Dog.bg Форуми : Тинка полу-далматинка търси своя човек

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (9 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Тинка полу-далматинка търси своя човек разминала се на косъм от гладна смърт

#61 Потребителят е офлайн   Боряна Тодорова Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 19-March 10
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 21 March 2010 - 10:34 PM

Какво стана,Тинка "видя ли се" с новите си стопани днес?? Харесаха ли се??

#62 Потребителят е офлайн   wind Икона

  • Упражнението за мозъка е мисълта
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3566
  • Регистрация: 07-April 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 21 March 2010 - 11:01 PM

Muka и Тинка днес се видяха. Muka определено хареса Тинка, а по мое мнение Тинка също я хареса. Аз харесвам и двете.

Разходихме се бавно и кратко.

Момичето още не се е оправило напълно, хапва съвсем малко месце, ходи вдървено, мята опашле. Миличката! Утре се надявам вече да си е възвърнала апетита.

Смятаме, че е най-добре Тинка да остане при нас още 10ина дена, докато й махнат конците и я ваксинираме. Тъкмо да съвпадне периода с Великденските празници, та Muka да може да прави по-дълго компания на момичето в първите дни.

Тинка ще бъде при Muka пробно като за начало - месец, два - според зависи. Ако всичко при тях е наред и няма проблеми, едва тогава ще говорим за официално задомяване.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#63 Потребителят е офлайн   lizka Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3074
  • Регистрация: 28-September 07
  • Gender:Female
  • Location:гр. Варна

Публикувано: 22 March 2010 - 11:31 AM

Аз пък съвсем случайно видях Тинка, а докторите си викат ха ти от къде я знаеш. И аз, е как тя Тинка е медийна звезда. Та така Тинчето е прекрасно момиче, нарочно не я доближих много, за да не я стресирам допълнително. А тя милата погледна батко си Бък и с учуден поглед (вижда се на снимката) му каза - "Какво се стряскаш бе, какво заставаш в ъгъла и трепериш, а, ти на мен знаеш ли какво ми правиха, А, А, операция ми правиха, МАМИНО СИНЧЕ такова страхливо, а на теб даже хубаво ще ти правят, мъжка му работа" ab_041.gif
Позволявам си да кача една снимчица на Тинчето, надявам се да няма проблеми. А Тинчето, наистина те грабва някак си странно.

П.П. Забравих да добавя, че докторите похвалиха Тинчето, че се държи много добре и слуашала много повече от някой домашни кучета.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#64 Потребителят е офлайн   Muka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 137
  • Регистрация: 19-March 10
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 22 March 2010 - 12:30 PM

Здравейте!!!! Да се включа и аз. Тинка я вземам със съвсем сериозни намерения. Голяма душа е. За съжаление вчера не можах да и се нарадвам- беше ме страх да я пипна след операцията горкичката. да, съсвем възможно е да се разделим с нея след време- ако покаже агресия към дечкото вкъщи или просто не свикне с апартамент. Но мисля, че тази вероятност е почти нулева. Тяима такава нужда да се хареса на хората... и да я приемат. Знам, че ще дам всичко от себе си, за да може тя да свикне и да станете нашето си куче. Благодаря на Wind, че се съгласи да я приеме докато не се възстанови след операцията. В това състояние нова промяна и нови порядки ще я стресират допълнително. Чакам я с нетърпение.

#65 Потребителят е офлайн   JennyB Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 489
  • Регистрация: 25-November 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 22 March 2010 - 04:07 PM

Ех, как е загладила косъм Тинчето при wind ! lizka, благодаря много за снимката - чудесно е да се види как Тинка строява с поглед, доста е внушителна, направо респект отвсякъде.

Скорошно възстановяване желаем и бързо да си ходи У ДОМА!

#66 Потребителят е офлайн   wind Икона

  • Упражнението за мозъка е мисълта
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3566
  • Регистрация: 07-April 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 22 March 2010 - 09:44 PM

Lizka,
как ме изненада с тази снимка! Не бях прочела още текста и си мисля - опаа, още едно братче или сестриче на Тинчето! Когато видях снимките на Майк (пак така първо, без да чета тескта) си помислих: Боже, кой е идвал тайно да снима Тинка?!

Милата ми маймунка тя! Доста почаках вета да ми звънне в деня на операцията. Накрая аз му звъннах - забравили ме хората, понеже доста операции им се събрали тогава. А на мен стомаха ми се свива, та свива.

Днес вечерта Тинка ме посрещна с песен, размятана опашка и апетит! На разходката тичаше, още не с пълен капацитет, но утре, предполагам, вече ще е напълно добре.

Тинка праща поздрави на всички ви!

User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#67 Потребителят е офлайн   caesarvarna Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 36
  • Регистрация: 08-March 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 23 March 2010 - 11:33 PM

Тъкмо щях да питам какво стана с Тинка домакинка иии изчетох цялата тема на един дъх! Съжалявам, че нямах възможност да проверявам как се справя дългокраката ни съгражданка, но си имам бебе в къщи и всичкото ми свободно време е запълнено с...разни интересни занимания със стирка ab_041.gif ab_041.gif ab_041.gif
Всичко което чета ме радвам много! Момиченцето е страхотно и се надявам скоро да бъде в новият си дом :)

#68 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 25 March 2010 - 10:37 PM

Как е Тинчето,как върви възстановяването,забрави ли вече за операцията.
User's Signature

Качена снимка

#69 Потребителят е офлайн   wind Икона

  • Упражнението за мозъка е мисълта
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3566
  • Регистрация: 07-April 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 25 March 2010 - 11:49 PM

Тинчето пее и препуска като конче smile.gif Забрави за болката от операцията, не ми се сърди, не ме мрази. Ревнува от една улична кучица, която понякога тръгва след нас на почетно разстояние. Като се обърна да й дам храна, Тинка бърза да излапа гранулите. Като сме се отдалечили и е сама обаче изобщо не я интересуват гранулите. Маймуна!


User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#70 Потребителят е офлайн   JennyB Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 489
  • Регистрация: 25-November 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 29 March 2010 - 12:29 AM

Как е чаровницата Тинка? Отшумя ли напълно операцията, забрави ли за нея?

Какви песнички пее сега? (ех, как бих искала да послушааам...)

#71 Потребителят е офлайн   wind Икона

  • Упражнението за мозъка е мисълта
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3566
  • Регистрация: 07-April 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 29 March 2010 - 12:40 AM

Даааа, Тинка съвсем забрави за операцията. В събота Muka отново дойде и се поразходихме в гората. Тинка си показа магариите, изнамери отнякъде кокал и хукна далеч от нас, да си го гризе на спокойствие.

Коремчето й нещо се беше разстроило. В понеделник ще ходим на вет за конците, да я погледнат здравичка ли е, евентуално да я ваксинират...

И съвсем скоро Тинка ще си спинка на диванче smile.gif
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#72 Потребителят е офлайн   DeSySEITYN Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 50
  • Регистрация: 02-December 07
  • Gender:Female
  • Location:blagoevgrad

Икона за мнението  Публикувано: 02 April 2010 - 12:43 AM

Здравейте ! Много се радвам,че това готино куче си е намерило дом ! Аз съм я хранила няколко пъти с кремвирши. Мн готина и чаровна кучка .
User's Signature

.:' SEITYN ':.

        Ne Gledai Koli4estvoto,a Ka4estvoto !!!

#73 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 02 April 2010 - 12:53 AM

Пък аз се чудех защо ми отказва гранулите ab_041.gif А тя си имала и други почитатели маймунката....
Къде сте я виждали?
User's Signature

Качена снимка

#74 Потребителят е офлайн   DeSySEITYN Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 50
  • Регистрация: 02-December 07
  • Gender:Female
  • Location:blagoevgrad

Публикувано: 02 April 2010 - 02:04 AM

Цитат(чери1 @ Apr 1 2010, 10:58 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Пък аз се чудех защо ми отказва гранулите ab_041.gif А тя си имала и други почитатели маймунката....
Къде сте я виждали?

В кв.Грамада последно и след това изчезна,но явно е било за добро ae_085.gif
User's Signature

.:' SEITYN ':.

        Ne Gledai Koli4estvoto,a Ka4estvoto !!!

#75 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 02 April 2010 - 07:02 PM

Извинявам се че разводнявам темата,ама.....Просто не можах да се въздържа.Ей тоя господин го видях преди няколко дена и ме споходи чувство за "дежа вю".Щото му видях първо само физиономията да наднича иззад една кофа.....
Според мен няма начин да не е роднина на госпойца Тинка.Въпреки че ми изглежда по-стар,не е толкова общителен,не приказва,сдържан е откъм емоции и чувства и няма вид като да е бил домашен.За сметка на това пък е ужасно мръсен,много гладен и с наранена лапа eg_033.gif Откъде извират тия кучета да му се не види ud_009.gif

ПС: Ще се радваме на новини от Тина.Дано да са хубави wub.gif

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#76 Потребителят е офлайн   JennyB Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 489
  • Регистрация: 25-November 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 02 April 2010 - 07:06 PM

Бооожеее, та момчето е пойнтер!

Да не би ловците по вашия край да си решават така проблема с кучетата?

#77 Потребителят е офлайн   wind Икона

  • Упражнението за мозъка е мисълта
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3566
  • Регистрация: 07-April 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 03 April 2010 - 05:30 PM

Новините за Тинка са повече от добри. Темата може да се мести в чудния край. af_089.gif af_089.gif af_089.gif

Момичето е вече при своите си хора, още от четвъртък. Тази госпожичка просто уцели джакпота. Muka я обсипва с обич и грижи, а момичето й се отплаща с послушание.

Много ми е мъчно за красавеца. Чери, не знам дали си му пуснала темичка, но няма да е зле да го направиш. Момчето е прекрасно, дано да има късмета на Тинка.

Ще се радваме и Muka да се включва с новини за Тинка в самата тема. Със сигурност ще радва много хора, които са следили темичката й с интерес.

Прикачвам няколко снимки от новия живот на Тинчето и ще помоля Muka да споделя такива и директно тук, във форума.

Прикачени снимки

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#78 Потребителят е офлайн   nushcho Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2087
  • Регистрация: 14-July 08
  • Gender:Female
  • Location:Varna
  • Interests:Животни, архитектура, изкуство, рисуване, фотография, история, музика, пътуване, забавление:)))
  • Skype:

Публикувано: 03 April 2010 - 08:47 PM

много се радвам за Тинка, тя наистина е страхотно куче.Надявам се да я срещам из морската че ще ми е мъчно. wub.gif
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#79 Потребителят е офлайн   Muka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 137
  • Регистрация: 19-March 10
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 03 April 2010 - 11:02 PM

Здравейте, всички!!!!! Все още съм толкова запленена от Тинка, че ми е трудно да ви опиша каква радост носи у дома. smile.gif даже няма от какво да се оплача- да знаете, че тя е най-умната, най- добрата и най- заслужаващата и търсеща любов и внимание. Останах приятно изненадана, че пази отлична хигиена /даже на разходките внимава да не се изцапа нещо/, приема спокойно излизанията ми /макар че засега съм залепнала като пощенска марка за нея/, с дечко се разбират прекрасно. Днес него го нямаше, а тя горката доста си поплака като не го намери в стаята му. Започва вече и да си играе. Развила е някаква мания по килимчетата обаче ab_041.gif Защо ли се чудя ab_041.gif ? Единствено иска да си има свое местенце и след разходка да се прибира при някой, с когото да се гледат влюбено. . Развълнувана съм и то много. Разтопи ми сърцето малката. Благодаря на всички ви, които направихте възможно да се съберем с Тинка- като по чудо. На Чери, която я намери, на Нушчо, че я докара, на хората, които са хранели уличното куче. Не се притеснявайте- Тинка вече е добре wub.gif Не знам дори какво да ви пиша. Мисля, че Wind има най- голямо право да разказва за Тинка, защото без нейните грижи последните 2 седмици и любов, тя нямаше да получи този шанс /по-точно аз нямаше да го получа af_089.gif /. Благодаря Ви!!!!! Щом се поуспокоя малко, пак ще пиша- и то с подробности re_037.gif

#80 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 03 April 2010 - 11:44 PM

Е такива неща най-обичам да чета af_089.gif af_089.gif af_089.gif Умирам си от кеф направо af_089.gif af_089.gif af_089.gif
Muka,ще се радвам ако продължите да ни радвате отвреме на време с новини и снимчици за Тинчето wub.gif Тя си има запазено едно местенце в сърцето ми,което си е само нейно wub.gif
И за пореден път искам най-сърдечно да благодаря най- напред на wind че даде шанс и подслон на Тинка, на nushcho и caesarvarna за комфортния превоз,на JennyB,която за пореден път посреща и предава душичка в нужда,и главно на Muka,която направи така че всичко това да е имало смисъл.Благодаря и на всички писали в темата ,както и на тези които не са писали ,но се радват от хубавото развитие на нещата beer.gif
User's Signature

Качена снимка

  • (9 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни