Dog.bg Форуми : Хранене

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (27 Страници) +
  • « Първа
  • 25
  • 26
  • 27
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Хранене Оцени темата: -----

#521 Потребителят е офлайн   ILIEV Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Validating
  • Мнения: 466
  • Регистрация: 05-April 05

Публикувано: 20 February 2006 - 12:42 AM

Цитат

Извинявайте, Илиев, ако си спомням правилно, Вие бяхте казали, че сте обиколили производителите на храни в САЩ. Как се разбирахте с американците за коя храна става въпрос ГИАНТ, ПУПИ? Извинявайте, те разбираха ли какво им казвате?

Не е важно те дали ме разбират,а дали аз ги разбирам.
ADVANCE
mini pyppy 30/21
mini adult 28/18
mini senior 28/14
medium puppy 30/19
medium adult 27/17
medium senior 2712
mahi puppy 30/16
mahi junior 29/15
mahi adult 27/14

Favorit
aktiv-26/14
hyski -30/20
pyppi 29/10

pyppi 29/10

#522 Потребителят е офлайн   ILIEV Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Validating
  • Мнения: 466
  • Регистрация: 05-April 05

Публикувано: 20 February 2006 - 12:47 AM

Akana
premium adult 26/16
premium deluhe 31/22
lamb rise 23/12
puppy small breed 32/21
adult smal breed 27/15
puppy large breed 30/14

#523 Потребителят е офлайн   North face Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4588
  • Регистрация: 05-August 04
  • Gender:Female
  • Location:Bulgaria,Sofia
  • Interests:siberian husky, akita,amerikan akita pomeran, grooming and handling.

Публикувано: 20 February 2006 - 09:22 AM

insult Браво за търпението да отделиш от времето си и да преведеш тази статия bravoS
И аз смятам,че не бива да се прекалява да се създава излишен натиск в/у читателите със създадените конкурентни отношения м/у храните cl)
За нас и нашите кучета не винаги водещата марка е от глобално значение а как ще я понесе кучето За нашите 18 дзверчета у нас има три различни марки храни, защото така им понасят стомасите oo
Примерче /с което не задължавам никой то се отнася само за моите кучета /
Роял канин ,добра медийна реклама,много известна храна и т.н. обаче моите дрискат от нея и не им понася. Даже като хамалин съм мъкнала два чувал Роял купен от Франция от представителство и резултата беше същия. Е за мен изводът беше ясен колкото и да са по-по -най за нас нестават очевадно и сега няма да ги тормозя с тази храна само защото мога да казвам вижте моите ядът топ храна.
Същото се отнася за всечки марки храни, просто трябва да се види коя марка отговаря най добре на потребностите на кучето ни d)
[I]Лично аз няма да изброявам с какво храня моите кучета нито да сравнявам марки[
User's Signature

Golden Nicol siberan huskies
Качена снимка

Сибирско хъски - истината е повече от две сини очи

#524 Потребителят е офлайн   sheltie Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 31-August 04
  • Location:BG

Публикувано: 20 February 2006 - 10:14 AM

Цитат

Akana
premium adult 26/16
premium deluhe 31/22
lamb rise 23/12
puppy small breed 32/21
adult smal breed 27/15
puppy large breed 30/14

Излишно е да продължавате да пишете нещо , което не е доказано .
Дайте сертификати , които удостоверяват качеството на храните!!!
Всичко , което написахте до тук си е чиста проба реклама , а не това , което питат хората.Аз все още не си позволявам да си правя толкова долна реклама , като вашата и няма да го направя.А с плювните по адрес на храните BOSCH само доказвате , колко сте неосведомен и ограничен в информацията си относно BOSCH.Колкото и да не ви се иска да повярвате BOSCH държи първо място в Европа по консумация и търсене из между всички кучешки храни. С вашите нападки към тази храна вие няма да промените това.
Продължавам да чакам европейските сертификати за качество на храните , които рекламирате , иначе всичко друго написано от вас не струва нищо и е само елементарен търговски трик.
User's Signature

ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ И ВНОСИТЕЛ НА КУЧЕШКИ И КОТЕШКИ ХРАНИ  BOSCH ОТ ГЕРМАНИЯ[br][br]ARMONIA DI COLORI- БАЛКАНСКИЯ РАЗВЪДНИК ЗА ШЕЛТИ И КОЛИ!!!

#525 Потребителят е офлайн   HERZ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 25-August 05
  • Gender:Female
  • Location:Русе /София

Публикувано: 20 February 2006 - 02:04 PM


Долу-горе общи приказки се получават! Е, няма как отделих малко време, седнах и разгледах няколко сайта. Сега остава да дам голямата дума на негово величество Кучето в нас b) Нека тя си избере в края на краищата храната, която ще яде.
Само имам един въпрос - каква е разликата, ако има изобщо такава, м/у храните Роял Канин, които се продават в магазините и тези, които се продават само във ветеринарните служби. Едните ги има и в много големи чували, докато вторите са значително по-малки и на тях пише "Veterinary"? На външен вид се различават по цвета и мазнината. Ветеринарните са по-мазни като се пипат, а другите са по-сухи и светли!
И при другите марки храни има ли такива партиди, специални за ветеринари????

--------
Благодаря предварително! Силвия

User's Signature

EPAGNEUL BRETON KENNEL От РАЙЧЕВ

Качена снимка

"Благородният дух има прекрасното качество да се вдъхновява за достойни неща!" Сенека

#526 Потребителят е офлайн   sNaYpErA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 166
  • Регистрация: 11-January 06

Публикувано: 20 February 2006 - 02:06 PM

Моя стафф го храних с Royal Canin Maxi Junior и нему давах калций.Може ли да ми кажете някаква храна до 60 лв че сега нямям много кинти за него.Аз смятам да взема Чикопи вие какво ще кажете той е на 7 месеца и ще трябва ли да му давам сега калций.Molq da mi kajete. s)

#527 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 20 February 2006 - 02:13 PM

Цитат

Моя стафф го храних с Royal Canin Maxi Junior и нему давах калций.Може ли да ми кажете някаква храна до 60 лв че сега нямям много кинти за него.Аз смятам да взема Чикопи вие какво ще кажете той е на 7 месеца и ще трябва ли да му давам сега калций.Molq da mi kajete.  s)

Моля ви, ако някой знае - КАЖЕТЕ му!!!! oleeee
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#528 Потребителят е офлайн   HERZ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 25-August 05
  • Gender:Female
  • Location:Русе /София

Публикувано: 20 February 2006 - 02:22 PM

b) съжалявам аз лично НЕ знам! d) d) d)
Евтини храни много, но дали ще са полезни на кучето? Това е отделен въпрос! А и става въпрос за куче, което трупа мускулна маса и тегло ... нали така? Добре трябва да обмисли нещата с храната!

User's Signature

EPAGNEUL BRETON KENNEL От РАЙЧЕВ

Качена снимка

"Благородният дух има прекрасното качество да се вдъхновява за достойни неща!" Сенека

#529 Потребителят е офлайн   ILIEV Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Validating
  • Мнения: 466
  • Регистрация: 05-April 05

Публикувано: 20 February 2006 - 08:34 PM

Цитат

Цитат

Akana
premium adult 26/16
premium deluhe 31/22
lamb rise 23/12
puppy small breed 32/21
adult smal breed 27/15
puppy large breed 30/14

Излишно е да продължавате да пишете нещо , което не е доказано .
Дайте сертификати , които удостоверяват качеството на храните!!!
Всичко , което написахте до тук си е чиста проба реклама , а не това , което питат хората.Аз все още не си позволявам да си правя толкова долна реклама , като вашата и няма да го направя.А с плювните по адрес на храните BOSCH само доказвате , колко сте неосведомен и ограничен в информацията си относно BOSCH.Колкото и да не ви се иска да повярвате BOSCH държи първо място в Европа по консумация и търсене из между всички кучешки храни. С вашите нападки към тази храна вие няма да промените това.
Продължавам да чакам европейските сертификати за качество на храните , които рекламирате , иначе всичко друго написано от вас не струва нищо и е само елементарен търговски трик.

Абе вие нормални ли сте,престанете да се заяждате,аз публикувам всички марки които са в България а вие,бош,та бош.
Пазара наи-добре показва коя храна къде е.
ще ме оставите ли да запозная хората с всички марки в България,или искате да си говорим само за вашата марка.

#530 Потребителят е офлайн   sheltie Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 31-August 04
  • Location:BG

Публикувано: 20 February 2006 - 08:58 PM

Цитат

Абе вие нормални ли сте,престанете да се заяждате,аз публикувам всички марки които са в България а вие,бош,та бош.
Пазара наи-добре показва коя храна къде е.
ще ме оставите ли да запозная хората с всички марки в България,или искате да си говорим само за вашата марка.

Хората се питат дали вие сте нормален и престанете да говорите за определени храни от чиято продажба вие имате лична изгода.Ако наистина искате да им докажете че продавате нещо наистина качествено,покажете официалните сертификати доказващи техните качества,а не да показвате някакви голи цифри.И тогава хората ще преценят дали да си купят храни с доказан произход или храни рекламирани от вас под формата на цифри и без документи за качество и произход.Всички виждат колко много пъти ви призовавам да покажете сертификати за качество,но вие упорито не го правите.Ако ви беше чиста съвестта и не гледахте да напълните собствените си джобове,щяхте да покажете поне един документ.Явно печалбарството ви е обзело изцяло и не ви интересува качеството на храната която продавате и съответно не ви пука какво ядат кучетата.Срамота!!!
User's Signature

ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ И ВНОСИТЕЛ НА КУЧЕШКИ И КОТЕШКИ ХРАНИ  BOSCH ОТ ГЕРМАНИЯ[br][br]ARMONIA DI COLORI- БАЛКАНСКИЯ РАЗВЪДНИК ЗА ШЕЛТИ И КОЛИ!!!

#531 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 20 February 2006 - 09:08 PM

Шелти, Илиев

момчета, тук съм и ви чета.
Не си изпускайте нервите и двамата, а? ще е жалко ако двама мъже в сръдните си ще похабят цялата полезна информация и ще трябва да трия.
Това че защитавате различните марки не би трябвало да ви пречи да си говорите.
Моля.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#532 Потребителят е офлайн   ILIEV Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Validating
  • Мнения: 466
  • Регистрация: 05-April 05

Публикувано: 20 February 2006 - 09:24 PM

Цитат

Цитат

Абе вие нормални ли сте,престанете да се заяждате,аз публикувам всички марки които са в България а вие,бош,та бош.
Пазара наи-добре показва коя храна къде е.
ще ме оставите ли да запозная хората с всички марки в България,или искате да си говорим само за вашата марка.

Хората се питат дали вие сте нормален и престанете да говорите за определени храни от чиято продажба вие имате лична изгода.Ако наистина искате да им докажете че продавате нещо наистина качествено,покажете официалните сертификати доказващи техните качества,а не да показвате някакви голи цифри.И тогава хората ще преценят дали да си купят храни с доказан произход или храни рекламирани от вас под формата на цифри и без документи за качество и произход.Всички виждат колко много пъти ви призовавам да покажете сертификати за качество,но вие упорито не го правите.Ако ви беше чиста съвестта и не гледахте да напълните собствените си джобове,щяхте да покажете поне един документ.Явно печалбарството ви е обзело изцяло и не ви интересува качеството на храната която продавате и съответно не ви пука какво ядат кучетата.Срамота!!!

Аз не виждам защо занимаваш любителите с темата за сертификатите.
Всяка храна за да влезе в България ,това става със сертификати ,изследвания и т,н.,което е работа на ветринарите а не на нас.
Тези данни които публикувам са интересни за хората и затова ги публикувам,направи и ти нещо градивно запознаи хората с твоята марка.
И не се обиждаи когато пиша мнението си за твоята храна ,това е мое ли'но мнение.
1998г имаше проблем с една партида на BОШ ,повечето кучета имаха гастроентестинални проблеми.Искаш ли да пиша още за това?

#533 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 20 February 2006 - 09:25 PM

Илиев
първо предупреждение. Ако искате темата да бъде затворена/изтрита - значи мога да го правя.
Същото важи и за Шелти.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#534 Потребителят е офлайн   sheltie Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 31-August 04
  • Location:BG

Публикувано: 20 February 2006 - 09:27 PM

Цитат

Шелти, Илиев

момчета, тук съм и ви чета.
Не си изпускайте нервите и двамата, а? ще е жалко ако двама мъже в сръдните си ще похабят цялата полезна информация и ще трябва да трия.
Това че защитавате различните марки не би трябвало да ви пречи да си говорите.
Моля.

Furia_S,изобщо не може да ме нервира някой,който няма и елементарна култура на общуване,но не мога да подмина с безраличие долнопробните търговски трикове на търговец който гледа само собствения си финансов интерес.Или аз съм от лошите,защото го накарах преди да започне да говори за това което предлага,поне един сертификат за качество да сложи,а не някакви цифри които всеки може да препише от някъде,без дори да е убеден че отговарят на истината.Всяко качествено нещо има сертификат за качество,нали?Не си ли си задала въпроса ,защо господин търговеца не показва такива документи?Ами отговора е елементарен,просто ги няма.Каквото и да напише още,не покаже ли сертификат за качество,значи нещата са повече от ясни.
User's Signature

ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ И ВНОСИТЕЛ НА КУЧЕШКИ И КОТЕШКИ ХРАНИ  BOSCH ОТ ГЕРМАНИЯ[br][br]ARMONIA DI COLORI- БАЛКАНСКИЯ РАЗВЪДНИК ЗА ШЕЛТИ И КОЛИ!!!

#535 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 20 February 2006 - 09:31 PM

Заключвам темата. Ако някой отвори подобна - тя ще се трие.
Когато и двамата сте готови за адекватен диалог - пишете ми на ЛС като профи, а не като фенове. Няма да позволя битки за марки точно тук. Карайте се другаде.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

  • (27 Страници) +
  • « Първа
  • 25
  • 26
  • 27
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни