Dog.bg Форуми : Kампания "СРЕЩУ НАСИЛИЕТО - 2"

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (33 Страници) +
  • « Първа
  • 31
  • 32
  • 33
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Kампания "СРЕЩУ НАСИЛИЕТО - 2" работна среща Оцени темата: -----

#641 Потребителят е офлайн   Punky Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 179
  • Регистрация: 15-February 06
  • Gender:Not Telling
  • Location:Краводер

Публикувано: 20 November 2014 - 11:16 PM

Здравейте, връщам се малки в доста стара тема, но не можах да открия това, което търсих.

Помните ли изрода,които си хранеше змиите с осиновени кученца и котенца? Е, познайте коя фацамернах днес и застиах в тих ужас
Баш същият изрод...Евгени Андреев (Аспидов)

https://www.facebook...ion=friends_tab

И човекът си живее в Шотландия, не му се идвало обратно в България... ама прекрасна новина! Чудих се дали иманякакви организации там, които огат да се предупредят за съществуването на това изчадие и, че животно не бива да му бъде доверявано??? :eg_033: :eg_033: :eg_033: :eg_033: :eg_033: :eg_033: :eg_033: :eg_033:
User's Signature

Beauty always comes with Dark Thoughts!

#642 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 20 November 2014 - 11:25 PM

Няма да му дадат животно тук току така проверките са жестоки.
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#643 Потребителят е офлайн   Joana* Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 309
  • Регистрация: 12-March 08

Публикувано: 27 December 2014 - 02:08 PM

Прибираме се от разходка и сме весели и доволни, забелязвам немска овчарка, която върви почит легнала на земята до стопанката си. Направи ми ужасно впечатление, но реших да не си вадя заключения веднага, оказа се че живеят близо до нас, а с влизането в двора тя ИЗРИТА кучето, което нищо не направи, а само се сви още повече! Аз се развиках, но тя се направи, че не ме чува, сега аз съм бясна и треперя от нерви! Кучето живее на балкона през лятото, явно го ритат системно, защо аз до сега такова ужасено куче не бях виждала, то вървеше, почти лазещо! Какво мога да направя, на кой мога да се обадя, има ли смисъл да пускам оплакване?

#644 Потребителят е офлайн   starrkopf Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1117
  • Регистрация: 10-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Pleven
  • Interests:All You Need is Love

Публикувано: 03 January 2015 - 12:32 AM

Докато тук се борим срещу насилието в една страна се случва това

http://mashable.com/...-dog-new-years/
User's Signature

Всеки има кучето,което заслужава...
https://www.facebook..._homepage_panel
https://www.facebook...34862426717095/

#645 Потребителят е офлайн   Chita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 316
  • Регистрация: 26-January 12
  • Gender:Female

Публикувано: 03 January 2015 - 07:30 AM

Но се случва и това:

http://www.blitz.bg/.../article/311505

#646 Потребителят е офлайн   StoychooBG19 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 29-July 14
  • Gender:Male

Публикувано: 04 January 2015 - 11:26 AM

Показване на мнениетоJoana*, в 27 December 2014 - 02:08 PM, написа:

Прибираме се от разходка и сме весели и доволни, забелязвам немска овчарка, която върви почит легнала на земята до стопанката си. Направи ми ужасно впечатление, но реших да не си вадя заключения веднага, оказа се че живеят близо до нас, а с влизането в двора тя ИЗРИТА кучето, което нищо не направи, а само се сви още повече! Аз се развиках, но тя се направи, че не ме чува, сега аз съм бясна и треперя от нерви! Кучето живее на балкона през лятото, явно го ритат системно, защо аз до сега такова ужасено куче не бях виждала, то вървеше, почти лазещо! Какво мога да направя, на кой мога да се обадя, има ли смисъл да пускам оплакване?


За съжаление в България нищо не можеш да направиш, ако беше в нормална европейска държава щеше да има мерки за такива изроди, но тук нищо. Аз съм против уличните кучета, които се движат на глутници, но обичам животните и щом си взел да гледаш животно, трябва да го гледаш подобаващо, а не да го тормозиш. Дано един ден на овчарката и писне и да нахапе стопаните си, това заслужават.

#647 Потребителят е офлайн   rimela Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1748
  • Регистрация: 17-July 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 04 January 2015 - 09:34 PM

Зоополиция ще следи за насилието над животни. Звеното във вътрешното министерство ще бъде създадено с промяна в закона за МВР през пролетта, научи "Стандарт". Идеята е на евродепутата от ГЕРБ Емил Радев. Тя е била обсъдена с вътрешния министър Веселин Вучков и заместника му Красимир Ципов. "Оказа се, че в 90% от държавите в Европа има такава полицейска структура и с екипа ми разгледахме голяма част от законодателството", обясни Радев.
Евродепутатът и неговият екип са се спрели на холандския опит. Голяма част от наказанията са административни, но има и дори затвор за насилие над животни. Първоначално у нас във всеки областен град ще има малка структура от един-двама зоополицаи. В Холандия в полицейската академия има специални курсове за униформени, които след това ще се занимават с животни. Освен да налагат глоби и веднага да ги извеждат от мястото на насилието, зоополицаите ще могат да следят и за разходването на средства - държавни или общински - свързани с превенцията и опазването на животните. Евродепутатът Радев беше човекът, който помогна на кон в село Аврен преди две седмици. Неговият собственик го тормозел, а никоя институция в България нямала правомощия да отреагира. Радев разказа, че за случката е бил сезиран от английско семейство, живеещо у нас. Така той решил да провери опита в Европа. Според статистиката насилниците над животни често след това посягат и на хора, сочат данните на експертите.

Копирано от standartnews.com Зоополиция напролет

  • (33 Страници) +
  • « Първа
  • 31
  • 32
  • 33
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни