случайност , да обърне нещата?
Едит:Едва ли хората ,които са ви съдействали ще са щастливи , че намесвате името им ab_041.gif
User's Signature

Качена снимка

#10 Потребителят е офлайн   MagDeIv Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 198
  • Регистрация: 05-March 08
  • Gender:Male
  • Location:гр.Добрич

Публикувано: 13 January 2010 - 12:30 PM

Цитат(Chiita @ Jan 13 2010, 11:44 AM) <{POST_SNAPBACK}>
MagDeIv,само от вас виждам некоректност.Изваждайки пост без да сте дали линк за да може да се проследи цялата полемика ,която има начало месец преди това!
Чакам да видя и да чуя , какво некоректно виждате в нашия развъдник и в нашата политика?Докато Вие вече ведньж се прочухте с размножаването(не случайно употребявам тази дума) на друга порода!Да ще обявим каквато цена си преценим,да напомням ли , че и вие се интересувахте от цената ни?Това , че сме отблъснали "евентуални клиенти" ,познайте колко ни притеснява!Да не говорим , че сьм далече от мисълта , че това е пазар.По този повод ,нали искахте "такъв цвят" в развъдника си?
Никой не се сьмнява в кучетата ви , от източник ,на който мога да се доверя за преценката на един френски булдог ,знам ., че са хубави.
Въпроса е , че тук не е Клубен форум , в който редовно да пише ОРД-то и да има проверена актуална информация.Да ви напомням ли за друг случай с "клубно кучило"?Знаете го много добре.Много хора останаха излъгани и разочаровани , а трябваше ли да се случва това и една нещастна за някой хора случайност , да обърне нещата?
Едит:Едва ли хората ,които са ти съдействали ще са щастливи , че намесваш името им ab_041.gif

Да започна с едно голямо БЛАГОДАРЯ за това,че поне обявихте кучетата ми за ХУБАВИ!!! Наистина много благодаря.Това са първите хубави думи,написани от Вас-за мен!
Наистина искам такъв цвят в развъдника си,но от друга кръвна линия-дори реших да не е от чужбина,а от вашия развъдник.При налични в България и собственост на приятен човек/имам предвид съдружника Ви/.С много добри,дори отлични впечатления съм от Вашия съдружник.Бяхме заедно в Шкорпиловци.Не се получи да си купя кученце от Вас,но никъде и на никого не съм споделял обявената ми цена и т.н.Не се договорихме и това е!!!
Не би трябвало да са "нещастни" хората,които са ми съдействали,че намесвам името им,защото няма нищо лошо в това-добре се грижа за всичките си кучета-любов - условия на живот - качествена храна--водя ги и ги показвам по изложби!!!
С какво според Вас обидих хората,които ми помогнаха,като споменах име? Просто са от сигурен човек и съмненията от който и да е-са безпочвени.
Наистина в родословията имената на фр.булдози-родители-няма нито prefixe нито някакъв suffixe.
За да напиша такива-трябва да си ги измисля....Мога да напиша сръбските и българските ПК-номера - сръбските развъдчици.Единия развъдник е в Ниш,другия в Сента.
Случая,за който говорите-не изясних нещата,просто поех вината и евентуално бих поел всичко друго лошо,с което бях заплашван.
Не исках да споделя чия наистина е вината и как кучилото бе свързано с мен.
Както и да е.Най-лесно е да очерниш даден човек,без дали да го познаваш и да прецениш дали има вина и дали въобще го заслужава!!! flagbg.gif dog.gif





#11 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 13 January 2010 - 12:31 PM

Цитат(MagDeIv @ Jan 13 2010, 09:13 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(kara and cveti @ Jan 13 2010, 09:53 AM) <{POST_SNAPBACK}>
MagDeIv,не разбирам защо се заяждаш и какво те притеснява да дадеш повече подробности
за родословието на кученцето.Защо не искаш да кажеш от кои сръбски развъдници са родителите?
От това,което пишеш единствено пораждаш съмнение относно произхода на кученцето!

С кого се заяждам???
Ако искаш да ми кажеш,че се съмняваш в произхода на кучетата ми-значи обвиняваш в измама чоека,който ми ги донесе,а този човек е Камен Литов.Това ли искаш да обявиш с думите си???
За малките мопсчета също представям толкова информация.За тях също ли пораждам съмнения за произхода???
Просто не искам да си представям кученцата по нечий шаблон!!!
Колкото информация съм преценил,че е достатъчно-толкова съм изнесъл.
А с твоите "съмнения" май искаш да засегнеш доста хора от ръководството?!?!?!?!?


Първо никого не обвинявам в измама,
второ не е нужно да представяш кучетата си по шаблон,но все си мисля,че всеки развъдчик
се радва да покаже кръвните линии на кучилото си,
трето ние проявихме интерес към кученцето с най-топли чувства,защото всеки родословен
представител на нашата порода ни е ценен и сме щастливи,че го има,и именно поради тази причина
искахме да се запознаеме с неговото родословие.
И кои хора от ръководството,и кое ръководство ще засегна с думите си,че щом криеш произхода на
кучето пораждаш съмнение???


Сега прочетох горенаписаното,
именно това,което е казала Chiita имах в предвид.Радвам се,че в крайна сметка нещата се изясниха,
а аз до този момент не съм запозната с развъдника ви както Рени и Любо и за това ми бяше странно
представянето по този начин.Ще ми бъде приятно да се запознаеме един ден smile.gif Желая ви успех ae_085.gif

#12 Потребителят е офлайн   MagDeIv Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 198
  • Регистрация: 05-March 08
  • Gender:Male
  • Location:гр.Добрич

Публикувано: 13 January 2010 - 12:38 PM

Цитат(kara and cveti @ Jan 13 2010, 12:31 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(MagDeIv @ Jan 13 2010, 09:13 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(kara and cveti @ Jan 13 2010, 09:53 AM) <{POST_SNAPBACK}>
MagDeIv,не разбирам защо се заяждаш и какво те притеснява да дадеш повече подробности
за родословието на кученцето.Защо не искаш да кажеш от кои сръбски развъдници са родителите?
От това,което пишеш единствено пораждаш съмнение относно произхода на кученцето!

С кого се заяждам???
Ако искаш да ми кажеш,че се съмняваш в произхода на кучетата ми-значи обвиняваш в измама чоека,който ми ги донесе,а този човек е Камен Литов.Това ли искаш да обявиш с думите си???
За малките мопсчета също представям толкова информация.За тях също ли пораждам съмнения за произхода???
Просто не искам да си представям кученцата по нечий шаблон!!!
Колкото информация съм преценил,че е достатъчно-толкова съм изнесъл.
А с твоите "съмнения" май искаш да засегнеш доста хора от ръководството?!?!?!?!?


Първо никого не обвинявам в измама,
второ не е нужно да представяш кучетата си по шаблон,но все си мисля,че всеки развъдчик
се радва да покаже кръвните линии на кучилото си,
трето ние проявихме интерес към кученцето с най-топли чувства,защото всеки родословен
представител на нашата порода ни е ценен и сме щастливи,че го има,и именно поради тази причина
искахме да се запознаеме с неговото родословие.
И кои хора от ръководството,и кое ръководство ще засегна с думите си,че щом криеш произхода на
кучето пораждаш съмнение???

smile.gif Кое искаш да научиш по-точно?Иска ми се да разсея съмненията ти!





#13 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 13 January 2010 - 12:45 PM

Донаписах го в предния си пост smile.gif

#14 Потребителят е офлайн   MagDeIv Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 198
  • Регистрация: 05-March 08
  • Gender:Male
  • Location:гр.Добрич

Публикувано: 13 January 2010 - 12:55 PM

Цитат(kara and cveti @ Jan 13 2010, 12:45 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Донаписах го в предния си пост smile.gif

На DEA -Breeder - Todorovic Vladimir,Dure Jaksica 9,Nis
Майка - NETI
Баща - OSBORN OF SIRMIUM KIDS
MOBY -Breeder - Polgar Viktor,Gajeva 73,SENTA
Майка - STELA
Баща - CUNE
Това ли искаше?

#15 Потребителят е офлайн   Chiita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2796
  • Регистрация: 01-February 06
  • Gender:Female
  • Location:третия етаж...

Публикувано: 13 January 2010 - 12:56 PM

Цитат(MagDeIv @ Jan 13 2010, 12:30 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Наистина искам такъв цвят в развъдника си,но от друга кръвна линия-дори реших да не е от чужбина,а от вашия развъдник.При налични в България и собственост на приятен човек/имам предвид съдружника Ви/.С много добри,дори отлични впечатления съм от Вашия съдружник.Бяхме заедно в Шкорпиловци.Не се получи да си купя кученце от Вас,но никъде и на никого не съм споделял обявената ми цена и т.н.Не се договорихме и това е!!!

Значи имало значение родословието!
Точно за това , защото сте комуникирали с нас е странно , че използвате друг потребител!Или всичко беше опит за манипулация на нечий чужд гръб?

Цитат
Наистина в родословията имената на фр.булдози-родители-няма нито prefixe нито някакъв suffixe.
За да напиша такива-трябва да си ги измисля....Мога да напиша сръбските и българските ПК-номера - сръбските развъдчици.Единия развъдник е в Ниш,другия в Сента.

Това , че няма суфикси и префикси едва ли е причина , да не ги обявявате.Не сьм много запозната със сръбските кучета (може би вие по-добре знаете) , но те мисля , че не ги задьлжават да имат регистрирано име или поне до скоро е било така,пак казвам не сьм наясно.А не ви съветвам да пишете номерата!
Цитат
Случая,за който говорите-не изясних нещата,просто поех вината и евентуално бих поел всичко друго лошо,с което бях заплашван.
Не исках да споделя чия наистина е вината и как кучилото бе свързано с мен.
Както и да е.Най-лесно е да очерниш даден човек,без дали да го познаваш и да прецениш дали има вина и дали въобще го заслужава!!! flagbg.gif dog.gif

Това е ваш проблем , вие заставате зад това регистрирано име на развъдника си!
PS:Това за"хубави" не сьм го казала аз!


Една удобна информационна база данни за френски булдог
http://ingrus.net/frbull/en/index.php
Лесна и бърза регистрация , лесно поставяне на снимки и т.н.А ви пожелавам в най-скоро време да си направите сайт-все пак само тази година имате 3 кучила мопсове , ще ми е интересно да следя развъдния ви план !
User's Signature

Качена снимка

#16 Потребителят е офлайн   MagDeIv Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 198
  • Регистрация: 05-March 08
  • Gender:Male
  • Location:гр.Добрич

Публикувано: 13 January 2010 - 01:04 PM

Chitta:Това е ваш проблем , вие заставате зад това регистрирано име на развъдника си!
smile.gif
Така е!
Поех чужда вина,но това наистина си е мой проблем...
Сърбите слагат по едно име с JR XXXX Fb номер и това е!
Кой познава SARA,CUNE,BRENDA и т.н.
Трябваше да публикувам копия на родословията,а там има прекалено много данни и номера,а дори лично Вие не ме съветвате да обявявам ПК номера smile.gif

#17 Потребителят е офлайн   MagDeIv Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 198
  • Регистрация: 05-March 08
  • Gender:Male
  • Location:гр.Добрич

Публикувано: 13 January 2010 - 01:11 PM

Chitta:А ви пожелавам в най-скоро време да си направите сайт-все пак само тази година имате 3 кучила мопсове , ще ми е интересно да следя развъдния ви план !

Вчера говорих с едни специалисти-мисля,че до месец ще имам сайт.Е,първо ще видя дали въобще го могат или...
Това,че следите развъдната ми дейност значи ли,че представлявам интерес за Вас и че един ден можем да работим заедно върху породата фр.булдог?

#18 Потребителят е офлайн   Waikikii Икона

  • Free the мушмул :)
  • PipPipPip
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 2201
  • Регистрация: 04-December 05
  • Gender:Female
  • Location:гр. София

Публикувано: 13 January 2010 - 01:21 PM

Taзи тема има нужда от разделяне!

#19 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 13 January 2010 - 01:38 PM

Цитат(MagDeIv @ Jan 13 2010, 11:55 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(kara and cveti @ Jan 13 2010, 12:45 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Донаписах го в предния си пост smile.gif

На DEA -Breeder - Todorovic Vladimir,Dure Jaksica 9,Nis
Майка - NETI
Баща - OSBORN OF SIRMIUM KIDS
MOBY -Breeder - Polgar Viktor,Gajeva 73,SENTA
Майка - STELA
Баща - CUNE
Това ли искаше?


Не точно,но няма значение md_064.gif
Явно не си ме разбрал,нямам намерение нито да се карам с теб,нито имам лоши чувства към теб и развъдника ти,
дори напротив.

#20 Потребителят е офлайн   MagDeIv Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 198
  • Регистрация: 05-March 08
  • Gender:Male
  • Location:гр.Добрич

Публикувано: 13 January 2010 - 03:01 PM


Не точно,но няма значение md_064.gif
Явно не си ме разбрал,нямам намерение нито да се карам с теб,нито имам лоши чувства към теб и развъдника ти,
дори напротив.
[/quote]

То пък да не би вече всички,които ме нападаха до сега-да ме харесвате вече wb_052.gif re_037.gif
Май е по-добре да се поддържаме,отколкото да се караме и да делим вече поделеното,а...
Хайде --- ОСТАНЕТЕ СИ ВСИЧКИ СЪС ЗДРАВЕ
Поздрави
Чао smile.gif dog.gif


  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни