Dog.bg Форуми : Смяна на млечни зъби?!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Смяна на млечни зъби?!

#21 Потребителят е офлайн   Cherry_bomb Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 37
  • Регистрация: 21-December 11
  • Gender:Female
  • Location:Vienna

Публикувано: 15 December 2014 - 10:24 AM

Всички резци й паднаха - горните шест са пораснали доста, а долните три само са пробили....Назад положението не знам какво е, т. е. колко е сменила, защото тя не ми дава да й бъркам в устата. Само вчера усетих разклащане назад. Иначе преди няколко дни видях, че един от млечните резци си стои и доста се клати, а под него си расте другият зъб. Дадох й едно гумено чесало, играх си с нея, а той не пада, макар че се "държи на косъм"......и в крайна сметка само леко го дръпнах и го извадих - тя дори не усети. Но ще я заведа тази седмица на ветеринар, така или иначе е време за обезпаразитяване :) Благодаря много за помощта!
User's Signature

„Кучетата са връзката ни с рая. Те не знаят значението на думите “зло”, “ревност” и “недоволство”. Да седнеш в компанията на куче на хълм един прекрасен следобед е като да се върнеш във времето на райската градина, където правенето на нищо не е било скучно – било е спокойствие.“
- Милан Кундера

#22 Потребителят е офлайн   RenganBG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 47
  • Регистрация: 04-December 14

Публикувано: 15 December 2014 - 04:36 PM

И моя е така не обича да му бъркам в остата.При мен пък при игра с шише му изпаднаха два зъба и много се оплаших,но в последствие да му давам ли кокали или твърди неща защото прочетох че трябва да паднат задължително.
User's Signature

RenganBG.Кучелюб

#23 Потребителят е офлайн   Tsvetik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистрация: 10-February 13

Публикувано: 15 December 2014 - 05:19 PM

Разбира се :) кокалите са страхотни и след смяна на зъбите, защото така най ефективно ги чистят. Обаче ако са животински, трябва да не са пилешки, защото се чупят лесно и може някое парченце да заседне по пътищата. Най-добре да са големи и неразрушими. Иначе ако няма какво да дъвче ще започне да гризе ъглите и касите на вратите, или крака на маси.

#24 Потребителят е офлайн   RenganBG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 47
  • Регистрация: 04-December 14

Публикувано: 15 December 2014 - 05:25 PM

Благодаря за положителното мнение обаче аз го гледам на двора и съм му осигорил дъвкалка но и с кокали ще пробваме.Просто мислех че още е малък защото е на 6 месеца
User's Signature

RenganBG.Кучелюб

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни