Dog.bg Форуми : Спрете безогледната търговия с животни. Не купувайте животни от борси, ферми и зоомагазини.

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (31 Страници) +
  • « Първа
  • 29
  • 30
  • 31
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Спрете безогледната търговия с животни. Не купувайте животни от борси, ферми и зоомагазини. ТОВА НЕ СА ЧИХУАХУА !!!

#601 Потребителят е офлайн   ianchi Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 17-December 14

Публикувано: 17 December 2014 - 03:35 PM

Здравейте, изчетох всички постове в тази тема и реших и аз да се включа по повод безогледната търговия с животни и не само....освен борси, ферми и зоомагазини, не купувайте и от съмнителни обяви. Най вече не купувайте чихуахуа от лицето Тугче Ергин (Tuğçe Ergin), тел. 0896170813. На пръв поглед миловидно и скромно момиче, студентка по фармация в София, която в последствие се оказа изпечена мошенничка, злоупотребяваща със собствените й кучета (които запложда по 2 пъти в годината с търговска цел) и с доверието на хората-собственици на мъжки кучета, които просто използва за разплод.

Случайно, през пролетта на 2014 г. се запознах с горепосоченото лице в парка, и си разменихме телефоните, тогава тя беше с 2 големи женски чихуахуа-Люси и Пренцес и 3 бебета от Люси. В края на месец август, Тугче ми позвъня и настояваше спешно да срещнем кучетата, тъй като нейната Люси е разгонена, а тя държи моето куче да я заплоди. Аз откликнах защото от доста време искам да има поколение, за мое учудване срещата се състоя при ветеринаря и- д-р Милко Петров, тъй като кучето и беше болно, с огромна рана на крака и се извърши изкуствено заплождане, за което аз разбира се не бях предупредена и изказах разочарование. Тя обаче ме успокои, че случайно и другото и куче- Пренцес е разгонено и се срещнахме след 6 дни когато кучетата се чифтосаха и за по сигурно повторихме процедурата след 1 ден. Още при доктора, тя обеща че ще ми даде куче, в случай че се роди повече от едно, което си е и мое право.

Към м. октомври започнах да и звъня, но телефона и постоянно беше изключен, писах и във Вайбър, там ми отговори след няколко дни, че и двете кучета са бременни и ще раждат края на месеца. В края на месеца пак и писах тя отговори, че всъщност Люси не е била бременна и д-р Петров я е измамил и завлякъл с пари, за другото куче изобщо не ме осведоми дали е родило и спря всякаква комуникация с мен. Аз веднага се усъмних, че има нещо нередно, отидох при ветеринаря и, който потърди, че при вторичен преглед месец след заплождането е потвърдил бременност. И че туркинята, края на октомври му е звъняла да каже че се е объркал и си иска парите. Също така ме осведоми, че ден преди да сме били при него, тя е извършила същата процедура по изкуствено заплождане с друго мъжко чихуахуа и практически няма как да се знае кой е бащата! След което започнах да я издирвам, разбрах и фамилията, писах на семейството и...случахно намерих доста обяви с нейния телефон за продажба на чихуахуа още от 2011 и 2012 година...След малко натиск от моя страна, чрез съобщения, ми отговори през ноември, че Пренцес е родила 2 кученца и януари ще ми даде едното, сега се намират в Истанбул. Месец по късно, на моя молба да ми изпрати снимка на кучетата или поне да ми каже какъв пол са, цвят и т.н.... ми писа, че ще ми даде кученцето през януари, ако си заплатя разходите......питам какви разходи-ваксината ли.....а тя най-нагло ми отговори че ваксината си е моя отговорност, ами млякото на майката, за 2 месеца където го храни струва 500 лв!!! И че нищо не мога да и направя защото не съм подписала договор!!!

Знам че и аз съм постъпила наивно, но нито съм първата нито последната излъгана. Моля ако имате информация за тази нагла лъжкиня да ми пишете на лични.

#602 Потребителят е офлайн   pipi_7878 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 03-April 15

Публикувано: 03 April 2015 - 02:15 PM

Аз пък си купих куче уж чихуахуа от Димитровград което стана 7-8 кг . Видях обявата в OLX , вече е ясно че са пълни измамници , но на всичкото отгоре сега ме заплашват че щели да ме пречакват по тъмното .Ето това е профила им http://grudikirkov.olx.bg/ Пиша това не за да ви се оплача , а за да спестя главоболия на други измамени

#603 Потребителят е офлайн   pipi_7878 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 03-April 15

Публикувано: 03 April 2015 - 02:22 PM

ето снимка

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#604 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 04 April 2015 - 12:00 AM

:dh_188: Да, за Димитровград доста лоши неща съм чувала. Дано повече хора прочетат споделеното.

#605 Потребителят е офлайн   deeto2 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 11-May 15

Публикувано: 11 May 2015 - 08:46 PM

Здравейте ;) и моля сега уточнете се къде точно в Димитровград ,защото там има няколко човека ..Единия се намира в покрайнините на Хасково в квартал Бадема .Другият е по-надолу в едно село Добрич ,а отделно там съм чувал ,че си имало и развъдник .Така ,че моля дайте повече инфо кои ,къде -точно. Аз лично ще споделя моя опит дигаме се от София с жената и детето и едно приятелско наше семейство ...та ще ходим за чихуа ...това беше единственото куче ,което се съгласих да прекрачи дома ми...понеже са умни и чаровни. След няколко часа път ето пристигаме във въпросното село Добрич ,което е между Хасково и Димитровград....преди да тръгнем продавача се клел по телефона на жена ми,че неговите са чистокръвни и че имало измамници в Димитровград дето злоупотребявали с породата. Ето ни вече там -посреща ни и ни води в една къща дето имаше над 100 кучета....изнася през оградата 3 кучета и вика избирайте .....на въпроса къде са бащата и майката посочи в далечината някакъв жълтур и вика -е го е там.....даже ни помоли да стоим по- настрани от оградите на къщата да не дразним кучетата. Жената и малкия гушнаха едното и се приключи ...след 2 седмици случайно питах ветеринаря каква порода е кучето без да казвам нищо ....Ветеринаря каза ами дребна порода ще е -пинчера ви е в добро здраве ;) жената ме изгледа кръвнишки (но аз вече и бях казал ,че за мен сме измамени)...Тя попита и значи не чихуа хуа .....Ветеринарят се позахили леко и каза -абе и немска овчарка да стане или лъв -това нищо няма да промени ... ;) ха ха да така е :) Така че ако вие сте купили това от други в този край измамниците са двама ...

#606 Потребителят е офлайн   Chihu_lover_female Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 14-May 15

Публикувано: 14 May 2015 - 02:14 PM

Показване на мнениетоivan-z, в 13 February 2011 - 08:53 PM, написа:

Чихуахуа - 350 лв
Продавам страхотно мъжко чихи, на 45 дни .
Обезпаразитено ватрешно и външно. С паспорт.
Очаквано тегло-2 кг.
Възможна е доставка.
ТОВА НЕ Е ЧИХУАХУА

това прилича на хъски хахахахаха

#607 Потребителят е офлайн   pipi_7878 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 03-April 15

Публикувано: 21 May 2015 - 11:53 AM

Показване на мнениетоdeeto2, в 11 May 2015 - 08:46 PM, написа:

Здравейте ;) и моля сега уточнете се къде точно в Димитровград ,защото там има няколко човека ..Единия се намира в покрайнините на Хасково в квартал Бадема .Другият е по-надолу в едно село Добрич ,а отделно там съм чувал ,че си имало и развъдник .Така ,че моля дайте повече инфо кои ,къде -точно. Аз лично ще споделя моя опит дигаме се от София с жената и детето и едно приятелско наше семейство ...та ще ходим за чихуа ...това беше единственото куче ,което се съгласих да прекрачи дома ми...понеже са умни и чаровни. След няколко часа път ето пристигаме във въпросното село Добрич ,което е между Хасково и Димитровград....преди да тръгнем продавача се клел по телефона на жена ми,че неговите са чистокръвни и че имало измамници в Димитровград дето злоупотребявали с породата. Ето ни вече там -посреща ни и ни води в една къща дето имаше над 100 кучета....изнася през оградата 3 кучета и вика избирайте .....на въпроса къде са бащата и майката посочи в далечината някакъв жълтур и вика -е го е там.....даже ни помоли да стоим по- настрани от оградите на къщата да не дразним кучетата. Жената и малкия гушнаха едното и се приключи ...след 2 седмици случайно питах ветеринаря каква порода е кучето без да казвам нищо ....Ветеринаря каза ами дребна порода ще е -пинчера ви е в добро здраве ;) жената ме изгледа кръвнишки (но аз вече и бях казал ,че за мен сме измамени)...Тя попита и значи не чихуа хуа .....Ветеринарят се позахили леко и каза -абе и немска овчарка да стане или лъв -това нищо няма да промени ... ;) ха ха да така е :) Така че ако вие сте купили това от други в този край измамниците са двама ...


Донесоха ми го с този мерцедес, който в момента се продава

#608 Потребителят е офлайн   pipi_7878 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 03-April 15

Публикувано: 21 May 2015 - 11:56 AM

даже вече кучето е 13 килограма

#609 Потребителят е офлайн   pipi_7878 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 03-April 15

Публикувано: 21 May 2015 - 11:59 AM

и дали пише Димитровград или бадема човека е един и същ, то си личи по кучетата с дългите муцуни , а тези които изглеждат симпатични на снимките , са свалени от интернет, може да проверите като натиснете търсене на изображението с google и ще ви излезе от къде е свалена снимката.
А този тук продава със снимки на Шолин http://olx.bg/ad/pro...ua-ID5edG4.html

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#610 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 21 May 2015 - 03:54 PM

И мои снимки са крали ....

#611 Потребителят е офлайн   deeto2 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 11-May 15

Публикувано: 21 May 2015 - 05:06 PM

да така е ...точно този е човека -абсолютен измамник. Няма значение взели сме го вече още не са почнали да никнат зъби ,а е кило и нещо...поне да е живо и здраво. А явно е позалебил от такива като нас и сега ще си купи още по-скъп мерцедес...предполагам няма да има проблем това куче ,което съм го взел да съжителства и с още едно.. защото на по-късен етап смятам да взема от лицензиран развъдник ...с родословие ...човек се учи от грешките си все пак...Желая ви много здраве и приятни моменти с домашните ви любимци

#612 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 21 May 2015 - 11:13 PM

Да е жив и здрав мъника, останалото ще се нареди когато му дойде времето :ba_025:

#613 Потребителят е офлайн   pipi_7878 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 03-April 15

Публикувано: 22 May 2015 - 09:15 AM

Показване на мнениетоdeeto2, в 21 May 2015 - 05:06 PM, написа:

да така е ...точно този е човека -абсолютен измамник. Няма значение взели сме го вече още не са почнали да никнат зъби ,а е кило и нещо...поне да е живо и здраво. А явно е позалебил от такива като нас и сега ще си купи още по-скъп мерцедес...предполагам няма да има проблем това куче ,което съм го взел да съжителства и с още едно.. защото на по-късен етап смятам да взема от лицензиран развъдник ...с родословие ...човек се учи от грешките си все пак...Желая ви много здраве и приятни моменти с домашните ви любимци


И аз си взех от развъдник, и сега съм истински щастлива, ето и Димитровградското мутантче на 8 месеца, едвам го вдигаме , но го обичаме и ......................... го дадохме на баба, много е едра да съжителства с истинско чихи, голям тормоз пада , сега децата ме тормозят защото си я обичат пък и аз също. Затова проблема не е само в парите , нека си ги харчи със здраве, и с мисълта колко психологични травми е нанесъл на много деца и животинки.Ето кученцето за което си мечтаеше детето ми

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#614 Потребителят е офлайн   pipi_7878 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 03-April 15

Публикувано: 22 May 2015 - 09:28 AM

Показване на мнениетоpipi_7878, в 22 May 2015 - 09:15 AM, написа:

Показване на мнениетоdeeto2, в 21 May 2015 - 05:06 PM, написа:

да така е ...точно този е човека -абсолютен измамник. Няма значение взели сме го вече още не са почнали да никнат зъби ,а е кило и нещо...поне да е живо и здраво. А явно е позалебил от такива като нас и сега ще си купи още по-скъп мерцедес...предполагам няма да има проблем това куче ,което съм го взел да съжителства и с още едно.. защото на по-късен етап смятам да взема от лицензиран развъдник ...с родословие ...човек се учи от грешките си все пак...Желая ви много здраве и приятни моменти с домашните ви любимци


И аз си взех от развъдник, и сега съм истински щастлива, ето и Димитровградското мутантче на 8 месеца, едвам го вдигаме , но го обичаме и ......................... го дадохме на баба, много е едра да съжителства с истинско чихи, голям тормоз пада , сега децата ме тормозят защото си я обичат пък и аз също. Затова проблема не е само в парите , нека си ги харчи със здраве, и с мисълта колко психологични травми е нанесъл на много деца и животинки.Ето кученцето за което си мечтаеше детето ми

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#615 Потребителят е офлайн   pipi_7878 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 03-April 15

Публикувано: 22 May 2015 - 09:46 AM

Ето мечтаното черно-бяло кученце от златица , и за малката от anfaris king. Благодаря им ! Извинете за спама .Надявам се да съм била полезна на някого

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#616 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 02 June 2015 - 01:53 AM

Да са живи и здрави и родословни и неродословни мъници. Дано повече хора са наясно какво купуват, за да не се разочароват след време.

#617 Потребителят е офлайн   филиз Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 11-January 16

Публикувано: 06 March 2016 - 07:13 PM

Измамниците от Bulgarian Champions ! Много исках чихуахуа и приятелките ми ми подариха такова за рожденния ден на 08.01.2016г. Преди да ми го подарят избирахме заедно кое да е, защото нямаше как да ми подарят куче, без да потвърдя, че ми харесва. Така два дни преди рожденния ми ден отидохме до зоомагазина на рускинята, която развъжда кучетата си в къщата си в с.Камено и съответно ги продава от там, не от магазина! Когато говорихме с нея в магазина тя ни попита горе-долу до каква сума търсим чихуа и ни показа едно, което е 650лв, след като ние й казахме, че търсим до 600лв. Каза ни, че кучето е в отлично състояние и ако решим нещо да се свържем отново с нея и да отидем до къщата й да го видим. Аз много го харесах и така на 08.01.2016г. в деня на рожденния ми ден приятелките ми са отишли да го вземат. Посрещнал ги е мъжът на рускинята (Марина) и им е показал кученцето. Когато са питали да някои от другите кученца за цена са разбрали, че моето е най-евтино и са попитали защо? Мъжът им е отговорил, че е така, защото моето има дефект на опашката - била по-дълга. Когато вечерта ми го подариха ми казаха за дефекта. На другия ден отидох до зоомагазина им, за да се информирам повече за кучето и отглеждането му. В магазинът този път беше въпросният мъж. Когато го попитах за дефекта в опашката той ми каза: "Е дефекта не е в опашката." , тогава аз го попитах: "Как така не е в опашката?" и той ми отговори: "Ами всъщност дефекта му е в захапката." Така се оказа, че моето куче е с прихлупващата захапка (горна прогнатия). Когато човекът ми каза това, аз не реагирах, защото реших, че приятелките ми са премълчали, за да не се притеснявам и на другия ден им споменах за дефекта. Всяка една от тях категорично ми каза, че когато са го купували са ги излъгали, че проблема е в опашката. В деня, в който са купили кучето са отишли и до зоомагазина да му вземат храна. Гранулите, които му беше дала Марина бяха големи и той ядеше по 5 на ден. След това му ги смених с други и яде като невидял. Яде и консерва за бебета, сякаш никога не е виждал храна. Това го казвам, защото от разговора, който ще прикача по-долу въпросната жена се опитва да ме убеди, че кучето не е яло от шока от новото място. Кучето беше много игриво и енергично още от първия час и когато смених храната си изяде цялата порция. След като написах разочарованието си в профила на развъдника във фейсбук естествено писмото ми беше изтрито и жената реши да ми пише на лични съобщения, които ви копирам едно към едно: Разговорът започна 11 януари
Марина Иванова
11.01.2016 г. 20:43
Марина Иванова
дайте си номера ,да ми кажете какъв е проблема

11 януариYou accepted Марина's request.
Filiz Tahirova
11.01.2016 г. 21:26
Filiz Tahirova
Аз много добре съм ви описала проблема. Изобщо не се правете, че не знаете за какво говоря. Нито искам да ви чувам, нито да ви виждам, както вас така и мъжа ви. Некомпетентни лъжци сте и това е!
Марина Иванова
11.01.2016 г. 21:51
Марина Иванова
Здравейте,
Нека опишем ситуацията от наша страна (с цел да няма недоразбирания).
Едно момиче се свърза с нас питайки за кученце.
Попитаха дали имаме кученце на тази цена.И съответно дали могат да дойдат да го видят и да го вземат. По телефон не са питали дали кученцето има недостатъци. (Интересуваха се само дали имаме кученце на такава цена).
След това те дойдоха в къщи и директно го купиха.
Попитаха:
„Проблемът в опашката ли е?“ (Незнам отакде воще им е хрумнало, че има проблем с опашката).
На което отговорихме, че не е.
В магазина господинът ви е обяснил, че има проблем със захапката който искам да ПОДЧЕРТАЯ не пречи на храненето със гранули или каквата и да е друга храна!
При нас всички кученца се хранят само с гранули, никога не е имал здравословни проблеми или проблеми с храненето. Теглото му е перфектно за възрастта (ТОВА Е ПОКАЗАТЕЛНО).
При смяна на мястото всяко едно животно тъгува- в този момент може да намали или дори да спре да се храни, докато се отпусне.
Бих ви помолил да се консултирате и с мнение на няколко други ветеринари (вие си изберете за да не излезе че ви прашаме някаде). Нека отново да кажа, че това не е дефект който пречи на нормалното развитие на кученцето.
Ивелинчо е изключително игриво и гушливо кученце.
Държа също да кажа, че ние гледаме нашите животни с любов и желание. Мислете си каквото искате. Просто ви моля да се консултирате с друг ветеринар нищо повече.
Filiz Tahirova
11.01.2016 г. 22:02
Filiz Tahirova
Ето, че сама казвате, че когато са ви попитали проблема в опашката ли е вие сте казали "не" и сте премълчали за проблема дъс захапката и е логично да му е и проблем с гранулите, което си пролича след като снощи ядеше като невидял меката храна, което пък е показателно, че никак не е шокиран от смяната на мястото. Изобщо не се опитвайте да ме залъжете така тънко. Това, че сте видели няколко млади девойки, превъзбудени от радост и сте преценили, че може да премълчите важен факт, не означава че аз ще си затворя очите за вашата тънка измама. И по-скоро мога аз да ви помоля да посетите друг ветеринар, който може дори и само логически да се сети, че дефекта е нормално да създава дискомфорт при дъвченето на гранули. Нямам какво повече да

#618 Потребителят е офлайн   филиз Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 11-January 16

Публикувано: 06 March 2016 - 07:23 PM

Не ми стигна мястото по-горе.
Та, след последното съобщение, което написах на Марина Иванова от Bulgarian Champions ,тя нямаше какво повече да отговори и спря да пише, защото осъзна, че сама се оплете в лъжите си като каза, че са попитали проблема в опашката ли е? Мъжът й е казал: "Не." и не е оточнил къде е проблема. Да не говорим, че тя ми пише във връзка с разговор, на който не е присъствала, защото по това време не е била в развъдника, а в зоомагазина. Абсурдно е да ми казва, че не сме питали: "Кученцето има ли дефект?", защото се очаква когато някое куче има дефект това да се споменава от развъдника, а не аз да го търся. Плюс това не всички хора са наясно с тънкостите при закупуването на чихуахуа, докато не закупят такова и не могат да предположат за всички хитринки с подобна продажба. След като на улицата много хора ме спират и заговарят за кученцето и им кажа откъде е, много голяма част от тях също започват да ми обясняват за закупени от тях кученца от Bulgarian Champions с обратни захапки, за които не са били предупредени. И най-нагло този развъдник претендира във всичките си обяви и изобщо навсякъде, че кучетата им са чистокръвни и с родовловие, което е абсурдно да се твърди щом при много от тях се откриват дефекти. Така че скъпи хора и бъдещи собственици на тези малки бижута бъдете много предпазливи, ако решите да си вземате куче от тези измамници. Аз обичам моето джудже такова, каквото е и дори да знаех за дефекта пак щях да го взема, без да се замисля. Въпросът е принципен и става въпрос за коректност и достойнство!

#619 Потребителят е офлайн   Chiita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2796
  • Регистрация: 01-February 06
  • Gender:Female
  • Location:третия етаж...

Публикувано: 07 March 2016 - 11:15 AM

Само за да не живеете в заблуда , в която вие сама сте се вкарали : Това че кучетата са чистопородни ,с родословие и т.н. , не означава , че не могат да имат дефекти .КОй/ кога ви е казал за определен дефект на кученцето ви , си разследвайте вие , но сте си търсили кученце домашен любимец и сте го получили .Ако сте имали очаквания за шампион е трябвало да промените критериите си при търсене на кученце .
User's Signature

Качена снимка

  • (31 Страници) +
  • « Първа
  • 29
  • 30
  • 31
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни