Dog.bg Форуми : Видеогалерия на АЛЯСКИ МАЛАМУТИ

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (11 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Видеогалерия на АЛЯСКИ МАЛАМУТИ

#81 Потребителят е офлайн   Flawless Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2473
  • Регистрация: 14-March 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 18 February 2011 - 10:47 PM

Показване на мнениетоDeeper, в 18 February 2011 - 04:33 PM, написа:

Мисля,че се натовари нещо от коментарите ни,а не това им беше идеята!Явно е,че вече сте взели решение за наморника така,че успех с това ви начинание.Аз лично,след като кучето ми не е агресивно към хора,към дребни породи и към мъжки индивиди освен ако не и се врът отзад наморник няма да и сложа само заради това,че скача по други женски.И м/у другото-някой от вас да е виждал куче с наморник да си играе с други ?Нали идеята му е да предотврати хапането на останалите,а не да се превъзпитава?Мислите ли,че след като няма възможноста да захапе ще се уравновиси като характер?А дали няма да се доразвие агресивноста му поради факта,че в неговите очи всички досегашни врагове или жертви имат възможноста да доминират над него само защото не може да се защити и това да го озлобява?
Не ни слушай какво пишем...всеки споделя и разсъждения в писмен вид.Постъпи така,както ти смяташ че е най-правилно за да не се косиш после :) :rc_036:


Може би тези въпроси не са адресирани до мен, но ще си позволя да отговоря, защото самата аз подкрепям идеята за намордник.
Аз съм виждала, бийгъл, на който са му сложили намордник, но за да не яде боклуци, което за мен е тъпо, като се има предвид колко е лесно да се отучи да яде обклуци, но това е друга тема, но съм виждала и си играеше. А това, че не играят, не трябва да им пречи да се социализират, защото самото общуване с кучета, не само играта, е социализация. И е много по-добре така, отколкото нищо. Намордника не им пречи да тичат, така че винаги могат да участват в гонките.
Смяташ ли, че фактът, че хапе не се нуждае от коригиране, това е въпросното превъзпитание, което ти намираш ненужно! А защо си мислиш, че няма да се уравновеси като характер, аз смятам, че никой не може да бъде сигурен докато не се провери, но за това се иска търпение, премерена настоятелност и тн. Този отговор важи и за въпроса, дали няма да се дразни от другите куета . . . но бих искала да добавя, че по моите наблюдения кучетата са толерантни към такива с намордници. Много рядко някое ще се хвърли на друго с намордник . . . Ако му се представи намордникът като нещо хубаво, по начинът, който описах по-горе, кучето не би следвало да има проблеми, както и стопаните.
Освен това isi_ar4i, зададе много подходящ въпрос, ти няма ли да се ядосаш и да реагираш точно със "сложете му намордник и го вържете", ако се срещнат кучетата ви и се сбият и недай си Боже се наранят взаимно?
User's Signature

Качена снимка

#82 Потребителят е офлайн   Deeper Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 91
  • Регистрация: 09-July 10

Публикувано: 19 February 2011 - 08:29 AM

Показване на мнениетоFlawless, в 18 February 2011 - 09:52 PM, написа:

Показване на мнениетоDeeper, в 18 February 2011 - 04:33 PM, написа:

Мисля,че се натовари нещо от коментарите ни,а не това им беше идеята!Явно е,че вече сте взели решение за наморника така,че успех с това ви начинание.Аз лично,след като кучето ми не е агресивно към хора,към дребни породи и към мъжки индивиди освен ако не и се врът отзад наморник няма да и сложа само заради това,че скача по други женски.И м/у другото-някой от вас да е виждал куче с наморник да си играе с други ?Нали идеята му е да предотврати хапането на останалите,а не да се превъзпитава?Мислите ли,че след като няма възможноста да захапе ще се уравновиси като характер?А дали няма да се доразвие агресивноста му поради факта,че в неговите очи всички досегашни врагове или жертви имат възможноста да доминират над него само защото не може да се защити и това да го озлобява?
Не ни слушай какво пишем...всеки споделя и разсъждения в писмен вид.Постъпи така,както ти смяташ че е най-правилно за да не се косиш после :) :rc_036:


Може би тези въпроси не са адресирани до мен, но ще си позволя да отговоря, защото самата аз подкрепям идеята за намордник.
Аз съм виждала, бийгъл, на който са му сложили намордник, но за да не яде боклуци, което за мен е тъпо, като се има предвид колко е лесно да се отучи да яде обклуци, но това е друга тема, но съм виждала и си играеше. А това, че не играят, не трябва да им пречи да се социализират, защото самото общуване с кучета, не само играта, е социализация. И е много по-добре така, отколкото нищо. Намордника не им пречи да тичат, така че винаги могат да участват в гонките.
Смяташ ли, че фактът, че хапе не се нуждае от коригиране, това е въпросното превъзпитание, което ти намираш ненужно! А защо си мислиш, че няма да се уравновеси като характер, аз смятам, че никой не може да бъде сигурен докато не се провери, но за това се иска търпение, премерена настоятелност и тн. Този отговор важи и за въпроса, дали няма да се дразни от другите куета . . . но бих искала да добавя, че по моите наблюдения кучетата са толерантни към такива с намордници. Много рядко някое ще се хвърли на друго с намордник . . . Ако му се представи намордникът като нещо хубаво, по начинът, който описах по-горе, кучето не би следвало да има проблеми, както и стопаните.
Освен това isi_ar4i, зададе много подходящ въпрос, ти няма ли да се ядосаш и да реагираш точно със "сложете му намордник и го вържете", ако се срещнат кучетата ви и се сбият и недай си Боже се наранят взаимно?

1. Ще се опитам да отговоря точно на въпросите ти.
Не можеш да се надяваш на гонките защото при доста от породите те липсват(мисълта ми е следната-засечи колко от времето си го прекарват в тичане на ляво на дясно когато изведеш кучето си на полянка с други и колко в хапане,катерене едно връз друго,боричкане и т.н.)
2. Не смятам и никаде не съм писъл,че смятам фактът,че едно куче е гресивно трябва да се подминава и да не се нуждае от коригиране.В никой от постовете ми няма да видиш подкрепа от моя страна за агресивните кучета...дори обратното.Можеш да прегледаш темата в която е писала госпожицата/госпожата с американският булдог.Просто наморника не е предмета или средството с което да промениш характера на едно куче или поне да го уравновисиш.Някаде да си чувала или да си виждала дори в предаванията на "Говорещият с Кучета" да поставя наморник на живото с цел да го превъзпита и да му намали агресията?Аз лично не съм!А това дали кучетата са толерантни към такива с наморници?!?Дали осъзнават според теб какво е това и за какво му е?
3.Интересна ти е каква би ми била реакцията ако се сдавят моето и друго куче и дали бих казал "Поставете му наморник" ли?Ами да ти кажа при мен това не е рядкост и никога не съм казвал това.Най-честата ми реакция е "Вържете си животното след като е агресивно","дръпнете си кучето на страна защото е женско,а моята няма търпимост към такива" "извинявайте,кучето ми е агресивнокъм други женски,не позволявайте на вашето да идва при моето" или както най-често се случва държа си я вързана ако не преобладават мъжките или просто отивам на друга полянка,разхожда ме се или слизаме до плажа кадето също може да потича!Аз живея с нагласата,че кучето ми няма да се промени,аз съм си избрал породата,бил съм на ясно за какво иде реч и живея с тази отговорност да се грижа както за нея,така и за другите кучета покрай нея.
Не мисля,че наморника не е хуманен,напротив.Той е необходимост,но при кучета които са опасни за хората.Тези които са агресивни към себеподобни или трябва да се превъзпитават или просто да се ограничават от контакти които предизвикват агресия!
Като заключение искам да ти задам един въпрос!Мислиш ли,че ако на един агресивен човек,или да кажем просто човек с опънати нерви му сложиш усмирителна риза и го закараш на дискотека ще се чувства комфортно и другите ще бъдат толерантни към него?Или дали тези хора които той възприема като дразнители започнат да се навъртат покрай него докато е вързан защото видиш ли,бил нервен и можело да набие някой и започнат да го дразнят по същият начин както нашите кучета възприемат техните дразнители ще се успокои само защото е с усмирителна риза и ще се превъзпита?Дали по удачният вариант няма да бъде ако се посъветвате със специалист или просто защото той е човека до теб не се опиташ да го превъзпиташ и промениш малко от малко?Не можеш да си вземеш вълк,и да очакваш да се превърне в овца.Не можеш да имаш лъв и да се надяваш че ще си играе с въженца и ще ти бъде 100% домашен любимец.А какво ще кажеш за пирани вместо декоративни рибки?Дали ще са виновни ако ти гризнат пръстчето докато се опитваш да ги погалиш бъркайки в аквариума?

#83 Потребителят е офлайн   Flawless Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2473
  • Регистрация: 14-March 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 19 February 2011 - 04:21 PM

Показване на мнениетоDeeper, в 19 February 2011 - 07:34 AM, написа:

Показване на мнениетоFlawless, в 18 February 2011 - 09:52 PM, написа:

Показване на мнениетоDeeper, в 18 February 2011 - 04:33 PM, написа:

Мисля,че се натовари нещо от коментарите ни,а не това им беше идеята!Явно е,че вече сте взели решение за наморника така,че успех с това ви начинание.Аз лично,след като кучето ми не е агресивно към хора,към дребни породи и към мъжки индивиди освен ако не и се врът отзад наморник няма да и сложа само заради това,че скача по други женски.И м/у другото-някой от вас да е виждал куче с наморник да си играе с други ?Нали идеята му е да предотврати хапането на останалите,а не да се превъзпитава?Мислите ли,че след като няма възможноста да захапе ще се уравновиси като характер?А дали няма да се доразвие агресивноста му поради факта,че в неговите очи всички досегашни врагове или жертви имат възможноста да доминират над него само защото не може да се защити и това да го озлобява?
Не ни слушай какво пишем...всеки споделя и разсъждения в писмен вид.Постъпи така,както ти смяташ че е най-правилно за да не се косиш после :) :rc_036:


Може би тези въпроси не са адресирани до мен, но ще си позволя да отговоря, защото самата аз подкрепям идеята за намордник.
Аз съм виждала, бийгъл, на който са му сложили намордник, но за да не яде боклуци, което за мен е тъпо, като се има предвид колко е лесно да се отучи да яде обклуци, но това е друга тема, но съм виждала и си играеше. А това, че не играят, не трябва да им пречи да се социализират, защото самото общуване с кучета, не само играта, е социализация. И е много по-добре така, отколкото нищо. Намордника не им пречи да тичат, така че винаги могат да участват в гонките.
Смяташ ли, че фактът, че хапе не се нуждае от коригиране, това е въпросното превъзпитание, което ти намираш ненужно! А защо си мислиш, че няма да се уравновеси като характер, аз смятам, че никой не може да бъде сигурен докато не се провери, но за това се иска търпение, премерена настоятелност и тн. Този отговор важи и за въпроса, дали няма да се дразни от другите куета . . . но бих искала да добавя, че по моите наблюдения кучетата са толерантни към такива с намордници. Много рядко някое ще се хвърли на друго с намордник . . . Ако му се представи намордникът като нещо хубаво, по начинът, който описах по-горе, кучето не би следвало да има проблеми, както и стопаните.
Освен това isi_ar4i, зададе много подходящ въпрос, ти няма ли да се ядосаш и да реагираш точно със "сложете му намордник и го вържете", ако се срещнат кучетата ви и се сбият и недай си Боже се наранят взаимно?

1. Ще се опитам да отговоря точно на въпросите ти.
Не можеш да се надяваш на гонките защото при доста от породите те липсват(мисълта ми е следната-засечи колко от времето си го прекарват в тичане на ляво на дясно когато изведеш кучето си на полянка с други и колко в хапане,катерене едно връз друго,боричкане и т.н.)
2. Не смятам и никаде не съм писъл,че смятам фактът,че едно куче е гресивно трябва да се подминава и да не се нуждае от коригиране.В никой от постовете ми няма да видиш подкрепа от моя страна за агресивните кучета...дори обратното.Можеш да прегледаш темата в която е писала госпожицата/госпожата с американският булдог.Просто наморника не е предмета или средството с което да промениш характера на едно куче или поне да го уравновисиш.Някаде да си чувала или да си виждала дори в предаванията на "Говорещият с Кучета" да поставя наморник на живото с цел да го превъзпита и да му намали агресията?Аз лично не съм!А това дали кучетата са толерантни към такива с наморници?!?Дали осъзнават според теб какво е това и за какво му е?
3.Интересна ти е каква би ми била реакцията ако се сдавят моето и друго куче и дали бих казал "Поставете му наморник" ли?Ами да ти кажа при мен това не е рядкост и никога не съм казвал това.Най-честата ми реакция е "Вържете си животното след като е агресивно","дръпнете си кучето на страна защото е женско,а моята няма търпимост към такива" "извинявайте,кучето ми е агресивнокъм други женски,не позволявайте на вашето да идва при моето" или както най-често се случва държа си я вързана ако не преобладават мъжките или просто отивам на друга полянка,разхожда ме се или слизаме до плажа кадето също може да потича!Аз живея с нагласата,че кучето ми няма да се промени,аз съм си избрал породата,бил съм на ясно за какво иде реч и живея с тази отговорност да се грижа както за нея,така и за другите кучета покрай нея.
Не мисля,че наморника не е хуманен,напротив.Той е необходимост,но при кучета които са опасни за хората.Тези които са агресивни към себеподобни или трябва да се превъзпитават или просто да се ограничават от контакти които предизвикват агресия!
Като заключение искам да ти задам един въпрос!Мислиш ли,че ако на един агресивен човек,или да кажем просто човек с опънати нерви му сложиш усмирителна риза и го закараш на дискотека ще се чувства комфортно и другите ще бъдат толерантни към него?Или дали тези хора които той възприема като дразнители започнат да се навъртат покрай него докато е вързан защото видиш ли,бил нервен и можело да набие някой и започнат да го дразнят по същият начин както нашите кучета възприемат техните дразнители ще се успокои само защото е с усмирителна риза и ще се превъзпита?Дали по удачният вариант няма да бъде ако се посъветвате със специалист или просто защото той е човека до теб не се опиташ да го превъзпиташ и промениш малко от малко?Не можеш да си вземеш вълк,и да очакваш да се превърне в овца.Не можеш да имаш лъв и да се надяваш че ще си играе с въженца и ще ти бъде 100% домашен любимец.А какво ще кажеш за пирани вместо декоративни рибки?Дали ще са виновни ако ти гризнат пръстчето докато се опитваш да ги погалиш бъркайки в аквариума?


Сарказмът е ненужен . . . Сизър Милан постави намордник на едно от кучетата, за които беше повикан, заради много голямата му агресия към кучета и дори хора! И тъй като това куче беше наистина опасно му постави намордник, по начина, който описах, и се зае с превъзпитанието му, дори го взе в центъра си, където също му постави намордник, защото щеше да ухапе една жена от екипа . . . след това като го върна на стопаните му, им показа как да му слагат намордник, така че да не предизвикват неприятно чувство, точно сякаш е наказан, у него. За съжаление кучето беше много агресивно и той го взе за постоянно в центъра си и им даде друго.
В друг епизод сложи намордник на женска кучка, която от години не е минавала на преглед, защото хапе, и след като по никакъв начин не успя да усмири й сложи намордник и така я прегледаха и тн. . . и още има, но няма да ти разказвам всичко.
Относно тичането и гоненето: моето куче много често се събира и с улични и с други кучета, които правят с нас разходката, и се събираме хубава глутница, и правим обиколка на Борисовата градина и за двата часа най-много 10-15 минути да е боричкане, а останалото е тичане!!! Е, кучетата, които не могат да тичат с нас по една или друга причина като направим една отсечка, спираме и ги чакаме, търкат се едно в друго и продължаваме . . .и така два часа . . . С един женски риджбек, като се видят и е голямо тичане и общо взето винаги има много тичане. Гледам джак ръсели тъчат много, голдъни, ако не са се вманиачили по топки и пръчки и въобще има тичане . . .
Не смяташ ли, че ограничаването от контакти ще направи кучето по -неспокойно и нервно, нали целта на цялото занаятие е да общува!!! А не непрекъснато да се избягват ситуации.
За да превъзпиташ и да помогнеш на някого малко по малко, трябва все отнякъде да се почне . . . Тук всичко става на принципа проба-грешка, защото всяко куче е различно и реагира различно на дразнители, но за да се разбере кое, как и защо, трябва да се пробва!!!
Спирам коментарите по темата, защото тук не е мястото, а и казах каквото имам, оттук нататък всеки си решава!
User's Signature

Качена снимка

#84 Потребителят е офлайн   peicho Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистрация: 10-July 10
  • Gender:Male
  • Location:Несебър

Публикувано: 28 February 2011 - 08:12 PM

Това е АБИ . От декември тя е при новите си стопани в Градец, Видинско. Невероятен щурак! Още от мъничка беше най-пъргавото кученце от кучилото! Скача като пружинка! Снимано е преди седмица.

Прикачени файлове



#85 Потребителят е офлайн   ves Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 391
  • Регистрация: 18-June 10
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 28 February 2011 - 09:47 PM

Показване на мнениетоpeicho, в 28 February 2011 - 07:17 PM, написа:

Това е АБИ . От декември тя е при новите си стопани в Градец, Видинско. Невероятен щурак! Още от мъничка беше най-пъргавото кученце от кучилото! Скача като пружинка! Снимано е преди седмица.


Още една малка откачалка :ab_041: Страхотна е!
User's Signature

Качена снимка

#86 Потребителят е офлайн   Finwe Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 971
  • Регистрация: 14-September 06

Публикувано: 16 March 2011 - 06:24 PM

Показване на мнениетоves, в 28 February 2011 - 07:47 PM, написа:

Показване на мнениетоpeicho, в 28 February 2011 - 07:17 PM, написа:

Това е АБИ . От декември тя е при новите си стопани в Градец, Видинско. Невероятен щурак! Още от мъничка беше най-пъргавото кученце от кучилото! Скача като пружинка! Снимано е преди седмица.


Още една малка откачалка :ab_041: Страхотна е!


Хм, хич не ми се вижда малка :ab_041:

Много красиво видео: един мъж с впряг от 14 маламута


User's Signature

Щом Бог е създал глупака, значи има нужда от него

#87 Потребителят е офлайн   koce Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 223
  • Регистрация: 17-September 05
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 16 March 2011 - 07:10 PM

Клипа е супер!14 е сериозна цифра,а 4-те по доло след5-6м.ги очаква същата съдба :ab_041:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

тихо, коце спи!!!!

#88 Потребителят е офлайн   isi_ar4i Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 961
  • Регистрация: 27-August 10
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:кучето ми, планинатаааа, ски, фотография, филми.......

Публикувано: 16 March 2011 - 07:41 PM

ох уникално, Finwe
Хайде, koce, очакваме клипчета
User's Signature

Качена снимка

#89 Потребителят е офлайн   koce Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 223
  • Регистрация: 17-September 05
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 16 March 2011 - 08:57 PM

Показване на мнениетоisi_ar4i, в 16 March 2011 - 05:41 PM, написа:

ох уникално, Finwe
Хайде, koce, очакваме клипчета

http://www.facebook....445491&comments

-толкова засега
User's Signature

тихо, коце спи!!!!

#90 Потребителят е офлайн   ves Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 391
  • Регистрация: 18-June 10
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 17 March 2011 - 09:52 AM

Едно клипче на Райчето и един малък мушморок :ab_041:

Райчето
User's Signature

Качена снимка

#91 Потребителят е офлайн   isi_ar4i Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 961
  • Регистрация: 27-August 10
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:кучето ми, планинатаааа, ски, фотография, филми.......

Публикувано: 17 March 2011 - 01:54 PM

страхотно видео. Напарво ви завиждам с Рая. И колко е внимателна :) супер
User's Signature

Качена снимка

#92 Потребителят е офлайн   ves Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 391
  • Регистрация: 18-June 10
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 17 March 2011 - 02:57 PM

Показване на мнениетоisi_ar4i, в 17 March 2011 - 01:54 PM, написа:

страхотно видео. Напарво ви завиждам с Рая. И колко е внимателна :) супер


Малката глезанка винаги е внимателна :ab_041:
User's Signature

Качена снимка

#93 Потребителят е офлайн   ves Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 391
  • Регистрация: 18-June 10
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 25 March 2011 - 10:30 AM

И още малко от нас :smile: Райчони копае дупки :ab_041:

Рая копае
User's Signature

Качена снимка

#94 Потребителят е офлайн   Vanya Karzhilova Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 213
  • Регистрация: 30-September 10

Публикувано: 25 March 2011 - 10:54 AM

Показване на мнениетоves, в 25 March 2011 - 10:30 AM, написа:

И още малко от нас :smile: Райчони копае дупки :ab_041:

Рая копае


лелеее колко е бърза. позната история. ще кача снимки на двора ми - целия в дупки.
Арес много се радва на пясък. Копае с голям кеф. Нали си е морско чедо..

#95 Потребителят е офлайн   лея Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 30
  • Регистрация: 13-January 11

Публикувано: 25 March 2011 - 07:11 PM

Показване на мнениетоVanya Karzhilova, в 25 March 2011 - 10:54 AM, написа:

Показване на мнениетоves, в 25 March 2011 - 10:30 AM, написа:

И още малко от нас :smile: Райчони копае дупки :ab_041:

Рая копае


лелеее колко е бърза. позната история. ще кача снимки на двора ми - целия в дупки.
Арес много се радва на пясък. Копае с голям кеф. Нали си е морско чедо..
Много странно си държи опашката,що така.Наща Лея неможе да си я прегъне така.

#96 Потребителят е офлайн   ves Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 391
  • Регистрация: 18-June 10
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 27 March 2011 - 11:53 AM

Показване на мнениетолея, в 25 March 2011 - 07:11 PM, написа:

Показване на мнениетоVanya Karzhilova, в 25 March 2011 - 10:54 AM, написа:

Показване на мнениетоves, в 25 March 2011 - 10:30 AM, написа:

И още малко от нас :smile: Райчони копае дупки :ab_041:

Рая копае


лелеее колко е бърза. позната история. ще кача снимки на двора ми - целия в дупки.
Арес много се радва на пясък. Копае с голям кеф. Нали си е морско чедо..
Много странно си държи опашката,що така.Наща Лея неможе да си я прегъне така.


По принцип я завърта и върха на опашката пада от дясната страна, а сега като е копала се е поразместила :ab_041:
User's Signature

Качена снимка

#97 Потребителят е офлайн   ves Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 391
  • Регистрация: 18-June 10
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 28 April 2011 - 08:25 AM

И още малко от нас :smile: Сега сме разгонени и си правим самостоятелни разходки на близката поляна :dog:
(този път снимах с телефона и не е много качествено, но става)

Рая
User's Signature

Качена снимка

#98 Потребителят е офлайн   aaliyah Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 116
  • Регистрация: 11-March 10

Публикувано: 14 May 2011 - 10:09 AM

Алая поздравява всички с това видео :mg_062:



User's Signature

Качена снимка

#99 Потребителят е офлайн   isi_ar4i Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 961
  • Регистрация: 27-August 10
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:кучето ми, планинатаааа, ски, фотография, филми.......

Публикувано: 14 May 2011 - 10:59 AM

Това не ели от филма "Седем герои" ? Уникално!!!!
User's Signature

Качена снимка

#100 Потребителят е офлайн   kireto69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 38
  • Регистрация: 06-November 10
  • Gender:Male
  • Skype:

Публикувано: 15 May 2011 - 09:33 PM

Много готин филм. Пак бих го гледал ,въпреки че съм го гледал 5-6 пъти ;)
User's Signature

Качена снимка

  • (11 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни