Dog.bg Форуми : Каишки,нашийници, нагръдници и поводи за кокери?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (14 Страници) +
  • « Първа
  • 12
  • 13
  • 14
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Каишки,нашийници, нагръдници и поводи за кокери?

#261 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 22 February 2012 - 09:35 AM

О, ДА! На всички въпроси.
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

#262 Потребителят е офлайн   Vicktoriya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 242
  • Регистрация: 23-September 11
  • Gender:Female
  • Interests:Животни

Публикувано: 22 February 2012 - 12:53 PM

Сега ще се фръцкаме :ab_041:
User's Signature

Боже, помогни ми да бъда такъв човек, за какъвто ме счита моето куче...


Качена снимка


Качена снимка

#263 Потребителят е офлайн   uCnaHeTcA Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 18
  • Регистрация: 27-September 11

Публикувано: 22 February 2012 - 01:50 PM

На мене ми се иска да взема от тея, тип ролетка, 5 или 8м, че все дърпа на някъде да бяга, а постоянно да търчим подир нея, не върви...
Оня ден я пуснахме извън града на едно почти пусто място да бяга свободно, но без малко да я изтървем...
Ще трябва да се поразровя за този проблем, че така искам да я пускам да бяга на воля и колкото иска, но когато и кажа "Ела" да идва без да се замисля или да се прави, че не ме чува...
Някой да препоръча нещо ?

#264 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 22 February 2012 - 01:53 PM

Ами идването по команда е част от основното обучение по общо послушание. Ако не можете да се справите сами, потърсете инструктор, да ви даде напътствия. Ако сега не го направите, като порасне ще е много по-трудно.
А 5 метровите ролкови поводи са си удобство във всички случаи. Но не заместват обучението.
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

#265 Потребителят е офлайн   Vicktoriya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 242
  • Регистрация: 23-September 11
  • Gender:Female
  • Interests:Животни

Публикувано: 22 February 2012 - 03:28 PM

Имахме куче, което буквално растеше с мен, беше с мен 15 години. Е, така и не идваше, като го викахме, имаме голям двор - то беше болонка и нашите не го извеждаха на разходка, пускаха го да тича в двора. Да, ама като избягаше от двора - стой та гледай, с коли го гонеха, за да го приберат и комшийте идваха на помощ... :ab_041: Когато го взеха бях на 7, на команда "Ела тук" идваше веднага - на секундата, обаче само, ако е в къщи или в двора - излезе ли.. край! Приятелят ми е от Рибарица и когато си ходим там пускаме Рая по полянките - на команда "Ела тук" идва, но аз така и не се успокоих, все си мисля, че ще избяга и няма да мога да я намеря. Затова - може и да е грешка, но аз си я държа на 8 метров повод - пускам го докрай и като трябва тичам след нея, но без повод ме е страх да я пусна, само при мисълта, че ще ми избяга...
User's Signature

Боже, помогни ми да бъда такъв човек, за какъвто ме счита моето куче...


Качена снимка


Качена снимка

#266 Потребителят е офлайн   uCnaHeTcA Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 18
  • Регистрация: 27-September 11

Публикувано: 22 February 2012 - 03:41 PM

Вики, сподели от къде го взе 8метровия повод, че и мен постоянно ме е страх, като се затича нанякъде и само почвам да викам Ела тук и се стряскам...
Че при вета има само 5м

#267 Потребителят е офлайн   Vicktoriya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 242
  • Регистрация: 23-September 11
  • Gender:Female
  • Interests:Животни

Публикувано: 22 February 2012 - 06:19 PM

Ами онлайн поръчвам всичко - включително и храна, защото съм от малък град и няма кой знае какво разнообразие, пък и ми е по-лесно. http://shop.zoomania.org/ , http://www.zoomagazin.eu/ - това са двата магазина, от които пазарувам - има всичко. :ae_085: Тя нашата не е свикнала с нашийник, дано не го изяде. :ab_041: Ама й го взех, та да й сложа адресник с телефона ми, че още не сме й сложили чип, пък аз съм голяма паника, че ще я изгубя. Не съм й писала името на адресника, искаше ми се, но нали така трябва - само номера ми, затова й избрах един с кокалче и лапички, та само отзад да е изписан номера.
User's Signature

Боже, помогни ми да бъда такъв човек, за какъвто ме счита моето куче...


Качена снимка


Качена снимка

#268 Потребителят е офлайн   Vicktoriya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 242
  • Регистрация: 23-September 11
  • Gender:Female
  • Interests:Животни

Публикувано: 24 February 2012 - 07:13 PM

Офффф :( Поръчах си едни много яки нашийници и нагръдници, розови - те ми пратили точния нашийник и оранжев нагръдник от друга серия. Сега не искат да ми го сменят, защото нямало наличност от този, които искам. Бясна съм! Та продавам нагръдник на Рогз - серия Алпинист, оранжев - това е той: Прикачена снимка На етикета му пише 31лв. и някакви стотинки, продавам го за 29лв. - само и само да мога да оборудвам Рая със същия нагръдник като нашийника..
User's Signature

Боже, помогни ми да бъда такъв човек, за какъвто ме счита моето куче...


Качена снимка


Качена снимка

#269 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 24 February 2012 - 11:05 PM

Я ми пиши на лични какви са повода и нашийника, серия, размер и код...моля.
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

#270 Потребителят е офлайн   uCnaHeTcA Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 18
  • Регистрация: 27-September 11

Публикувано: 25 February 2012 - 01:18 PM

Показване на мнениетоVicktoriya, в 24 February 2012 - 07:13 PM, написа:

Офффф :( Поръчах си едни много яки нашийници и нагръдници, розови - те ми пратили точния нашийник и оранжев нагръдник от друга серия. Сега не искат да ми го сменят, защото нямало наличност от този, които искам. Бясна съм! Та продавам нагръдник на Рогз - серия Алпинист, оранжев - това е той: Прикачен файл product_1640.jpg На етикета му пише 31лв. и някакви стотинки, продавам го за 29лв. - само и само да мога да оборудвам Рая със същия нагръдник като нашийника..

За последно Оффтопик от мен...
1) Пратили са ти нещо, което не отговаря на предварително поръчаното.
2) По закон имаш право в 7 дневен срок да върнеш стока, поръчана по интернет.
3) Задължително при поръчка от интернет искай да отбелязват преглед преди плащане. Така първо ще видиш какво са пратили, след което чак плащаш.
4) Звънни им и поискаи да го върнеш, стресни ги малко със закона от т.2) и така. Трябва да се спрат тия некоректни сайтове, че т'ва на нищо не прилича. Не могат ли като видят, че я нямат налична поръчаната стока, да звъннат на клиента и да му обяснят и вече ако той се съгласи, тогава да се прати, а не "ако мине" ...
Поздрави и успех... :ba_025:
Още веднъж се извинявам за Оффтопика

#271 Потребителят е офлайн   Vicktoriya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 242
  • Регистрация: 23-September 11
  • Gender:Female
  • Interests:Животни

Публикувано: 26 February 2012 - 12:06 AM

Знам как е по закон, писахме си да ми го сменят, но казаха, че нямат наличност от този, който искам и да си избера друг. Няма да стане, аз плащам за това, което искам, за какво ми е да давам пари за нещо, което не ми харесва? Както и да е... писах им, че ще им го пратя и да ми върнат парите, все още чакам отговор, защото събота и неделя са почивни дни. Съмнява ме обаче, че ще ми върнат парите, да не говорим, че е по-скъп с 5лв. от този, който исках. Не ми е за тея 5лв. - съгласна съм и просто да ги сменя, но...
User's Signature

Боже, помогни ми да бъда такъв човек, за какъвто ме счита моето куче...


Качена снимка


Качена снимка

#272 Потребителят е офлайн   Vicktoriya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 242
  • Регистрация: 23-September 11
  • Gender:Female
  • Interests:Животни

Публикувано: 11 December 2012 - 09:55 PM

Е, тоя същия нагръдник по-горе го давам за 19 лв. вече, 'щото така си седи в шкафа, а само тук пусках обяви и никой не го взе, не ми се занимаваше да го продавам. Сега ми трябват пари, обаче- та, ако някой го иска. :ab_041: С етикетите си е още, не е слаган.
User's Signature

Боже, помогни ми да бъда такъв човек, за какъвто ме счита моето куче...


Качена снимка


Качена снимка

#273 Потребителят е офлайн   blackmagic Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 13-January 15

Публикувано: 13 January 2015 - 09:01 PM

Показване на мнениетоVicktoriya, в 11 December 2012 - 09:55 PM, написа:

Е, тоя същия нагръдник по-горе го давам за 19 лв. вече, 'щото така си седи в шкафа, а само тук пусках обяви и никой не го взе, не ми се занимаваше да го продавам. Сега ми трябват пари, обаче- та, ако някой го иска. :ab_041: С етикетите си е още, не е слаган.

Здравейте, понеже видях, че обсъждате автоматичните поводи, искам да си споделя случката, може да помогне на някого... Не си купувайте Flippy, ако се чудите. Ние взехме за 50 кг, с 2 години гаранция, а нашето кученце е 20 кг. Е, след няма и месец въженцето се скъса и остана само по корда - съответно не работеше добре. Занесохме го да го видят за гаранцията, взеха го и го задържаха за почти месец ?! като ни казаха през това време да си купим друго и да си го ползваме. Накрая ни я върнаха, казаха, че гаранцията не важи, но я ремонтирали, а какъв беше ремонтът - отрязали проблемното място и от 5 метра сега имаме каишка 3.20 метра. Един повод за 10 лв от Джъмбо издържа повече време. А ние си казахме, че ще дадем повече пари за такъв с гаранция. Не знам те какво искат да ми кажат, че едва ли не го влача по земята и не ползвам както трябва, аз да не съм дебил, какво трябва да е тогава, че да важи гаранцията??? Та така - Флипи не ми ги хвали!

  • (14 Страници) +
  • « Първа
  • 12
  • 13
  • 14
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни