Dog.bg Форуми : Re:Изложби в България

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (6 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Re:Изложби в България

#81 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 11 March 2010 - 11:29 AM

Цитат(Glypincho @ Mar 10 2010, 11:28 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Айде стига със спорове кой прав кой крив Всеки губи



Форумът е именно за това , да се обсъжда , спори , коментира .... и не на последно място да се анализира дадена тема.
И всеки е свободен да се искаже в зависимост от възможностите си ,имам предвид умствените - нищо лично към никой.

Поздрави

#82 Потребителят е офлайн   LudmilDo Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 626
  • Регистрация: 11-February 05
  • Gender:Male
  • Location:Плевен

Публикувано: 11 March 2010 - 11:48 AM

Цитат(randol @ Mar 11 2010, 10:29 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(Glypincho @ Mar 10 2010, 11:28 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Айде стига със спорове кой прав кой крив Всеки губи



Форумът е именно за това , да се обсъжда , спори , коментира .... и не на последно място да се анализира дадена тема.
И всеки е свободен да се искаже в зависимост от възможностите си ,имам предвид умствените - нищо лично към никой.

Поздрави


Абсолютно съм съгласен за предназначението на форума, но съм против личностните нападки, т.е. охарактеризирания като чирак, мрънкало, кинтолог, дебел, свиня и т.н.
Защитавайте позициите си и убеждавайте в тях! Нормално е щом ги имате, но ПЕСТЕТЕ грубостите! Не им е тук мястото!
Надявам се правилно да сте ме разбрали и да не се налага да обяснявам комуто и да било защо липсват постове!

Людмил Добрев
User's Signature

I LOVE THIS ...... BREED[br]Zak vom Yambol[br]Atina von Daron[br]Zhara v. Krasini

#83 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 11 March 2010 - 11:56 AM

Цитат(LudmilDo @ Mar 11 2010, 09:48 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(randol @ Mar 11 2010, 10:29 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(Glypincho @ Mar 10 2010, 11:28 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Айде стига със спорове кой прав кой крив Всеки губи



Форумът е именно за това , да се обсъжда , спори , коментира .... и не на последно място да се анализира дадена тема.
И всеки е свободен да се искаже в зависимост от възможностите си ,имам предвид умствените - нищо лично към никой.

Поздрави


Абсолютно съм съгласен за предназначението на форума, но съм против личностните нападки, т.е. охарактеризирания като чирак, мрънкало, кинтолог, дебел, свиня и т.н.
Защитавайте позициите си и убеждавайте в тях! Нормално е щом ги имате, но ПЕСТЕТЕ грубостите! Не им е тук мястото!
Надявам се правилно да сте ме разбрали и да не се налага да обяснявам комуто и да било защо липсват постове!

Людмил Добрев



Г-н Добрев , как бихте нарекли този човек с червената шапка? -



#84 Потребителят е офлайн   dogmasters Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 223
  • Регистрация: 07-May 05

Публикувано: 11 March 2010 - 12:04 PM

Цитат(емо @ Mar 3 2010, 06:34 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Българско Обединение за Германски овчарски кучета организира първата за 2010 година специализирана изложба.

Съдия:

Място: Димитровград, Стадион Химик /бивш Раковски/

Дата: 20 Март 2010 (събота)

Час: 10:00

http://www.bogok.org/

* В клас `над 24 месеца` ще се допускат кучета само с кьорунг, признат от БОГОК /БРФК и FCI/.

За повече информация, но не и за диктовки - Михаела Денчева - Секретар и служба `Племенна книга`

gsm: +359 898 606064

Резервация за нощувки - ханче Клокотница - което се намира на пътя Пловдив-Хасково, 5 км преди разклона, в дясно.

тел. +359 38 66 52 83

e-mail: hanche@mail.bg; http://www.hanche-shans.hit.bg



От толкова много "размисли и страсти" като чели пропускаме поста поставил началото на 'дебатите' и целта им.
Питам:
-АДЖАБА, ИЗЛОЖБАТА НА БОГОК СПЕЦИАЛИЗИРАНА ЛИ Е, И ЗАЩО СЛЕД КАТО ОЧЕВИДНО НЕ Е, СЕ ОБЯВЯВА КАТО ТАКАВА!?
-ТОВА НЕ Е ЛИ ЧИСТА ПРОБА МАНИПУЛАЦИЯ И ГРУБА ЛЪЖА, ЦЕЛЯЩА ЦЕЛЕНАСОЧЕНА ЗАБЛУДА НА АУДИТОРИЯТА.
-И НЕ НАПОСЛЕДНО МЯСТО .. ДОКОГА?

tb_195.gif
User's Signature

Умният начин да се държат хората пасивни и послушни, е да се сложат ясни граници за спектъра от допустими мнения и да се разреши широко обсъждане вътре в тези граници, като дори се окуражават най-критичните и дисидентски възгледи. Това дава на хората чувството, че имат свобода на мисленето, докато през цялото време основанията на системата се подсилват посредством ограничаването на обхвата на обсъждането.
Ноам Чомски

#85 Потребителят е офлайн   LudmilDo Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 626
  • Регистрация: 11-February 05
  • Gender:Male
  • Location:Плевен

Публикувано: 11 March 2010 - 03:14 PM

Цитат(randol @ Mar 11 2010, 10:56 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(LudmilDo @ Mar 11 2010, 09:48 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(randol @ Mar 11 2010, 10:29 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(Glypincho @ Mar 10 2010, 11:28 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Айде стига със спорове кой прав кой крив Всеки губи



Форумът е именно за това , да се обсъжда , спори , коментира .... и не на последно място да се анализира дадена тема.
И всеки е свободен да се искаже в зависимост от възможностите си ,имам предвид умствените - нищо лично към никой.

Поздрави


Абсолютно съм съгласен за предназначението на форума, но съм против личностните нападки, т.е. охарактеризирания като чирак, мрънкало, кинтолог, дебел, свиня и т.н.
Защитавайте позициите си и убеждавайте в тях! Нормално е щом ги имате, но ПЕСТЕТЕ грубостите! Не им е тук мястото!
Надявам се правилно да сте ме разбрали и да не се налага да обяснявам комуто и да било защо липсват постове!

Людмил Добрев



Г-н Добрев , как бихте нарекли този човек с червената шапка? -


На страниците на този форум се старая да не охарактеризирам, когото и да било!
Ако имам да казвам някому нещо като окачествяване, то го правя ЛИЧНО.

С това слагам край на тези ми обяснения.
Придържайте се към добрия тон, каквито всъщност са и правилата на този форум!
User's Signature

I LOVE THIS ...... BREED[br]Zak vom Yambol[br]Atina von Daron[br]Zhara v. Krasini

#86 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 11 March 2010 - 07:12 PM

Не ми допадна!

#87 Потребителят е офлайн   Yerom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 778
  • Регистрация: 16-February 10

Публикувано: 11 March 2010 - 07:55 PM

Цитат(dogmasters @ Mar 10 2010, 09:04 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ицо, много добър пост, като изключим техническите недоразумения по цитатите.
Добре е че повдигаш някои въпроси, както за кучето, чиито развъдни права бяха спряни от ОНОК, така и за "проблемите в едър план". Това е цитат от мой пост и думи зад които твърдо стоя...държа на всяка една от тях.
Започвам по ред.
-Между казусите на двете кучета - на спряното и неспряното от разплод, разликата е голяма. На спряното липсва какъвто и да е печат за ED, и което е по-лошото - налице е нежалание на собственика да го снима.
Сега за неспряното куче, което незнам защо те дразни толкова очевадно. При него няма липсващ печат, за разлика от първото. Къде видя едентичност .. за мен нещата не стоят така, както ти се мъчиш да ги представиш..НЕ СА ЕДНАКВИ!

Сега по "проблемите в едър план"
Ами ИЦО,самия факт, че публично и без страх по страниците на официалния форум на породата се назовават грешките, дори и на председателя на организацията е многозначителен(пояснявам - грешките от субективна гледна точка) Това само по себе си говори за свободата с която разполага всеки един от нас. За свободата на изразяване, на лично виждане и на право на индивидуалност ... БЕЗ СТРАХ ОТ председателски или каквито и да е други РЕПРЕСИИ.
Тук ще те помоля още веднъж да кажеш нещо за Камен, за политиката му, за отношението му към несъгласните с него.За методите му на поощрение и наказание.
Защо не желаеш? Страх те е може би и теб, както всички останали !?
Само не ми отговаряй пак с нещо друго. Тоз въпрос ти го задавам няколко пъти и незнам, защо го отбягваш.

Айде,ти си наред!
Ама внимавай какво ще напишеш за камен, че после нали знаеш fa_067.gif

Евгени по казуса за кучетата.И двете кучета са със спрени права за разплод едното от едната другото от другата организация.Пиша за Дон защото съм не 100 а 1000% сигурен в това което казвам,както ти твърдиш за другото куче.Ти си заплождал на Дон и би трябвало да ти е направило впечатление че в родословието на кучето само печата за DNA е от Германия.Нали не мислиш че има трезво мислещт човек които да пропътува близо 4000км до Германия и обратно за да направи само DNA тест на кучето си като се има на предвид че поне HD беше задължително в БГ по това време.Диагнозата на кучето беше ясна още при направените пробни снимки в БГ само че тогава собсвеника му неможа да преглътне истината ,обвиняваики докторите че ништо не разбират,че снимката не е коректна и тн.и тн.Да ама не защото и при повторните снимки в Германия диагнозата се повтори а имено едната задна става на кучето е аут.Така че Евгени кучето не ме дразни то не е виновно,а лъжите в които се въвлече собственика му в последствие опитваики си да скрие истината и да търси вината в някои друг.Последствия на които един от потърпевшите си и ти.И това мисля ти е пределно ясно но не знам защо продължаваш да защитаваш такива хора.И двата случая за мен са ясни. И за себеси знам че никога не бих заплодил на куче което няма пълен набор на печати в родословието от SV защото само тогава нещата имат 100% гаранция.
Колкото до другия ти въпрос за Камен незнам какво искаш да чуеш,и какво искаш да ти кажа.Както ти написах в саита на ОНОК аз не съм член на БОГОК,нито съм приятел с Камен,нито съм патувал с него до Германия,нито съм му носил кафе в хотела,нито съм му чистил клетките,нито съм му обучавал кучетата,нито съм продавал кучетата му,нито съм заплождал на негови кучета.Така че невиждам какво мога да ти кажа за Камен.Явно ти си по добър познат с него след като постояно споменаваш неговото име и не знам защо питаш мен .
Всички знаем че ОНОК е завел дело срещу БОГОК и БФК.И нека оставим Българския съд да вземе правилното решение кои крив и кои прав.Защото явно другите варианти за решение на проблема са се изчерпали.След като толкова години не можаха да се разберат кои е по и кои е наи и от цялата каша страдаха всички любители на НОК и породата в БГ.Надявам се нещата да приключат възможно наи бързо ,и наи на края Българските любители които наистина обичат тази прекрасна порода да заемат достоино място в голямото семеиство на НОК.И със своите постижения по световните рингове покажат че и във България може да се раждат прекрасни овчарки.

#88 Потребителят е офлайн   dogmasters Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 223
  • Регистрация: 07-May 05

Публикувано: 11 March 2010 - 09:05 PM

Цитат(Yerom @ Mar 11 2010, 06:55 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Всички знаем че ОНОК е завел дело срещу БОГОК и БФК.И нека оставим Българския съд да вземе правилното решение кои крив и кои прав.Защото явно другите варианти за решение на проблема са се изчерпали.След като толкова години не можаха да се разберат кои е по и кои е наи и от цялата каша страдаха всички любители на НОК и породата в БГ.Надявам се нещата да приключат възможно наи бързо ,и наи на края Българските любители които наистина обичат тази прекрасна порода да заемат достоино място в голямото семеиство на НОК.И със своите постижения по световните рингове покажат че и във България може да се раждат прекрасни овчарки.

Ицо, както казах уважавам твоето мнение, което не означава, че го споделям.
-първо: Делото не е срещу БОГОК и БФК !?!? а срещу БОГОК и БРФК....има разлика.
-второ: Неслучайно цитирах само последната част на поста ти, защото съм убеден, че не трябва да чакаме някой (всички анаем кой!) да умре, за да се оправят нещата.
А те се променят и аз съм сигурен, че доказани мошенници и нагли лъжци (като г-н едикой си!!?) е време да си получат заслуженото.
За кучето ДОН, моля те! ... то си има печат за ТД и ЕД , както и за ДНА. Кучето е ДОПУСНАТО ДО РАЗПЛОД ЛИЧНО ОТ КАМЕН ЛИТОВ, така, че как мислиш...камен защо го е допуснал..и ако аз съм потърпевш (според теб) кого трябва да виня - този на когото е кучето, или този който му е издал документите допускащи го до разплод?
Заслужава си да се замислиш !

А за това, кой е носил вода, кафе, чистил клетки и т. н. на камен...дължа да поясня, че не аз, по скоро той би чистил моите..и не се изхвърлям.Мога да си го позволя.
Ако имаш в предвид някой, кажи го .. но с имена и факти, а не така ... както се опитваш, с недомлъвки.
Не си член на БОГОК и не щеш да коментираш!
Не си член и на ОНОК, а коментираш с охота ... дори и даваш съвети.
Как да разбирам това? Като загриженост или като притеснение за процесите в ОНОК, че нещо се прави в полза на породата, а не в полза на търгашите.
------
И все пак, нека не забравяме за какво е създадена тази тема, а именно за "специализираната" (в кавички) изложба на БОГОК.
Ицо..коментирай това:
Цитат(dogmasters @ Mar 11 2010, 11:04 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(емо @ Mar 3 2010, 06:34 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Българско Обединение за Германски овчарски кучета организира първата за 2010 година специализирана изложба.

Съдия:

Място: Димитровград, Стадион Химик /бивш Раковски/

Дата: 20 Март 2010 (събота)

Час: 10:00

http://www.bogok.org/

* В клас `над 24 месеца` ще се допускат кучета само с кьорунг, признат от БОГОК /БРФК и FCI/.

За повече информация, но не и за диктовки - Михаела Денчева - Секретар и служба `Племенна книга`

gsm: +359 898 606064

Резервация за нощувки - ханче Клокотница - което се намира на пътя Пловдив-Хасково, 5 км преди разклона, в дясно.

тел. +359 38 66 52 83

e-mail: hanche@mail.bg; http://www.hanche-shans.hit.bg



От толкова много "размисли и страсти" като чели пропускаме поста поставил началото на 'дебатите' и целта им.
Питам:
-АДЖАБА, ИЗЛОЖБАТА НА БОГОК СПЕЦИАЛИЗИРАНА ЛИ Е, И ЗАЩО СЛЕД КАТО ОЧЕВИДНО НЕ Е, СЕ ОБЯВЯВА КАТО ТАКАВА!?
-ТОВА НЕ Е ЛИ ЧИСТА ПРОБА МАНИПУЛАЦИЯ И ГРУБА ЛЪЖА, ЦЕЛЯЩА ЦЕЛЕНАСОЧЕНА ЗАБЛУДА НА АУДИТОРИЯТА.
-И НЕ НАПОСЛЕДНО МЯСТО .. ДОКОГА?

tb_195.gif


СПЕЦИАЛИЗИРАНА ИЛИ НЕ? ПОРЕДНА СПЕЦИАЛИЗИРАНА БОГОК-ЛЪЖА И ЦЕЛЕНАСОЧЕНА БОГОК-ЗАБЛУДА ИЛИ НЕ?
...И ДО КОГА?

Благодаря ти предварително rc_036.gif
User's Signature

Умният начин да се държат хората пасивни и послушни, е да се сложат ясни граници за спектъра от допустими мнения и да се разреши широко обсъждане вътре в тези граници, като дори се окуражават най-критичните и дисидентски възгледи. Това дава на хората чувството, че имат свобода на мисленето, докато през цялото време основанията на системата се подсилват посредством ограничаването на обхвата на обсъждането.
Ноам Чомски

#89 Потребителят е офлайн   denicc Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 1912
  • Регистрация: 30-May 07
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 11 March 2010 - 09:55 PM

Постът ми е към всички, които просто са влюбени в породата, тези които не следят, и не са търсили информация за развитието на конфликта между организациите, тези които единственно си обичат кучетата независимо от това, дали те са здрави, болни, шампиони или не, и които сега четат залятото от злоба, недомлъвки и вулгарност нет пространство, и ми казват Направо вече не сме сигурни дали искаме точно тази порода ........недейте, не обръщайте гръб на породата!
Проучете кои са легитимните развъдници.Потърсете отзиви за тях, и за произведените от тях кучила.Интересувайте се кои са родителите на евентуалния ви бъдещ, верен и обичащ ви любимец.Поискайте да ви се предоставят резултати от задължителните за породата изследвания, за да бъде допусната до разплод.
И......го ОБИЧАЙТЕ, без значение дали ще посещава специализирани изложби, и от кой ще бъдат организирани същите такива.

А войната ОНОК БОГОК, ще приключи когато бъде доказано кой е първоизточника, яйцето или кокошката!

П.П.Извинявам се на всички развихрили се в спора!Продължавайте си, току виж успеете да откажете още някой кандидат собственник на овчарка!
User's Signature

АКО ИСКАШ ДА РАЗСМЕЕШ ГОСПОД.......КАЖИ МУ, ЧЕ ИМАШ ПЛАНОВЕ....


"За величието на една нация, и моралния й прогрес може да се съди по отношението й към животните" - Махатма Ганди



#90 Потребителят е офлайн   dogmasters Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 223
  • Регистрация: 07-May 05

Публикувано: 11 March 2010 - 10:00 PM

Бих си позволил, макар и неразбираемо за някои да върна темата в началото , игнорирайки всички ОФФФтопици:
---
От толкова много "размисли и страсти" като че ли пропускаме поста поставил началото:

Цитат(емо @ Mar 3 2010, 06:34 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Българско Обединение за Германски овчарски кучета организира първата за 2010 година специализирана изложба.

Съдия:

Място: Димитровград, Стадион Химик /бивш Раковски/

Дата: 20 Март 2010 (събота)

Час: 10:00

http://www.bogok.org/

* В клас `над 24 месеца` ще се допускат кучета само с кьорунг, признат от БОГОК /БРФК и FCI/.

За повече информация, но не и за диктовки - Михаела Денчева - Секретар и служба `Племенна книга`

gsm: +359 898 606064

Резервация за нощувки - ханче Клокотница - което се намира на пътя Пловдив-Хасково, 5 км преди разклона, в дясно.

тел. +359 38 66 52 83

e-mail: hanche@mail.bg; http://www.hanche-shans.hit.bg

Питам:
-АДЖАБА, ИЗЛОЖБАТА НА БОГОК СПЕЦИАЛИЗИРАНА ЛИ Е, И ЗАЩО СЛЕД КАТО ОЧЕВИДНО НЕ Е, СЕ ОБЯВЯВА КАТО ТАКАВА!?
-ТОВА НЕ Е ЛИ ЧИСТА ПРОБА МАНИПУЛАЦИЯ И ГРУБА ЛЪЖА, ЦЕЛЯЩА ЦЕЛЕНАСОЧЕНА ЗАБЛУДА НА АУДИТОРИЯТА.
-И НЕ НАПОСЛЕДНО МЯСТО .. ДОКОГА?

User's Signature

Умният начин да се държат хората пасивни и послушни, е да се сложат ясни граници за спектъра от допустими мнения и да се разреши широко обсъждане вътре в тези граници, като дори се окуражават най-критичните и дисидентски възгледи. Това дава на хората чувството, че имат свобода на мисленето, докато през цялото време основанията на системата се подсилват посредством ограничаването на обхвата на обсъждането.
Ноам Чомски

#91 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 11 March 2010 - 10:19 PM

Цитат(denicc @ Mar 11 2010, 08:55 PM) <{POST_SNAPBACK}>
А войната ОНОК БОГОК, ще приключи когато бъде доказано кой е първоизточника, яйцето или кокошката!

П.П.Извинявам се на всички развихрили се в спора!Продължавайте си, току виж успеете да откажете още някой кандидат собственник на овчарка!



Щеше да е приказка , ако не беше истина!

Темата не е да откажем някого , а да събудим онези дет години наред са спали или са се оплели в мрежите на "еди кой си" ,че толкова са облъчени, че му лазят в краката за поредната троха . За всички онези , които имат наглоста ,че е нещо нормално , да се правиш на сляп пред откровенните лъжи .

И породата не страда от тези спорове , породата в БГ страда от безочието да се заблуждават хората и всичко по-горе написано.


-----------------------------------------------

П.С. Искам да поздравя всички членове на БОГОК с една песен на Милена Славова , струва ми се доста подходяща да се замислят и да разберат , какво искам да им кажа:



#92 Потребителят е офлайн   емо Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 319
  • Регистрация: 26-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Банкя

Публикувано: 11 March 2010 - 11:24 PM

Ице,Denicc,Людмиле.Ви не разбрахте ли че с тия излизане на глава няма.Не знам какво ги бърка СПЕЦИАЛИЗИРАНАТА изложба на БОГОК.След като не са членове на БОГОК.Нека да заповядат на изложбата и там ще се убедят.

#93 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 12 March 2010 - 12:23 AM

Цитат(емо @ Mar 11 2010, 10:24 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ице,Denicc,Людмиле.Ви не разбрахте ли че с тия излизане на глава няма.Не знам какво ги бърка СПЕЦИАЛИЗИРАНАТА изложба на БОГОК.След като не са членове на БОГОК.Нека да заповядат на изложбата и там ще се убедят.



Eмо , не ни пречи изложбата , напротив радвам се за вас (колкото и странно да ти звучи сигурно) , пречи ни неспазването на закона ,правилата , умишленото заблуждаване на хора, като теб и масата любители. Умишлената и незаконо съобразна кампания на каменнчо в съседните нам страни да не се допускат наши кучета на изложби при наличие на споразумение между WUSV и FCI и т.н. и т.н. , Това са само част от нещата , които ни пречат ,но не и самите изложби.

Пък с FCI съдия , за каква специалка ми говориш ... ама както и да е ,все пак успех .

П.С. Ще се радвам да споделиш , ти защо си направи развъдник в Сърбия , причината не се ли корени в първоизточника на по-горе описаните причини?

#94 Потребителят е офлайн   емо Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 319
  • Регистрация: 26-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Банкя

Публикувано: 12 March 2010 - 07:29 AM

Преди ти писах че с тебе съм приключил.Убеден съм в едно нещо,а именно че с такива като тебе никога на да бъда в един клуб.Ама никога.

#95 Потребителят е офлайн   alexy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 965
  • Регистрация: 03-October 06
  • Gender:Male

Публикувано: 12 March 2010 - 08:23 AM

Любовта към Немското овчарско куче ви обединява, идеите на някого си ви разделят.Как не ви е срам?Едните германците ги признават,другите FCI,а сега де.А пък то рано или късно WSUV ще минат "под шапката" на FCI,просто е неизбежно.Ще видим тогава какъв материал ще си намирате да се драчите.Вие сами се разделяте.Никой не го изисква от вас.Тотално объркан манталитет.
User's Signature

"Гробарю,когато копаеш гроба ми,нека бъде плитък,за да усещам дъжда."

#96 Потребителят е офлайн   vonpav Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 338
  • Регистрация: 24-December 05

Публикувано: 12 March 2010 - 08:54 AM

Цитат(alexy @ Mar 12 2010, 07:23 AM) <{POST_SNAPBACK}>
.А пък то рано или късно WSUV ще минат "под шапката" на FCI,просто е неизбежно.

В твойто село такива слухове ли се носят?!!? fa_067.gif


#97 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 12 March 2010 - 09:44 AM

Цитат(емо @ Mar 12 2010, 06:29 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Преди ти писах че с тебе съм приключил.Убеден съм в едно нещо,а именно че с такива като тебе никога на да бъда в един клуб.Ама никога.


Алекси , е прав ,че идеите на "еди кой си" ни разделят .

Съвсем на скоро имах много приятен разговор , в който ми отвориха очите за няколко неща от които едното е., ще цитирам по памет :

- В България , хората които се занимават с кучета са едни и същи , независимо от коя Организация са . Каквото и да стане , независимо кой ще прескочи в друга подобна оранизация, в крайна сметка хората са едни и същи .(край на цитата по памет)

Емо , знам че съм неудобен , както за теб и БОГОК , вярвай ми така и на някои хора в ОНОК, защото мамка му , не може да продължава така . Нещата от само себе си , няма да се променят. Тази агония трябва да спре веднъж завинаги , но в полза на породата , а не на джоба на някой . Тази агония можем да я спрем , НИЕ ХОРАТА ,които обичаме тази порода, не каменнчо , защото той не желае да спре, на него му е удобно да има конфликт между хората в двете организации с което не мога да се примиря , съжалявам.

Също така не мисля , че съм те обидил с каквото и да било напротив, не веднъж съм те поздравявал за усилията ти , но явно така ти е по изгодно ... ти си знаеш.

Жив и здрав и успех на поляната.

#98 Потребителят е офлайн   alexy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 965
  • Регистрация: 03-October 06
  • Gender:Male

Публикувано: 12 March 2010 - 09:37 PM

Цитат(vonpav @ Mar 12 2010, 06:54 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(alexy @ Mar 12 2010, 07:23 AM) <{POST_SNAPBACK}>
.А пък то рано или късно WSUV ще минат "под шапката" на FCI,просто е неизбежно.

В твойто село такива слухове ли се носят?!!? fa_067.gif


Да,такива!Нещо против??
User's Signature

"Гробарю,когато копаеш гроба ми,нека бъде плитък,за да усещам дъжда."

#99 Потребителят е офлайн   Yerom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 778
  • Регистрация: 16-February 10

Публикувано: 12 March 2010 - 09:57 PM

Цитат(randol @ Mar 12 2010, 09:44 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(емо @ Mar 12 2010, 06:29 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Преди ти писах че с тебе съм приключил.Убеден съм в едно нещо,а именно че с такива като тебе никога на да бъда в един клуб.Ама никога.


Алекси , е прав ,че идеите на "еди кой си" ни разделят .

Съвсем на скоро имах много приятен разговор , в който ми отвориха очите за няколко неща от които едното е., ще цитирам по памет :

- В България , хората които се занимават с кучета са едни и същи , независимо от коя Организация са . Каквото и да стане , независимо кой ще прескочи в друга подобна оранизация, в крайна сметка хората са едни и същи .(край на цитата по памет)

Емо , знам че съм неудобен , както за теб и БОГОК , вярвай ми така и на някои хора в ОНОК, защото мамка му , не може да продължава така . Нещата от само себе си , няма да се променят. Тази агония трябва да спре веднъж завинаги , но в полза на породата , а не на джоба на някой . Тази агония можем да я спрем , НИЕ ХОРАТА ,които обичаме тази порода, не каменнчо , защото той не желае да спре, на него му е удобно да има конфликт между хората в двете организации с което не мога да се примиря , съжалявам.

Също така не мисля , че съм те обидил с каквото и да било напротив, не веднъж съм те поздравявал за усилията ти , но явно така ти е по изгодно ... ти си знаеш.

Жив и здрав и успех на поляната.


Милене невиждам с какво си нудобен или удобен на някого.И преди твоито появяване на хоризонта които е искал да работи с кучетата и да се развива го е правил ,кото е искал да заобикаля правилата е намирал начин да го прави,и никои не се е интересувал кои в коя организация членува.Които иска да развъжда и върви по правилния път от одавна запложда в чужбина,отдавна прави ренгени вчужбина,отдавна участва на изложби в чужбина.А които размножава и се опитва да заобикаля правилата си запложда на кучето на комшията защото му е наи евтино,прави ренгени които не са признати никъде,участва на изложби на които няма конкуренция за да спечели някоя купа.И сега Милене нещата са същите,а бъди сигурен че и за напред ще останат такива.

#100 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 13 March 2010 - 07:26 PM

Цитат(Yerom @ Mar 12 2010, 08:57 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Милене невиждам с какво си нудобен или удобен на някого.И преди твоито появяване на хоризонта които е искал да работи с кучетата и да се развива го е правил ,кото е искал да заобикаля правилата е намирал начин да го прави,и никои не се е интересувал кои в коя организация членува.Които иска да развъжда и върви по правилния път от одавна запложда в чужбина,отдавна прави ренгени вчужбина,отдавна участва на изложби в чужбина.А които размножава и се опитва да заобикаля правилата си запложда на кучето на комшията защото му е наи евтино,прави ренгени които не са признати никъде,участва на изложби на които няма конкуренция за да спечели някоя купа.И сега Милене нещата са същите,а бъди сигурен че и за напред ще останат такива.





Е и , така ли трябва да бъде, както досега ?

Твоя любим кинтолог да гледа по 60 кучета и повече и да не се знае най-малкото, колко са снимани ? Да продължава да мачка достойството на хората , и да се държи като господар на света ? zz_020.gif

Хората , които искат наистина да работят независимо от коя организация , трябва да продължава да им се пречи да работят спокойно ли?


И т.н и т.н. ....

  • (6 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни