Dog.bg Форуми : Подарявам чау чау

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Подарявам чау чау

#41 Потребителят е офлайн   sara92 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1129
  • Регистрация: 29-February 08
  • Gender:Male

Публикувано: 20 March 2011 - 11:47 AM

Стелла, успех и късмет при вземане на чау.:ba_025:В България в момента няма нищо рентабилно и е нормално работата да е на приливи и отливи, всички искаме стабилност, но уви...За съжаление с риск да се повторя, на домашния си любимец немога да му обясня, че е криза....чау-чау имат много разходи, това иска да изтъкне Ия!:wb_052: Има породи които се отглеждат много по-леко и безпроблемно.:smile:

#42 Потребителят е офлайн   krisi567 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 64
  • Регистрация: 22-March 10
  • Gender:Female
  • Location:гр.София

Публикувано: 20 March 2011 - 11:25 PM

Показване на мнениетостелла, в 14 March 2011 - 02:32 PM, написа:

Здравейте,
имам момченце което страшно много харесва и обича тази порода кучета, детето ми постоянно ме умолява да му вземем чау чау но ние неможем да си го позволим ,просто няма как да отделим такава сума наведнъж за да го купим. молбата ми е ако някой подарява или продава на по ниска цена,моля ви пишете ми ще се грижим с много любов за кученцето,ще бъде много обичано.


Госпожо ,а как ще го гледате? Покупката на кучето ще ви е най-малкият разход. То е като скъпа кола,с още по-скъпа подръжка /не ме разбирайте погрешно за сравнението./ Всяко ходене при ветеринаря /което се случва доста често / е около сто лева. Храната с която го храня е 5кг. - 60 лв и не защото това е някаква прищявка от моя страна ,а защото такава му е необходима. Цената ,която платих за него / а той не струваше 300-400 лв / е нищо на фона на разходите ми за година и половина. Чау-чау са кучета ,които често имат проблеми с козина и други по-тежки за съжаление ,които изискват малко или много финансови възможности за лечението им и т.н.
Да не говорим ,че това куче не е плюшена играчка за деца ,а иска сериозни грижи .........

#43 Потребителят е офлайн   kitana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 11-March 08

Публикувано: 20 March 2011 - 11:26 PM

Не всеки може да отдели наведнъж четирицифрена сума, но това не означава, че няма да има пари да се грижи задоволително за кучето.
User's Signature

Конформизъм е промяна на поведението,чрез която индивидът отговаря на натискa на групата,опитвайки се да е в съгласие с нея,като приема предложени или наложени норми.
Тази промяна минава през отрицание на някои предишни позиции и води до самоодобрение чрез приемането на новите.

#44 Потребителят е офлайн   krisi567 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 64
  • Регистрация: 22-March 10
  • Gender:Female
  • Location:гр.София

Публикувано: 20 March 2011 - 11:32 PM

Показване на мнениетоkitana, в 20 March 2011 - 11:26 PM, написа:

Не всеки може да отдели наведнъж четирицифрена сума, но това не означава, че няма да има пари да се грижи задоволително за кучето.


Който търси чау -чау за четирицифрена сума едва ли ще пита дали някой подарява.

#45 Потребителят е офлайн   kitana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 11-March 08

Публикувано: 20 March 2011 - 11:42 PM

"или продава на по-ниска цена"... Някои четем. И жената може да не знае, че има възможност (ако развъдчика се съгласи) да изплати кучето.
Айде, молим...
От вашите уста излиза така, че само някой, който има четирицифрена сума под възглавницата може да се грижи за куче...
User's Signature

Конформизъм е промяна на поведението,чрез която индивидът отговаря на натискa на групата,опитвайки се да е в съгласие с нея,като приема предложени или наложени норми.
Тази промяна минава през отрицание на някои предишни позиции и води до самоодобрение чрез приемането на новите.

#46 Потребителят е офлайн   sara92 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1129
  • Регистрация: 29-February 08
  • Gender:Male

Публикувано: 21 March 2011 - 09:38 AM

Бих искала всички хора да имат възможността да си закупят чау, не е срамно и престъпно на този етап, ако някой няма лимит....Престъпно е когато вземеш куче и неможеш да го гледаш както трябва. Изхвърлят се, остават ги в плачевно състояние,.....тази порода не заслужава това. През ден виждам черното чау да скита по улиците и съм готова да го открадна за да го изкъпя, среша и обезпаразитя, нима това куче не е купено.....:dh_188: IA, krisi567, са прави не е само въпроса да се вземе куче за "детето":ea_103: Въпросът е за грижите след това, едно остаряващо чау е огромен товар и отговорност. Ако не беше така нямаше да ги изхвърлят........

#47 Потребителят е офлайн   Динчев7 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 26-March 11
  • Gender:Male

Публикувано: 26 March 2011 - 10:21 AM

здравей те аз сам нов в този форум но от близо месец чета темите и реших да си нправя регистрация накрая
събирам пари да си купя чау чау но ако някои от форума подарява ще сам много щаслив имам супер условия за мечето голяма къща на 2 етажа с голям двор за игра живея в края на града има суше места за забавления на кучето ако някои ми подари ще го гледам с мноого обич и ще се грижа много за него :dog: :vc_038:

#48 Потребителят е офлайн   Alia_V Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 238
  • Регистрация: 04-March 10
  • Gender:Female
  • Location:Somewhere there

Публикувано: 03 May 2011 - 04:46 PM

Дано всяко мече намери своят подходящ стопанин.

Не е важно за колко го е купил или как, важното е да го обича!


User's Signature

Качена снимка

#49 Потребителят е офлайн   jaspermmm Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 375
  • Регистрация: 05-April 09
  • Gender:Female
  • Location:Шумен и насам-натам
  • Skype:

Публикувано: 04 October 2012 - 12:57 PM

Подарява се мъжко чау-чау на две години.При интерес, моля пишете на лични.
User's Signature

Качена снимка

"Всеки ден по нас хвърлят камъни. Важното е какво градим с тях? Мостове или стени?"
Х.Дж.Браун

#50 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 05 October 2012 - 08:20 AM

Дайте повече информация за кучето: причини поради които се подарява, ако е агресия - новите стопани трябва да са уведомени за това. Колко време може да престои при предишните стопани докато му се намери дом, как се държи с други животни - кучета, котки и т.н.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни