Dog.bg Форуми : Спрете безогледната търговия с животни. Не купувайте животни от борси, ферми и зоомагазини.

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (31 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Спрете безогледната търговия с животни. Не купувайте животни от борси, ферми и зоомагазини. ТОВА НЕ СА ЧИХУАХУА !!!

#41 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 13 August 2009 - 10:56 PM

Цитат(biillyy @ Aug 13 2009, 07:16 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Не мога да разбера за какви точно "жертвоприношения" ud_009.gif говори tecniti.Аз взех едното от точно тези кученца,харесвам го и не виждам какво не му е наред?Според мен доста се различава от др-те предлагани и няма място за сравнение с тях....

Здравейте biillyy smile.gif Нещо не ми е ясно,но май се опитвате да споменете моето име smile.gif няма проблем!Какво точно сте взел Вие?!Едно от поредните жалки наподобяващи чихуахуа подобия?!Продавани за пари ,за които всъщност може да си купиш почти един крак или друга част от чистопородно чихуахуа?!Споменавам думата ,,жертвоприношения,,като символ на тези безбройно много нещастни кученца произведени от тукашни измислени собственици и размножвачи на чихуахуа,кото символ на качеството им,което не съществува!Тъй като в зенита на породата тази порода се е използвала за жертвоприношения,то смятам,че това което такива заблудени новособственици като вас са си купили не стават за работа а само за жертвоприношения!Не че действително някой ще го направи ab_041.gif Звуча идиотски,но ако се опитате да разберете думите ми и гнева ми от напоследък заливането с чихоподобия и ужасното опорочаване на породата ще разберете яростната ми ирония! eg_033.gif Целта на всичките ни ядове тук е да разберат хората,че налитайки на една от най-скъпите /не без основания/порода е за да не си взимат МЕЛЕЗИ от самокръстили се развъждачи/размножители/.Или си давате парите за нечистопородни кучета и ги наричате така или си купете истинско чихуахуа и тогава роптайте, ако има за какво!Тук сме за да търсим истината,учейки се,а не да се стимулират цвъкачите на кучета и после да леете сълзи и да се обиждате за собственото си прецакване!Може да съм гадна във вашите очи,но вече го казах няма повече да спестявам истината на никой,за да ви се харесам!По-достойно е да си признаеш истината отколкото да се лъжем,а зад гърба ви да ви се присмиваме.Има обявки в които една жена си казва, че кучетата и са смеска на пинчерче с чихуахуа.Тя е единтсвената ,която уважавам,макар че не е права!
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#42 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 13 August 2009 - 11:17 PM

Ето и новит днешен шедьовър на Стоян от Стара Загора! ab_041.gif Докарал е този пинчерак да роди бели КУЧЕНЦА/не чихуахуа/като майка си и най-нахално като най-желаната разновидност по цвят и космена покривка при чихуатата от масовата клиантела ги жули на цели 600лв!!! И повярвайте ми много бързо ще си ги продаде!Само защото са бели!Ама че нямат нищо общо с истината няма значение за покупателя.Но един прекрасен ден той ще реши,че има нещо много екзотично и ще иска непремнно да си възпоизведе кучето.И така ще затвърди ,,бялата красота,,и то при чихуато.Сам ще е заблуден и ще заблуждава убедително и бъдещите собственици.И не дай си боже някой да оспори неговата истина ще настане луд скандал,ще има обидени...фашисти...расисти...безчувствени и каквото ви роди умът.Да,казвам го като вече яла тази супа! ab_041.gif не за първи път!Еми вижте тази снимка и снимките в темата,отлични представители на породата,, и сами открийте ,,десетте разлики,,,пък се замислете,ще се втурнете ли да си купите това ?!

Прикачени снимки

  • Прикачена снимка

User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#43 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 13 August 2009 - 11:27 PM

Ето и ги и другите хубавци ab_041.gif Ама какво е това !!!Ааааа да бе,нещо евтинко,като за българина!Чихуахуа от най-истинските ab_041.gif Хмммм,че кво му е ab_041.gif и то само за 450лв.Пък тия надувковци от чужбина нека се набутват там за по 2000 евро за истинско ab_041.gifТо и тука има такива идиоти...от тези развъдчиците! Ето ние пак ударихме кьоравото,на далаверка! ab_041.gif
Четири обяви преди тази виждаме същият Георгиев от Варна да предлага кученцата от втората снимка,но за 550лв също за чихуахуа eb_068.gif Открийте разликите!

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

Прикачени снимки

  • Прикачена снимка

User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#44 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 13 August 2009 - 11:53 PM

Ето едно от представителите на тяхната порода чихуахуа и в профил на същата обява ab_041.gif Отлично!...Даже не са се светнали да не правят тази груба грешка!Какъв типичен за породата стоп и форма на главата,каква къса муцунка!Е затова пък е на половината на цената на ,,истинско,, чихуахуа от български легитимен развъдник!То си живо пинчерче казано на български,ама нали те са по-евтинки...я а го кръстим чихуауа!

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#45 Потребителят е офлайн   biillyy Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 14
  • Регистрация: 03-February 09

Публикувано: 14 August 2009 - 12:45 AM

Здравеите отново,в никой случай не съм искала да засегна някого с изказването си и се извинявам,че сте ме разбрали погрешно,НО никъде не твърдя че кутрето е истинско чихи(няма докъмент доказващ това,нито е взето от развъдник),нито че имам нереални очаквания за неговия екстериор когато порасне.Цената която съм платила за него е почти същата както и за родословно куче,както виждате интересувала съм се,информирана съм и съм взела съответното устройващо ме решение.Това куче ми хареса и реших,че ще бъде моето куче.Не си и помислям да подлагам компетентността на techichi под съмнение,но все пак малко пресилено се изказва точно за тези кучета(те може и да нямат документи за произход ,но пък доста повече ПРИЛИЧАТ на чихи в сравнение с показаните до тук пинчерчета и тем подобни).

#46 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 14 August 2009 - 12:53 AM

smile.gif ОК biillyy! Като сте се информирала предварително,защо платихте нереална висока цена за нечистопородно куче?Е, парите са си ваши!Да Ви е живо и здраво!Искам да знам кое точно е пресиленото ми изказване за тук показаните пинчерчета и тем подобни?Кое сравнение с кое по прилича на чихи?Покажете моля това което сте си купила,за да сравним колко по прилича на чихуа! smile.gif Все пак едно куче или е чихуахуа или не!Нали така?! smile.gif
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#47 Потребителят е офлайн   biillyy Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 14
  • Регистрация: 03-February 09

Публикувано: 14 August 2009 - 12:55 AM

Ivan-z,интересували са ме и кучета от развъдници,за мен е важно кученцето наистина,ама наистина да ми харесва,да ме грабне.Е,харесах си това,а и то мен.Това е.Не можеш да съдиш хората за това от къде си купуват домашните любимци.Всеки сам прави своя избор според изискванията си.

#48 Потребителят е офлайн   biillyy Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 14
  • Регистрация: 03-February 09

Публикувано: 14 August 2009 - 01:00 AM

Купих го защото само то ми хареса достатъчно,за парите няма значение.Не съм му качила още снимки,но мога да ти кажа кое е(снимката от текста с "жертвоприношението"-дясно).Пак повтарям не мога да твърдя,че е чихи,написах по-горе защо,но соред мен доста прилича на такова.

#49 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 14 August 2009 - 01:10 AM

Ясно!Еми да Ви е честито!Тази тема с показваните тук кучета е направена именно, за да се показват и разясняват на бъдещите покупатели какво НЕ трябва да си купуват!Но забелязахме,че всъщност ефектът е точно обратният zg_074.gif Явно или ще трябва за се закрие тази тема или да се преименува на,, купете си от там,,.Изглежда усилията са ни напразни dry.gif Били,добре дошла в нашата компания!За кой ли път казвам аз и другите,всички сте добре дошли smile.gif Ние не отхвърляме никого,независимо какво куче има!Хубаво е да изчетете и старата информация,за да не си повтаряме едни и същи въпроси.
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#50 Потребителят е офлайн   ivan-z Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 31-January 07
  • Gender:Male
  • Location:ЗЛАТИЦА

Публикувано: 14 August 2009 - 01:11 AM

Цитат(ivan-z @ Aug 13 2009, 07:55 PM) <{POST_SNAPBACK}>
. Но всеки сам си прави избора . biillyy- радвам се че сте доволни от избора си но съм убеден че за парите които сте платили можеше да си вземете кученце с много по-добро качество от РАЗВЪДНИК .

Мисля че нещо не сте допрочели никого не съдя , само отбелязвам ТЕНДЕНЦИЯТА да се купува от темата ВНИМАНИЕ НЕ КУПУВАЙТЕ , и не мога да си обясня защо така се получава . Но явно '' ГРАБВАНЕТО '' е било голямо ae_085.gif Обичайте си го , и няма смисъл да спорите . (това си е вашия избор )
User's Signature

р-к http://zlaticamountain.com/


Който не е ЛУД не е НОРМАЛЕН

#51 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 14 August 2009 - 02:05 PM

Цитат(biillyy @ Aug 14 2009, 02:00 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Купих го защото само то ми хареса достатъчно,за парите няма значение.Не съм му качила още снимки,но мога да ти кажа кое е(снимката от текста с "жертвоприношението"-дясно).Пак повтарям не мога да твърдя,че е чихи,написах по-горе защо,но соред мен доста прилича на такова.
Кучето ви не е чихуахуа и няма НИЩО ОБЩО с породата !!!!!!!!! Имате казано на български- пинчер на СУУУУУУПЕР яка цена !!!!!!!!! Знаете ли, ако бяхте казали на продавача , че не искате чихуахуа,а пинчер ,защото точно пинчер ви харесва като порода щеше да ви го продаде за пинчер.Във Варна имаме един , който първо пита какво търси клиента и естествено палетата стават като хамелеони ту чихуахуа, ту пинчери,а това , че уж нито едно няма да мине 1,5 кг....го знаем всички.Освен това бебоците се поставят при красива женска и се твърди , че им е мама и бебетата ще приличат точно на нея.
Преди години и аз бях излъгана така,защото се доверих на "компетентното" мнение на продавача с огромни гаранции.За това и така упорито държа тази тема да я има и да има по-малко излъгани.
Не се сърдете,като цяло постовете не са насочени само срещу вас,а са съвети към бъдещите собственици на кученца.

#52 Потребителят е офлайн   biillyy Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 14
  • Регистрация: 03-February 09

Публикувано: 14 August 2009 - 11:58 PM

Oт постовете ви съдя ,че сте компетентен човек затова ми е странно защо наричате кучето ми пинчер(то дори не е с разцветка на такова) smile.gif .Колкото до компетентността на продавача-чесно казано никога не бих се доверила на това,повече се доверявам на собствената си преценка,т.е-ако ще и 10кила да стане пак ще си бъде моето куче.
Според мен не трябва да да се ядосвате толкова,че хората купуват от магазини и търговци и после се оплакват.Това, че не са се запознали означава,че явно не държат толкова да имат истинско родословно куче и съответно не го заслужават.Човек който наистина иска такова куче никога не би си го купил от търговец smile.gif

#53 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 15 August 2009 - 12:21 AM

biillyy,започвам аз да не Ви разбирам!Изглежда се опитвате да потдържате някакъв изкуствен конфликт.Мисля,че като един истински ,,заек,, по отношение на породата и дългите диалози тук е редно да спрете да спорите с нас и това ,за което се борим тук,защото определено не разбирате за какво става дума !Вие сте пред свършен факт,купила сте си това куче,казахте си мнението.Нито явно Вие ще си го промените,нито ние нашето,че и темата във ваша чест.Приехме Ви,поздравихме ВИ.Ако желаете продължете да пишете тук,но не спорете и не се опитвайте да ни убедите във вашето убеждение.Нека се забавляваме с кучетата си и да не напрягаме темата.Имате много неща да научавате и осъзнавате,така че никак не е подходящо да спорите и да ни изкарвате едва ли не някакви гадняри,а пък Вие невинни душици.Това е въртяно вече доста пъти.За мен не сте права,темата ясно е написана ЧИХУАХУА ,а не кучета наподобяващи чихуахуа които не са от значение дали наистина не са такива,както се изразихте Вие.Нямам нищо против Вас и вашето куче,а само против вашето мислене и неуместното ви изказване тук.
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#54 Потребителят е офлайн   biillyy Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 14
  • Регистрация: 03-February 09

Публикувано: 15 August 2009 - 12:37 AM

ab_041.gifНе виждам от какво се напрягате толкова.Просто това ,че някои от вас са развъдчици не значи ,че всички трябва да купуваме от тях.Сигурна съм че не всички пишещи в темата притежават "истински" чихита-това значи ли че трябва да спрат да пишат тук?!Колкото за споровете мисля,че не аз иказвам неумесни мнения,не искам да обиждам никого,нито се изказвам по подобен на вашия негативен начин за което и да било куче.

#55 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 15 August 2009 - 12:54 AM

Ама наистина сте много упорита!И изглежда и по-компетентна от нас?Да сте прочела някъде ,,елате и си купете от мен или от колегата ми?,,Престанете вече да се заяждате и да ръсите глупости,да ни обидите не можете,нама как да стане.Само се излагате Вие с написаното от вас!За кой ли път Ви го казвам,че тук никой никого не е разкарвал и няма да стане.Пишат много хора с кучета с недоказан произход и никой не е проявявал вашият инат.Всички са добре дошли!Явно само Вие упорито не желаете да разберете за какво става дума!Моля Ви,престанете!Четете внимателно какво Ви се пише и не изопачавайте нещата.Ясно ви казах ,че ако искате да пишете тук да спрете да се заяждате и да разваляте настроението на четящите,нямам пред вид себе си.Негативизмът ми/ни/е напълно обоснован!Темата е точно за това!Дано някой ден пожелаете да разберете защо!Аз повече с вас няма да пиша тук на тази тема.Ако някой друг има нерви да Ви издържи кривият утопизъм да го прави!Лично на мен ми е приятно да си общувам с хора притежаващи чихоподобия,които са наясно с положението си и искат да се научат на нещо повече и да се забавляват. smile.gif
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#56 Потребителят е офлайн   ivan-z Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 31-January 07
  • Gender:Male
  • Location:ЗЛАТИЦА

Публикувано: 15 August 2009 - 01:13 AM

biillyy- незнам точно каква ви е идеята с непрекъснатото дразнене и Самодоволство от това какво куче сте си взели .Постовете ви ми звучат малко като Реклама на магазините - разбираш ли там не са лоши купете си , ЗАрежете ги тия с РАЗВЪДНИЦИТЕ . щЕ се повторя пак . Избора си е ваш но не го НАТРАПВАЙТЕ на останалите . п.п. Повярвайте ми не е добър , имате си домашен любимец и толкова не чихуахуа rc_036.gif
User's Signature

р-к http://zlaticamountain.com/


Който не е ЛУД не е НОРМАЛЕН

#57 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 15 August 2009 - 10:35 AM

Цитат(biillyy @ Aug 15 2009, 12:58 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Oт постовете ви съдя ,че сте компетентен човек затова ми е странно защо наричате кучето ми пинчер(то дори не е с разцветка на такова) smile.gif .Колкото до компетентността на продавача-чесно казано никога не бих се доверила на това,повече се доверявам на собствената си преценка,т.е-ако ще и 10кила да стане пак ще си бъде моето куче.
Според мен не трябва да да се ядосвате толкова,че хората купуват от магазини и търговци и после се оплакват.Това, че не са се запознали означава,че явно не държат толкова да имат истинско родословно куче и съответно не го заслужават.Човек който наистина иска такова куче никога не би си го купил от търговец smile.gif

Наричам кученцето ви български пинчер,лично мое наименование.У нас така са свикнали да ги наричат - пинчер или мини пинчер, сърнист пинчер ( точно вашата разцветка)...вариации всякакви. Започнах точно с развъждането на тези мини кученца - мини пинчерите и доста се порових,за да разбера от къде идва тази щаренийка и цветовото им разнообразие.Това , че ще си обичате кученцето дори и да е 10 кг е абсолютно правилно от ваша страна , но не променя факта , че сте измамена и ви е продадено мелезче.С нищо не е по-долу от всякоя друга порода, нито трябва да е по-малко обичано заради това,защото кученцето няма вина. Купили сте си кученце, което ви харесва ! БРАВО !!!! Куче се взима с мерак и желание ,а не просто така. Мисълта ми е , даже мен ме е яд , че сте дали повече пари за куче без порода,а ако беше дошъл компетентен човек с вас при покупката цената щеше да се промени поне с 200-300 лв най-малко.Знаете ли, често развъдчиците продават почти на символични суми кастрирани , излезли от развъдна дейност,домашен клас или предоставят на договор срещу минимална сума куче от много висок клас. Не се притеснявайте да питате друг път ако решите да си вземете породисто куче без значение от породата. А вашето е хубаво,симпатично, може даже да е уникално умно,но приемете ,че не е чихуахуа и продължавайте все така да го обичате и да пишете при нас вярвам , че ще ни разберете след време какво се опитваме да кажем. Аз лично се радвам на присъствието ви,защото чрез вашите въпроси даваме отговор на много , които се боят да пишат ,а само четат и се надявам да сме им от полза ae_085.gif

Цитат(biillyy @ Aug 15 2009, 01:37 AM) <{POST_SNAPBACK}>
ab_041.gifНе виждам от какво се напрягате толкова.Просто това ,че някои от вас са развъдчици не значи ,че всички трябва да купуваме от тях.Сигурна съм че не всички пишещи в темата притежават "истински" чихита-това значи ли че трябва да спрат да пишат тук?!Колкото за споровете мисля,че не аз иказвам неумесни мнения,не искам да обиждам никого,нито се изказвам по подобен на вашия негативен начин за което и да било куче.
Не,ние не сме против никой и всеки е добре дошъл,дори и ако има само рибки и няма куче без значение от породата.Малко си развързваме езиците wb_052.gif

#58 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 22 August 2009 - 05:10 PM

Ето ви нещо интересно от днешното меню.Много приятни окраски,на мен ми харесват,като на голям почитател на шоколада,но пак са кръстири тези кученца чихуахуа.И пак за солидната сума от 900лв.И пак ще се намерят такива,които ще прочетат това което пиша и ще отидат и ще си дадът парите за тях и после ще дойдат тук и ще кажат,,вижте моята принцеса или чихуахуа,,.А после и ,,ама що се палите толкова,я ги кви са убави,кат истински,, и последващете ги класически ,,комплименти,,и .т.н.Тъжно,но явно се превърна в тенденция!

Прикачени снимки

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#59 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 22 August 2009 - 08:39 PM

Влизам в зоомагазин ,трябваше ми малко храна.В аквариума черно дългокрако , дългоносо,тънколяво пинчерче с отрязана опашка.Табелката е ясна -ЧИХУАХУА!!!
Реших , че все пак може да е стар етикет по случайност забравен да се махне. Реших да се посмея малко
-Колко е голямо пинчерчето?
-Не е пинчер , чихуахуа е !!!
-Пинчер е !
-Не , ЧИХУАХУА!!
-Хе хехехе, пинчер е нали виждам.
-НЕ!!!!!!!!!!!! ЧИХУАХУА ЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!- видимо вбесена продавачката
-Как да не е пинчер, нали го виждам , а съм виждала и ЧИХУАХУА )))
-ЧИХУАХУА Е!!!!!!!!!!!!! БАЩА МУ Е ЧИХУАХУА !!!!!!!!!!!!
На което аз прихнах в смях
-А като е чихуахуа защо сте му отрязали опашката?
- Ооооооооо, това е грешка на стопаните,по погрешка са я отрязали af_089.gif -успокоена и доволна , че има с кого да се оправдае.
-Как така ще я отрежат , ми то е забранено със закон ?
..................................отговор не получих , но на бързо се смени темата
-Заповядайте да видите ИСТИНСКИТЕ чихуахуа след 10 дни , сега са на 25 дни.

Да поясня , те продават истински чихуахуа , а наще явно са холограми dry.gif

#60 Потребителят е офлайн   TokioHotel Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2106
  • Регистрация: 06-October 08
  • Gender:Female

Публикувано: 23 August 2009 - 02:50 PM

Порода: *** ДЖОБНО - БИЖУ ***

страхотно момиченце обеспаразитено и ваксинирано ,очаквано тегло 1300 гр. ,от собствен развъдник

И е само за 450лв.! Друг е въпросът, че малко се уплаших, като го видях.

Прикачени снимки

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

Любителите на животни са особена порода хора,
хуманни и щедри духом, способни на дълбока съпричастност,
може би малко склонни към сантименталност и със сърца, големи колкото безоблачното небе.

  • (31 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни