Dog.bg Форуми : Айрън

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Айрън Много го обичам това човече!!!

#21 Потребителят е офлайн   Dimo Yotov Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 353
  • Регистрация: 14-May 09
  • Gender:Male

Публикувано: 02 February 2010 - 05:25 PM

Цитат(Airyn @ Jan 24 2010, 05:19 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Здравейте,кажете моля какви са условията за ставане на пълноправен член на клуба?А пък живот и здраве ще се видим на срещата на клуба!

Предполагам, че си навършил 18 год. smile.gif . Другото е лесно. На събранието или предварително подаваш молба до прдседателя, молбата ти се представя пред всички членове на клуба, гласуваме "за" или "против", и каквото покаже гласуването ab_041.gif Най-добре се свържи с ongal за да ти разясни съвсем точно всичко.

#22 Потребителят е офлайн   Airyn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 129
  • Регистрация: 15-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 02 February 2010 - 07:26 PM

Цитат(Dimo Yotov @ Feb 2 2010, 05:25 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(Airyn @ Jan 24 2010, 05:19 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Здравейте,кажете моля какви са условията за ставане на пълноправен член на клуба?А пък живот и здраве ще се видим на срещата на клуба!

Предполагам, че си навършил 18 год. smile.gif . Другото е лесно. На събранието или предварително подаваш молба до прдседателя, молбата ти се представя пред всички членове на клуба, гласуваме "за" или "против", и каквото покаже гласуването ab_041.gif Най-добре се свържи с ongal за да ти разясни съвсем точно всичко.


Че чак и 28 скоро ще навърша!Аз разговарях с Г-н Чубуров и предпочитам живот и здраве да се видим на събранието да разговаряме и тогава ще подам молба за членство!Благодаря за информацията и да казвате за предстоящи кучила в клуба и в развъдника!Успех на всички!!!
User's Signature

Hektor iz Ongal

#23 Потребителят е офлайн   Airyn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 129
  • Регистрация: 15-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 06 February 2010 - 03:29 PM

Още малко снимки на хубавеца ми!Почивай в мир Айрън!

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Hektor iz Ongal

#24 Потребителят е офлайн   Attila Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 190
  • Регистрация: 08-June 09
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 06 February 2010 - 03:41 PM

наистина е бил много хубав... wub.gif
User's Signature

MVP K9 Supplements- Храни за шампиони!
http://mvpk9.bg/
http://www.facebook.com/MVPK9BG
Добавете Здраве, Сила и Енергия за най-добрия си приятел!!!

#25 Потребителят е офлайн   Airyn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 129
  • Регистрация: 15-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 19 February 2010 - 09:22 PM

Незнам дали ще успея да превъзмогна някога загубата му! Дано там където си Айръне се грижат за теб 100 пъти по-добре от нас и си добре малка гудичке!Да се грижиш за себе си малък и да не се притесняваш за нищо,батко ще му осигури всичко нужно детенце миличко!Почивай в мир момче сладичко!Лека ти пръст Ачко!!!

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Hektor iz Ongal

#26 Потребителят е офлайн   Ch@Rlie Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 650
  • Регистрация: 26-October 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас

Публикувано: 19 February 2010 - 09:42 PM

Като гледам снимките, съм убедена, че Айрън е имал най-добрите грижи. Изглежда страхотно това куче smile.gif Не подтискай чувствата си, щом ти е тъжно - тъжи. Ти си млад човек и скоро ще се възстановиш от загубата. Такъв приятел никога не се забравя, но съм убедена, че ти предстои да създадеш много други ценни приятелства. Така или иначе един ден всички ще отидем при Айрън - просто такъв е живота. Именно затова не губи време и се радвай на всяка секунда.
User's Signature

Качена снимка

#27 Потребителят е офлайн   zahoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 120
  • Регистрация: 19-August 09
  • Gender:Male

Публикувано: 19 February 2010 - 09:56 PM

Дано и за нас някой ден има някой да тъжи така, както момчето за Айрън :(

#28 Потребителят е офлайн   Attila Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 190
  • Регистрация: 08-June 09
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 20 February 2010 - 01:00 PM

Не знам, дали и как е по закон, но ми се иска да се обособи като рпестъпление убийството на домашен любимец. Случаите на прегазени, отровено и т.н. животинки са много. Знам, че е грешка на стопанина да пуска любомеца си без повод на места, на които може да се случи инцидент, но в много от случаите инцидент може да се предотврати, ако например се кара със съобразена скорост. От моите познати, почи твсеки от тях е имал инцидент с любимеца си и с автомобил. Някои от тях без особено големи последствия, други с летален изход. Нагласата на повечето шофьори е такава- хм, куче, защи да намалям, ще мина през него, ако не е доста голямо, за да ми счупи фара.
Не нзма.... много е дълбока тази тема, но е хубаво да се отвори един обществен дебат, за да се види какви изводи и какви решения могат да се намерят, за да се подобри ситуацията.
Загубата на домашен любимец е като загуба на роднина и причинява доста дълбоки душевни терзания.....
User's Signature

MVP K9 Supplements- Храни за шампиони!
http://mvpk9.bg/
http://www.facebook.com/MVPK9BG
Добавете Здраве, Сила и Енергия за най-добрия си приятел!!!

#29 Потребителят е офлайн   alexy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 965
  • Регистрация: 03-October 06
  • Gender:Male

Публикувано: 20 February 2010 - 06:17 PM

Цитат(Attila @ Feb 20 2010, 11:00 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Не знам, дали и как е по закон, но ми се иска да се обособи като рпестъпление убийството на домашен любимец. Случаите на прегазени, отровено и т.н. животинки са много. Знам, че е грешка на стопанина да пуска любомеца си без повод на места, на които може да се случи инцидент, но в много от случаите инцидент може да се предотврати, ако например се кара със съобразена скорост. От моите познати, почи твсеки от тях е имал инцидент с любимеца си и с автомобил. Някои от тях без особено големи последствия, други с летален изход. Нагласата на повечето шофьори е такава- хм, куче, защи да намалям, ще мина през него, ако не е доста голямо, за да ми счупи фара.
Не нзма.... много е дълбока тази тема, но е хубаво да се отвори един обществен дебат, за да се види какви изводи и какви решения могат да се намерят, за да се подобри ситуацията.
Загубата на домашен любимец е като загуба на роднина и причинява доста дълбоки душевни терзания.....




Това е част от закона за защита на животните в сила от 8 Февруари 2008г.

Чл. 10. (1) Забранява се проявата на особена жестокост към животните.
(2) За особена жестокост се смятат:
1. умишленото причиняване на смърт на животни;
2. умишленото причиняване на тежко и трайно увреждане на животни;
3. организирането на боеве с животни;
4. стрелбата по безстопанствени животни, опитомени животни или животни в плен и диви животни.
(3) Не се смята за особена жестокост деянието по ал. 2, т. 4, когато се извършва при условията на крайна необходимост или съгласно разпоредбите на Закона за лова и опазване на дивеча или Закона за биологичното разнообразие.
(4) Не се смята за особена жестокост деянието по ал. 2, т. 1, когато се извършва съгласно разпоредбите на чл. 117, ал. 1, т. 10, 11 и 12, чл. 159, ал. 1 и 3, чл. 160, ал. 1 и ал. 2, т. 1 и 2 и чл. 179, ал. 3 от Закона за ветеринарномедицинската дейност.


Закон има но вижте административните наказания ;

Чл. 62. (1) Който прояви особена жестокост към животно по смисъла на чл. 10, се наказва с глоба от 500 до 1000 лв., освен ако деянието не съставлява престъпление.
(2) Когато деянието по ал. 1 е извършено спрямо собствено животно, то се отнема в полза на държавата.
(3) Когато нарушението по ал. 1 е извършено от ветеринарен лекар или ветеринарен техник, от длъжностно лице или лице, осъществяващо дейност или професия, свързана с отглеждане или полагане на грижи за животни, се налага глоба в размер от 1000 до 1500 лв., а на юридическо лице или едноличен търговец - имуществена санкция в размер от 1500 до 2000 лв.
(4) Когато нарушението по ал. 1 или 3 е извършено повторно, глобата е от 1000 до 2000 лв., а имуществената санкция - от 2000 до 3000 лв.

User's Signature

"Гробарю,когато копаеш гроба ми,нека бъде плитък,за да усещам дъжда."

#30 Потребителят е офлайн   Airyn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 129
  • Регистрация: 15-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 27 February 2010 - 05:40 PM

Това на снимките не съм аз!Това е по-малкия ми брат!
Обичах те,обичам те и ще те обичам до последния си дъх мило мое момченце!Никога няма да те забравя и няма да спирам да мисля за теб!!!

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Hektor iz Ongal

#31 Потребителят е офлайн   Airyn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 129
  • Регистрация: 15-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 04 March 2010 - 09:50 PM

Много,ми е тъжно за теб момчето ми и плача за теб !Ако можеш върни се малкия ми моля ти се върни се вече,няма те толкова дълго време,не мога повече без теб!Обичам те момче повече от всичко на света,обичам те! wub.gif wub.gif wub.gif
User's Signature

Hektor iz Ongal

#32 Потребителят е офлайн   Airyn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 129
  • Регистрация: 15-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 12 April 2010 - 01:56 PM

Вчера се навършиха 3 месеца без моето момче!Почивай в мир момчето ми!!!
User's Signature

Hektor iz Ongal

#33 Потребителят е офлайн   Airyn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 129
  • Регистрация: 15-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 24 April 2010 - 07:30 PM

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:
User's Signature

Hektor iz Ongal

#34 Потребителят е офлайн   Airyn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 129
  • Регистрация: 15-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 21 June 2010 - 08:25 PM

Не намирам думи които да кажа,но така бих се радвал да беше сега със нас и със малкия Хектор!Обичаме те Айрън,ти живееш в сърцата ни! :wub: :dh_188:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Hektor iz Ongal

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни