Dog.bg Форуми : Намерена немска овчарка!!!кв. Драгалевци

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Намерена немска овчарка!!!кв. Драгалевци

#1 Потребителят е офлайн   madlena_bg80 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 12-February 10

Публикувано: 12 February 2010 - 07:14 PM

Днес, около 17ч. в района на кв. Драгалевци, ул 506 намерих женска немска овчарка.
Дано стопаните скоро си я намерят ae_085.gif

#2 Потребителят е офлайн   estrella Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 321
  • Регистрация: 12-December 08
  • Gender:Female
  • Location:Spanish

Публикувано: 13 February 2010 - 01:31 PM

Здравейте! Сложете снимки на кучето и номер за връзка, преди да я дадете на някой уверете се, че е стопанина или подходящия човек за кучето. Дайте повече информация за тези който са си изгубили кучето ще е от полза..
Заведете я на вет. може да има чип. Погледнете за тату в ушичките и искайте от хората който твардят, че е тяхна да кажат нещо конкретно за кучето като белег или неяо подобно. Успех в търсенето на собствениците й..
Стискам ви палци дано си намери семейството..
User's Signature

По-добре да подраниш три часа, когато ще е твърде рано, отколкото да закъснееш и минута, когато ще е твърде късно.

#3 Потребителят е офлайн   kory Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 28-February 08
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Публикувано: 13 February 2010 - 01:37 PM

Цитат(estrella @ Feb 13 2010, 12:31 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Здравейте! Сложете снимки на кучето и номер за връзка, преди да я дадете на някой уверете се, че е стопанина или подходящия човек за кучето. Дайте повече информация за тези който са си изгубили кучето ще е от полза..
Заведете я на вет. може да има чип. Погледнете за тату в ушичките и искайте от хората който твардят, че е тяхна да кажат нещо конкретно за кучето като белег или неяо подобно. Успех в търсенето на собствениците й..
Стискам ви палци дано си намери семейството..


Аз търся НОК от 8мес.Ако може накакъв тел. и снимка,Току виж е моятаНОК.

#4 Потребителят е офлайн   EternalDarkness Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 224
  • Регистрация: 14-August 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 15 February 2010 - 12:21 AM

аз също търся НОК от август мес ,мин.година..

моля ви,когато поствате такива обяви,помислете какви надежди давате и дали не го правите малко безотговорно ,след като липсват снимки,телефони и прочие..

а най-много се дразня на обяви като "днес е видяна ........... еди къде си".........?!?!

wtf!?!? ud_009.gif ea_103.gif

ако ще си позволява човек да пуска такива обяви,нека се се убеди преди това,че кучето е при него ,а не обикаляйки из кварталите.....'

когато загубих Ника ми се обадиха много хора...видяхме НОК....ама той квартала голям,нали се сещате...?!малшанс...още по-тегаво ми става...

или видяхме НОК...само дето мн хора наричат НОК всичко с прави уши... ea_103.gif

за някои сравнението може да звучи неправдоподобно,но за мен е все едно съм си изгубила детето,все едно някой е умрял!!!

помислете когато давате надежда...

#5 Потребителят е офлайн   madlena_bg80 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 12-February 10

Публикувано: 15 February 2010 - 11:45 AM

Извинявам се, ако съм наранила някого по някакъв начин, целта ми не е такава ea_103.gif
Все ми се струва, че "Намерих" значи "видях и взех при мен", така че кучето е при мен в двора, нахренено и на топло. Снимки не съм сложила, защото в момента я нямам тази възможност, а подробното описание го пропуснах, защото в момента на писане на темата мислих само как по-бързо да оповестя в пространството, че съм намерила чуждо куче.
Защо ли се чувствам, все едно се оправдавам за нещо unsure.gif
Така, кучето е на видима възраст около 1 година, с бели и здрави зъби, много игриво и добродушно, видимо поотслабнало и с доста голям апетит в деня на намирането му, което ме навежда на мисълта, че не беше хранено, но в никакъв случай и НЕдохранено. От виа на късокосмстите немски овчарки, с черен грб и светло кафяво коремче и лапи.
Казвам се Мадлена и телефонният ми номер е 0887525848
Снимки ще сложа при първа възможност.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни