Dog.bg Форуми : ИЗЛОЖБА

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

ИЗЛОЖБА

#41 Потребителят е офлайн   Георги Симеонов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 349
  • Регистрация: 07-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 21 November 2011 - 02:10 AM

Von Carlos или може би Von Glory, никой не е казал, че в ОНОК всичко е наред. Забравяш, че все още това е ОНОК на Венелин Динчев, който вече почти една година възпрепятства свикването на извънредно ОС. Има много неща за оправяне и се надяваме да ги оправим в най-скоро време, дори и да останем пет човека.
В момента председателя е взел курс на съсипване на организацията, защото за него тя си е негова, и пред угрозата да я загуби предпочита да я няма. Няма лошо да се проведе кьорунг на стадиона да могат всички да гледат. Няма какво да се крие.Реалноста е такава. Но правилата трябва да се спазват, безкомпромисно за всички.
Но все пак е по добре да се проведе кьорунг на стадиона, отколкото само на хартия, не мислиш ли?
На мен не ми е ясно, защо никой не казва нищо за БОГОК. На фона на едрите кражби и злоупотреби и ИПО-тата издържани в ресторанти на бели покривки, ОНОК бледнее.Но за това никой не говори.
Аз за разлика от теб, предпочетох да остана и да се боря всичко да е наред в ОНОК, така както трябва да бъде и според правилата, а ти избяга в БОГОК - при великия крадец . :re_037:
Надали там ще се правиш на отворен, защото преклонена главица, сабя не я сече. Продължавай да се натягаш, може вожда да те забележи, може и наградка за старанието си да получиш. :ae_085:

#42 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 21 November 2011 - 08:32 AM

Драги ми развъдчици ще си позволя да се намеся в тази тема като абсолютно страничен наблюдател-любител на породата.От всичко тук прочетено се вижда,че и в двете организации има грубо неспазване на правилата-издаване на фалшиви родословия,фалшиви титли,фалшиви изследвания,фалшиви изложби идр.Вие развъдчиците,хората,които трябва да милеете за тази порода как с тези си действия ще убедите хората ,които искат да си закупят куче от тази порода да дойдат при вас във вашите развъдници и да си закупят здраво куче принадлежащо към породата с родословие,а не да предпочетат да отидат в някой зоомагазин,борса или първия срещнат продаващ кученца по 100лв.???
Какво Ви прави различни от търгашите по борсите в очите на обикновените граждани искащи да имат чистопородно НОК? Чета Ви и си мисля как убеждавам хора,които познавам да си купят куче от развъдник?И това не е само при НОК,а явно при всички породи-вече колко теми и тук във форума излязоха на яве със злоупотреби.....не са малко.
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#43 Потребителят е офлайн   Yerom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 778
  • Регистрация: 16-February 10

Публикувано: 21 November 2011 - 05:05 PM

Показване на мнениетоMavda, в 20 November 2011 - 11:43 PM, написа:

Мрън, мрън, мрън :mg_062:
Ицко, продължаваш да лъжеш и да хитруваш.
Задавам ти пак въпроси -ти пак не отговаряш, затова пак ти казвам, че си СТРАХЛИВЕЦ и ПОДЛИЗУРКО.
Що се отнася до ОНОК, всичко сме изкарали на светло, и знаеш къде да го прочетеш, нали. А има и ОС, да беше дошъл щом си толкова загрижен :md_064:
И да те светна, макар, че заради очевадната ти обърканост ми е трудно да те взема на сериозно :af_089:
Ицко, много си в грешка, ама мноого...
Не съм длъжен да те просвещавам, ама ще го сторя от съжаление
-И да знаеш, че за двете си години в БОГОК бях единствения който си позволяваше да участва на изложби организирани от ОНОК, въпреки че на Камен му се бръчкаше челото от мъка :ae_085: Та кой ли не 'командироваше' да ме предупреждава - та Тихомир ли, та Спас ли....уж приятелски и от загриженост, че случайно са дочули как вожда щял да ме изключи, ако пак съм бил участвал...дрън, дрън...знаеш колко ми пука за мнението на Камен и на Венделин...точно колкото ми пука и за твоето :zz_020:
А, и още нещо:
Бях единствения който ясно му заяви, пред един куп свидетели, че отказва да нарича кучето си "Германско" както той искаше, и задължаваше всички останали:db_046:
Моите кучета си бяха и си остават НЕМСКИ, и никога няма да станат "германски" заради кефа на някой си хитрец.
Как мислиш, дали вожда ти посмя да ме изключи?
Тц, не посмя Ицо, така, че си в грешка, :re_037: Анадън му :md_064:
-----
С безплатното ти ограмотяване Ицко, до тук!

А сега отново на въпросите, които незнайно защо отбягваш:

-Как така кучкарника на Литов се оказа по документи собственост на БОГОК?...питай!
http://forum.dog.bg/...post__p__988930
-От къде са наляти там толкова пари?Как са изкарани?...питай!
http://forum.bsv.bg/...?p=16855#p16855
-Защо плащате за участие на изложби без никакъв статут, които ви пробутват като специалки?...питай!
http://forum.dog.bg/...post__p__986573
-Защо търгашите в БОГОК са си накичили кучетата с титли VA(BG), V(BG) и т.н...които нито Камен, нито БОГОК, нито FCI могат да им присъдят? ....питай mik!
http://forum.dog.bg/...post__p__991921
-Не е ли това измама спрямо клиентите набутващи се с кученца от подобни лъжливо представени родители?...питай!
- Защо нямате ни едно реално ИПО? ...Питай!
...и още един куп неща Ицо можеш да питаш...но НЕ питаш.
ЗАЩО?


Айде Ицо, остави ОНОК, той не те засяга, а и повечето хора там не знаят, че съществуваш.
Но ти не си интригант. Ние знаем това.
Просто случайно и някак си несъзнателно, без да искаш си вреш носа в двора на съседите търсейки трески, и съвсем случайно не забелязваш прогнилите и смърдящи талпи в твоя си собствен двор.
"Мълчанието е злато".... нали Ицо :re_037:
---
БОГОК - най-богатия далавераджийски клуб в България :flagbg:
http://forum.dog.bg/...post__p__985748

Прикачен файл 319148_130310387077568_100002958226048_151505_1099356636_n.jpg
Прикачен файл 391261_130305807078026_100002958226048_151487_2147226435_n.jpg.jpg



Евгени явно интригантството така те е обсебило че си заприличал на кон с капаци.Задаваш ми въпроси които реално трябва да зададеш на някои друг.Като толко те вълнува и не можеш да спиш ,засучи мустак :zb_050: нали си смелчага и отиди при Камен,и го попитаи от къде са му парите,окъде са му кучкарниците,как ги е построил,какво е ял вчера,кои му е платил сметката,какви изложби прави въобще всичко за което те яде под лъжичката. :vb_024: Щом немската овчарка за тебе се казва Венелин и Камен задаваи си въпросите към тях :zz_231: .Аз не разделям породата на ОНОК и БОГОК за мен е важна немската овчарка ,а не изложбата с какъв ранг е.Представям кучета на изложби и на двете организации и се радвам заедно със собствениците им когато постигаме успехи,без да ги разделям на ние и вие,на ОНОК и БОГОК.Но за тебе това са непонятни неща за тебе е важна интригата,за тебе е важно кои какво е ял кои какво е пил и от къде може да излезе интрижка :zz_225: :zz_229:

#44 Потребителят е офлайн   vonpav Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 338
  • Регистрация: 24-December 05

Публикувано: 22 November 2011 - 07:29 AM

Показване на мнениетоYerom, в 21 November 2011 - 05:05 PM, написа:

Показване на мнениетоMavda, в 20 November 2011 - 11:43 PM, написа:

Мрън, мрън, мрън :mg_062:
Ицко, продължаваш да лъжеш и да хитруваш.
Задавам ти пак въпроси -ти пак не отговаряш, затова пак ти казвам, че си СТРАХЛИВЕЦ и ПОДЛИЗУРКО.
Що се отнася до ОНОК, всичко сме изкарали на светло, и знаеш къде да го прочетеш, нали. А има и ОС, да беше дошъл щом си толкова загрижен :md_064:
И да те светна, макар, че заради очевадната ти обърканост ми е трудно да те взема на сериозно :af_089:
Ицко, много си в грешка, ама мноого...
Не съм длъжен да те просвещавам, ама ще го сторя от съжаление
-И да знаеш, че за двете си години в БОГОК бях единствения който си позволяваше да участва на изложби организирани от ОНОК, въпреки че на Камен му се бръчкаше челото от мъка :ae_085: Та кой ли не 'командироваше' да ме предупреждава - та Тихомир ли, та Спас ли....уж приятелски и от загриженост, че случайно са дочули как вожда щял да ме изключи, ако пак съм бил участвал...дрън, дрън...знаеш колко ми пука за мнението на Камен и на Венделин...точно колкото ми пука и за твоето :zz_020:
А, и още нещо:
Бях единствения който ясно му заяви, пред един куп свидетели, че отказва да нарича кучето си "Германско" както той искаше, и задължаваше всички останали:db_046:
Моите кучета си бяха и си остават НЕМСКИ, и никога няма да станат "германски" заради кефа на някой си хитрец.
Как мислиш, дали вожда ти посмя да ме изключи?
Тц, не посмя Ицо, така, че си в грешка, :re_037: Анадън му :md_064:
-----
С безплатното ти ограмотяване Ицко, до тук!

А сега отново на въпросите, които незнайно защо отбягваш:

-Как така кучкарника на Литов се оказа по документи собственост на БОГОК?...питай!
http://forum.dog.bg/...post__p__988930
-От къде са наляти там толкова пари?Как са изкарани?...питай!
http://forum.bsv.bg/...?p=16855#p16855
-Защо плащате за участие на изложби без никакъв статут, които ви пробутват като специалки?...питай!
http://forum.dog.bg/...post__p__986573
-Защо търгашите в БОГОК са си накичили кучетата с титли VA(BG), V(BG) и т.н...които нито Камен, нито БОГОК, нито FCI могат да им присъдят? ....питай mik!
http://forum.dog.bg/...post__p__991921
-Не е ли това измама спрямо клиентите набутващи се с кученца от подобни лъжливо представени родители?...питай!
- Защо нямате ни едно реално ИПО? ...Питай!
...и още един куп неща Ицо можеш да питаш...но НЕ питаш.
ЗАЩО?


Айде Ицо, остави ОНОК, той не те засяга, а и повечето хора там не знаят, че съществуваш.
Но ти не си интригант. Ние знаем това.
Просто случайно и някак си несъзнателно, без да искаш си вреш носа в двора на съседите търсейки трески, и съвсем случайно не забелязваш прогнилите и смърдящи талпи в твоя си собствен двор.
"Мълчанието е злато".... нали Ицо :re_037:
---
БОГОК - най-богатия далавераджийски клуб в България :flagbg:
http://forum.dog.bg/...post__p__985748

Прикачен файл 319148_130310387077568_100002958226048_151505_1099356636_n.jpg
Прикачен файл 391261_130305807078026_100002958226048_151487_2147226435_n.jpg.jpg



Евгени явно интригантството така те е обсебило че си заприличал на кон с капаци.Задаваш ми въпроси които реално трябва да зададеш на някои друг.Като толко те вълнува и не можеш да спиш ,засучи мустак :zb_050: нали си смелчага и отиди при Камен,и го попитаи от къде са му парите,окъде са му кучкарниците,как ги е построил,какво е ял вчера,кои му е платил сметката,какви изложби прави въобще всичко за което те яде под лъжичката. :vb_024: Щом немската овчарка за тебе се казва Венелин и Камен задаваи си въпросите към тях :zz_231: .Аз не разделям породата на ОНОК и БОГОК за мен е важна немската овчарка ,а не изложбата с какъв ранг е.Представям кучета на изложби и на двете организации и се радвам заедно със собствениците им когато постигаме успехи,без да ги разделям на ние и вие,на ОНОК и БОГОК.Но за тебе това са непонятни неща за тебе е важна интригата,за тебе е важно кои какво е ял кои какво е пил и от къде може да излезе интрижка :zz_225: :zz_229:

Ицко- мрън мрън...С отговора си на поста на Mavda...демонстрираш една прекрасна... словесна диярия....!!! :mg_062: :mg_062:

#45 Потребителят е офлайн   Yerom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 778
  • Регистрация: 16-February 10

Публикувано: 22 November 2011 - 09:35 PM

Ицко- мрън мрън...С отговора си на поста на Mavda...демонстрираш една прекрасна... словесна диярия....!!!

Я появи се и Боби лъжеца със амнезията :zz_221: :wg_053: Поздравявам те с доброто класиране на националната изложба.Друго си е да си на трето място от 3 участвали кучета,все пак е успех ......можеше и да си по назад. :ug_119: доста силен клас.Само за едно ме е яд как може куче произведено от mik да те победи,тебе големия специалист.Или сигурно е случаино,а може съдията да не разбира от кучета .....наи вероятно :zz_207: :dog:

#46 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 24 November 2011 - 07:57 AM

Показване на мнениетоГеорги Симеонов, в 21 November 2011 - 01:10 AM, написа:

Von Carlos или може би Von Glory, никой не е казал, че в ОНОК всичко е наред. Забравяш, че все още това е ОНОК на Венелин Динчев, който вече почти една година възпрепятства свикването на извънредно ОС. Има много неща за оправяне и се надяваме да ги оправим в най-скоро време, дори и да останем пет човека.
В момента председателя е взел курс на съсипване на организацията, защото за него тя си е негова, и пред угрозата да я загуби предпочита да я няма. Няма лошо да се проведе кьорунг на стадиона да могат всички да гледат. Няма какво да се крие.Реалноста е такава. Но правилата трябва да се спазват, безкомпромисно за всички.
Но все пак е по добре да се проведе кьорунг на стадиона, отколкото само на хартия, не мислиш ли?
На мен не ми е ясно, защо никой не казва нищо за БОГОК. На фона на едрите кражби и злоупотреби и ИПО-тата издържани в ресторанти на бели покривки, ОНОК бледнее.Но за това никой не говори.
Аз за разлика от теб, предпочетох да остана и да се боря всичко да е наред в ОНОК, така както трябва да бъде и според правилата, а ти избяга в БОГОК - при великия крадец . :re_037:
Надали там ще се правиш на отворен, защото преклонена главица, сабя не я сече. Продължавай да се натягаш, може вожда да те забележи, може и наградка за старанието си да получиш. :ae_085:


:ab_041: Гуерго и на тебе ли взеха да ти пишат постовете...Язък ти за висшето :ab_041:
Не съм член и няма да бъда в организация в БГ Гуерго(Евгени-Mavda).
Гуерго не знам какъв ви е проблема...Искате да се изкарате като голям капацитет като пишете и във форуми в Щатите, само че и там разбраха големия ви "ум" и "инженерна мисъл" и ви сравниха с едно голямо дете в буквалния смисъл.
Няма да пускам кореспонденцията между Glory и Ханс (и други потребители на този форум) на когото сте се оплаквали и сте злословили срещу мен като едно наистина голямо дете, но ще ви кажа кои имотикони се използваха от моя и негова(и други потребители на този форум) страна като ставаше дума за вас.... :ab_041: :ab_041: :ab_041: :md_064: :md_064: :md_064:

Цитат

Ицко- мрън мрън...С отговора си на поста на Mavda...демонстрираш една прекрасна... словесна диярия....!!!


Eй vonpav веднъж и вие да напишете със свои думи и изказ един пост...Който всъщност показва вашето интелектуално развитие и същност :md_064:
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#47 Потребителят е офлайн   Георги Симеонов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 349
  • Регистрация: 07-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 24 November 2011 - 11:12 AM

Карлосе, голям лайнар си и изпечен лъжец. Гледай да не ми се мяркаш пред очите, защото имам непоносимост към долни и гнусни създания като теб. И там ти казах и тук ти казвам, не говори с мен, не се заниавай с мен и с Бонт. Предупреждавам те. Гледай си кученцата там, множи си ги - нямам нищо против.
Що се отнася до лъжите, които натвори в американския форум, разбраха те хората и там какво представляваш и ти и Славея. Хората разбраха, че Славея не е на 22 години, както се е представила и че пишете двама души от един и същи ник, защото Славея никога не е била с мен в Чехия. И не хердер да вземеш от Холандия, куче от Луната да вземеш или дори от Марс, нищо няма да направиш с него, защото си некадърен и нищо не става от теб, подлецо. Има една народна приказка, за хора като теб: "Глуа кучка у бъзе не можеш да убодеш с пръчка" (И понеже не можеш да разбереш какво ти казвам специално за теб ще поясня, че и жена с разтворени крака на можеш да оправиш) ;)

Когато направиш ей тези упражнения, тогава можеш да ме попиташ, дали съм съгласен да разговарям с теб. А до тогава, налягай си парцалите и си седи на дупето, да не се види като станеш, че са ти скъсани гащите и да не ти лъсне гъза отдолу, че е оцапан и мерише.

А за това пък няма изобщо да говорим:


#48 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 24 November 2011 - 12:09 PM

Показване на мнениетоГеорги Симеонов, в 24 November 2011 - 10:12 AM, написа:

Карлосе, голям лайнар си и изпечен лъжец. Гледай да не ми се мяркаш пред очите, защото имам непоносимост към долни и гнусни създания като теб. И там ти казвах и тук ти казвам, не говори с мен, не се заниавай с мен и с Бонт. Предупреждавам те. Гледай си кученцата там, множи си ги - нямам нищо против.
Що се отнася до лъжите, които натвори в американския форум, разбраха те хората и там какво представляваш и ти и Славея. Хората разбраха, че Славея не е на 22 години, както се е представила и че пишете двама души от един и същи ник, защото Славея никога не е била с мен в Чехия. И не хердер да вземеш от Холандия, куче от Луната да вземеш или дори от Марс, нищо няма да направиш с него, защото си некадърен и нищо не става от теб, подлецо. Има една народна приказка, за хора като теб: "Глуа кучка у бъзе не можеш да убодеш с пръчка" (И понеже не можеш да разбереш какво ти казвам специално за теб ще поясня, че и жена с разтворени крака на можеш да оправиш) ;)

Когато направиш ей тези упражнения, тогава можеш да ме попиташ, дали съм съгласен да разговарям с теб. А до тогава, налягай си парцалите и си седи на дупето, да не се види като станеш, че са ти скъсани гащите и да не ти лъсне гъза отдолу, че е оцапан и мерише.

А за това пък няма изобщо да говорим:



:ag_106: :ag_106: :ag_106: :ac_007:
А аз се чудя защо хората напускат ОНОК и отиват в БОГОК :ac_007:
Ми то с такива "интелигенти" не се вирее...Единия модератор, който трие всички мнения, които са му неугодни и го дискридитират като показват колко е заблуден, а другия кандидат за освободения от Иван Танев пост и изтъкнат "дресьор" в БГ.
Момчета(Георги Симеонов и Божидар Балтов) като гледам ще постигнете целта си ОНОК да остане без членове, за да можете вие да колите и бесите в тази организация. Само че като останете само вие да не се изядете ей :ab_041:
Като гледам с нищо не сте по-различни от сегашния ви президент, само с тази разлика, че интелектуално вие сте на доста по-ниско ниво от него.
За клиповете...Спортувайте и "дресирайте" момчета...Браво :mc_004:

П.С. Балтов ще питам отново сигурно за стотен път...На Дон от Драгалевци колко сантиметра му е височината при холката :ac_007:
Гуерго, Бонт е на път да достигне заветната височина при холката затова питай Балтов как е вкарал Дон в разплод, защото според правилата на SV сте аут :ac_007:
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#49 Потребителят е офлайн   Георги Симеонов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 349
  • Регистрация: 07-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 24 November 2011 - 12:36 PM

:ud_009: Евала! :ab_041: Оцапано ти е дупето и меришееее. Смрадта не се изтрайва. Не бил член на никоя кучешка организация и бил подарил кучетата на Славея. В същото време, кучетата са си в неговия двор и продава кученца - смешник. Май Славея, само родословията ще вади? :ea_103: По лесния начин, при чичко паричко, без реални изпити и спазването на правила. За това напусна ти ОНОК и избяга.
И пак ти казвам, когато направиш това, което го правим с Бонт за справка погледни още веднъж видеоклиповете, пък било то и с куче от Луната дори, тогава ще те взема на сериозно. Покажи първо нещо с кучетата, клавиатурни киноложе. :ab_041:

#50 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 24 November 2011 - 01:57 PM

Показване на мнениетоГеорги Симеонов, в 24 November 2011 - 11:36 AM, написа:

:ud_009: Евала! :ab_041: Оцапано ти е дупето и меришееее. Смрадта не се изтрайва. Не бил член на никоя кучешка организация и бил подарил кучетата на Славея. В същото време, кучетата са си в неговия двор и продава кученца - смешник. Май Славея, само родословията ще вади? :ea_103: По лесния начин, при чичко паричко, без реални изпити и спазването на правила. За това напусна ти ОНОК и избяга.
И пак ти казвам, когато направиш това, което го правим с Бонт за справка погледни още веднъж видеоклиповете, пък било то и с куче от Луната дори, тогава ще те взема на сериозно. Покажи първо нещо с кучетата, клавиатурни киноложе. :ab_041:


Гуерго или там който ти дава акъли, аз наистина съм подарил кучетата на Славея и тебе май много те е яд за това като гледам. По твоята логика Окси също трябва да е мое куче тъй като почти постоянно е при мен в моя двор. Просто имам базата Гуерго и Славея я ползва като влиза, когато си иска, за да се занимава с кучетата си. Аз с НОК съм приключил, както и с разни породни и спортни организацийки. Аз казах още отначало че бившите ми кучета спортисти няма да ги правя, а вие в ОНОК друго не предлагате освен спорт. Другото е че в ОНОК както и в БОГОК не виждам никаква перспектива нещата да се оправят. Просто едни плюят другите и обратно...Едните били легитимни пък родословията им не важали, пък другите не били легитимни а пък им важат родословията ...пълна помия...
И какво да правя в ОНОК ...родословията ли им са легитимни, кьорунзите ли, изпитите ли, сертификатите за развъдници ли...с тези хартийки наречени документи единствено мога да ви дам да си обършите гъзовете. Ама те и за това не стават. ...За какво да се боря като вие неотлъчно следвате ПОРОЧНАТА политика на SV / WUSV. Мерси ...Правете си легитимните изложбички и нелигитимните изпитчета, правете си кьорунзи на които не се спазват правилата и всичко това заради едни хартийки, които иначе доказват произхода и характера на кучето. :md_064:

Георги Симеонов написа:

И пак ти казвам, когато направиш това, което го правим с Бонт за справка погледни още веднъж видеоклиповете, пък било то и с куче от Луната дори, тогава ще те взема на сериозно. Покажи първо нещо с кучетата, клавиатурни киноложе. :ab_041:


:ab_041: Спортувайте момчета това поне донякъде ви се отдава :md_064:
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#51 Потребителят е офлайн   vonpav Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 338
  • Регистрация: 24-December 05

Публикувано: 24 November 2011 - 06:58 PM

В казан си се пекла,
по тръбичка текла,
ракийчице -
светая мъченичице,
Алилууууя.

Ти носиш упование
и главозамаяние
ракийчице -
светая мъченичице,
Алилууууя.

DOGI_DOG - Красимирчо
Немедлено- незабавно спри пиенетоооо БЕЕЕ :beer:И от кучешкия пазар в Димитровград ще те изгонят ако продължаваш с това пусто пиене бее :beer: :beer:

#52 Потребителят е офлайн   Yerom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 778
  • Регистрация: 16-February 10

Публикувано: 24 November 2011 - 09:45 PM

Жорко Шаблонче да не те пропуснем и тебе .Да ти чиститим 2то място на националната изложба на ОНОК.Борбата е била жестока от 2ма учасници да си 2ри е доста добре :fb_183: все пак нали си взел купа,и то при SV съдия :flagbg: .Догодина може и шампион да станеш.....ако си сам в ринга :dog: важно е всичко да е открито.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#53 Потребителят е офлайн   vonpav Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 338
  • Регистрация: 24-December 05

Публикувано: 24 November 2011 - 10:26 PM

Ооо Ицко,хубаво нещо е интернета,лошото е ,че такива страхливци, като теб и дребни клевиатурни смишници ,като ДОГИ ДОКИ имат достъп до него :af_089:
Прикачена снимка
Всяка прилика с действителни лица и СТРАХЛИВЦИ не е никак случайна :re_037:

#54 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 25 November 2011 - 12:41 AM

vonpav ли си, пуфпаф ли си не знам, но знам едно, че освен да плюете по хората, за да прикриете вашите грешки и измами за друго не ставате...Аз пак ще попитам

На Дон от Драгалевци колко му е височината при холката
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#55 Потребителят е офлайн   Георги Симеонов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 349
  • Регистрация: 07-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 25 November 2011 - 11:20 AM

Фон Карлос, нали не си член на никоя кучкарска организация в България, какво ти пука кое куче, колко е високо? Ти освен да пускаш интриги, кой какъв пост искал да заеме в ОНОК и да плюеш по чужди кучета, да плюеш по самия НОК въобще, друго не правиш. Но знаеш ли кое е най - хубавото? Че никой не те взима на сериозно и никой не ти обръща внимание.
И двамата с Ицко сте един дол дренки и защо не отговорите на въпросите които ви задава Евгени?
Долни гнусни интриганти.

Показване на мнениетоMavda, в 17 November 2011 - 08:20 PM, написа:

Показване на мнениетоYerom, в 17 November 2011 - 04:49 PM, написа:


Я кандидат президента на ОНОК се появи на хоризонта. : :oc_191: Ти каква работа свърши та обвиняваш колегите си,или като станеш президент тогава ще свършиш някаква работа,а до тогава само ще лаеш по форумите

Мдааа, липсата на информация и аргументация води до писането на подобни небивалици, за съжаление.
Ицо, по-логично би било да запиташ КОЛКО СТРУВА БИЛЕТА НА SV-СЪДИЯТА В ДВЕТЕ ПОСОКИ, И КОЙ ГО ПЛАТИ?
Не си ти със сигурност нали?...а дали не е Милен? А, как мислиш?...и за да те избавя от трудната, и явно непосилна за теб задача да разсъждаваш обективно, ще ти кажа направо....ДА! Милен плати от джоба си сума равна едномесечната ти заплата, за да се радват хората на истински SV съдия.

Що се отнася за това кой щял да става президент и кой не...спрете се с интригите бре.
Всички местни групи до една /без Пазарджик/ се подписаха под Искане за извънредно ОС и избор на нов УС на ОНОК, и след като Венделин -Дин изкопае добре скрития под възглавницата му протокол от последното ОС ще разбереш какво ще се случи. Няма нужда да се напрягаш, споко.
Интересното в случая е - защо Чичо Скруч крие протокола, нито го представя в съда, нито го предоставя на членовете, които са го изискали официално и по надлежния ред...с обратна разписка.
Та да продължа:
Подписалите се групи Ицо, ще се съберат, и ще си номинират фаворити. Получилият най много гласове ще оглави ОНОК, или по-точно това което е останало от ОНОК.
Това може и да си ти...стига хората да те припознаят..
Надявам се, че най после разбра как стоят нещата.
И спрете се вече с лъжите.Крайно време е.
Вместо да се занимаваш с нашите проблеми, обърни се към вашите - Богошки такива.Имате си предостатъчно.

Ще ти подскажа:
-Как така кучкарника на Литов се оказа по документи собственост на БОГОК?...питай!
http://forum.dog.bg/...post__p__988930
-От къде са наляти там толкова пари?Как са изкарани?...питай!
http://forum.bsv.bg/...?p=16855#p16855
-Защо плащате за участие на изложби без никакъв статут, които ви пробутват като специалки?...питай!
http://forum.dog.bg/...post__p__986573
-Защо търгашите в БОГОК са си накичили кучетата с титли VA(BG), V(BG) и т.н...които нито Камен, нито БОГОК, нито FCI могат да им присъдят? ....питай mik!
http://forum.dog.bg/...post__p__991921
-Не е ли това измама спрямо клиентите набутващи се с кученца от подобни лъжливо представени родители?...питай!
- Защо нямате ни едно реално ИПО? ...Питай!
...и още един куп неща Ицо можеш да питаш...но НЕ питаш.
ЗАЩО?


Аз знам...ти също знаеш, ама така е по-удобно, а и по-безопасно за теб и другите страхливци като теб, нали?


#56 Потребителят е офлайн   Yerom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 778
  • Регистрация: 16-February 10

Публикувано: 25 November 2011 - 12:24 PM

vonpif много хубаво куче,още един път браво за 3то място .Личиси че си голям капацитет :zz_221: :zz_220: това куче по снимка ли го избира,или от каталог за манекенки. :if_147: Друго си е да спечелиш на нац. изложба с права,реални оценки с реална конкуренция.
п.п.Да те попитам това куче продаваш ли го.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#57 Потребителят е офлайн   Yerom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 778
  • Регистрация: 16-February 10

Публикувано: 25 November 2011 - 12:42 PM

Жорко Шаблонче вместо да пишеш глупости и да пускаш клипчета за първолаци,вземи направи с твоя орел ,болид,и незнам още какъв беше в твоите очи кучетоти,един клип на някоя от трите дисциплини да ни покажеш твоя работар какво научи за 2г.щото опище орталъка какво работно куче имаш.Или маи си остана на ниво за начинаещи с тоя велик учител и дресьор.Само да не вземе да ти свърши батерията :dog: :oc_171: :z_125:

#58 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 25 November 2011 - 01:26 PM

Показване на мнениетоГеорги Симеонов, в 25 November 2011 - 10:20 AM, написа:

Фон Карлос, нали не си член на никоя кучкарска организация в България, какво ти пука кое куче, колко е високо? Ти освен да пускаш интриги, кой какъв пост искал да заеме в ОНОК и да плюеш по чужди кучета, да плюеш по самия НОК въобще, друго не правиш. Но знаеш ли кое е най - хубавото? Че никой не те взима на сериозно и никой не ти обръща внимание.
И двамата с Ицко сте един дол дренки и защо не отговорите на въпросите които ви задава Евгени?
Долни гнусни интриганти.



Аз може да не съм, но вие сте :md_064: Тръбите навсякъде, че спазвате правилата, но на въпроса ми не искате да отговорите...Който всъщност не е зададен към теб Гуерго. Защо така винаги като задам този въпрос или Ицо като пита за здравния статус на Дон от Драгалевци, твоят гуру се покрива и се включват веднага протежетата му да го защитават, като отклоняват въпроса ми към него, не мога да си обясня :ab_041:
Нека поне да попитам теб г-н Симеонов, белкем ти ми отговориш :md_064:

На Дон от Драгалевци каква му е височината при холката

или ако искаш така Кой е по-висок при холката от двамата гиганти? Ама честно...

И не забравяйте правилата ей членове на SV / WUSV и спортни деятели :md_064:


П.С. Г-н Симеонов да пусна ли мненията на американците да видим кой кого взима на сериозно :ab_041:
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

#59 Потребителят е офлайн   Георги Симеонов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 349
  • Регистрация: 07-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 25 November 2011 - 03:06 PM

Ицко, итриганте, благодаря за рекламата която правиш на Бонт и Дара. Кучетата са невероятни. :db_046:
Изобщо мненията на мастити специалисти, като Карлос (доги дог) и Ицко (йером) не интересуват. никого.
Интересуват ме мненията на специалисти като тези:
Ferenc Syegvari за Dara od Roubenky:
"Елате и обърнете внимание на това куче. Това е един модерен, съвременен тип куче, с изключителна глава каквато малко мъжки кучета притежават, силна костна система и отличен пигмент. Това е едно изключително силно животно, което е особено подходящо за разплод."
Иржи Новотни за Bont Jipo-Me:
"BONT is a proper dog as it shoudl be - courageous, working and strong!
Congratulations!"

Бонт е истинско куче, каквото трябва да бъде - смело, работещо и силно.
Поздравления
Инж. Иржи Новотни - отговорник по селекцията на чешкия национален клуб за немско овчарско куче.

Така че мастити специалисчета, никой не ви обръща внимание. Защото сте жалки, долни, гадни и гнусни същества. :re_037:


P.S. Ицко, твоето куче е на 4 години, без кьорунг и нито един изпит. За моето не се безпокой, всичко каквото трябва ще си покрие. :ae_085:
P.S.S. Карлосчо, мастити друже, гледай си кученцата и не се меси където не ти работа. Дон от Драгалевци е мерен многократно, а и Бонт има кой да го измери. Не мога да разбера наглостта ти, да говориш за кучета, които никога не си виждал на живо. Но ти си мастит п****л, Карлосе. Ти земята ще обърнеш, заради злобата си, нещастнико. :zz_020:

#60 Потребителят е офлайн   DOGI_DOG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 438
  • Регистрация: 23-January 09

Публикувано: 25 November 2011 - 03:43 PM

Показване на мнениетоГеорги Симеонов, в 25 November 2011 - 02:06 PM, написа:

Ицко, итриганте, благодаря за рекламата която правиш на Бонт и Дара. Кучетата са невероятни. :db_046:
Изобщо мненията на мастити специалисти, като Карлос (доги дог) и Ицко (йером) не интересуват. никого.
Интересуват ме мненията на специалисти като тези:
Ferenc Syegvari за Dara od Roubenky:
"Елате и обърнете внимание на това куче. Това е един модерен, съвременен тип куче, с изключителна глава каквато малко мъжки кучета притежават, силна костна система и отличен пигмент. Това е едно изключително силно животно, което е особено подходящо за разплод."
Иржи Новотни за Bont Jipo-Me:
"BONT is a proper dog as it shoudl be - courageous, working and strong!
Congratulations!"

Бонт е истинско куче, каквото трябва да бъде - смело, работещо и силно.
Поздравления
Инж. Иржи Новотни - отговорник по селекцията на чешкия национален клуб за немско овчарско куче.

Така че мастити специалисчета, никой не ви обръща внимание. Защото сте жалки, долни, гадни и гнусни същества. :re_037:


P.S. Ицко, твоето куче е на 4 години, без кьорунг и нито един изпит. За моето не се безпокой, всичко каквото трябва ще си покрие. :ae_085:
P.S.S. Карлосчо, мастити друже, гледай си кученцата и не се меси където не ти работа. Дон от Драгалевци е мерен многократно, а и Бонт има кой да го измери. Не мога да разбера наглостта ти, да говориш за кучета, които никога не си виждал на живо. Но ти си мастит педал, Карлосе. Ти земята ще обърнеш, заради злобата си, нещастнико. :zz_020:


:ag_106: :ag_106: :ag_106: Г-н Симеонов какъв е този език от човек, който счита себе си за интелигентен и на всичкото отгоре с висше. :ac_007:
И като са мерили височината при холката на Дон от Драгалевци каква е тя? И кой я е мерил?
Ти ще кажеш, че не съм ги виждал на живо. Дон съм го виждал на живо... айде замисли се отново или тука паметта ти се губи :fa_067: Бонт също съм го виждал...голямо магаре е станал ...даже се запитах какъв е този дог при немските овчарки на ринга :wc_055:
Спазвайте правилата ей...И да не забравите, максималната допустима височина при холката при която НОК влиза в разплод е 66 см...Дано кьорунга да е при SV съдия и той да мери Бондьо(голям сладур е)...поне кьорунга да е истински с истинска тапия :wink:
User's Signature

"Направете го заради мен:погрижете се за това,моята овчарка да остане работно куче,така както аз правех през целият си живот в името на тази цел" Max von Stephanitz 1864-1936
http://www.working-d...a%20Dvora%20CS/
http://www.working-d...ls/520770/..CS/

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни