Dog.bg Форуми : Борис Баич - съдията легенда на породата Дого аржентино

Към съдържанието

 
 
 

Dogo Argentino



Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Борис Баич - съдията легенда на породата Дого аржентино

#1 Потребителят е офлайн   doguero Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Dogo Group
  • Мнения: 217
  • Регистрация: 16-January 05
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 25 April 2010 - 01:55 PM

Пиша този си пост защото не мога да не изкажа възхищението си от корифея на съдийската мисъл , този Леонардо да Винчи на съдиите , този невиждан до сега експерт на породата Дого аржентино при когото всеки догерос задължително трябва да отиде за оценка .Това не е шега , напротив . Съвсем сериозен съм . Такъв експерт , такъв познавач на породата в детайли аз до сега не бях чувал да има а и не бях виждал . Нищо не може да убегне от неговия орлов поглед , той вижда и най-дребните детайли . Например днес на CACIBa в Асеновград той видя , че петното на Lisa de Dona Arcelia е 4 (четири) пъти по-голямо от "нормалното" за породата . Ами да , никой до сега от над 20 (двадесетте)съдии които са я съдили по света и у нас не го е видял това , но той го видя и даже и го сметна на ум колко е по-голямо . Какво ще кажете а ? Всеки ден не се среща такъв съдия и за това аз ви препоръчвам най-горещо по най-бързия начин и при първа възможност да посетите изложба на която съди този велик съдия за да разберете неща които никой друг не е видял и неща които не сте знаели за кучето си . Следете каталозите - от тук та чак до Словения , заслужава си :)))))))

#2 Потребителят е офлайн   DogoMan Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Dogo Group
  • Мнения: 1371
  • Регистрация: 20-December 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 25 April 2010 - 07:15 PM

Показване на мнениетоdoguero, в 25 April 2010 - 12:00 PM, написа:

Пиша този си пост защото не мога да не изкажа възхищението си от корифея на съдийската мисъл , този Леонардо да Винчи на съдиите , този невиждан до сега експерт на породата Дого аржентино при когото всеки догерос задължително трябва да отиде за оценка .Това не е шега , напротив . Съвсем сериозен съм . Такъв експерт , такъв познавач на породата в детайли аз до сега не бях чувал да има а и не бях виждал . Нищо не може да убегне от неговия орлов поглед , той вижда и най-дребните детайли . Например днес на CACIBa в Асеновград той видя , че петното на Lisa de Dona Arcelia е 4 (четири) пъти по-голямо от "нормалното" за породата . Ами да , никой до сега от над 20 (двадесетте)съдии които са я съдили по света и у нас не го е видял това , но той го видя и даже и го сметна на ум колко е по-голямо . Какво ще кажете а ? Всеки ден не се среща такъв съдия и за това аз ви препоръчвам най-горещо по най-бързия начин и при първа възможност да посетите изложба на която съди този велик съдия за да разберете неща които никой друг не е видял и неща които не сте знаели за кучето си . Следете каталозите - от тук та чак до Словения , заслужава си :)))))))

Ех, че изпуснах!
Според мен има и други такива "легендарни експерти", които са имали честта да съдят породата и да дадат безценното си мнение тук.
Не е лошо да има една тема "Топ 10.."
User's Signature

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   galin_f Икона

  • ЛУД ЗА ВРЪЗВАНЕ!!! :D
  • Икона
  • Група: Dogo Group
  • Мнения: 1142
  • Регистрация: 30-May 06
  • Gender:Male
  • Location:СТАРА ЗАГОРА
  • Skype:

Публикувано: 25 April 2010 - 09:49 PM

Топ десет няма да ни стигне ако ходим на всяка :dh_188:

П.П. И аз съм изпуснал да дойда! Но в последствие разбрах. Изкам изкрено да си изкажа благодарностите за предложението! По-добре, че не сме се събрали там на куп, че щеше да е весело с това отсъждане :ab_041:

#4 Потребителят е офлайн   doguero Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Dogo Group
  • Мнения: 217
  • Регистрация: 16-January 05
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 26 April 2010 - 01:48 PM

[/quote]
Ех, че изпуснах!
Според мен има и други такива "легендарни експерти", които са имали честта да съдят породата и да дадат безценното си мнение тук.
Не е лошо да има една тема "Топ 10.."
[/quote]

Мдаааа , друг такъв "бестселър" в кинологията е Небойша ............. не знам си какъв ,че не си спомням фамилията му даже , който съди миналата година декември в София . И той е от групата на " гениалните експерти " . Ама те какво са виновни хората като ги канят да съдят и те съдят ..... колкото могат .

#5 Потребителят е офлайн   deathwalker Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 302
  • Регистрация: 21-July 09
  • Gender:Male
  • Location:Варна
  • Skype:

Публикувано: 26 April 2010 - 09:55 PM

Явно не минава изложба без някой разбирко,да роди поредния си бисер.На CACIB Добрич,рускинята която съди II-ра група ако не за TOP-10,поне бе с номинация за ОСКАР...жалко е наистина.
User's Signature

"Only after the last tree has been cut down, Only after the last river has been poisoned, Only after the last fish has been caught, Only then will you find that money cannot be eaten."

#6 Потребителят е офлайн   sonja i boba Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 26-October 08
  • Gender:Female
  • Location:Vrsac, Serbia
  • Interests:Animal photography

Публикувано: 29 April 2010 - 03:02 AM

I never heard of this judge.. But I am very interested to see what will he have to say about our dogs, after everything I just read..

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни