Dog.bg Форуми : История и Стандарт на породата Аляски маламут

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

История и Стандарт на породата Аляски маламут

#41 Потребителят е офлайн   Cucinka Икона

  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 08-June 11
  • Gender:Female

Публикувано: 08 June 2011 - 01:43 PM

Даммм явно има такива хора :( много тъпо ми стана,че са ме излъгали ,но няма как да я оставя..Вече много си ч обичам но поне дано излезе и хъски че тогава ще падне смях ако не излезе и това :)))

#42 Потребителят е офлайн   ves Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 391
  • Регистрация: 18-June 10
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 08 June 2011 - 01:46 PM

Показване на мнениетоCucinka, в 08 June 2011 - 01:43 PM, написа:

Даммм явно има такива хора :( много тъпо ми стана,че са ме излъгали ,но няма как да я оставя..Вече много си ч обичам но поне дано излезе и хъски че тогава ще падне смях ако не излезе и това :)))


Няма причина да я оставяте, това че не е Аляски маламут не го прави по-малко куче. Най-вероятно е кръстоска с Хъски. Има доста такива кучта тук във форума. Ще се радваме да видим снимки и на вашето :smile: Каквото излезе, пак ще си е вашето пухено бонбонче и пак ще си го обичате :smile:
User's Signature

Качена снимка

#43 Потребителят е офлайн   Cucinka Икона

  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 08-June 11
  • Gender:Female

Публикувано: 08 June 2011 - 01:55 PM

Нее не съм казала че ще я оставя .Просто исках да науча за аляския маламут,защото жената от която взехме Айра беше толкова обедителна и сигурна че това е аляски маламут със сини очи има но ни каза че на състезания няма как да участваме..Ние не я искахме за състезания а защото ни хареса тази порода :)

#44 Потребителят е офлайн   stefoto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 258
  • Регистрация: 09-September 10
  • Gender:Male
  • Skype:

Публикувано: 08 June 2011 - 09:05 PM

Не може да очаствате на изложби,защото сините очи са абсолютно извън стандарта за Аляски маламут.Явно много добре го е знаела и нарочно ви е подвелав и баламосала.Трябва такива да си понасят последсвията.... :eg_033: :eg_033: :eg_033:
User's Signature

Качена снимка



Качена снимка

#45 Потребителят е офлайн   isi_ar4i Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 961
  • Регистрация: 27-August 10
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:кучето ми, планинатаааа, ски, фотография, филми.......

Публикувано: 08 June 2011 - 09:17 PM

Да и аз съм на същото мнение като Стефото. Ходете и си искайте парите поне. Кажете им, че ще се обадите в "Защитата на потребителя" или там каквото беше. Те едва ли плащат данъци за тази работа. Най-ужасното е, че тя ви е излъгала най-нагло и мнг добре е знаела породата- смеска м/у маламут и хъски. Няма да ви пуснат на състезания, мнг ясно, че няма. Ето това не го възприемам. Да искаш смеска, ок, да знаеш че е смеска, ама да искаш маламут и те да те лъжат, е просто ..................Такива хора трябва да бъдат наказвани!!!!!!
На колко време взехте кученцето? Поне ваксини има ли?
User's Signature

Качена снимка

#46 Потребителят е офлайн   dimy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 496
  • Регистрация: 18-November 07
  • Gender:Male
  • Location:Самоков
  • Skype:

Публикувано: 08 June 2011 - 11:01 PM

Показване на мнениетоCucinka, в 08 June 2011 - 11:55 AM, написа:

Нее не съм казала че ще я оставя .Просто исках да науча за аляския маламут,защото жената от която взехме Айра беше толкова обедителна и сигурна че това е аляски маламут със сини очи има но ни каза че на състезания няма как да участваме..Ние не я искахме за състезания а защото ни хареса тази порода :)


Аз на тая бех и забил един и след това ще съм дълбоко обеден , че само съм я погалил :eg_033:

Ма и вие сте за бой след ,като сте прочели , че сините очи са дисквалификация , що сте я взели . За това като човек реши да взима нещо каквото и да е било си сяда на задника пред компа и започва да пита чичко Гугал. чете чете и когато е вече наясно с всичко, взима това което е решил или се отказва.

Типично Бг. черта е хем да е евтино хем да е хубаво.
за 200лв , ако имаше хубави маламути никой нямаше да дава по 1000 и нагоре лв за такива.

Аз ако съм натвое място щях да разлепя обяви из цилия квартал на продавачката с нейните имена и адрес и отгоре с големи букви " Измамница " , ако имам и снимка още по -добре :eg_033:
User's Signature

Качена снимка

#47 Потребителят е офлайн   stefoto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 258
  • Регистрация: 09-September 10
  • Gender:Male
  • Skype:

Публикувано: 09 June 2011 - 09:54 AM

Абосолютно съм съгласен ! Трябва да се направи нещо пффф :eg_033:
User's Signature

Качена снимка



Качена снимка

#48 Потребителят е офлайн   Cucinka Икона

  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 08-June 11
  • Gender:Female

Публикувано: 09 June 2011 - 11:34 AM

Направили сме и паспорт всички ваксини и прочие..Вече сме свикнали с нея и няма да я оставя :) а отностно тези които ни излъгаха няма да раздавам правосъдие-не съм човек който е по скандалите ...Обаче за следващия път ще знам 100 % всичко за породата и няма да стане такава обърквация..В цялата работа аз съм си виновна защото съм наивна и и повярвах :(

#49 Потребителят е офлайн   dimy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 496
  • Регистрация: 18-November 07
  • Gender:Male
  • Location:Самоков
  • Skype:

Публикувано: 09 June 2011 - 04:26 PM

Никой не те кара да я оставяш , просто не оставяй измамницата така , щото те имено на това разчитат , че няма да се разправяш.

За пример един ми счупи сондата на колата и 2 г. и аз все с добро , той търси кога и да го питам все търси.

и един ден ми прекипя и на въпроса ко става със сондата , и последвалия отговор ми търсим .
Му викам имаш една седмица да я намериш и тоя АААА.
Мина се седмицата и аз пак ко става , отговор : нищо не е наша работа .
О така ли я събери инстроментите и да видиш как за 3 дена намери една сонда дето 2г я търси . :eg_033: :eg_033: :eg_033:
User's Signature

Качена снимка

#50 Потребителят е офлайн   ves Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 391
  • Регистрация: 18-June 10
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 10 June 2011 - 08:47 AM

По метода на Злобин винаги става, но ние все с добро, а на тея нахалници не трябва така. Поне му дайте да разбере, че е разкрит.
User's Signature

Качена снимка

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни