Dog.bg Форуми : ЗА ЗОО-БОРСИТЕ ЗАЩО НЕ МОЖЕМ ДА СИ КУПИМ ТАМ ПОМЕРАН !!!!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

ЗА ЗОО-БОРСИТЕ ЗАЩО НЕ МОЖЕМ ДА СИ КУПИМ ТАМ ПОМЕРАН !!!!

#81 Потребителят е офлайн   norkys batista Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 15
  • Регистрация: 03-November 09

Публикувано: 09 August 2012 - 12:56 PM

Показване на мнениетоShantall, в 09 August 2012 - 11:07 AM, написа:

Показване на мнениетоnorkys batista, в 08 August 2012 - 08:12 PM, написа:

http://prodavalnik.c...omeran-i7599979

Гледайте за какво става на въпрос. :ud_009:

http://prodavalnik.c...omeran-i8417587

Още една непородиста животинка. :(

Аз се разтърсих и написах някой друг коментар под обявите. Дано не се излъже някой човек.

#82 Потребителят е офлайн   luchi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 177
  • Регистрация: 14-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 11 August 2012 - 02:42 AM

Това нито е померан , нито е миниКачена снимка!!! Може би единствено е вярно , че е женскоКачена снимка!!!!
User's Signature

Качена снимка

#83 Потребителят е офлайн   Diabko Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 09-October 12

Публикувано: 09 October 2012 - 12:04 PM

След многото прочетени форуми за измамни борси и болни кученца най-накрая случайно попаднах и на този форум. И точно на време.... Преди няколко дена видях кученцата от Vip puppy и наистина се влюбих в тях, да не кажа че бях събрала и парите за да го купувам тези дни... Явно прочетох коментарите буквално в последния момент преди и аз да стана една от измамените... Но тук идва най-трудния въпрос... изобщо от къде човек може да си купи здраво, породисто кученце ? Има ли изобщо на кого да се довериш? Тъжно е , че хората продават живи същества не за да накарат хората , които си го купуват да се усмихнат и да са щастливи , а за да получат поредната хилядарка от изобщо не последния измамен човек....

#84 Потребителят е офлайн   luchi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 177
  • Регистрация: 14-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 10 October 2012 - 06:47 PM

Показване на мнениетоDiabko, в 09 October 2012 - 03:04 AM, написа:

... Но тук идва най-трудния въпрос... изобщо от къде човек може да си купи здраво, породисто кученце ? Има ли изобщо на кого да се довериш?....



Да, виж темата с официалните развъдници!!!!Качена снимка
User's Signature

Качена снимка

#85 Потребителят е офлайн   Ronyy Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 02-November 12
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 03 November 2012 - 12:26 AM

За жалост и аз бях една от излъганите от "така известните" Хепи Пъпи за жалост. Въпреки всичко дори и това,че вмомента се получава така че незнам кученцето ми какъва точно порода е аз си го обичам страшно много и за сега поне не сме имали здравословни проблеми и да не казвам голяма дума се надявам и за напред да нямаме (по причина на госпожата от Хепи Пъпи ) След като и казах че кученцето не е померанче (след като беше при мен) оотговора беше да и го върна като не го харесвам едни скандали и чудеса.Наистина даноо доста х0ра прочетат този форум и си вземат от лицензирани развъдници а не измамниците,защото и аз бях изчела какви ли не форуми и чудеса за померанчета и т.н. и чак в деня във който си го взех кученцето намерих и вашия форум.Чак ми е жал за животинките как ги използват.Надявам се да помогнем на все повече хора да подпомогнем на хората да не правят моята грешка а и на още доста хора..
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#86 Потребителят е офлайн   Izmamena Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 17-December 12

Публикувано: 17 December 2012 - 05:41 AM

[Мили хора не само ще ви кажа не си взимайте куче от VIP Puppy а направо ви (ЗАБРАНЯВАМ) ако неискате после да страдате, плачете и ядосвате. Та да ви разкажа аз на какво се нагледах, миналата година моя приятел реши да ми вземе куче гледа снимки уж чете и познайте спря се на VIP Puppy. Показа ми снимките естествено аз като момиче се влюбих в малките пухини животинчета. Звъна и се разбра с един от двамата МУШЕНИЦИ, да се видим дадоха ни адреса. Отидохме естествено бяхме посрещнати много добре, държаха се толкова любезно нали трябваше да ни замажат очите и да ни измамят. Влезнахме да видим кученцата имаше пет кученца уж три померанчета и два мини шпица, ние по принцип бяхме решили да си вземем померан, но като ги видях си харесах беличкия ,,мини шпиц’’но в крайна сметка взехме бежавия ,,мини шпиц’’ не спря да се гушка в мен и да ме целува абе грабна ми сърцето.  Та въпросните от VIP Puppy ни показаха снимки на майката и бащата, естествено са били фалшиви, казаха че са сложили първата ваксина, уверихани че кучето е здраво, дадоха ни инструкции с какво да го храним кога са другите ваксини и така н.т. Прибрахме се с новият член на семейството, минаха се няколко часа и решихме да им звънеме за нещо не си спомням за какво, и като им звънахме вдигна момчето толкова беше изплашено че заекваше по телефона, и то защото след нас са продали един от помераните а той е бил болен. Та да ви кажа сега вместо мини си гледам среден шпиц, в паспорта му е написано че му е бита ваксината ама няма лепенка. Да чукам на дърво извадихме късмет защото не ни е боледувало кучето, повръщало е ама то защото яде боклуци. И за финал да ви споделя една случка, водим си кучето на ветеринар и какво да ви види ме едно малко померанче взето от VIP Puppy преди няколко дни и болно мъчат се хората да го спасят, абе ужасна гледка и доктора като разбра от къде е му стана ясно вика тук идват редовно такива случай от това място. Та вие сами си правете изводите.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#87 Потребителят е офлайн   nevermind_177 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 04-December 12

Публикувано: 02 April 2013 - 12:56 PM

Здравейте,

искам и аз да споделя мнение като скорошен собственик на мини шпиц. За разлика от повечето хора, аз не избързах да си взема кученцето, въпреки че се влюбих в породата, в момента, в който приятелят ми ми предложи да си вземем второ куче (той има боксер). Хвърлих се на всички обяви за "ВИСОКОКАЧЕСТВЕНИ" шпицове и померани, но все нещо не ми звучеше адекватно и правдободно. Изчетох стотици статии, всички теми и тук и във форума за мини шпиц, прегледах стотици обяви. Нямам доверие и на легитимни развъдници по простата причина, че мои приятели са страдали от тях. Държа да отбележа, че нямам нищо против развъдниците за шпицове и померани в България, нямам отзиви от там. Дори напротив - по това, което чета във форума, написано от собствениците им, ми се струват изключително коректни и грижовни. Мойто бебе си го взех от позната, след като отидох на място, бяха се родили 5 бебета, едното умря на третия ден за жалост. Видях и моя Симба и братчетата му, и майка му и татко му. Ходих на гости всяка седмица, видях го как си отвори очичките, гледах го и как расте. Беше най-дебелото а си остана малчо - на 4 месеца е 1кг и 900гр :) Чаках го два месеца, когато жената се увери, че е достатъчно здрав да се отдели от майката. Братчето и сестричето му останаха до третия месец, защото не бяха готови. Взех си го, заведох го на ветеринар, водя го всяка седмица, защото се обичат много, по-голям професионалист от него не съм срещала, а и ни е близко. Симба се развива отлично, много е щастлив, игрив и умен.
Изключително щастлива съм, че изчаках толкова време и че не се хвърлих на първата обява. Отвращава ме отношението на хората към кученцата като средство за изкарване на пари и най-вече на "развъдници на 50 породи." Нямам намерение и да чифтосвам Симба, макар и да е прекрасно куче.
На хората, решили да си взимат кученце и имали благоразумието първо да прочетат този форум - НЕ БЪРЗАЙТЕ, ТОВА НЕ Е ВЕЩ. Подсигурете си здраво кученце, тук има безкрайно много ценни съвети :)

Поздрави

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#88 Потребителят е офлайн   SunFlow3r Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 06-June 13

Публикувано: 06 June 2013 - 04:08 AM

Въпреки че става въпрос за померан, бих искала да споделя опита си. Случи се седмица преди рожденият ми ден - събудих се с убеждението, че искам да си взема кученце - Йоркширски териер. Бях мислила за това вече няколко години, но все не събирах смелост да го направя. Сумата нямаше значение в случая, важна беше душицата. Потърсих развъдници за породата в гугъл, свързах се с тях, но и на трите места, на които се обадих нямаха кученца на разположение. Знаех, че моментът е сега или никога, твърдоглавието ми беше огромно. Ест, попаднах на обява на ВИП Пъпи, следобяд вече бях видяла мъничето и беше любов от пръв поглед - до вечерта кучето беше у нас. Момиченце. Имаше някои неща, които ми се сториха съмнителни от самото начало - не в кучето, а в търговците, но може би наивитетът ми проговри - в онзи момент не предполагах, че такива хора съществуват. Изпратиха ме в една вмирисана, противна клиника в кв. Хиподрума, от където ми казаха, че кученцето е в перфектно здраве и т.н. Предупредиха ме да ходя само там, иначе 10 дневният инкубационен период отпадал и т.н. Докторът им бил приятел ... Тогава не се замислих много над това. Не ме разбирайте погрешно, дори и след всичко, което преживях - пак бих взела същият мъник, в противен случай съдбата му би била в пъти по-ужасна. Не зная какво беше преживяло кученцето преди да дойде в моя дом, но у нас се отпусна на секундата, беше игриво, палаво и любвеобилно, много умничко, прекрасно животинче. Всичко се случи съвсем внезапно - седмица по-късно, сутринта на рождения ми ден се събудих и повиках мъника, за да ми помогне с разсънването, но тя не дойде, повиках я отново и отново ... Станах от леглото и я видях - не можеше да вдигне глава от килима, беше повърнала, а на памперса й имаше рядко изпражнение с капки кръв вътре. Веднага я заведох на ветеринар - в друга клиника, където я хоспитализираха и тестваха - парвовироза ... От това, което после прочетох в интернет мислех, че повече няма да видя бебето си. Прекара в болница седмица на системи, като първите три дни нямаше изгледи да се оправи - крепеше ме това, че нито се подобряваше, нито се влошаваше. За мое щастие, мъничето носеше корава душа и се оправи въпреки всичко. Два месеца по-късно тя е утроила теглото си и размера си, изключително жизнена и палава е, вярно малко своенравна, но учи с изключителна скорост, храни се добре и е общителна и добронамерена и към хора, и към други кучета. Честно казано, не ме интересува дали е Йорки наистина, пак повтарям - ако можех да се върна и да променя нещо - не бих, пак щях да я взема и пак щях да я обичам и лекувам - прави дните ми различни и интересни, до колко е породиста - не зная, в крайна сметка вечер когато се прибера не родословието й, а тя самата ме посреща с изплезен език и въртяща се опашка. След като написах това излияние обаче се питам нещо друго - няма ли как тези хора да бъдат наказани за това, което правят, хората няма да спрат да се лъжат от обявите им, няма да спрат да купуват от тях - не е въпросът в породата, въпросът е, че това, което се случва с тези животни е травма - за тях, а после и за стопаните им, ако нямат моя късмет и никоя подмяна на животното или връщане на парите дали за лечение, или за мъника не могат да премахнат болката от случилото се - това не е автомобил, телевизор или хладилник в крайна сметка. Няма ли как да се започне поне някаква медийна кампания след като не може да бъде заведено дело? Полза няма тези неща да стоят само и единствено по форумите.

#89 Потребителят е офлайн   SunFlow3r Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 06-June 13

Публикувано: 06 June 2013 - 04:08 AM

Въпреки че става въпрос за померан, бих искала да споделя опита си. Случи се седмица преди рожденият ми ден - събудих се с убеждението, че искам да си взема кученце - Йоркширски териер. Бях мислила за това вече няколко години, но все не събирах смелост да го направя. Сумата нямаше значение в случая, важна беше душицата. Потърсих развъдници за породата в гугъл, свързах се с тях, но и на трите места, на които се обадих нямаха кученца на разположение. Знаех, че моментът е сега или никога, твърдоглавието ми беше огромно. Ест, попаднах на обява на ВИП Пъпи, следобяд вече бях видяла мъничето и беше любов от пръв поглед - до вечерта кучето беше у нас. Момиченце. Имаше някои неща, които ми се сториха съмнителни от самото начало - не в кучето, а в търговците, но може би наивитетът ми проговри - в онзи момент не предполагах, че такива хора съществуват. Изпратиха ме в една вмирисана, противна клиника в кв. Хиподрума, от където ми казаха, че кученцето е в перфектно здраве и т.н. Предупредиха ме да ходя само там, иначе 10 дневният инкубационен период отпадал и т.н. Докторът им бил приятел ... Тогава не се замислих много над това. Не ме разбирайте погрешно, дори и след всичко, което преживях - пак бих взела същият мъник, в противен случай съдбата му би била в пъти по-ужасна. Не зная какво беше преживяло кученцето преди да дойде в моя дом, но у нас се отпусна на секундата, беше игриво, палаво и любвеобилно, много умничко, прекрасно животинче. Всичко се случи съвсем внезапно - седмица по-късно, сутринта на рождения ми ден се събудих и повиках мъника, за да ми помогне с разсънването, но тя не дойде, повиках я отново и отново ... Станах от леглото и я видях - не можеше да вдигне глава от килима, беше повърнала, а на памперса й имаше рядко изпражнение с капки кръв вътре. Веднага я заведох на ветеринар - в друга клиника, където я хоспитализираха и тестваха - парвовироза ... От това, което после прочетох в интернет мислех, че повече няма да видя бебето си. Прекара в болница седмица на системи, като първите три дни нямаше изгледи да се оправи - крепеше ме това, че нито се подобряваше, нито се влошаваше. За мое щастие, мъничето носеше корава душа и се оправи въпреки всичко. Два месеца по-късно тя е утроила теглото си и размера си, изключително жизнена и палава е, вярно малко своенравна, но учи с изключителна скорост, храни се добре и е общителна и добронамерена и към хора, и към други кучета. Честно казано, не ме интересува дали е Йорки наистина, пак повтарям - ако можех да се върна и да променя нещо - не бих, пак щях да я взема и пак щях да я обичам и лекувам - прави дните ми различни и интересни, до колко е породиста - не зная, в крайна сметка вечер когато се прибера не родословието й, а тя самата ме посреща с изплезен език и въртяща се опашка. След като написах това излияние обаче се питам нещо друго - няма ли как тези хора да бъдат наказани за това, което правят, хората няма да спрат да се лъжат от обявите им, няма да спрат да купуват от тях - не е въпросът в породата, въпросът е, че това, което се случва с тези животни е травма - за тях, а после и за стопаните им, ако нямат моя късмет и никоя подмяна на животното или връщане на парите дали за лечение, или за мъника не могат да премахнат болката от случилото се - това не е автомобил, телевизор или хладилник в крайна сметка. Няма ли как да се започне поне някаква медийна кампания след като не може да бъде заведено дело? Полза няма тези неща да стоят само и единствено по форумите.

#90 Потребителят е офлайн   Keit_9 Икона

  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 17-December 12

Публикувано: 17 June 2013 - 09:10 AM

Да напълно се съгласявам с писаното за Вип Пупи в лицето на Ели Спасова.!!!!!!!!!!!!ХОРА НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ТАМ КУЧЕНЦА!!!!!!!!!! Не се лъжете от лъскавите обяви и снимки,всичко е заблуда и примамка.Продават се или болни кученца ,или кученца ,които се предлагат за мини после стават средни и големи.Не се доверявайте на тази жена и тази долнопробна борса!!! която продава само прекупени кученца на двойна и тройна цена !!!!

#91 Потребителят е офлайн   Всички излъгани и ограбени Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 19-June 13

Публикувано: 19 June 2013 - 11:32 AM

Всички излъгани и измамени хора заповядайте в страницата ни във фейсбук. нека повече хора узнаят за мъките с които ще се зблъскат ако си купят кученце от вип пупи .

Линка ни е ето този - http://www.facebook....uppyNaEdnoMasto

  • (5 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни