Dog.bg Форуми : Породни ли са не родословните кучета, или не?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (17 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Породни ли са не родословните кучета, или не?

#161 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 20 May 2010 - 08:01 PM

Показване на мнениетоdogmasters, в 20 May 2010 - 08:03 PM, написа:

Благодаря ти за лафчето :ae_085:
Успя да ме разсмееш :ab_041:
А що елитни аристократчета има по обявите..не е истина :tb_195:

Това крал Луи Слънце ли беше? Не, май кучето му. (разтревожено) ама ако майка му е съгрешила с чичо му от другата порода, какво правим? Хем има родословие, хем прилича на породата си.........ама децата..........ех бре...
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#162 Потребителят е офлайн   xalio Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 14
  • Регистрация: 18-March 10
  • Gender:Male

Публикувано: 20 May 2010 - 08:03 PM

Уфф,я се успокойте за някой е важно кучето му да има родословие,за други типичните белези за дадената порода, а за мене И ДВЕТЕ :ba_025:

#163 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 20 May 2010 - 08:06 PM

Показване на мнениетоxalio, в 20 May 2010 - 08:08 PM, написа:

Уфф,я се успокойте за някой е важно кучето му да има родословие,за други типичните белези за дадената порода, а за мене И ДВЕТЕ :ba_025:

Прочети темата от началото:-)))
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#164 Потребителят е офлайн   dogmasters Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 223
  • Регистрация: 07-May 05

Публикувано: 20 May 2010 - 08:09 PM

Показване на мнениетоxalio, в 20 May 2010 - 06:08 PM, написа:

Уфф,я се успокойте за някой е важно кучето му да има родословие,за други типичните белези за дадената порода, а за мене И ДВЕТЕ :ba_025:

xalio, скоро ходил ли си на киноложка изложба?
Ако не си, ще ти припомня думите си от един по преден пост :xg_102:
На тез мероприятия имам усещането, че няма кучета на поводите, а има само родословия....и то кои от кои по знатни :db_046:
...и разни още един куп други папири ... кой от кой по неистински :md_064:
Чудно ми е, защото кучовци наистина няма ... поне качествени :mg_062:
User's Signature

Умният начин да се държат хората пасивни и послушни, е да се сложат ясни граници за спектъра от допустими мнения и да се разреши широко обсъждане вътре в тези граници, като дори се окуражават най-критичните и дисидентски възгледи. Това дава на хората чувството, че имат свобода на мисленето, докато през цялото време основанията на системата се подсилват посредством ограничаването на обхвата на обсъждането.
Ноам Чомски

#165 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 20 May 2010 - 08:13 PM

Догмастерс,
Не пренебрегвай изложбите)))) Те са един вид предизвикателство да се докаже едно куче стар добър селски тип, както го е писал Бючъмп. Не е само при вас.
Аз на моя помияр сега му слагам гащеризон и "сателит" - ветеринарна яка - за да не се резлизва. Инвалид. Обичам инвалида си и го пазя.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#166 Потребителят е офлайн   dogmasters Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 223
  • Регистрация: 07-May 05

Публикувано: 20 May 2010 - 08:25 PM

Показване на мнениетоFuria_S, в 20 May 2010 - 06:18 PM, написа:

Догмастерс,
Не пренебрегвай изложбите)))) Те са един вид предизвикателство да се докаже едно куче стар добър селски тип, както го е писал Бючъмп. Не е само при вас.
Аз на моя помияр сега му слагам гащеризон и "сателит" - ветеринарна яка - за да не се резлизва. Инвалид. Обичам инвалида си и го пазя.

Като спомена думата ИНВАЛИД ... незнам защо, но ми припомни ето това клипче, което гледах наскоро:

http://www.clip4e.co...che_invalid.htm

Природата е велико нещо!
Това уникално куче, макар и на два крака се движи по добре от някои "аристократи" с мнооого документчета и 'велики' имена в потеклото.

http://www.youtube.c...player_embedded

Да не забравя да поясня, че подобни РОДОСЛОВНИ кучета като този ГОК, се произвеждат, и дори гордо демонстрират по разни изложби...
Сами си направете извода ... нормално е, случва се ... всеки може да произведе подобно недоразумение - ГОК с 'перфектни документи' ... но да го изведеш съзнателно на изложба ... и да претендираш, че си компетентен развъдчик ... ей, бога ми не става. :ea_103:
User's Signature

Умният начин да се държат хората пасивни и послушни, е да се сложат ясни граници за спектъра от допустими мнения и да се разреши широко обсъждане вътре в тези граници, като дори се окуражават най-критичните и дисидентски възгледи. Това дава на хората чувството, че имат свобода на мисленето, докато през цялото време основанията на системата се подсилват посредством ограничаването на обхвата на обсъждането.
Ноам Чомски

#167 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 20 May 2010 - 08:39 PM

Разбирам неудоволствието ви, но да се подигравате със стопаните като мен които ги лекуват до живот тези кучета е повече от нечовешко...

и не ме интересуват вътрешните ви вражди. Имам куч, който го лекувам осма година и който ми съветваха да го приспа.
За вас думата ИНВАЛИД може да е шега, не знам. за мен - не.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#168 Потребителят е офлайн   dogmasters Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 223
  • Регистрация: 07-May 05

Публикувано: 20 May 2010 - 08:42 PM

Показване на мнениетоFuria_S, в 20 May 2010 - 06:44 PM, написа:

Разбирам неудоволствието ви, но да се подигравате със стопаните като мен които ги лекуват до живот тези кучета е повече от нечовешко...

и не ме интересуват вътрешните ви вражди. Имам куч, който го лекувам осма година и който ми съветваха да го приспа.
За вас думата ИНВАЛИД може да е шега, не знам. за мен - не.

НЕ МЕ РАЗБРА ПРАВИЛНО. ТОВА НЕ Е ШЕГА!
Напротив.
Виж първото клипче.
Виж на какво е способна природата, волята и любовта на стопанина.
Уникално е ... всичко което виждам (на първия, не на втория клип)
User's Signature

Умният начин да се държат хората пасивни и послушни, е да се сложат ясни граници за спектъра от допустими мнения и да се разреши широко обсъждане вътре в тези граници, като дори се окуражават най-критичните и дисидентски възгледи. Това дава на хората чувството, че имат свобода на мисленето, докато през цялото време основанията на системата се подсилват посредством ограничаването на обхвата на обсъждането.
Ноам Чомски

#169 Потребителят е офлайн   vonpav Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 338
  • Регистрация: 24-December 05

Публикувано: 20 May 2010 - 09:37 PM

http://www.youtube.c...player_embedded :fa_067: :fa_067:



Много е жалко и направо ми става мъчно да гледам такива кучета по изложбите.
Тези развъдчици произвели такова куче нямат ли малко срам и не мислят ли какво причиняват на бъдещите собственици на подобно куче??? :bo_014: :bo_014:

#170 Потребителят е офлайн   denicc Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 1912
  • Регистрация: 30-May 07
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 20 May 2010 - 09:52 PM

Извинявам се, че прекъсвам жизненоважната дискусия, която ще реши бъдещето на породата , и на света въобще, но само да кажа /щото в другата тема няма такава активност/.

ЕДИН ИЗХВЪРЛЕН НЕЩАСТНИК ОТ ЛЮБИМАТА НИ ПОРОДА СЕ НУЖДАЕ ОТ ПОМОЩ!
НАПРАВИХ КАКВОТО МОЖАХ ОТ ПЛОВДИВ, ПОНЕ ДА ИЗЛЕЗЕ ОТ СЕСЛАВЦИ.....НО МУ ТРЯБВАТ И ДОМ, И СТОПАНИ!
User's Signature

АКО ИСКАШ ДА РАЗСМЕЕШ ГОСПОД.......КАЖИ МУ, ЧЕ ИМАШ ПЛАНОВЕ....


"За величието на една нация, и моралния й прогрес може да се съди по отношението й към животните" - Махатма Ганди



#171 Потребителят е офлайн   denicc Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 1912
  • Регистрация: 30-May 07
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 20 May 2010 - 10:05 PM

:dh_188: И от тук всички потребители се "изнесоха".....жалко!
User's Signature

АКО ИСКАШ ДА РАЗСМЕЕШ ГОСПОД.......КАЖИ МУ, ЧЕ ИМАШ ПЛАНОВЕ....


"За величието на една нация, и моралния й прогрес може да се съди по отношението й към животните" - Махатма Ганди



#172 Потребителят е офлайн   vonpav Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 338
  • Регистрация: 24-December 05

Публикувано: 20 May 2010 - 10:12 PM

Показване на мнениетоdenicc, в 20 May 2010 - 09:10 PM, написа:

:dh_188: И от тук всички потребители се "изнесоха".....жалко!

Не сме се изнесли поне аз не съм.В момента мисля как мога да помогна на горкото животинче.Толкова ми е жал направо ми се къса сърцето.От няколко месеца гледам една женска без родословие ,която щеше да свърши в Сеславци,благодарение на Милена Кирхнер и нейните познати от Германия ,които оставиха това прекрасно кучеYani vom Quartier Latin без документи.
http://www.pedigreed...ree/654547.html

#173 Потребителят е офлайн   dogmasters Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 223
  • Регистрация: 07-May 05

Публикувано: 20 May 2010 - 10:31 PM

НЕ ЗНАМ КАКВО СТАВА, НО ЯВНО НЯКОЙ СЕ СТРАХУВА ОТ ВЪПРОСИТЕ, ИЛИ ПО ТОЧНО ОТ ТЯХНИТЕ ОТГОВОРИ :zz_218: NANIOX ЗАДАДЕ ВЪПРОС КЪМ МЕН 'КАКВО ОЗНАЧАВА ГОК' И ДОКЪТО ПИСАХ ПОСТА СИ...ПИТАНЕТО ИЗЧЕЗНА!? :bf_087:
Не зная на кого е заслугата, но на когото и да е...със сигурност отговора на въпроса не му оттърва.
Господа :oi_129: ИСТИНАТА е такава каквато е, и нейното потулване или премълчаване не води до нейното обезсмисляне.
"Мълчанието днес, ражда викове утре"

Сега отговарям на питането на NANIOX - Какво означава ГОК?
--------------------
Темата е дълга и мнооого и обстойно дискутирана по страниците на този форум.
За съжаление, това се случваше в период, когато цензурата, а и политиката на dog.bg не допускаше да се спомене името на другаря Литов с недобро, и всеки пост с подобна насоченост се търкаше светкавично и гарнираше задължително с БАН (няма нищо общо с Българската Академия на Науките :md_064: ) завинаги.

И така, отново на въпроса...или що е то ГОК, и има ли той почва у нас :ea_103:
На български името на породата е едно - единствено - НЕМСКО ОВЧАРСКО КУЧЕ съкратено НОК
Легитимната организация на породата за България, също е една единствена - ОНОК (Обединение за Немски Овчарски Кучета)
До тук добре...ама на един човек с голямо его и безгранична наглост, не му хареса това, че не може и няма как да превърне таз организация в бащиния и реши да регистрира негова си - БОГОК, лична - еднолична, в която да става това, което нему е угодно.
Разбираемо е, че няма съд, та дори и български такъв който да регистрира втора организация за една и съща порода.
И тогаз тоз 'велик' и много амбициозен човек бил озарен от мъдрата и гениална идея, да промени името на породата и да я именува като ГОК (Германско Овчарско Куче)

И така е създадена организацията БОГОК положила началото на упадъка на една порода - с измама.
И най тъжното в цялата история е,че въпросната еднолична организация продължава да съществува и до ден днешен с измама, да заблуждава и успешно да разделя хората занимаващи се с тази велика порода.
Че така стоят нещата NANIOX !
Ти питаш, аз ти отговарям.
А названието на породата в БГ е само и единствено НЕМСКО ОВЧАРСКО КУЧЕ!

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Умният начин да се държат хората пасивни и послушни, е да се сложат ясни граници за спектъра от допустими мнения и да се разреши широко обсъждане вътре в тези граници, като дори се окуражават най-критичните и дисидентски възгледи. Това дава на хората чувството, че имат свобода на мисленето, докато през цялото време основанията на системата се подсилват посредством ограничаването на обхвата на обсъждането.
Ноам Чомски

#174 Потребителят е офлайн   NANIOX Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 777
  • Регистрация: 09-February 08
  • Gender:Male
  • Location:Смолян
  • Interests:http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

Публикувано: 20 May 2010 - 10:54 PM

Всъщност аз помолих да ми изтрият въпроса,щото в първия момент не можах да включа,после като се замислих че ще се почнат едни безкрайни спорове......
Не членувам в никоя организация и не съм го задал провокативно.........

#175 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 21 May 2010 - 08:40 AM

Показване на мнениетоNANIOX, в 20 May 2010 - 08:59 PM, написа:

Всъщност аз помолих да ми изтрият въпроса,щото в първия момент не можах да включа,после като се замислих че ще се почнат едни безкрайни спорове......
Не членувам в никоя организация и не съм го задал провокативно.........



Nanoix , вярвам ,че си се замислял защо не членуваш в дадена организация? Замислял ли си се защо са тези безкрайни спорове ? Защо породата е в това състояние ? Защо хората , които работят с кучетата си са тъй малко на фона на останалите ? и т.н. и т.н

Въпросите са ми е провокативни, но БЕЗ никакво желание да те обидя или да изпадаме в безкрайни спорове и се надявам да ми отговориш. :mg_062:

#176 Потребителят е офлайн   mik Икона

  • Breeding for Quality,NOT Quantity
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2631
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 21 May 2010 - 10:57 AM

Показване на мнениетоmik, в 18 May 2010 - 07:15 PM, написа:

Показване на мнениетоShiBumi_GirL, в 18 May 2010 - 06:44 PM, написа:

Щом е от развъдник е интересно защо не е с родословие?



Кучето е със спряно родословие от Германия и по-точно от клуба в Германия SV !
Родословията на цялото кучило са спрени поради открити здравословни проблеми у майката на тези кученца.
Майката на тази кучка има ТЕЖКА форма на ЛАКЕТНА дисплазия и за това цялото котило е оставено без родословия!
След като излезе решението развъдчика бе така добър а върне парите на всеки един закупил кученце от тази връзка,като кучетата ОСТАНАХА при хората които са ги закупили.
Така че:
1.Това куче е със спряно родословие поради независещи от мен причини за които е невъзможно да се разбере предварително.
2.Кучето не е закупено от немски развъдни,то е ПОДАРЕНО тъй като сумата изплатена за него е върната.
3.Дали актуалният му собственик е бил така добросъвестен и е КАСТРИРАЛ своята любимка която е обременена и би ПРЕДАЛА тежкото заболяване ЛАКЕТНА ДИСПЛАЗИЯ ?!? ... е .. аз тук не мога да ви дам отговори ... ако това ви интересува попитайте Божидар Балтов ... до колкото знам по последна информация именно той е собственик на това куче!



На въпроса дали ЯНЕ е кастрирана след като няма родословие,а собственика е толкова съвестен НЕ получих отговор ... който като всеки един друг човек ме кара да си мисля разни неща ... а дали ЯНЕ не ражда на конвеир от дон-ЧО ?!?


п.п.Между другото да вмъкна само още нещо,вярвам че стопаните на кучката няма да ми се обидят тъй като не пазят в ТАЙНА това,че кучката им на име Hera von Rozzen е с тазобедрена дисплазия !!!

Ти Боби,като много "съвестен" гражданин и НЕ КИНтолог , а опитващ се да бъде КИНолог .... как мислиш ... дали е много правилно да продължаваш да предлагаш кученца от Дон при все,че този случай с тази дисплазна негова дъщеря НЕ Е единичен?!?

Нима забрави за прословутото кучило von Millenium и по-точно "прословутият" Rex von Millenum ?!? Куче с тежка форма на тазобедрена дисплазия!!!

А колко ли още такива случая има за които обществото НЕ знае ?!?

И без да има и грам заяждане от моя страна те питам съвсем човешки ... вечер как спиш ... ?!? Знаейки какво предава кучето ти ... много ли си спокоен ?!?
Или е по - лесно да създаваш интриги,да бълваш лъжи и сплетни,да се опитваш да очерниш някой ... от колкото да погледнеш собственото си ДЕРЕДЖЕ на собственото си куче и ако не пред другите ,то пред себе си да си дадеш равносметка и да спреш да множиш болното си куче,предавайки доказана дисплазия на поколенията си?!?

п.п.Ето ви линкове към обяви публикувани от Боби.Нито една обява НЕ гласи,че кученцата са СЪС родословие!Споменава се само,че кученцата са от "ЕЛИТНИ" родители с родословни документи!
И как така става,че някой който тук така бурно защитава някаква своя си идея за кинология ... пък има съвсем друга интерпретация в действителност ... къде стана това разминаване между думи и дела никому не стана ясно!

Боби...на мен не отговаряй ... "старите" кучкари те знаят ... останалите надявам се могат и сами да си направят изводите!Може да си добър треньор , но за селекционер определено не ставаш ... претенции големи ... разни кучила от разно родители без да се издават документи на кученцата ... това прилича повече на КИНтология от колкото на КИНология!



Моята връзка

Моята връзка

Моята връзка

Моята връзка

Моята връзка

Моята връзка

Моята връзка

И за да не се пениш излишно ... ще ти кажа само,че всички кученца които са произведени от мен до този момент и имат рентгенови снимки тук или в Германия ( 2 от тях са снимани там ) имат А-НОРМАЛ на стави и лакти!
Това е за сега .... за състоянието на кученцата които не са при мен и нямат рентгенови снимки не мога да говоря ... но това което е факт,си е факт и то неоспорим чрез печат в родословието!

За мен нещата са ясни,за хората които имат глави и могат да мислят също ... останалите за жалост не мога да ги мисля !

Лек ден и със здраве си остани,никому не желая злото ... !

#177 Потребителят е офлайн   Георги Симеонов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 349
  • Регистрация: 07-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 21 May 2010 - 11:40 AM

Показване на мнениетоmik, в 21 May 2010 - 11:02 AM, написа:

Родословията на цялото кучило са спрени поради открити здравословни проблеми у майката на тези кученца.
Майката на тази кучка има ТЕЖКА форма на ЛАКЕТНА дисплазия и за това цялото котило е оставено без родословия!
Дали актуалният му собственик е бил така добросъвестен и е КАСТРИРАЛ своята любимка която е обременена и би ПРЕДАЛА тежкото заболяване ЛАКЕТНА ДИСПЛАЗИЯ ?!? ... е .. аз тук не мога да ви дам отговори ... ако това ви интересува попитайте Божидар Балтов ... до колкото знам по последна информация именно той е собственик на това куче!

Искам да попитам, защо след като тази кучка е с тежка дисплазия и е спряна от разплод, след това е родила отново и на кученцата са издадени родословия. На мен май ми се струва, че по скоро май - скачката е била преди да мине кьорунга и за това нямат родословия въпросното кучило. :ae_085:
Въпросното куче Яни е спасено от Боби Балтов - аз знам в какво състояние я взе и в какво състояние я е подарил след това. Боби и е намерил добро семейство което я гледат много добре, кучето е щастливо и не ражда. Кучето не е при Боби Балтов. Със собствениците си идва събота и неделя на тренировки само и да го виждаме.

P.S. Измествате темата от именно важните въпроси, които засегнаха Рандол и Навар

#178 Потребителят е офлайн   dogmasters Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 223
  • Регистрация: 07-May 05

Публикувано: 21 May 2010 - 11:49 AM

Показване на мнениетоmik, в 21 May 2010 - 09:02 AM, написа:


Нима забрави за прословутото кучило von Millenium и по-точно "прословутият" Rex von Millenum ?!? Куче с тежка форма на тазобедрена дисплазия!!!

А колко ли още такива случая има за които обществото НЕ знае ?!?


МИК-че, извини ме, че се намесвам в спора ти с Боби.
Не бих се включил, но засягаш един въпрос, за който е нужно малко пояснение.
За кучо Rex von Millenum( на снимката отдолу)
Не е тайна, че това е едно от най добрите кучета НОК пръквани някога в България.
Не е тайна също, че ако за това куче, не бях се застъпил аз лично, да се снима и разчете при г-н Паскалев и изрично да настоявам пред него(пред свидетели)... да не се допусне официално в разплод и да се разгласи...ясно ти е, че до сега да е узаконено тихомълком хиляди пъти(както много други при вас) във вашата безконтролна организация, създадена само и единствено с цел далавера.
Кажи ми едно куче с ТД или ЕД при Камен..няма нито едно нали!
Всички сте много чисти, много хрисими и безпогрешни...а дали е така!?
А при нас имааа...и кучета с печат за недопускане в разплод и годни и негодни и с KKL 2 и 3.
Нещо да ти говори това?
Сигурно НЕ, или, че всичко при вас е чисто, че сте много разбиращи и добри развъдчици и всичките ви кучета са идеални...едва ли...познаваме се, знаем се ... прекрасно.
Ама трябва да продавате, да се изхранвате..нали МИК.
И още нещо..питай г-н Паскалев, нали сте градски.
Кучето Рекс не бе като ти казваш с "тежка форма на ТД". а с форма на границата на АУТ и noch zugelassen.
Едва ли едно куче с тежка форма би триумфирало безпардонно по всички рингове до клас 24 месеца и ако е извън разплод, то е за да се даде пример на всички останали и на такива като теб, че няма значение анатомията..може да е перфектна..има значение ЗДРАВЕТО и никакво хитруване от разни артисти, не може да промени това.
Но това е политика на ОНОК а не на БОГОК, може би затова ти е трудно да проумееш разликата.

В ОНОК няма лъжа...а какво да кажем за БОГОК, където манипулацията, лъжата и лицемерието са превърнати в официална политика.
Ама каквито хората, такава и организацията.
Какъвто вожда - такива и индианците.
Бъди здрава МИК и спокойна съвест ти желая...на теб и на всички като теб!
А това не са мои думи МИК...това са твои:
"Ползата е лично гъделичкане на самочуствието,самоповдигане на акциите и цените на ценните книжа
Абе кефя се на максимално защото карам определен кръг от хора да вярват в нещо което те искат да вярват,а в това време работя за собствената си позиция ... и най-забавното е,че се връзват всички до един ... мисля да запиша Театрално изкуство и поне да взема един Китап като ще да играя постоянно ролята на тази онази лудата"

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Умният начин да се държат хората пасивни и послушни, е да се сложат ясни граници за спектъра от допустими мнения и да се разреши широко обсъждане вътре в тези граници, като дори се окуражават най-критичните и дисидентски възгледи. Това дава на хората чувството, че имат свобода на мисленето, докато през цялото време основанията на системата се подсилват посредством ограничаването на обхвата на обсъждането.
Ноам Чомски

#179 Потребителят е офлайн   mik Икона

  • Breeding for Quality,NOT Quantity
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2631
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 21 May 2010 - 12:01 PM

Остани си със здраве Евгени!
Не мога да отговарям за кучетата на останалите хора от нашата организация!
Отговарям само и единствено за своите.
И за да съм сигурна в реалното състояние на ставите на своите кучета...аз просто има правя снимки в Германия ... , но за жалост все още ми е непосилно да снимам цели кучила в Германия и за това кучетата с които смятам да работя и за напред се снимат там,а останалите тук.
Има си диск който се издава от клуба на всеки 3 месеца и там се публикуват всички резултати от рентгенови снимки на кучетата снимани в Германия,без значение дали са от там или от чужбина.

Що се отнася до снимките направени в БГ и то в Стара Загора при Проф.Паскалев за жалост той има не еди пропуск вече ... снимахме куче което според него трябваше да има а-нормал,в Германия кучето не бе допуснато с тези стави до разплод.
Снимахме друго куче което според него имаше нох цугеласен отзад и същото това куче получи в Германия а-нормал отпред и отзад.

Така че... лично аз реших да си снимам всички кучета с които желая да работя в Германия и да се надявам,че всичко ще е наред.
Вярвам,че тяхната дългогодишна практика и опит са по-обективни от тези в България.

#180 Потребителят е офлайн   RINO Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 24-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 21 May 2010 - 02:50 PM

От няколко дни чета темата Ви иколкото и да ми се искаше да не се включвам във Вашият форум не можах да издържа ! Няколко пъти прочетох заглавието на темата и никъде не се споменава ,че тя е за Дон от Драгалевци !!! Темата е" Породни ли са не родословните кучета, или не? " Искам да попитам защо никога не се придържате към темата ,а започвате да пишете всякъкви глупости само не и нещо по конкретната тема ? Защо винаги когато на Мик и се зададе неудобен въпрос тя набърква кучето Дон ? Някой да й е искал мнението за него ? - НЕ !!! Мик ще ти кажа ,че този похват от твоя страна да насочваш вниманието на хората към друг въпрос ,за да избягаш от този поставен ти на тебе вече не е актуален ! Говориш неща за които нямаш доказателства и са само твои предположения . Прочетох обявите на Боби балтов и там никъде не се споменава кой е бащата и коя е майката така че ,нямаш право да го нападаш ,че продава кучета от Дон ти незнаеш за кои родители става въпрос ! А това ,че не пише за кученцата ,че имат родословие не значи че то неможе да се издаде ако човека който си вземе куче поиска такова .И за да не ставаш смешна с нещата които пишеш по добре не пиши за неща за които нямаш и най малка представа ! Обявите може и да са пуснати от Боби Балтов ,но това не значи ,че кученцата са негови - ЯСНО???
User's Signature

Кучетата немогат да ме разочароват, това го могат само Хората !

  • (17 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни