Dog.bg Форуми : Бъдете милосърдни - не заплождайте.

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (7 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Бъдете милосърдни - не заплождайте. отново около кварталното развъждане

#21 Потребителят е офлайн   kitana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 11-March 08

Публикувано: 19 January 2010 - 11:27 PM

Не смятам да се заяждам .Случилото се и това,което се случва в тази тема ми доставя известни изводи.И малко разочарование.Спирам дотук,защото смятам да оставя и подробностите за себе си.

User's Signature

Конформизъм е промяна на поведението,чрез която индивидът отговаря на натискa на групата,опитвайки се да е в съгласие с нея,като приема предложени или наложени норми.
Тази промяна минава през отрицание на някои предишни позиции и води до самоодобрение чрез приемането на новите.

#22 Потребителят е офлайн   Rinusha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 05-February 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 19 January 2010 - 11:34 PM

Не знам вече какво да напиша,те и шефовете на зоомагазини купуват от там и после ги водят на вет и ваксина.Както и да е.Аз не съм толкова крайна,просто ме учуди тази постъпка от човек,който очевидно е наясно с нещата.Понеже в този форум навсякъде се сблъсквам с репликата "За бога не купувайте куче от зоомагазин,борса и т.н.",а примерът за подражание е друг.Имам още много какво да напиша,но съм с усещането,че всеки се е вдълбил в собствените си мисли и не чете какво пишат другите.
User's Signature

Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ

#23 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 19 January 2010 - 11:37 PM

Цитат(Furia_S @ Jan 19 2010, 11:16 PM) <{POST_SNAPBACK}>
kitana
Rinusha
dmm

Айдеееее на новото пресното месо щото някаква си там е спасила пореден бълхар-нещастник.
Предизвиквате у мен умиление, хора.
Защото една жена, явно кастрирала повече бездомници от вас, е посмяла да спаси от този ад едно кутре.
Тази жена не запложда кучетата безразборно, и е по-наясно от вас и мен как са нещата на животинския, и се нахвърляхте да я ръфате, симпатяги.
Не можем да спасим всички там, то е ясно. Но е направила елементарно нещо - спасила едно създание, завела го веднага на ветеринар, обезпаразитила го е и и след време ще го кастрира.

Дай Боже на всяко едно кутре там такъв стопанин.



Furia_S,
Явно се имаш за безгрешна?!?

И леко с предположенията кой какво, как и защо?
Насочи енергията си към по-рационални неща. Здравословно е! tb_195.gif
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#24 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 19 January 2010 - 11:41 PM

dmm, не виждам Фурия в какво е сгрешила.Аз купих кутрето не тя и много добре знам какво съм направила.

За поред път темата е Бъдете милосърдни - не заплождайте. А не, не купувайте, която също е много интересна,но не и е мястото тук.

#25 Потребителят е офлайн   kitana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 11-March 08

Икона за мнението  Публикувано: 19 January 2010 - 11:42 PM

Dmm явно е хаплив като мен :) .Да ти кажа,това е порок,от който трябва да се отървем :) .

Напротив,Иа,мястото й е точно тук.Като какво иначе трябва да се разбира?Като реклама на подуенския пазар?Като призив :Спасете кучетата от подуенския пазар?
Как ще се закрие пазара,ако има търсене,което ,разбира се,определя предлагането?
User's Signature

Конформизъм е промяна на поведението,чрез която индивидът отговаря на натискa на групата,опитвайки се да е в съгласие с нея,като приема предложени или наложени норми.
Тази промяна минава през отрицание на някои предишни позиции и води до самоодобрение чрез приемането на новите.

#26 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 19 January 2010 - 11:54 PM

Цитат(IA--- @ Jan 19 2010, 11:41 PM) <{POST_SNAPBACK}>
dmm, не виждам Фурия в какво е сгрешила.

Furia_S не се спря да размахва пръст и да дрънка високопарно. Айде стига толкова! За последните няколко дни разбрах, че тя не е най-голямата умница, а всички тук не сме тъпаци. Явно менторския тон да ти се навира непрекъснато, е нещо нормално!!!
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#27 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 19 January 2010 - 11:55 PM

kitana, всички тук можем да бъдем хапливи, повярвай, но въпроса е дали искаме .И не изопачавай нещата никой от нас не рекламира животинският пазар.Целта беше друга .А кучето което купих без предварителен замисъл със ясното съзнание, че не си отговаря на породата ,е за компания.Прегледано ,обезпаразитено веднага.Това че съм го взела от там не пречи да пиша в тема протим кварталното развъждане .Когато ме видиш да развъждам и продавам квартални скачки, ела ми се обади.А търсене винаги ще има защото масовият куповач от там не влиза в нета .Идеята е да престнат да заплождат ,тези които търсят инфо за това.И се предполага ,че този който търси информация може да си промени и мнението.Надявам се, че ме разбра.

dmm, тук Фурия не размахва пръс а пише във подфорума доста полезна информация.И в случая не виждам проблем създаден от нея.
Искам да оточня, че политиката на подфорума е разбирателство.Не че не можем да се изяждаме но избягваме да го правим.

#28 Потребителят е офлайн   kitana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 11-March 08

Публикувано: 19 January 2010 - 11:59 PM

Ако няма кой да купува резултатите на тези квартални скачки,за които говориш,няма да има квартални скачки.И съм сигурна ,че един ден,това ще се проумее и ще бъдат взети мерки.
Вярвай,не само неуки хора без компютри ходят на подуенския пазар.Нали?
Ще престанат да се заплождат,когато няма да има облага от това.Т.е. когато няма да има кой да им купува поколението от кварталните скачки.
User's Signature

Конформизъм е промяна на поведението,чрез която индивидът отговаря на натискa на групата,опитвайки се да е в съгласие с нея,като приема предложени или наложени норми.
Тази промяна минава през отрицание на някои предишни позиции и води до самоодобрение чрез приемането на новите.

#29 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 20 January 2010 - 12:04 AM

kitana Ти обаче май не четеш какво съм писала по нагоре .Повечето влезли тук а и тези с които съм разговаряла, изобщо не мислят когато тръгват да заплождат къде ще си пласират малките .Правят го заради тръпката ,която не е малка повечето знаем.И после като пораснат тогава им идва до главата този проблем.Та идеята все пак е да не не се развъждат неродославни, а за покупката всеки си носи последствията.

#30 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 20 January 2010 - 12:05 AM

Цитат(IA--- @ Jan 19 2010, 11:55 PM) <{POST_SNAPBACK}>
dmm, тук Фурия не размахва пръс а пише във подфорума доста полезна информация.И в случая не виждам проблем създаден от нея.
Искам да оточня, че политиката на подфорума е разбирателство.Не че не можем да се изяждаме но избягваме да го правим.

Защо реши, че давам за пример писането й само в този под-форум?
Да, и аз искам "разбирателство" в рамките на добрия тон. Жаргона от Женския пазар, ако ми липсва, знам къде да го чуя. Не сме си толкова близки, за да си го позволим тук, нали?!
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#31 Потребителят е офлайн   kitana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 11-March 08

Публикувано: 20 January 2010 - 12:05 AM

Повечето.А другите с каква цел заплождат(когато това не е случайно)?

Цитат
Жаргона от Женския пазар, ако ми липсва, знам къде да го чуя. Не сме си толкова близки, за да си го позволим тук, нали?!

ae_085.gif
User's Signature

Конформизъм е промяна на поведението,чрез която индивидът отговаря на натискa на групата,опитвайки се да е в съгласие с нея,като приема предложени или наложени норми.
Тази промяна минава през отрицание на някои предишни позиции и води до самоодобрение чрез приемането на новите.

#32 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 20 January 2010 - 12:15 AM

Само едни бяха прекупвачи .Всички останали бяха квартални скачки с изключение на тези чиито собсвеници си бяха направили труда да вземат и родословието на малките с тях.Но са помислили преди да заплодят дали ще има желаещи за тяхната порода.И няма случайно заплождане на домашно куче ,дори да има опусната женска,това е минимален вариянт.Въпроса се урежда лесно,има ветеринари за целта и бременоста се прекъсва.То и кастрация може да се направи.Последните две бездомни които кастрирах бяха бремени.А какво ще кажеш за обявите ,тях как ще забраниш .Не трябва ли навсякъде да има инфо против развъждането ,та повече хора да се замислят.

dmm, какво прави Фурия в другите подфоруми не следя.Аз имам наблюдения в този за нейните постове и инфото ми харесва.Да кажа даже е и нужно тук при нас.
Прикачена снимка

Направо ме кефи обрата на темата ,няма що .Къде го чукаш то къде се пука.

#33 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 20 January 2010 - 01:34 AM

Здравейте!
Темата е чудесна!Дори и от спорът си има полза.Само не се ядосвайте,че да останат сили за поне крачка напред и по тази темичка.Това което искам да споделя с вас няма много връзка тук,но е нещо което ми се случи скоро и като се сетя ми изпушват ушите.Та, накратко аз развъждам/не размножавам/ чихуахуа.Заради такива хора като споменатите тук продаващи тези нещастни душички,към мен и колегите ми рядко се обръщат клиенти.Обажда ми се един господин и започва да ме разпитва подробно за кучетата ми които предлагам.Попита ме цената търпи ли коментар.Тъй като веднага го усетих направо го попитах прекупвач ли е?Казах му че кучетата си давам на много добре подбрани от мен хора и поддържам връзки след това с тях.Той побесня и вез да ми обяснява разни неща за цените и най-нагло ми каза,,Е КВО ТИ ПУКА КЪДЕ ЩЕ ОТИДАТ,НАЛИ СИ ВЗИМАШ ПАРИТЕ,,
Мисля,че това е без коментар.Докато има такива любящи кучетата винаги ще има междусъдедско размножаване!За тях няма никога да има нито закони,нито съвест.За нещо по възвишено като знания в кинологията не можем и да си мечтаем!
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#34 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 20 January 2010 - 09:03 AM

Цитат(dmm @ Jan 19 2010, 11:37 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(Furia_S @ Jan 19 2010, 11:16 PM) <{POST_SNAPBACK}>
kitana
Rinusha
dmm

Айдеееее на новото пресното месо щото някаква си там е спасила пореден бълхар-нещастник.
Предизвиквате у мен умиление, хора.
Защото една жена, явно кастрирала повече бездомници от вас, е посмяла да спаси от този ад едно кутре.
Тази жена не запложда кучетата безразборно, и е по-наясно от вас и мен как са нещата на животинския, и се нахвърляхте да я ръфате, симпатяги.
Не можем да спасим всички там, то е ясно. Но е направила елементарно нещо - спасила едно създание, завела го веднага на ветеринар, обезпаразитила го е и и след време ще го кастрира.

Дай Боже на всяко едно кутре там такъв стопанин.



Furia_S,
Явно се имаш за безгрешна?!?

И леко с предположенията кой какво, как и защо?
Насочи енергията си към по-рационални неща. Здравословно е! tb_195.gif

хехеххе, ей го и жаргона от женския пазар))))))) кой го казва, а?)))
Съвет да съм ви искала, драги ми събеседнико?

Ха добро ви утро, изгорихте ли на клада Ия задето отърва онова ми ти нещастно?
Къде видяхте реклама на онова място пък и вие, къде видяхте размахване на пръст, високопарно говорене, еххх, хора-хора...
Наистина всеки вижда точно това, които иска, а който иска скандали - намира ги и в най-добронамерен тон, тук вече грешката не е в моя монитор, помислете малко.

За да не се случват такива неща не трябва д а има изобщо нито животински пазари нито зоомагазините. Защото не можем да ги спасим всичките, то е ясно.

Тези дето ги сърбят пръстите да се поупражняват в уж остроумие и да понапишат по една нова научена вчера хаплива забележка - да не се косят - от 98-ма в нета съм свикнала))))
Можем ли да говорим по същество или ще се занимаваме с това да плюем Ия, да я колим, бесим и тям подобни неща, м?:-))
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#35 Потребителят е офлайн   kitana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 11-March 08

Публикувано: 20 January 2010 - 10:48 AM

"Борсите за кучета-защо не си струва."
http://forum.dog.bg/...t...ost&p=24184
И част от твоя пост там,Furia_S:
Цитат
Минаваш покрай зоомагазин/борса - все едно. И - хоп! - втора клопка, виждаш чифт кафяви (може и сини, зависи от породата) очи, които така те гледат.... Сърцето ти се къса (и с право, защото в подобни заведения животните не се гледат добре)... Започваш да правиш компромиси с мечтите си, за да се докоснеш до реалността. Е, мечтала си за друга порода, ма като няма, то и тая не е лоша... Е, вярно че не е това, което ти си искала, но пък също е толкова сладичко, мило, хубаво, а и така те гледа... че и парите не са чааааак толкова много, за мечтата си трябваше да платиш двойно - ако не и тройно повече... Та и не трябва да чакаш вече, онова в представите ти е с месеци напред във времето, а това което те гледа е тук, сега. А и около теб повечето хора са си с кучета, а пък ти... Та и нали си го искаш за себе си, не за изложби...Остава само да протегнеш ръка... за да извадиш парите.
Щрак! - връщане назад няма.
Знаеш ли кой печели от цялата ситуация? Единствено търгаша от борсата или зоомагазина, защото прибира парите. Кучето получава теб, а ти него. И се почва битка. Битка за твоите мечти. Ти мечтаеш за здраво, красиво, послушно куче и изведнъж откриваш че кутрето има:
- тазобедрена дисплазия
- порочна психика
- генетична предразположеност към алергии
- демодекс, който го е имала и майка му на кучето, но ти нямаше как да знаеш
- външният му вид далече не отговаря на това, което ти си мислила че ще отгледаш, защото просто в родата му няма такива предци и той/тя няма как да прилича на харесваният от теб тип.


Разликата между борсите /зоомагазините/пазара на подуене е?Хммм..............
User's Signature

Конформизъм е промяна на поведението,чрез която индивидът отговаря на натискa на групата,опитвайки се да е в съгласие с нея,като приема предложени или наложени норми.
Тази промяна минава през отрицание на някои предишни позиции и води до самоодобрение чрез приемането на новите.

#36 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 20 January 2010 - 10:58 AM

kitana

Ха здрасти:-)))
Няма разлика, а кой го оспорва? Кой, кога и къде е написал тук и в дублирана тема във форума "Да пазим и разивваме породите" че има някаква разлика? И аз не подкрепям и не одобрявам постъпката й - майка й опитах се да я откажа, но вече е факт, сега какво? Публично да си направи сепуку?

Мен знаете какво ме учудва? Ей тази типична женска реакция да се загърби всичко добро и грамотно нещо, направено от Ия и да я хванат за гушата че е купила един бълхар-нещастник, като тя не е наивник-балък, а е напълно наясно че това нещо със сините очи не е хъски и е категорична че той няма да дава поколение.
Всички кастрирани кучета с нейна помощ - не се броят, че гледа качествено една женска, която също няма намерение да запложда, че помогна на Принц/Баро като с другите от подфорума го е хващала и му търсила дом - всичко това е загърбено от шепа хора, и виждате единствено случката с горкото хъски.
Ей това не го разбирам, наистина.

Преди да я съдите защо не насочим тъй праведният си гняв срещу зооборсите-зоомагазините-кварталните развъждачи и пупи-милове?
Кучето, което купи тя, е случило на стопани, извадило е късмета - в основата на всичко все пак е КУЧЕТО и дългият му щастлив живот. И темата тук е за това: не заплождайте, вижте къде ще отидат ако не вашите малки, то внуците на вашето куче почти със сигурност. И другите кутрета надали ще извадят такъв късмет.

Сега достатъчно изчерпателна ли бях?:-)))))))))))
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#37 Потребителят е офлайн   Chiita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2796
  • Регистрация: 01-February 06
  • Gender:Female
  • Location:третия етаж...

Публикувано: 20 January 2010 - 11:17 AM

Цитат(IA--- @ Jan 20 2010, 12:04 AM) <{POST_SNAPBACK}>
kitana Ти обаче май не четеш какво съм писала по нагоре .Повечето влезли тук а и тези с които съм разговаряла, изобщо не мислят когато тръгват да заплождат къде ще си пласират малките .Правят го заради тръпката ,която не е малка повечето знаем.И после като пораснат тогава им идва до главата този проблем.Та идеята все пак е да не не се развъждат неродославни, а за покупката всеки си носи последствията.

Аз вече не вярвам на такива истории "ведньж да роди " или "за да се порадваме на бебетата"...просто няма как да е истина.
Мои съседи имат ротвайлерка ,която се гледа на терасата.Кучката роди преди 6 месеца ,кученцата се продадоха бързо на по 30-тина дни и сега отново е бременна.Не комуникирам с тях , но са ми ясни подбудите им.
Друг случай-женско пекинезоподобно(мнооого далече от пекинез)на 1 годинка ,купено от зоомагазин и въпреки хилядите ми обяснения , че няма смисъл да се развъжда , че е риск и т.н. вчера идват и кучицата на 1 месец бременна -с токсикоза на бременността, а тя няма 2 кила мокра.
Трети случай -мьж над 50 години ми води на преглед подобно пекинезоподобно да го видя на 8 години,подарили му го за хин(!) и ми обяснява как и намерил мьжки и как щял да ги продава за 200 лв , защото хинчетата били скъпи ud_009.gif Кученцето с катаракта ,с тумор на млечната жлеза и куп други проблеми , но човека иска да печели пари...
Имам куп други подобни истории , за сьжаление въпреки обясненията -кервана си върви!
User's Signature

Качена снимка

#38 Потребителят е офлайн   GAG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1034
  • Регистрация: 11-May 09
  • Gender:Female
  • Location:VT

Публикувано: 20 January 2010 - 11:23 AM

и ще продължава да си върви, докато има киноложки неграмотни хора и такива, които постилат пътя към ада с добри намерения...
User's Signature

We make a Living by what we get... We make a Life by what we give...

#39 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 20 January 2010 - 11:32 AM

Много по-голям гняв предизвикват у мен идиоти, дето водят женската си веднага след десетия ден на разгонване на общата поляна. Заклещването е практически неизбежно, и дори ужасените стопани на мъжкара да предлагат веднага да се заведе женската на ветеринар за инжекция, кретена отказва, щото ако имало малки щял да ги даде на село. Видях аз това село в центъра на центъра...
Не става дума за моят мъжкар - веднага да подчертая, че да не радвам любителите на ритниците отзад. Моят не е давал поколение - то ние здраве нямаме, малки ще плодим - и вече е кастриран. Не е давала поколение и онази женска чау с родословие и родители шампиони, която внесох от Русия и я подарих на добри хора, след като разбрах за диагнозата й - болни няма да плодя. Сега е щастлива домашна любимка, никакви малки не е имала, живее в Москва. Лабрадорката от училището на кучета-водачи е била кастрирана още с влизането си в училището, когато я предадохме.
Не разбирам каква е тази паника у хората от кастрацията и тази вредна заблуда че не било естествено за кучето?
Тия бездомни дето ги водих на кастрация също са нормални кучета, нищо неестествено не виждам у тях.

Това кутре, което обсъждате тук, щеше да бъде продадено така или иначе. Кого лъжем? И ако не беше попаднало при Ия, кой знае какъв стопанин щеше да има. Със сигурност щеше да бъде пускано на всичко женско със сини очи, де що шава и после - бам! - в кашона. Мче аз и изложбени мъжки такива знам, дето не се гнусят стопаните да го пускат на всичко живо.

Тъжно е и е неправилно далеч не това, което е направила тя, а самата система.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#40 Потребителят е офлайн   Rinusha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 05-February 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 20 January 2010 - 12:02 PM

Цитат(Furia_S @ Jan 20 2010, 09:32 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Тъжно е и е неправилно далеч не това, което е направила тя, а самата система.

Това оправдание със системата всички го знаем,много е удобно
Цитат(Furia_S @ Jan 20 2010, 09:32 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Мче аз и изложбени мъжки такива знам, дето не се гнусят стопаните да го пускат на всичко живо.

Ето това имах предвид,като казах,че не вярвам на развъдници.Аз и женски родословни,родили(не случайно,а нарочно) от кучето на съседа знам.
Цитат(Furia_S @ Jan 20 2010, 09:32 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Не е давала поколение и онази женска чау с родословие и родители шампиони, която внесох от Русия и я подарих на добри хора, след като разбрах за диагнозата й - болни няма да плодя.

Ей това вече не го разбирам ud_009.gif
User's Signature

Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ

  • (7 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни