Dog.bg Форуми : Въпроси и отговори относно здравето на нашите померани

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Въпроси и отговори относно здравето на нашите померани

#41 Потребителят е офлайн   luchi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 177
  • Регистрация: 14-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 07 January 2011 - 12:28 PM

Много е сладка Али. Да ви е жива и здава и много, много да ви радва. Тези малки същества са толкова всеотдайни и те даряват с цялата си любов :wub:. Кой ти се радва най-много когато се прибереш, дори и след 10 мин излизане!!!!!!!!! :be_107: :be_107:
User's Signature

Качена снимка

#42 Потребителят е офлайн   батко Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 36
  • Регистрация: 24-August 11
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 26 August 2011 - 01:18 PM

Що се отнася до храненето на 4месечно померанче трябва да бъде правилно,заради неговото развитие.Хранене 3пъти на ден с количеството което пише на чувала.Храната да бъде "Роял Канин"за породи от 1_10кг. и специално бебешка.В нея има всичко необходимо за вашето кученце.Не давайте консерви и когато се храни котето да бъде отделно.Пожелавам Ви успех.

#43 Потребителят е офлайн   igrajmo Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 01-September 12

Публикувано: 01 September 2012 - 07:19 PM

Здравейте ! Още от много мала искам да си имам кученце , а когато за първи път видях породата померан се влюбих ! Вече съм твърдо решена да си купя кученцето , но имам няколко въпроса , които искам да задам преди да го взема , за да съм сигуран , че ще му предоставч всичко необходимо (: Първият ми въпрос е с каква храна и колко често на ден и горе/долу количеството й ?! Четох , че е хубаво да яде основно гранулирана храна , но има ли нещо друго с което мога да я глезя ? Хубаво ли е да се дават от дента стиксовете , които рекламират ?
Колко често трябва да я къпя ? За ноктите - колко често се режат ? И другото ,което ме интересува , е какво трябва да си купя предварително освен -храна , каишка , легълце , четка и не знам може би забравям нещо :dh_188: И искам да попитам за някаква козметика -шампоан , пудра и др. , който вие като по-компетентни и опитни да ми препоръчте ?! Благодаря предварително !!!! :re_037: :ae_085:

#44 Потребителят е офлайн   luchi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 177
  • Регистрация: 14-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 03 September 2012 - 12:05 AM

Здравей! Чудесно е, че тази порода ти е любима. Тук има отговори и коментари на всички въпроси които задаваш. Отдели ден, два и прочети целия форум за помераните . Ще разбереш супер интересни и полезни неща. Най-важното е да си избереш кученце от лицензиран развъдник ( и те са изредени тук), за ти е здравичко и красиво, а не после да се срещаме из парка и да питаш" защо моето не прилича на вашите ". Този въпрос го чуваме постоянно!!!!
User's Signature

Качена снимка

#45 Потребителят е офлайн   igrajmo Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 01-September 12

Публикувано: 03 September 2012 - 06:35 PM

не моята сладурка е от развъдник прочетах тази част за зооборсите още веднага щом влязах във форума :smile: следкато и направят 3-тата ваксина ще мога да си я взема и вече няма търпение да си я нагушкам :ab_041:

#46 Потребителят е офлайн   igrajmo Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 01-September 12

Публикувано: 25 September 2012 - 10:49 AM

моята бубулина е вече на 3 месеца и има 3 ваксини мога ли да я разхождам на вън вече ?:dog: и много искам да ви я покажа , но незнам как се качва снимка , ако може някой да ме светне по въпроса :rc_036:

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни