Dog.bg Форуми : Ветеринарен лекaр във Варна

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Ветеринарен лекaр във Варна Предложение за добър ветеринар във Варна

#21 Потребителят е офлайн   Bashev Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 04-March 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 09 March 2010 - 10:52 AM

След направените кръвни изследвания не бяха открити проблеми, които може да доведат до гърчове. Направихме вътрешно и външно обезпаразитяване, но и то не помогна. От петък започнахме да му даваме калиев бромид, но пак получаваше гърчове. От 2 дена вече сме и на фенобарбитал. От както сме го започнали не е имал гърч, но това са само 2 дена все пак. Надявам се обаче състоянието му да се запази така и да няма повече гърчове. Обаче основния проблем е ОГРОМНАТА промяна в поведението на кучето: невероятно е гладно, дори когато е яло преди 10 минути; постоянно е нервно; не си играе; много е наплашено; не изпълнява команди и др. Лекаря каза че това се дължи на стреса и припадъците. Ако някой е имал опит моля да сподели как е било при него и това състояние преминало ли е и ако да след колко време?

#22 Потребителят е офлайн   Archiball Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 532
  • Регистрация: 09-June 09
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:жУвотни

Публикувано: 21 March 2010 - 12:34 AM

Добър избор за ветеринар! След опарване при Петков и ОВК съм избрала за постоянно Ултра Вет. Явно доста хора от Варна ходим при него, сигурно с повечето сме се засичали в малката чакалня ab_041.gif Дано кучо се оправя бързо, и ние стискаме палци и лапи.
п.п. д-р Тодоров щеше да се мести на нов адрес, някой знае ли дали се е преместил вече.
User's Signature

Качена снимка


"you cannot change the world by saving one animal, but for that one animal...you can change the world."

"Имаме земя, имаме вода... и си правим кал."

#23 Потребителят е офлайн   plameni_p Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 62
  • Регистрация: 07-November 08
  • Location:Варна

Публикувано: 21 March 2010 - 03:27 PM

Цитат(Archiball @ Mar 20 2010, 09:39 PM) <{POST_SNAPBACK}>
п.п. д-р Тодоров щеше да се мести на нов адрес, някой знае ли дали се е преместил вече.


Още не е. Новият му кабинет е на ул. Константин Величков 61 или 63, не знам точния номер, но още не работи.
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#24 Потребителят е офлайн   ВълчаПорода Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 18-March 10

Публикувано: 22 March 2010 - 12:37 AM

И ние с овчарката ми ходим при Венци, много съм доволна и от вниманието към кучето, и от това към мен :) обясняват като на дебили, търпеливи хора. За най-малкото съмнение и веднага се пускат изследвания, няма разтакаване, няма и алчност, с което малко могат да се похвалят.

Например Обединена Ветеринарна не са от тях. С предната ми овчарка ходехме там, по-точно при д-р Кацарски, който с чиста съвест мога да кажа, че ми умъртви животното. В началото (1-2 месеца) лекувахме за гъбички, докато "нещото" се разпростре по цялото тяло, въпреки, че започна с едно-две мижави петънца. До края, до края (държа да отбележа) не се взеха проби! Когато беше вече късно, и като по учебник обявиха, че животното е с краста, незнайно откъде и как хваната, предвид, че беше ваксиниран, редовно пръскан и апликиран с ампули против паразити и тн., и тн. В крайна сметка лечението на този етап не даваше резултати, животното отслабваше прогресивно, не спеше за да се дръгне, почна да променя дори характера си, наложи се евтаназия на едногодишно животно, младо-право - отиде си от немърливост и некадърност.

Другият път, когато ползвах услугите им беше за сегашната ми овчарка, като малък претърпя лек инцидент с прискрипване на опашката, но понеже беше късно вечерта и не знаех за друго денонощно място се наложи да го заведем пак там. Изришно ги питах - към момента не могат ли да се направят 1-2 шевчета само и да забравим за случая. Нямало нужда ме успокоиха. Само че местенцето, вероятно точно заради това, че беше опашчицата, която нон стоп размяташе наляво-надясно и беше на прешленче не заздравяваше колкото пъти дневно и с каквото и да се маже. Тогава ме пренасочиха към Венци Тодоров, който ясно ми заяви, че положението е било спасяемо с въпросните две шевчета, които е трябвало да се направят към момента на самата травма, понеже сега е твърде късно и има риск от инфекция, която да стигне до основата на опашката, заради което и ампутирахме 2 прешленчета. ПАК заради Обединена Ветеринарна.

#25 Потребителят е офлайн   ВълчаПорода Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 18-March 10

Публикувано: 22 March 2010 - 12:40 AM

По този повод да ви питам - други денонощни места знаете ли, освен въпросната Обединена Ветеринарна, в която трябва да ме влачат, дори и да е спешен случай?

#26 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 22 March 2010 - 07:24 AM

При спешен случай знам че д-р Маринов слиза от къщата си в кабинета.
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#27 Потребителят е офлайн   ВълчаПорода Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 18-March 10

Публикувано: 22 March 2010 - 09:04 AM

Ама тва възрастният Маринов, който има проблеми с ларинкса, зад очна, че той още ли практикува?
Ако е същият - дооооста време не съм ходила при него, но още тогава беше малко небрежен, чат-пат - айде, нищо му няма или ш мре, средните положения му убягваха.

#28 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 22 March 2010 - 09:09 AM

Аз от него съм много доволна 4 операции е правил на едното ми куче и то сложни вярно е че е възрастен и с над 28 години опит.По скоро кабинета му е малък и неприветлив не може да се мери да речем с ОВК като оборудване.За по дребни работи аз посещавам ОВК.
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#29 Потребителят е офлайн   miroza Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 42
  • Регистрация: 11-March 10
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 23 March 2010 - 05:02 PM

Д-р Николай Гормански от ОВК-Младост се грижеше за моето слънчице (от аватара). За него мога да кажа само хубави неща - много внимателен, действително загрижен за животинките, обясняваше ни всичко, консултираше ни подробно и по телефон, а ни се налагаше често когато наближихме 18... Кученцето ми също се чувстваше по-спокойно някак (естествено, в сравнителен план).
За съжаление обаче не мога да кажа същото за други лекари от същата клиника. Най-вече откъм отношение, но не само това... Изпитвах ужас в случаите, когато имахме нужда от лекарска помощ, а д-р Гормански не беше на смяна.
Мои роднини изпозлват услугите на д-р Венцислав Тодоров, доволни са от него. Като чета отзивите в тази тема, явно има защо:-)
User's Signature

Качена снимка

Липсваш ми безумно, любов моя!

#30 Потребителят е офлайн   ivelina_84 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 12-April 09
  • Gender:Female
  • Location:varna

Публикувано: 23 April 2010 - 10:45 PM

Здравей те на всички!Как е хъскито?Направихте ли тест за гана?Дано да се е оправило и да не е тази гадна болест.Аз съм най-доволна от д-р Цонев,мил,внимателен.Влиза в положението на човека и не взема много пари както всички други лекари.Веднъж ходих в Ултра Вет и за преглед ми взеха 15лв,а диагнозата сама си я поставих самнявах се за гана и само с мерене на температурата отговора беше категорично "да"."Трябва веднага да го преспим".Кученцето се оказа с рахид.

#31 Потребителят е офлайн   tomii Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 60
  • Регистрация: 23-February 10
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:Да гледам моя пухкав английски кокер-Томи.

Публикувано: 25 April 2010 - 05:46 PM

И аз трябва да водя кучето си при свестен лекар.То е на 2 месеца.Четох вашите мнения и се спрях на Ултра Вет и разбрах,че се намира на ул.Пенчо Славейков 6 само,че къде е тая улица.Ако може само да ми кажете долу-горе къде е ще съм благодарна! :ae_085: :ae_085:

#32 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 25 April 2010 - 10:55 PM

Показване на мнениетоtomii, в 25 April 2010 - 05:51 PM, написа:

И аз трябва да водя кучето си при свестен лекар.То е на 2 месеца.Четох вашите мнения и се спрях на Ултра Вет и разбрах,че се намира на ул.Пенчо Славейков 6 само,че къде е тая улица.Ако може само да ми кажете долу-горе къде е ще съм благодарна! :ae_085: :ae_085:



Значи тръгваш от пожарната(бул. сливница) посока център. На светофара който е след пожарната минаваш направо, на следващия светофар правиш ляв и втората пресечка в ляво. Като завиеш на 100 метра в дясно се вижда кабинета. :af_089:

#33 Потребителят е офлайн   tomii Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 60
  • Регистрация: 23-February 10
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:Да гледам моя пухкав английски кокер-Томи.

Публикувано: 14 May 2010 - 10:40 AM

Ами ние с Томи ходим в УЛТРА ВЕТ и сме много доволни.Хората си вършат работата.Там има три доктора.Ние ходим при д-р Венцислав Тодоров,но ако го няма него ходим при другите.Препоръчвам ви го.Кабинета му не е голям,но според мен това не е нужно. :md_064: :md_064: :wb_052: :wb_052:

#34 Потребителят е офлайн   tomii Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 60
  • Регистрация: 23-February 10
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:Да гледам моя пухкав английски кокер-Томи.

Публикувано: 14 May 2010 - 10:42 AM

Значи тръгваш от пожарната(бул. сливница) посока център. На светофара който е след пожарната минаваш направо, на следващия светофар правиш ляв и втората пресечка в ляво. Като завиеш на 100 метра в дясно се вижда кабинета. :af_089:
[/quote]
много ти благогаря! :ae_085:

#35 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 14 May 2010 - 10:45 AM

т.е близо до окръжна болница и пикадилито така ли?
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#36 Потребителят е офлайн   plameni_p Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 62
  • Регистрация: 07-November 08
  • Location:Варна

Публикувано: 21 May 2010 - 10:38 PM

изобщо не е до Окръжна болница. Точната улица, на която се намира е Пенчо Славейков, виж в Гугъл къде се намира. На светофара след пожарната по посока центъра се пресичат Сливница и Патриарха, освен това има и диагонални улички, които не излизат на кръстовището, а са затворени. Едната от тях е П. Славейков, образува триъгълник със Сливница и Отец Паисий:

http://www.bgmaps.co...a&tip=1&lang=bg
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#37 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 22 May 2010 - 08:27 AM

:ba_025:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#38 Потребителят е офлайн   strelichka Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 12-May 10

Публикувано: 24 May 2010 - 05:30 PM

Е хубу де, кажето от какво толкова не сте доволни от Петков...
Аз за Гормански и Кацарски от ОВК мога само да кажа , че дружно ми умориха едното хъски, а другото и то едвам не умря....Д-р Петков ми е спасявал кучетата няколко пъти и затова му се доверявам...разкажете ми случаи подкрепени с факти против него, щото да си призная всичките във Варна ги обиколих, и повечето са некомпетенти, особено тия в ОВК!!!!Да, Петков взима адски скъпо, но и в ОВК не е евтино...за здравей - здрасти 50лв...Дадох им 500 лв. и ми умориха кучето....Баси ветеринарите...Освен, че взимал много, Какво е прегрешението на Петков, много ми е интересно, ама с факти, не да си играем на развален телефон кой от каде е чул..Благодаря предварително на тези, които ще ми отговорят..Ани.

#39 Потребителят е офлайн   kristalina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 78
  • Регистрация: 24-May 10
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 25 May 2010 - 03:34 PM

Д-р Венцислав Тодоров ми върна вярата,че все още има лекари,на които професията им е призвание,а не бизнес и мародерство........Жалко,че няма толкова съвестни,отзивчиви,коректни и отговорни доктори като него и за нас-хората.
Вчера вечерта този ЧОВЕК/доктор Тодоров/,дойде в кабинета си 30 минути след като му се обадих/след обяд почиваше/,че ротвайлерчето ми-бебе на 50 дена е тотално обезводнено и го изтърваме.........След своевременната му,адекватна и абсолютно професионална намеса,днес малкият ми кучо отново се връща към състоянието си на снаряд :dog: Довечера пак ще го водя на система в кабинета,но съм убедена,че благодарение на НАШИЯ доктор,прескочихме трапа с 4-те си лапи........
Най-чистосърдечно казвам БЛАГОДАРЯ Ви,докторе!!!!!!!!!!!!!
User's Signature

Дори и най-гордите птици слизат на земята,за да пият вода!

#40 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 25 May 2010 - 10:52 PM

[quote name='strelichka' date='24 May 2010 - 03:35 PM' timestamp='1274715027' post='821350']
Е хубу де, кажето от какво толкова не сте доволни от Петков...
Аз за Гормански и Кацарски от ОВК мога само да кажа , че дружно ми умориха едното хъски, а другото и то едвам не умря....Д-р Петков ми е спасявал кучетата няколко пъти и затова му се доверявам...разкажете ми случаи подкрепени с факти против него, щото да си призная всичките във Варна ги обиколих, и повечето са некомпетенти, особено тия в ОВК!!!!Да, Петков взима адски скъпо, но и в ОВК не е евтино...за здравей - здрасти 50лв...Дадох им 500 лв. и ми умориха кучето....Баси ветеринарите...Освен, че взимал много, Какво е прегрешението на Петков, много ми е интересно, ама с факти, не да си играем на развален телефон кой от каде е чул..Благодаря предварително на тези, които ще ми отговорят..Ани.
[/quotе

За всеки един ветеринар ще чуете и положителни и отрицателни мнения.
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни