Dog.bg Форуми : Намерена женска немска овчарка в кв. "Захарна фабрика"

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Намерена женска немска овчарка в кв. "Захарна фабрика"

#21 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 25 January 2010 - 12:52 PM

Цитат(Pepi71 @ Jan 25 2010, 10:21 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Благодаря, Rinusha! Ще пусна обяви на още места. Прегледах десетки обяви за изгубени овчарки /до 2008 г. включително/ и нищо. Не вярвам, че е възможно да изгубиш кучето си и да не напускаш обяви на всички възможни места. Започвам да се опасявам да не е изхвърлена ca_003.gif


Напълно възможно да е изхвърлена,ние вече 3-та седмица търсим стопаните на женска немска овчарка,която намерихме,между другото страшно много си приличат с тази която сте намерили,само на нашата муцуната е светла.Дано поне вие имате късмет и кучето намери стопаните си :)
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#22 Потребителят е офлайн   Rinusha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 05-February 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 January 2010 - 01:04 PM

Пуснах в Zoomania, Podariavam и форума на без дом.Дано не се сърдиш

Току що пуснах във в.Позвънете и в абв.бг.Толкова от мен wb_052.gif
User's Signature

Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ

#23 Потребителят е офлайн   Pepi71 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 339
  • Регистрация: 27-September 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 January 2010 - 01:18 PM

Rinusha, как ще се сърдя, благодаря ти много!

#24 Потребителят е офлайн   Pepi71 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 339
  • Регистрация: 27-September 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 27 January 2010 - 12:45 PM

Имам нужда от помощ. Обади ми се жена, която твърди, че кучето е нейно, но никак не е убедителна. Било изчезнало НЯКЪДЕ през декември, пък тя го видяла с едно цигане, което я завело при родителите му, тя им дала 100 лева, пък те не й го върнали, кучето имало ваксини и паспорт, но бил в "Защита на животните" при Зоя Илиева, за да му нанесат още НЕЩО. Зададох още куп въпроси, но отговорите са подобни и няма да ги описвам, цялата история е доста съмнителнаи неадекватна, иначе жената се представи като Цветелина, работела на Пиротска и Одрин в будка за вестници и видяла обявата в Позвънете. Довечера в 18,00 имаме среща на Мария Луиза и Козлодуй, където живее тя. Моля, ако някой е попадал в подобна ситуация и има възможност, да дойде с мен. Ще бъда благодарна! С кола съм и ще го взема откъдето е удобно.

ПП. Ако някой е наясно коя е Зоя Илиева и има координати, нека ги даде, за да се обадя и да сверя нещата.

#25 Потребителят е офлайн   jacko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 251
  • Регистрация: 29-January 09

Публикувано: 27 January 2010 - 12:59 PM

Цитат(Pepi71 @ Jan 27 2010, 10:45 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Имам нужда от помощ. Обади ми се жена, която твърди, че кучето е нейно, но никак не е убедителна. Било изчезнало НЯКЪДЕ през декември, пък тя го видяла с едно цигане, което я завело при родителите му, тя им дала 100 лева, пък те не й го върнали, кучето имало ваксини и паспорт, но бил в "Защита на животните" при Зоя Илиева, за да му нанесат още НЕЩО. Зададох още куп въпроси, но отговорите са подобни и няма да ги описвам, цялата история е доста съмнителнаи неадекватна, иначе жената се представи като Цветелина, работела на Пиротска и Одрин в будка за вестници и видяла обявата в Позвънете. Довечера в 18,00 имаме среща на Мария Луиза и Козлодуй, където живее тя. Моля, ако някой е попадал в подобна ситуация и има възможност, да дойде с мен. Ще бъда благодарна! С кола съм и ще го взема откъдето е удобно.

ПП. Ако някой е наясно коя е Зоя Илиева и има координати, нека ги даде, за да се обадя и да сверя нещата.



Ами искай доказателства, че е нейно. Най-малкото виж как ще реагира кучето като я види, накарай я да ти покаже снимки с кучето и най-важното огледай кучо за някои белег и я питай дали знае за белези, ако познае, значи може и да е неин. За първи път чувам Зоя Илиева. Докато не ти покаже паспорт, не давай кучето. Аз мога да дойда с теб, ако е преди 17.30 обаче..

#26 Потребителят е офлайн   Rinusha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 05-February 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 27 January 2010 - 01:01 PM

Моето мнение съвпада с това на jacko.Пуснах ти тел. на л.с.Ставам,че имам задачи
User's Signature

Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ

#27 Потребителят е офлайн   Pepi71 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 339
  • Регистрация: 27-September 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 27 January 2010 - 01:12 PM

Обадих се за снимки и получих следния отговор - "Имах на телефона, ма той се развали и май вече ги няма. Ще проверя!" Поисках координати на Зоя Илиева - нямала, не била разговаряла с нея отдавна. Поисках координати на ветеринар, при който е слагала ваксините - щяла да пита родителите й. Питам на колко години е - на 19. Искам тел. на родителите й, които й подарили кучето - изключиха им ги.
Накрая се разбрахме, че кучето без доказателства няма да дам, да помисли и да ми се обади.

Разберете ме, аз съм деликатен човек, това интервю, което й направих, е свръх силите ми, чувствам се изключително неудобно в такива ситуации, затова помолих за помощ, някой по-оправен, който да ме придружи.

#28 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 27 January 2010 - 01:18 PM

Цитат(Pepi71 @ Jan 27 2010, 01:12 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Питам на колко години е - на 19. Искам тел. на родителите й, които й подарили кучето - изключиха им ги.
Това вече е прекалено. Да доведе родител. Прекалено миризлива работа.

User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#29 Потребителят е офлайн   grima Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2525
  • Регистрация: 12-March 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 27 January 2010 - 01:27 PM

Аз също смятам, че работата понамирисва!
Ще ти кажа само следното, аз например търся от почти 3 месеца кучето на сестра ми, което изчезна и сигурно някой си е прибрал и си го гледка... Голдън ...Акого намерия и ми поискат доказателства, ще изкопая земята и ще докажа, че кучето е мое/съответно на сестра ми. Ето например сестра ми е изгубила паспорта на кучето, но първо имам снимки, второ, кучето ще ме познае 100%, трето ще ти кажа поне 3 отличителни белега, които мже да ги знае само човек, който обстойно е разглеждал кучето или съответно е негово.
Аз обаче на твое място също не бих отишла сама на срещата!!!!
User's Signature

Качена снимка

#30 Потребителят е офлайн   Pepi71 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 339
  • Регистрация: 27-September 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 27 January 2010 - 01:28 PM

Бушката, имаме среща пред дома й. Освен родителите й, помолих я да доведе и някой съсед, който да потвърди.

#31 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 27 January 2010 - 01:38 PM

Помоли я да ти се обади половин час преди срещата да потвърди, че ще дойде. При тази ситуация и поставените от теб условия - мисля, че никой няма да дойде. Поне да не се разкарваш
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#32 Потребителят е офлайн   blueocean Икона

  • Терористка
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7895
  • Регистрация: 17-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 27 January 2010 - 01:50 PM

А дали е ОК да се води кучето? Все пак може да им се зарадва просто по кучешки, може и да се опитат да го откраднат. Първо да говорите и ако те убедят, тогава вече да се видите с кучето? Аз само съм задомявала, не съм намирала стопани на изгубени. Е, намерих един кокер, но друго момиче го прибра. И после се оказа, че май не е уцелила точния стопанин, за което ми идеше да я застрелям, защото не ми се е обадила преди това.... дори за да поиска съвет dry.gif
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Качена снимка

#33 Потребителят е офлайн   jacko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 251
  • Регистрация: 29-January 09

Публикувано: 27 January 2010 - 01:55 PM

Цитат(Pepi71 @ Jan 27 2010, 12:12 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Обадих се за снимки и получих следния отговор - "Имах на телефона, ма той се развали и май вече ги няма. Ще проверя!" Поисках координати на Зоя Илиева - нямала, не била разговаряла с нея отдавна. Поисках координати на ветеринар, при който е слагала ваксините - щяла да пита родителите й. Питам на колко години е - на 19. Искам тел. на родителите й, които й подарили кучето - изключиха им ги.
Накрая се разбрахме, че кучето без доказателства няма да дам, да помисли и да ми се обади.

Разберете ме, аз съм деликатен човек, това интервю, което й направих, е свръх силите ми, чувствам се изключително неудобно в такива ситуации, затова помолих за помощ, някой по-оправен, който да ме придружи.



Оо въобще не мисля че кучето е нейно.. Имам ама нямам, ще видя ама няма да видя какви са тия ? Изключили им ги, кажи й че щом техните нямат пари да си платят телефоните въобще да не те занимава. Не води кучето на срещата. Казвам ти изтегли срещата в 17ч и ще дойда и аз да видим как ще лъже тази. Разбирам те, изморително е да те лъжат.. Ще ти пратя и моя телефон на лична, ако искаш да дойда.

#34 Потребителят е офлайн   Pepi71 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 339
  • Регистрация: 27-September 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 27 January 2010 - 02:06 PM

jacko, благодаря ти. Отмених срещата, докато не намерят паспорта или други сериозни доказателства.

#35 Потребителят е офлайн   Rinusha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 05-February 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 27 January 2010 - 02:31 PM

Добре,че си отложила срещата,дръж ме в течение,ако мога ще помагам.Каза ли ти как се казва кучето,пробва ли го дали реагира на името?
User's Signature

Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ

#36 Потребителят е офлайн   Pepi71 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 339
  • Регистрация: 27-September 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 27 January 2010 - 02:37 PM

Да, казвала се Сара. Дъщеря ми е вкъщи и е пробвала, но кучето реагира така, както и на Бека, каквото име ние временно й избрахме.

Иначе последната информация от момичето е, че намерила снимки в тел. си. Разбрахме се да търси паспорта.

#37 Потребителят е офлайн   Rinusha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 05-February 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 27 January 2010 - 02:47 PM

Уф,като виждам какво описваш хич не съм сигурна искам ли кучето да отиде при тези хора,пък били те и собствениците й ud_009.gif
User's Signature

Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ

#38 Потребителят е офлайн   Pepi71 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 339
  • Регистрация: 27-September 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 27 January 2010 - 03:27 PM

Кучето се оказа скрита лимонка. Първите два дни ми се стори кротка, хрисима, мила, с хигиенни навици. НО!!! Оказа се, че просто й е било лошо, затова си е лежала кротичко и тихо, а относно хигиенните навици - когато я намерихме имаше разстройство и първите два дни /за радост почивните събота и неделя/ я извеждах през два часа и не сме усетили, че такива няма. След проведено лечение и един ден прекаран на стационар в "Добро хрумване", разстройството мина, започнахме да я извеждаме по-рядко и ... о, чудо! Ако я напъне вкъщи, върши си работата без да се замисля. Освен това девойката събра сили и сега е неудържима, такова хиперактивно куче не познавам - не се спира, всичко се прави на бързи обороти, постоянно препуска вкъщи, изправя се на масата, на печката и яде каквото достигне, бърка в боклука, качва се по легла, дивани и т.н., неуморима е и след двучасова разходка, навън се изправя по кофите за боклук и души за храна. От друга страна е адски умна, като й се скарам сяда мирно и ме гледа в очите, сама си мушка главата в нашийника, колкото и да е дива, разбере ли, че ще излизаме навън, сяда примерно и се прави на послушна, гушка се като бебе, позволява да и бъркам в ушите, в устата, в храната.
Та...мисълта ми е, че кучето е добро и умно, но не е гледано и обучавано както трябва и нищо чудно това да е стопанката й.

Довечера сме на последна инжекция за разстройството и ехограф за отхвърляне на бременност, че ми се породиха съмнения.

#39 Потребителят е офлайн   Rinusha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 05-February 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 January 2010 - 07:40 PM

Кучинка вече е при мен
User's Signature

Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ

#40 Потребителят е офлайн   grima Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2525
  • Регистрация: 12-March 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 January 2010 - 08:00 PM

Цитат(Rinusha @ Jan 28 2010, 08:40 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Кучинка вече е при мен


smile.gif
User's Signature

Качена снимка

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни