Dog.bg Форуми : Искам малък немски шпиц (и се нуждая от помощ)

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Искам малък немски шпиц (и се нуждая от помощ)

#1 Потребителят е офлайн   ddessy Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 27-May 10
  • Gender:Female

Публикувано: 29 May 2010 - 06:34 PM

Наскоро видях една жена да разхожда в парка едно малко бежово съкровище. Веднага отидох да го видя по-отблизо и от тогава се влюбих в тези пухкави сладури. Реших и аз да си взема такъв, поразпитах разни познати, които вече имаха шпицове и те ми препоръчаха един зоомагазин. Две седмици по-късно излязох от там с едно бежово бебе, от което направо не можех да се отделя. Още същия ден го заведох на ветеринар, и за мое огромно разочарование, моето сладурче се оказа хермафродит. Лекарите казаха че имало и някакви проблеми с отделителната система, така че задържа вода и ме посъветваха да се разделя с него.
Тъй като не желаех болно кученце, колкото и да е сладко то, отидох и го върнах.
Възстановиха ми сумата и ми предложиха друго куче, но не пожелах да рискувам.
Сега, след като вече си изпатих, започнах да търся лизензирани развъдници от където се надявам вече да си взема така дълго очакваното съкровище. Затова моля Ви, ако знаете някои вече изпитани развъдници за немски мини шпицове, пишете.
Мерси :)

#2 Потребителят е офлайн   seska Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3952
  • Регистрация: 27-September 04
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 29 May 2010 - 07:36 PM

Здравейте! Българските лицензирани развъдници у нас са два. Единият е моя, а другия на Ивета Пировска. Тук може да видите нашите адреси, както и сайтове на развъдници в чужбина, в случай, че се насочите да купите кученце от вън http://forum.dog.bg/...showtopic=31801 . Всички развъдници, които съм включила в списъка са лицензирани.
User's Signature

Kennel "Foxy nose" - kleinspitz & pomeranian
http://www.foxynose.com/

#3 Потребителят е офлайн   ruffy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 30-March 10
  • Gender:Female

Публикувано: 30 May 2010 - 09:49 PM

Здравейте :re_037:
Аз съм горда собственичка на палав мопс-Руф. Всички съседски деца са влюбени в него. Та има една сладка Криси на 8 годинки и много го обича. Пиша ви защото тя много иска щпиц. Тъй като имам щастието да съм собственичка на породно куче и знам за какво става въпрос по магазините ги посъветвах да си вземат породен шпиц разбира се! Техният отговор беше, че не могат да отделят много пари. Тъй като скоро четох, че има два класа кучета шоу клас и пет клас. Извинявам се ако бъркам, поправете ме. Дали има от къде да се вземе пет клас, защото знам че са по евтини. И всъщност може ли да ме ориентирате с някаква сума. Благодаря предварително за отделеното време и внимание
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   evelina_pom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 275
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female

Публикувано: 30 May 2010 - 10:06 PM

ruffy Свържете се по телефона с двете развъдчици или им пишете. И двете пишат в темата... iveta 2 развъжда само бял немски малък шпиц, а seska другите цветови разновидности. :smile: Мисля,че най-добре ще е да се договорите с тях за цена. Знам,че в развъдник foxy nose в момента има бебета,за Ивета не съм сигурна. Дано и двете напишат,какви кучила имат или очакват :wub:
Хубава вечер! :smile:

#5 Потребителят е офлайн   evelina_pom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 275
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female

Публикувано: 30 May 2010 - 10:08 PM

Показване на мнениетоevelina_pom, в 30 May 2010 - 10:11 PM, написа:

ruffy Свържете се по телефона с двете развъдчици или им пишете. И двете пишат в темата... iveta 2 развъжда само бял немски малък шпиц, а seska другите цветови разновидности. :smile: Мисля,че най-добре ще е да се договорите с тях за цена. Знам,че в развъдник foxy nose в момента има бебета,за Ивета не съм сигурна. Дано и двете напишат,какви кучила имат или очакват :wub:
Хубава вечер! :smile:


#6 Потребителят е офлайн   ruffy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 30-March 10
  • Gender:Female

Публикувано: 31 May 2010 - 08:08 AM

Благодаря много!
Ще дам координатите на хората
User's Signature

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни