Dog.bg Форуми : Дог.бг - официален сайт на БРФК - ЧЕСТИТО!!!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Дог.бг - официален сайт на БРФК - ЧЕСТИТО!!!

#1 Потребителят е офлайн   Samurai-brodnik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 418
  • Регистрация: 06-October 04

Публикувано: 11 March 2010 - 06:36 PM

ae_085.gif Според действията на гл. модератор на досъвсем скоро общонационалния сайт става повече от ясно, че сайта вече е ставал официоз на БРФК. Честито!!! КАКВО ЛИ НЕ ПРАВЯТ НЯКОЛКО ШАМАРА, РИТНИКА И ЗАПЛАХИ ПРЕДИ НЯКОЛКО ГОДИНИ?! Нека Нанко си спомни кой го пазеше от саморазправи по изложбите тогава, но паметта на някои хора е къса. Та той и сега пише серии неистини...
Първо, има десетки кучета с родословия на УЦИ и ИКУ, внесени от Русия, Латвия, Естония и др страни в България - аз лично имам два такива той-териера и при възможност - ако не изтрият темата моментално, ще ги скенирам и пастна тук. Красиви са, с печати и от ФСИ. Бре, те латвийците са тъпи, признават се взаимно.. Мои познати внесоха померани, АСТ, акити...
Второ, и на други места се работи за правилно развъждане, освен във БРФК. Нашият развъден правилник е не по-малко строг от този на ФСИ.
Трето, в БРКС има десетки кучета с родословия на ФСИ, ИНТЕРШАМПИОНИ И МУЛТИШАМПИОНИ.
Четвърто, в почти всички Европейски страни местните структури на ФСИ признават родословията на низвергнатите у нас от Дог.бг международни организации и не ограничават своите членове за участие в техни изложби.
Четвърто, хубаво е да се пише официално, че Дог.бг вече е официален сайт на БРФК, иначе може да попадне под ударите на закона - антитръстовота законодателство и у нас е суперактуално. Да не забравяме, че Бил Гейтс бе осъден от ЕК - същата тази, Европейска комисия - да плати близо половин милиард евро - 500 000 000 ЕВРО за нарушаване на това законодателство. Е, някое БОГОВЕ не ги е страх от това - кой пък беше този Бил Гейтс?!
ИКУ и БРКС са законно регистрирани в Р. България като дружества с идеална цел в обществена полза и всяко тяхно игнориране от обществени сайтове ще бъде санкционирано. На нашите изложби присъстват държавни мъже, политици, депутати, министри, кметове. И стотици изложители, и хиляди зрители. Защото нямаме какво да крием. Е кой тогава е легитимният?!
И не забравяйте - веднага напомнете кой съм - извергът Пламен Митрев - грозен, дебел, корумпиран и т.н. Той НАНКО
услужливо ще пастне някое писание... А Аврам и другите колеги от БРКС и ИКУ знаят кой съм и досега не са изритали дебелия ми ... от кръста надолу... tb_195.gif

#2 Потребителят е офлайн   Assassinrott Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 141
  • Регистрация: 25-February 10
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 11 March 2010 - 07:13 PM

Като сте хиляди,стотици що щеш тук с рекламите.Да виждаш някой да рекламира БРФК.Правете си изложбички,множете се никой не ви пречи,ако сте толкова велики и ние след време като прогледнем може да дойдем при вас.
Ама за сега не ни чакайте.
Какъв ще бъде този сайт определя собственика,вие доколкото знам си имате сайтче,що не се рекламирате там.
Не вярвам ако пишеш по същество за кинология някой да те спре.
Ама нали си мазно и гадно говедо,трябва на всякъде да тровиш с присъствието ти.
Познавам го Аврам и на гости съм му бил в развъдника,не е лош човек избрал си е този път нека да върви,знам че не е глупав и ми е чудно защо те търпи още.
Предполагам,че е въпрос на време да те ритне по големия дирник.
Дали пък ние да не вземем да пошумим по медиите оная организация какъв гнусняр е приютила.
Ти там не си заради кинология а да папкаш икрадеш какво докачиш.
Спирам да пиша за твоята ОСОБА,че ще повърна.



#3 Потребителят е офлайн   Apso Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2548
  • Регистрация: 19-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:08886080270
  • Skype:

Публикувано: 11 March 2010 - 07:27 PM

Искрено съм надявам че този сайт е само кучкарски.Кучета са над организации. Има разни киноложки организации по света- свят е шарен! 50% кучета в Германия имат родословия UCI. Няма нищо лошо в 2,3,10 организации. Има лошо ако крием истината и казваме само едната организация е истинска! ФСИ не е единствена и също прави грешки, ще говоря за моята порода лхаса апсо - тотално уничтожена порода! Стандарт ФСИ на порода лхаса апсо позволява да се вкарва в БЕСТ оф БРИД какво ли не! полу ши тцу, цветни болонки, гибрид малтезера и кокера. zz_020.gif Старият англиски стандарт е бил много по коректен. Ако сега вземем европейски шампион ФСИ и го докараме на изложба в Австралия, този куче ще получи дисквалификация! Защото не соответства на стандарта.

п.с. тук не е место за "особи", а за кучета. Не е место за организции, а за резултати кои те постигат с кучета.

п.с.с. Специалям пример куче порода самоед с титли от 3! организации http://www.samoyed-dog.ru/
ако куче е добро- то е добро от всички страни.
User's Signature

Кога човек взима ски- пьрво,той идва да се научи как да ходи на тях. Кога човек купува кола, то идва в училище да се научи как да кара тази кола. Но кога човек взима куче, вместо сам да научи как да общува със куче, той опитва да учи куче! Тотално объркана работа!
Качена снимка
училище

#4 Потребителят е офлайн   Samurai-brodnik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 418
  • Регистрация: 06-October 04

Публикувано: 11 March 2010 - 07:36 PM

Цитат(Assassinrott @ Mar 11 2010, 05:13 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Като сте хиляди,стотици що щеш тук с рекламите.Да виждаш някой да рекламира БРФК.Правете си изложбички,множете се никой не ви пречи,ако сте толкова велики и ние след време като прогледнем може да дойдем при вас.
Ама за сега не ни чакайте.
Какъв ще бъде този сайт определя собственика,вие доколкото знам си имате сайтче,що не се рекламирате там.
Не вярвам ако пишеш по същество за кинология някой да те спре.
Ама нали си мазно и гадно говедо,трябва на всякъде да тровиш с присъствието ти.
Познавам го Аврам и на гости съм му бил в развъдника,не е лош човек избрал си е този път нека да върви,знам че не е глупав и ми е чудно защо те търпи още.
Предполагам,че е въпрос на време да те ритне по големия дирник.
Дали пък ние да не вземем да пошумим по медиите оная организация какъв гнусняр е приютила.
Ти там не си заради кинология а да папкаш икрадеш какво докачиш.
Спирам да пиша за твоята ОСОБА,че ще повърна.

ab_041.gif Започна се, господин КРАСАВЕЦО... Какъв цветист език, брей... Тревожа се вече да не станете писател... Аз не съм обидил никого, но нейсе... Отсега ще игнорирам писанията Ви, о, най-чист и неопетнен деятелю на кинологията. Първо погледнете собственото си дворче, тогава дворчето на другите. А ако Ви се гади, има лекарства... Само да Ви напомня, че когато правехте изложби, лично Вие наемахте за водещ най-добрия. Хората помнят кой. Тогава не се гнусяхте от мен... А Когато официално се обяви, че Дог.бг е официоз на БРФК ще спра да пиша тук. Я скръцнете със зъби на Нанко, че да побърза... Убеден съм, че реакцията ще е мигновенна!
А и имате достатъчно платени журналисти, пошумете малко за моята особа, че може да са ме позабравили... tb_195.gif

#5 Потребителят е офлайн   Apso Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2548
  • Регистрация: 19-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:08886080270
  • Skype:

Публикувано: 11 March 2010 - 07:52 PM

Нова порода ОДИС! http://odis-dog.blogspot.com/
ФСИ ab_041.gif
User's Signature

Кога човек взима ски- пьрво,той идва да се научи как да ходи на тях. Кога човек купува кола, то идва в училище да се научи как да кара тази кола. Но кога човек взима куче, вместо сам да научи как да общува със куче, той опитва да учи куче! Тотално объркана работа!
Качена снимка
училище

#6 Потребителят е офлайн   Assassinrott Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 141
  • Регистрация: 25-February 10
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 11 March 2010 - 07:58 PM

Вярно е,кой да наемеш за жълти стотинки да ръси глупости по ринговете,чак най добрия силно казано.Крилца още не са ми пораснали,а и не очаквам това да стане.Писател също трудно ще стане от мене,че писалката ми е голяма и тежка.Късмета ти е че си почернил обикновенни хорица,иначе отдавна да си гнусен спомен.
Чак се чудя как обърнах толкова внимание на едно нищожество като тебе,до тука с тебе.
отивам да повърна



#7 Потребителят е офлайн   КАСТРО Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 303
  • Регистрация: 02-November 05

Публикувано: 11 March 2010 - 08:24 PM

Цитат(Samurai-brodnik @ Mar 11 2010, 06:36 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(Assassinrott @ Mar 11 2010, 05:13 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Като сте хиляди,стотици що щеш тук с рекламите.Да виждаш някой да рекламира БРФК.Правете си изложбички,множете се никой не ви пречи,ако сте толкова велики и ние след време като прогледнем може да дойдем при вас.
Ама за сега не ни чакайте.
Какъв ще бъде този сайт определя собственика,вие доколкото знам си имате сайтче,що не се рекламирате там.
Не вярвам ако пишеш по същество за кинология някой да те спре.
Ама нали си мазно и гадно говедо,трябва на всякъде да тровиш с присъствието ти.
Познавам го Аврам и на гости съм му бил в развъдника,не е лош човек избрал си е този път нека да върви,знам че не е глупав и ми е чудно защо те търпи още.
Предполагам,че е въпрос на време да те ритне по големия дирник.
Дали пък ние да не вземем да пошумим по медиите оная организация какъв гнусняр е приютила.
Ти там не си заради кинология а да папкаш икрадеш какво докачиш.
Спирам да пиша за твоята ОСОБА,че ще повърна.

ab_041.gif Започна се, господин КРАСАВЕЦО... Какъв цветист език, брей... Тревожа се вече да не станете писател... Аз не съм обидил никого, но нейсе... Отсега ще игнорирам писанията Ви, о, най-чист и неопетнен деятелю на кинологията. Първо погледнете собственото си дворче, тогава дворчето на другите. А ако Ви се гади, има лекарства... Само да Ви напомня, че когато правехте изложби, лично Вие наемахте за водещ най-добрия. Хората помнят кой. Тогава не се гнусяхте от мен... А Когато официално се обяви, че Дог.бг е официоз на БРФК ще спра да пиша тук. Я скръцнете със зъби на Нанко, че да побърза... Убеден съм, че реакцията ще е мигновенна!
А и имате достатъчно платени журналисти, пошумете малко за моята особа, че може да са ме позабравили... tb_195.gif



Г-н Митрев, кучетата ви, изложбите, всичко ви е смешно, а организацията създадена и изтъкана от недоволни, тъпи и хора предатели просто не си заслужава да се коментира, аз няма да коментирам миналото ви (с което съм запознат от новините и нета), но само едно ще ви кажа, няма дим без огън!Не знам как премиера ви се е вързал на глупостите, но с вашето държание (нагло и просташко) скоро ще му нанесете вреда и най вероятно ще ви отбие от "цицката" всички!Аз за другите породи не знам, но Лабрадор Клуба който членува във вашата ораганизация е целия на един развъдник "Блондфел" който вади, болни, агресивни кучета нямащи нищо общо с породата!

Колкото до форума ДОГ.БГ, ако бях аз бих веднага изтрил акаунта ви и ударил БАН по всичко, това ще се случи ако нахалната ви и вредна особа се появи в моя форум!

Айде със здраве!

Скоро ще пусна и снимки от една ваша изложба (вас тогава ви нямаше в тази организация още въртехте далаверки със сертификати в БРФК) да видите какви и как бяха представени кучета на тази "изложба" изложбен повод - ръждясал сенджир, една кофа с помия в ринга да хапне "дотираното от държавата" куче, то не то ВИЕ мошенници и продажници сте дотирани, кьопека на село седи и лае в неква колиба, хапва леб и вода, а дотациите къде отиват - У ваште джебове, но да видим до кога и дали на вас скоро некой сметка няма да поиска, нали се сещаш ВСЕКИ ДЯВОЛ си ИМА ЕБИДЯВОЛ, за сега се измъкваш на единия ЕБИДЯВОЛ, но докога ли?

Айде със здраве - пак!

#8 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 11 March 2010 - 08:27 PM

Цитат(Samurai-brodnik @ Mar 11 2010, 05:36 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(Assassinrott @ Mar 11 2010, 05:13 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Като сте хиляди,стотици що щеш тук с рекламите.Да виждаш някой да рекламира БРФК.Правете си изложбички,множете се никой не ви пречи,ако сте толкова велики и ние след време като прогледнем може да дойдем при вас.
Ама за сега не ни чакайте.
Какъв ще бъде този сайт определя собственика,вие доколкото знам си имате сайтче,що не се рекламирате там.
Не вярвам ако пишеш по същество за кинология някой да те спре.
Ама нали си мазно и гадно говедо,трябва на всякъде да тровиш с присъствието ти.
Познавам го Аврам и на гости съм му бил в развъдника,не е лош човек избрал си е този път нека да върви,знам че не е глупав и ми е чудно защо те търпи още.
Предполагам,че е въпрос на време да те ритне по големия дирник.
Дали пък ние да не вземем да пошумим по медиите оная организация какъв гнусняр е приютила.
Ти там не си заради кинология а да папкаш икрадеш какво докачиш.
Спирам да пиша за твоята ОСОБА,че ще повърна.

ab_041.gif Започна се, господин КРАСАВЕЦО... Какъв цветист език, брей... Тревожа се вече да не станете писател... Аз не съм обидил никого, но нейсе... Отсега ще игнорирам писанията Ви, о, най-чист и неопетнен деятелю на кинологията. Първо погледнете собственото си дворче, тогава дворчето на другите. А ако Ви се гади, има лекарства... Само да Ви напомня, че когато правехте изложби, лично Вие наемахте за водещ най-добрия. Хората помнят кой. Тогава не се гнусяхте от мен... А Когато официално се обяви, че Дог.бг е официоз на БРФК ще спра да пиша тук. Я скръцнете със зъби на Нанко, че да побърза... Убеден съм, че реакцията ще е мигновенна!
А и имате достатъчно платени журналисти, пошумете малко за моята особа, че може да са ме позабравили... tb_195.gif


В нашето дворче Пламен ,помияр без родословие няма да стане Европейски шампион , а в Вашето китно дворче по време на една от Вашите изложби едно псевдо мопсче без родословие - СТАНА и се хвали по форумите. af_089.gif
Знаеш ,че не мога да те мразя, защото сме приятели ,но това беше факт , и знам ,че при вас всеки помияр закупен от най близкия дюкян може да стане и Европейски и Световен и Задсветовен . af_089.gif
User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

#9 Потребителят е офлайн   Samurai-brodnik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 418
  • Регистрация: 06-October 04

Публикувано: 11 March 2010 - 08:46 PM

ab_041.gif Удоволствие е да се общува с културни и коректни хора! а ЩО СЕ ОТНАСЯ ДО грешките, навсякъде ги има. Ще гледаме да не се повтарят. А едно от Вашите супер готини китайчета вече печели бисове при нас, благодаря Ви от името на гордия му собственик!!! ab_041.gif

#10 Потребителят е офлайн   Face Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2238
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 11 March 2010 - 08:48 PM

Пламе, ти си странен човек, преди време и дума не даваше да се каже за БРФК и беше яростен защитник, а сега....?

#11 Потребителят е офлайн   КАСТРО Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 303
  • Регистрация: 02-November 05

Публикувано: 11 March 2010 - 08:51 PM

Цитат(Samurai-brodnik @ Mar 11 2010, 07:46 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ab_041.gif Удоволствие е да се общува с културни и коректни хора! а ЩО СЕ ОТНАСЯ ДО грешките, навсякъде ги има. Ще гледаме да не се повтарят. А едно от Вашите супер готини китайчета вече печели бисове при нас, благодаря Ви от името на гордия му собственик!!! ab_041.gif


Ти си физическа, интелектуална и грешка природата - НЕПОПРАВИМА!


#12 Потребителят е офлайн   Assassinrott Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 141
  • Регистрация: 25-February 10
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 11 March 2010 - 09:05 PM

пламенчо знаеш ли с какъв кеф бих те офраскал,но ще отговарям като за човек,а ти не си.
Имам едно предложение,какво ще кажеш да си спретнем един свободен двубой,нали си самурай.Предполага се ,че самурая е боец,или ти си самурай само в тоалетната или пред вързани с вериги момичета.
Айде, аз съм насреща,а можеш и да изприпкаш при чичко Аврам да му се оплачкаш как лошата мутра изка да те наплеска по дупенцето.

#13 Потребителят е офлайн   Samurai-brodnik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 418
  • Регистрация: 06-October 04

Публикувано: 11 March 2010 - 09:12 PM

Цитат(Assassinrott @ Mar 11 2010, 07:05 PM) <{POST_SNAPBACK}>
пламенчо знаеш ли с какъв кеф бих те офраскал,но ще отговарям като за човек,а ти не си.
Имам едно предложение,какво ще кажеш да си спретнем един свободен двубой,нали си самурай.Предполага се ,че самурая е боец,или ти си самурай само в тоалетната или пред вързани с вериги момичета.
Айде, аз съм насреща,а можеш и да изприпкаш при чичко Аврам да му се оплачкаш как лошата мутра изка да те наплеска по дупенцето.

ab_041.gif ab_041.gif ab_041.gif

#14 Потребителят е офлайн   Samurai-brodnik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 418
  • Регистрация: 06-October 04

Публикувано: 11 March 2010 - 09:24 PM

Цитат(Face @ Mar 11 2010, 06:48 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Пламе, ти си странен човек, преди време и дума не даваше да се каже за БРФК и беше яростен защитник, а сега....?

ab_041.gif Покажи ми един мой пост, в който да плюя по БРФК?! УВАЖАВАМ МНОГО хора в тази организация, нейният шеф и поддържам приятелски отношения с много от тях. Не разбирам потоците помия на някои криворазбрали "ЗАЩИТНИЦИ"
НА ТАЗИ ОРГАНИЗАЦИЯ. А и преди години БРФК беше друга, поне така мисля. Сега май там са на почит "бойци", "наритвачи", "красавци" и т.н. Не смятам, че тези хора помагат за имиджа на БРФК, но може би там така искат. Подадох сам оставката си преди повече от две години в БРФК и сам реших да отида в БРКС преди 6 месеца. Ще съм особено щастлив, ако дрязгите престанат, за всички има място под слънцето. Така е в Европа, защо да не бъде така и у нас? БРКС не търси конфронтация, работи така, както смята за добре, не гледа в канчето на другия, не заплашва. А че ще защитава своите членове и права, това е повече от ясно... tb_195.gif

#15 Потребителят е офлайн   КАСТРО Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 303
  • Регистрация: 02-November 05

Публикувано: 11 March 2010 - 09:32 PM

Какъв си бил ти в БРФК, че да подаваш оставка?Освен търгаш на крадени сертификати!?И да вряскаш от микрофна по изложбите глупости!

#16 Потребителят е офлайн   plovdiv007 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 11-March 10

Публикувано: 11 March 2010 - 09:43 PM

Цитат(КАСТРО @ Mar 11 2010, 09:32 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Какъв си бил ти в БРФК, че да подаваш оставка?Освен търгаш на крадени сертификати!?И да вряскаш от микрофна по изложбите глупости!




Кастро ти си чирак и винаги ще си останеш такъв.

#17 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 11 March 2010 - 09:51 PM

Цитат(Samurai-brodnik @ Mar 11 2010, 06:46 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ab_041.gif Удоволствие е да се общува с културни и коректни хора! а ЩО СЕ ОТНАСЯ ДО грешките, навсякъде ги има. Ще гледаме да не се повтарят. А едно от Вашите супер готини китайчета вече печели бисове при нас, благодаря Ви от името на гордия му собственик!!! ab_041.gif



Да са живи и здрави и вашите и моите кучета ! af_089.gif
User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

#18 Потребителят е офлайн   Samurai-brodnik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 418
  • Регистрация: 06-October 04

Публикувано: 11 March 2010 - 09:56 PM

Цитат(КАСТРО @ Mar 11 2010, 07:32 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Какъв си бил ти в БРФК, че да подаваш оставка?Освен търгаш на крадени сертификати!?И да вряскаш от микрофна по изложбите глупости!

ud_009.gif Хората, които значат нещо в кинологията, знаят какъв съм бил, господин анонимнико. А това с крадените сертификати май си е Ваш патент. Жалко, че всеки жалък клеветник може да се прави на велик;;; wub.gif

#19 Потребителят е офлайн   КАСТРО Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 303
  • Регистрация: 02-November 05

Публикувано: 11 March 2010 - 09:59 PM

Цитат(Samurai-brodnik @ Mar 11 2010, 07:56 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(КАСТРО @ Mar 11 2010, 07:32 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Какъв си бил ти в БРФК, че да подаваш оставка?Освен търгаш на крадени сертификати!?И да вряскаш от микрофна по изложбите глупости!

ud_009.gif Хората, които значат нещо в кинологията, знаят какъв съм бил, господин анонимнико. А това с крадените сертификати май си е Ваш патент. Жалко, че всеки жалък клеветник може да се прави на велик;;; wub.gif



Ахам Андон, Аврам и др, знайни и незнайни кинолози сигурно знаят ab_041.gifПо скоро си писател на фентъзи отколкото кинолог ab_041.gif

#20 Потребителят е офлайн   Samurai-brodnik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 418
  • Регистрация: 06-October 04

Публикувано: 11 March 2010 - 09:59 PM

Цитат(svetamops @ Mar 11 2010, 07:51 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(Samurai-brodnik @ Mar 11 2010, 06:46 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ab_041.gif Удоволствие е да се общува с културни и коректни хора! а ЩО СЕ ОТНАСЯ ДО грешките, навсякъде ги има. Ще гледаме да не се повтарят. А едно от Вашите супер готини китайчета вече печели бисове при нас, благодаря Ви от името на гордия му собственик!!! ab_041.gif



Да са живи и здрави и вашите и моите кучета ! af_089.gif

ae_085.gif Дай боже повече като Вас, независимо къде са. Кресльовците винаги ще ги има... Не се плаша от тези, дето вече пращат СМС-си, че ще ме пребият, че ще ми палят колите и тровят кучетата ми - куче, дето лае, не хапе... А в България вече има органи, дето следят това да не се случва, поне безнаказано...af_089.gif

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни