Dog.bg Форуми : От кой развъдник

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

От кой развъдник

#21 Потребителят е офлайн   VelvetDamour Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 302
  • Регистрация: 15-August 09
  • Gender:Male
  • Location:България
  • Skype:

Публикувано: 18 April 2010 - 05:03 PM

Какво ви става бе хора,спрете се вече eg_033.gif не се ли усещате, че е грозно подмятате имена, развъдници и прочие.Защо неможете да си изкажете мнението без да се нападате незнам.....много ли е трудно, всеки търси повод да се изкара по прав от другия...........Моето лично мнение е ,че всеки е прав за себеси и не е нужно да спори с другия но както винаги страста ни към скандали и простотии е неустоима zz_020.gif

П.С manus,evelina pom,navar аз също мога да ви напиша много неща защо според мен не сте прави,но нужно ли е да започваме грозни спорове . Резултата ще е още една оспамена тема нищо повече dry.gif
User's Signature

Качена снимка

#22 Потребителят е офлайн   TIARRA Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 29-December 09
  • Gender:Male

Публикувано: 18 April 2010 - 05:35 PM

Според мен спорът е излишен. Не на място щяха да са препоръките за даден развъдчик ако темата беше "От кои развъдници". Тъй като темата е "От кой развъдник" се предполага, че питащия очаква именно това - препоръка за конкретен развъдчик. И не виждам смисъл от нападките, тъй като форума и темата в частност е отворен и за почитателите на останалите развъдници - нека и те да се включат.

#23 Потребителят е офлайн   VelvetDamour Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 302
  • Регистрация: 15-August 09
  • Gender:Male
  • Location:България
  • Skype:

Публикувано: 18 April 2010 - 06:14 PM

Цитат(TIARRA @ Apr 18 2010, 05:40 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Според мен спорът е излишен. Не на място щяха да са препоръките за даден развъдчик ако темата беше "От кои развъдници". Тъй като темата е "От кой развъдник" се предполага, че питащия очаква именно това - препоръка за конкретен развъдчик. И не виждам смисъл от нападките, тъй като форума и темата в частност е отворен и за почитателите на останалите развъдници - нека и те да се включат.


Ето пак "спорът е излишен",но все пак да го подкладим dry.gif ,е не е истина просто.......

П.С Извинявам се ако сам изтълкувал поста грешно,но на мен така ми звучи...........
User's Signature

Качена снимка

#24 Потребителят е офлайн   evelina_pom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 275
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female

Публикувано: 18 April 2010 - 06:41 PM

VelvetDamour никога не съм влизала тук с лоши чувста и ни най-малко искам да се карам с когото и да е. Ако не сте прочели постовете на момичето,прочетете ги пак. Тя още в първия си пост пише,че е прочела темата и после отново казва,че е прочела темата за развъдници. Въпросът и към нас беше: Бихте ли ми препоръчали.... ! Аз отговарям на този въпрос и не налагам мнение,ние просто изказахме мнението си. На няколко пъти написах да погледне всички развъдници и да се спре на желания от нея. smile.gif Не виждам къде съм сгрешила,но въпреки всичко се извиних. Не обичам хората да ме обвиняват за каквото и да било,а аз да съм в пълното си право!След като сте модератор значи знаете правата на всеки пишещ тук - Всеки има право да изказва свободно своето мнение!
А от теб krisinka ще чакам с голямо нетърпение скоро новини и снимки на твоето сладурче. Пожелавам ти в най-скоро време да ни се похвалиш! Надявам се да не сме те прогонили с тези спорове r_181.gif

#25 Потребителят е офлайн   VelvetDamour Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 302
  • Регистрация: 15-August 09
  • Gender:Male
  • Location:България
  • Skype:

Публикувано: 18 April 2010 - 07:45 PM

Цитат(evelina_pom @ Apr 18 2010, 06:46 PM) <{POST_SNAPBACK}>
VelvetDamour никога не съм влизала тук с лоши чувста и ни най-малко искам да се карам с когото и да е. Ако не сте прочели постовете на момичето,прочетете ги пак. Тя още в първия си пост пише,че е прочела темата и после отново казва,че е прочела темата за развъдници. Въпросът и към нас беше: Бихте ли ми препоръчали.... ! Аз отговарям на този въпрос и не налагам мнение,ние просто изказахме мнението си. На няколко пъти написах да погледне всички развъдници и да се спре на желания от нея. smile.gif Не виждам къде съм сгрешила,но въпреки всичко се извиних. Не обичам хората да ме обвиняват за каквото и да било,а аз да съм в пълното си право!След като сте модератор значи знаете правата на всеки пишещ тук - Всеки има право да изказва свободно своето мнение!
А от теб krisinka ще чакам с голямо нетърпение скоро новини и снимки на твоето сладурче. Пожелавам ти в най-скоро време да ни се похвалиш! Надявам се да не сме те прогонили с тези спорове r_181.gif


Опитвам се да изгладя и потуша спора,дано има резултат.Всички сме прави всеки сам за себеси,МИР И РАЗБИРАТЕЛСТВО wub.gif ,СЪГЛАСНА beer.gif
User's Signature

Качена снимка

#26 Потребителят е офлайн   VelvetDamour Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 302
  • Регистрация: 15-August 09
  • Gender:Male
  • Location:България
  • Skype:

Публикувано: 18 April 2010 - 08:07 PM

Цитат(navar @ Apr 18 2010, 07:40 PM) <{POST_SNAPBACK}>
значи от всичко написано дотук,ми става ясно едно-пак има обидени че не техния развъдник е препоръчан..сори,проблемът не е в мен,нито в някой друг който препоръча нещо конкретно...на въпроса от кой развъдник се отговаря от този,и при положение че въпросния е съвсем легитимен-не виждам проблемът..е да ,не на всеки му отърва че аз или някой друг препоръчва именно този развъдник..не си ли задавате въпроса -защо? и не си ли давате сметка че явно има защо,а не е произволно написано нещо?? ако си имате нещо за изясняване,за делене,или за казване между развъдниците-имате си общо събрание на клуба,решавайте си проблемите там,а някои неща си ги мерете по изложбите..
потребителят търсещ куче не се интересува от междуличностни,и междуразвъднически проблеми а от това от къде да си вземе куче..ето ,тук беше препоръчан легитимен развъдник,но явно има засегнати-защо аджеба този,а не моя..ами защото това е моето мнение,и след като ми го искат-го изказвам.и тъй като с него не нарушавам нито едно правило на форума-не виждам къде е проблемът..лека вечер



Е спирка нема,сега и проблеми се измислиха,клубове се намесиха,войни ,вражди просто...Подмятания за обидени,за бизнеси аз доколкото виждам един развъдчик не е писал в тази тема единствено аз и то не в качеството си на такъв.Също мога да ви уверя ,че произведените бебета в бг са толкова малко,че едва ли някои развъдник има проблеми с намирането на нови стопани,напротив има много чакащи за бъдещи кучила.Е според вас за какви препоръки и конкуренции говорите????И въпреки всичко ви моля нека не спамим темата повече rc_036.gif
User's Signature

Качена снимка

#27 Потребителят е офлайн   evelina_pom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 275
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female

Публикувано: 18 April 2010 - 10:17 PM

[quote name='VelvetDamour' date='Apr 18 2010, 07:50 PM' post='803263'

Опитвам се да изгладя и потуша спора,дано има резултат.Всички сме прави всеки сам за себеси,МИР И РАЗБИРАТЕЛСТВО wub.gif ,СЪГЛАСНА beer.gif
[/quote]

Разбира се,че съм съгласна. А сега ще помоля в подходящата темичка да пуснете малко снимчици и на Вашите сладури. Галерията ни много замря wub.gif

#28 Потребителят е офлайн   VelvetDamour Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 302
  • Регистрация: 15-August 09
  • Gender:Male
  • Location:България
  • Skype:

Публикувано: 18 April 2010 - 11:53 PM



[/quote]Разбира се,че съм съгласна. А сега ще помоля в подходящата темичка да пуснете малко снимчици и на Вашите сладури. Галерията ни много замря wub.gif
[/quote]

Ще пусна с удоволствие надявам се скоро да се оправи това намръщено време и да се наснимаме,засега се крием от дъжда и калта навън dry.gif.Иначе си живуркаме чудесно някои трайно бременни,други по малко,юношите дивеят и правят бели абе шарена история wub.gif
User's Signature

Качена снимка

#29 Потребителят е офлайн   Temaru Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 18-November 12

Публикувано: 18 November 2012 - 02:40 PM

Във фейсбук има страница ,,Happy Puppy Bg'', в която продават различни малки породи включително и ПОМЕРАН.Померана е на цена 800лв на 45 дни, ваксинирано, обезпаразитено, с европейски паспорт и микрочип, произход - България.Искам да попитам дали ако купя от там кученце ще е чистокръвно????
Благодаря Предварително :)

#30 Потребителят е офлайн   nadety90 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 550
  • Регистрация: 19-October 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 18 November 2012 - 03:14 PM

НЕ!
Не се знае дали въобще в бъдеще ще се доближава до породата. Казвам го от личен опит. А и 800лв. за куче което не се знае дали ще оцелее и на какво ще прилича ... не си струва.
Ако отговорите, че не искате да ходите по изложби и не Ви трябва изложбено - грешите. И това го казвам от личен опит. Ако разгледате дог.бг по-обстойно ще забележите желанието на хората с неродословни кучета и интереса им към изложби и закупуването на второ куче Шоу Клас . Да не забравяме, че има и Пет клас куче :ba_025:

Като напишете тези Хепи във фейсбукВи излиза отдолу измамници :) загледайте се :)
User's Signature

www.luckydogs.alle.bg

#31 Потребителят е офлайн   shifter Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 395
  • Регистрация: 27-April 08

Публикувано: 18 November 2012 - 03:18 PM

Не, това е гадна ферма.

#32 Потребителят е офлайн   Temaru Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 18-November 12

Публикувано: 18 November 2012 - 03:31 PM

Показване на мнениетоnadety90, в 18 November 2012 - 03:14 PM, написа:

НЕ!
Не се знае дали въобще в бъдеще ще се доближава до породата. Казвам го от личен опит. А и 800лв. за куче което не се знае дали ще оцелее и на какво ще прилича ... не си струва.
Ако отговорите, че не искате да ходите по изложби и не Ви трябва изложбено - грешите. И това го казвам от личен опит. Ако разгледате дог.бг по-обстойно ще забележите желанието на хората с неродословни кучета и интереса им към изложби и закупуването на второ куче Шоу Клас . Да не забравяме, че има и Пет клас куче :ba_025:

Като напишете тези Хепи във фейсбукВи излиза отдолу измамници :) загледайте се :)



Happy Puppy по принцип е и сайт!но аз наистина не искам да пращам кучето си на изложби наистина!!!!аз го искам само за приятелче :).

#33 Потребителят е офлайн   Temaru Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 18-November 12

Публикувано: 18 November 2012 - 03:32 PM

Показване на мнениетоshifter, в 18 November 2012 - 03:18 PM, написа:

Не, това е гадна ферма.



а вие по случайност да не сте копували или ваши приятели да са копували от там?

#34 Потребителят е офлайн   Temaru Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 18-November 12

Публикувано: 18 November 2012 - 03:50 PM

А само да попитам в моловете има зоомагазини там померените чистокръвни ли са? или от други зоомагазини???

#35 Потребителят е офлайн   nadety90 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 550
  • Регистрация: 19-October 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 18 November 2012 - 04:10 PM

Чистокръвни ?! Интересно понятие и какъв смисъл влагате в него ?
User's Signature

www.luckydogs.alle.bg

#36 Потребителят е офлайн   nadety90 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 550
  • Регистрация: 19-October 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 18 November 2012 - 04:15 PM

Особено голяма спекулация има с померан. Порода, на която се възхищавам! Уникални кучета! За съжаление фермите и зоомагазините към които сте се насочили биха Ви продали само бледо копие на тази порода. Никога не съм разбирала хората които дават по 800лв. ... ама никога за куче без документи ..
Документ доказващи "чистокръвността" на едно куче и най-вече неговото здраве! - това е РОДОСЛОВИЕТО :) не ЕВРОпаспорта.. :flagbg:
User's Signature

www.luckydogs.alle.bg

#37 Потребителят е офлайн   vladko_1122 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 08-December 12

Публикувано: 08 December 2012 - 03:24 PM

Здравейте спрял съм се на померан шпиц да си купя . . интересува ме да ми препоръчата развъдник ? четох по форуми мн и се спрях на Пупи Експорт Импорт . разговарях с тях искам кученцето да е около 3 месеца разбрах че това е най добрата възраст да се купи померан.Те ми казаха че кучето има документи , ваксини , микрочипове дават ми 3 месечна гаранция за здравословното състояние ервро паспорт и родословие.половината неща не са ми ясни за какво става на въпрос ако може някой да ми обесни ( ако му се занимава да пише ) за тези неща какво да гледам и тн и тн.благодаря

#38 Потребителят е офлайн   luchi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 177
  • Регистрация: 14-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 08 December 2012 - 03:41 PM

Показване на мнениетоvladko_1122, в 08 December 2012 - 06:24 AM, написа:

.......спрях на Пупи Експорт Импорт........


Самото име , като на развъдник ли ти звучи или като на борса за износ - внос Качена снимка .
Ами....... искаш съветКачена снимка !!!!! Най-отгоре на форума са изредени лицензираните развъдници. САМО от тях може да си купиш ПОМЕРАН или красив МИНИ ШПИЦ . Освен изредените други не съществуват. Всичко останало на което пише "развъдник" е лъжаКачена снимка .
Понеже много се издъниха и хората МНОГО се оплакват , борсите започнаха да си слагат думата "развъдник" в рекламата, та ако могат да заблудят някой, да се възползват.Качена снимка Те могат да ти обещават всичко, въпроса е след като са ти взели парите , какво от обещаното ще изпълнятКачена снимка .
User's Signature

Качена снимка

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни