Dog.bg Форуми : Ветеринарен лекaр във Варна

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Ветеринарен лекaр във Варна Предложение за добър ветеринар във Варна

#61 Потребителят е офлайн   nushcho Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2087
  • Регистрация: 14-July 08
  • Gender:Female
  • Location:Varna
  • Interests:Животни, архитектура, изкуство, рисуване, фотография, история, музика, пътуване, забавление:)))
  • Skype:

Публикувано: 04 March 2011 - 06:24 PM

И аз май се ориентирам към доктор Христов от ОВК, доста изчетох за него и за специализациите му, много хора са доволни и ми го препоръчват за такъв тип случай. Знам че тази снимка не се прави задължително под упойка. Точно скоро коментирахме това в хъски под форума.
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#62 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 04 March 2011 - 06:25 PM

ако има опасения за дисплазия няма как снимката да се направи без упойка.
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#63 Потребителят е офлайн   Camellia Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 636
  • Регистрация: 02-May 08
  • Gender:Female
  • Location:143040
  • Interests:143040

Публикувано: 30 March 2011 - 10:24 AM

Определено всеки вет си има силна страна! Аз за ОВК наблюдения имам не конкретно към някой специалист, защото не сме ползвали такива услуги, слава Богу! Не сме имали конкретно ортопедични проблеми, или конкретно ендокринни примерно! Ходили сме за елементарни неща, като да изрежат нокти, да изцедят анални жлези, да обработят рана... и не съм оставала доволна нито от отношението, нито от качеството на услугата. Като цяло обаче са ни обслужвали стажанти. За това и казвам, че стажантите на Венци и на Николова са страхотни във всяко отношение. Доколкото знам, много малко ветеринари във Варна имат рентген. Да не кажа, че са само ОВК май... Николова има кабинет близо до Медицински университет. В едни блок, където са социалните на район Одесос, или Приморски беше... Много ми е сложно да го обясня.
Може да се ориентирате от тук . Блокът е точно под кръгчето. Във вътрешната страна на П-то, което се образува, в един гараж.

#64 Потребителят е офлайн   libertinova Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 03-June 11

Публикувано: 04 June 2011 - 01:31 PM

Показване на мнениетоShiBumi_GirL, в 19 January 2011 - 11:24 AM, написа:

Ние сме доволни и от вет.кабинет Анимо зад Операта. :ba_025:


И аз съм доволна от Анимо, но са съжаление вече ги няма от няколко дена кабинета е затворен. Насочиха ни към Санавет д-р Николов преди работеше в Анимо и от него съм доволна.
Относно д-р Манолов при него ходихме защото ни беше на близо пък и си разхождахме кучетата в една градинка, не мога да кажа много по въпроса ние сме били при него само за ваксини и обезпаразитяване.

#65 Потребителят е офлайн   g_vasileva Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2129
  • Регистрация: 20-December 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 04 June 2011 - 04:32 PM

Да, за съжаление кабинетът го няма вече, но винаги можете да ме намерите мен, д-р Василева, на 0896092971, особено ако се касае за текущ пациент или да се обърнете към д-р Николов.
User's Signature

You may say that i'm a dreamer, but i'm not the only one

#66 Потребителят е офлайн   feuerzeug Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 56
  • Регистрация: 28-December 09
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 09 June 2011 - 12:53 PM

Бихте ли ме насочили към кабинет за кастрация ? Ние си имаме личен вет, но става дума за кастрация на 1 голяма женска /майка/ и малките и - 2 женски и 2 мъжки /на по 2 месеца/. Тъй като кучетата са много и живеят навън /от време на време някой ги храни т.е. са полубездомни/ се надявам на разумно предложение цена/ стационар, както и да ме посъветвате рано ли е за малките да бъдат оперирани :dog:

#67 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 09 June 2011 - 12:57 PM

Малките са малки за кастрация.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#68 Потребителят е офлайн   katrin78 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 31-July 11

Публикувано: 31 July 2011 - 05:33 PM

Бих искала да изкажа своето възмущение от д-р Николов, явно не е толкова добър специалист за колкото се представя, след като му остава време да се занимава с нелоялна конкуренция. Д -р Николов гледайте следващия път да има поне доза истина във Вашите безумни твъдения!

#69 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 04 August 2011 - 02:30 AM

Бъдете конкретна,обяснете в детайли, другото го наричаме плюене по хората.
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#70 Потребителят е офлайн   БРУНО Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 296
  • Регистрация: 29-December 08

Публикувано: 05 August 2011 - 10:15 AM

Показване на мнениетоShiBumi_GirL, в 04 August 2011 - 12:30 AM, написа:

Бъдете конкретна,обяснете в детайли, другото го наричаме плюене по хората.

Съгласен съм и аз писах ,че не сме доволни от д-р Петков ,но се обосновах! :ba_025:

#71 Потребителят е офлайн   1995 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 14
  • Регистрация: 31-May 12

Публикувано: 04 June 2012 - 06:26 PM

Може ли някой да ми отговори бързичко в кой кватрал се намира Ултра Вет???Наистина не го знам. Трябва спешно да си заведа песчетата, Благодаря! :)

#72 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 04 June 2012 - 09:32 PM

Под ВиК,стадион Спартак,новата улица,която пуснаха надолу.
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#73 Потребителят е офлайн   1995 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 14
  • Регистрация: 31-May 12

Публикувано: 05 June 2012 - 12:25 PM

Благодаря много! :))

#74 Потребителят е офлайн   <uBeTo> Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 18-September 12
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:Моите две любими момчета ...

Публикувано: 04 November 2012 - 08:34 AM

Здравейте! Живеч във кв. Вързраждане и преди около седмица са открили нов ветеринарен кабинет... ВЕТЕРИНАРЕН кабинет, кв. Възраждане, ул. Иван Кацарски 3, д-р Трифонов. Някой да е чувал нещо за този доктор? Много ще съм ви благодарна :)
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#75 Потребителят е офлайн   martyy4 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 23-June 16

Публикувано: 12 February 2018 - 08:57 PM

Здравейте,
Искам да изкажа възмущението си от доктор Петков и от неговата клиника. Ако имаше съдебна система в България и зоополиция - бих го осъдила. Ако искате да уморите кучето си на много висока цена моля заповядайте при него. Токлова некъдърни алчни хора които искам само и единствеено да измучат колкото се може повече пари от теб. Просто съм потресена от материалноста и безхаберието. Да не говорим, че на никой не му пука за животното ти дай да го осакатим пък на нас какво ни дреме. Кученцето ми почна да куца с едното краче на 7 месечна възраст (Джак ръсел). Отидохме за снимка, младите некъдърни доктори от екипа на Петков, който ни направиха ренгенова снимка на която според тях всичко беше наред ... не се виждаше счупване или нещо друго.... Дойде и смият Петков (такова гадно мазно алчно същество, което гледа как да те оскубе възмжно най скъпо - животинчето майната му той колко са минали през рацете му и колко е осъкатил направо не ми се мисли. Така забаламосани, че има счупване то не се виждало на ренгена.... качи ни горе и на видео ренген кадето, уж видя счупването (там се виждало най - добре) взе ни 50 лв само за този прегледет , така ние се опасявахме от тазобедерена дисплазия. Но точните думи на този така уважаван доктор бяха: Не е най страшното, просто е нормално счупване .(Счупване на тазобедрената глава, което не се вижда на снимка и само той го видя.) Така след това ни взе скромните 250 лв. за гипсирване на кучето за въображамето счупване което никой друг не видя. Така след месец мъка кученцето бе останало без мускулче на това краче. В крайна сметка болеста беше съвсем друга (Лег-Калве-Пертес) която ни откриха накрая но в друга много по добра клиника в която всъщност гледат и как се чуства животинчето, а не само как да те оскубят повече пари...(няма да споменавам клиниката но държа да спомена специалистът който ни премахна и двете задни стави и благодарение на него кучето ми може да се движи - др. Христов-ортопед) Човека просто ни обръсна скромните 250 лв. излъга ни най нагло, че уж има счупване, мъчихме кученцето 1 месец с гипс......Дори при махането на гипса така ни увартя и токлова бързо го свали хоп, и кунчецето било супер и ни прати да си ходим по живо по здраво..... Просто незнам този човек как заспива спокойо нощем. Да ми беше поискал парите без са ми мъчи животното.... щях да му ги дам. Съветвам ви никога недейте да ходите в тази клиника при този нещастник........ освен ако не искате да ви уморят или осъкатят животното.
P.s. Мнението ми продължава многократно да бъде изтривано.......

  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни