Dog.bg Форуми : ПРЕДЛОЖЕНИЯ И ИДЕИ

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

ПРЕДЛОЖЕНИЯ И ИДЕИ предложения за един по полезен форум

#1 Потребителят е офлайн   VelvetDamour Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 302
  • Регистрация: 15-August 09
  • Gender:Male
  • Location:България
  • Skype:

Публикувано: 06 February 2010 - 03:37 AM

Нека който има идеи и предложения относно форума да ги обсъдим тук,така заедно ще изградим един полезен и приятен за всички нас форум.
User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   North face Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4588
  • Регистрация: 05-August 04
  • Gender:Female
  • Location:Bulgaria,Sofia
  • Interests:siberian husky, akita,amerikan akita pomeran, grooming and handling.

Публикувано: 06 February 2010 - 05:58 PM

Я спретнете една подробна статийка за груминга на померана в ежедневието и на изложби af_089.gif
User's Signature

Golden Nicol siberan huskies
Качена снимка

Сибирско хъски - истината е повече от две сини очи

#3 Потребителят е офлайн   VelvetDamour Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 302
  • Регистрация: 15-August 09
  • Gender:Male
  • Location:България
  • Skype:

Публикувано: 06 February 2010 - 08:13 PM

Цитат(North face @ Feb 6 2010, 05:58 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Я спретнете една подробна статийка за груминга на померана в ежедневието и на изложби af_089.gif


Злати темата е създадена,надявам се и ти да се включиш за да ни споделиш как успяваш да потдържаш Гари винаги във форма smile.gif
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   evelina_pom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 275
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female

Публикувано: 07 February 2010 - 03:39 PM

Искам да попитам възможно ли е да се направи една тема ,,Откъде да купим померан"-мисля,че това е важно за новодошлите! Освен това си мисля,че сайта pаmperpom.com трябва да се напише в тази тема! Знам,че администраторите на сайта пишат в темата за померан,разбира се първо те и Вие трябва да сте съгласни! Надявам се да не ме разберете погрешно,казвам това,защотото на мен този сайт много ми помогна да разбера защо е наистина толкова важно да си взема померан от развъдник и точно кои искам да са родителите на моето куче. Много се радвам,че VelvetDamour полага такива усилия всичко това да е на лице! smile.gif Не смея да създавам сама темички,затова само давам препоръки!
Хубав ден на всички!

#5 Потребителят е офлайн   VelvetDamour Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 302
  • Регистрация: 15-August 09
  • Gender:Male
  • Location:България
  • Skype:

Публикувано: 07 February 2010 - 06:15 PM

Цитат(evelina_pom @ Feb 7 2010, 03:39 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Искам да попитам възможно ли е да се направи една тема ,,Откъде да купим померан"-мисля,че това е важно за новодошлите! Освен това си мисля,че сайта pаmperpom.com трябва да се напише в тази тема! Знам,че администраторите на сайта пишат в темата за померан,разбира се първо те и Вие трябва да сте съгласни! Надявам се да не ме разберете погрешно,казвам това,защотото на мен този сайт много ми помогна да разбера защо е наистина толкова важно да си взема померан от развъдник и точно кои искам да са родителите на моето куче. Много се радвам,че VelvetDamour полага такива усилия всичко това да е на лице! smile.gif Не смея да създавам сама темички,затова само давам препоръки!
Хубав ден на всички!


evelina_pom има създадена такава тема "Искам Померан - полезна информация при избора на кученце" също така темите за зооборсите и магазините са в тази насока.Относно сайта pamperpom.com нямам нищо против да бъде публикуван тук, стига създателите на сайта, да са съгласни те също пишат тук и ако сметнат за редно нека го добавят.Аз бих се радвал това да стане. А относно създаване на нови теми спокойно можете да ги правите, стига да няма вече създадени подобни теми. Много се радвам, че сте тук с нас и мислите как форумът ни да стане по-хубав и полезен rc_036.gif
User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   evelina_pom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 275
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female

Публикувано: 07 February 2010 - 06:51 PM

VelvetDamour Извинявам се, не знам как съм пропуснала вече създадената тема! smile.gif

#7 Потребителят е офлайн   EVV Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 30-April 10
  • Gender:Female

Публикувано: 05 January 2011 - 02:58 PM

Здравейте и от мен! От скоро посещавам този форум. Много неща научих от тук, но смятам, че би било добре ако има тема: "С какво да храним нашето померанче?" или нещо подобно. Аз срещам проблем относно това. Ходила съм при различни ветеринари "уж за второ мнение".. Те пък всичките ми казват различно. Едните казват трябва да се дават витамини, другите ,че не трябва. И неща от този род. Аз наистина желая най-доброто за моето кученце, както и всички останали. И идеята ми е да бъде създадена тема от която на всички като мен да им стане ясно какво точно трябва да приемат малките сладури. Не съм наясно с ветеринарските термини и бих се радвала, когато посещавам ветеринар да съм наясно с това какво трябва да се дава на кученцето ми , а не да го "тъпчат с боклуци". Чувала съм дори относно играчките за дъвчене , че не трябва да са телешки и т.н. Сега просто изброих първите неща за които се сетих. Примерно може като някакви точки да се впишат тези неща. Например :
1. Храната, която е най-добра: марка, в зависимост от възрастта какъв вид трябва да е и т.н
2. Витамините
3. Дори и обезпаразитяващите средства - пасти или разтвори..
4...
5...
И след това да може да се споделя както опит- така и проблемите с тези неща..
Дано идеята ви харесва..

#8 Потребителят е офлайн   luchi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 177
  • Регистрация: 14-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 12 February 2011 - 05:00 AM

Здравейте, реших да изчета цялата 'Говорилня". стигнах до 160 страница и снимките от около 100 страница изчезнаха. Надявам се пак да се появят , но все още ги няма. Много ми е полезна темата и без снимки, но удоволствието и опознаването ви щеше да е пълно ако можех да виждам снимките. Мисля ,че причината не е в моя комп., защото пробвах и от други два и пак не стана.Ако може да се направи нещо, да се появят ще се радвам.
User's Signature

Качена снимка

#9 Потребителят е офлайн   VelvetDamour Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 302
  • Регистрация: 15-August 09
  • Gender:Male
  • Location:България
  • Skype:

Публикувано: 12 February 2011 - 11:36 AM

Здрасти,да за съжаление снимките ги няма,но аз не мога да оправя този проблем.Мисля ,че за това трябва да се обърнеш към администраторите на сайта те трябва да ти пояснят този проблем..
User's Signature

Качена снимка

#10 Потребителят е офлайн   luchi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 177
  • Регистрация: 14-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 13 February 2011 - 03:41 AM

Благодаря за отзивчивостта!!! А може ли да ме опътиш как да го направя? Все пак ще има доста и след мен които ще четат и ще е много полезно да виждат снимките и по-конкретно разликата м/у померан от развъдник и померан от магазин.
User's Signature

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни