Dog.bg Форуми : Сдружение за защита на животните "Дай лапа", Перник

Към съдържанието

 
 
 

"Величието на една нация, нейният морален прогрес може да се определи според начина, по който тя се отнася към животните.”
Махатма Ганди

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (6 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Сдружение за защита на животните "Дай лапа", Перник За ТЯХ ние сме целия свят и единствената им надежда

#81 Потребителят е офлайн   yorko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 99
  • Регистрация: 11-March 08
  • Location:Sofia

Публикувано: 22 March 2011 - 12:01 PM

Поздрави от Мики - вече Пол ... осиновен и доволен ... и с компания :)

Прикачена снимка

Прикачена снимка

Прикачена снимка

Прикачена снимка

#82 Потребителят е офлайн   DDG Икона

  • Попътен вятър
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1959
  • Регистрация: 10-January 11
  • Gender:Female
  • Location:София, с. Кладница

Публикувано: 23 March 2011 - 12:35 PM

Ооо, големия гушливец Мики! Да му е честит новия дом, новите хора и новото име! Дано да повлече лапа и много други да бъдат така щастливо задомени! Браво на всички вас!
User's Signature

I can't stop the war, shelter homeless, feed the poor
Can't walk on water, I can't save your sons and daughters
I can't change the world and make things fair
The least that I can do is Care.

#83 Потребителят е офлайн   animal heart Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 23-July 11
  • Gender:Male
  • Interests:Kane Korso Italiano

Публикувано: 29 October 2011 - 09:23 PM

Имам един въпрос?
Какво стана с даренията които ви направиха до сега,и проекта който спечелихте за над 60000eu,какво стана с тези пари.
Дълго време мълчах и ако не отговорите в прав текст тук пред всички в този форум ще проговоря за много неща.

#84 Потребителят е офлайн   sheba Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1472
  • Регистрация: 02-December 07
  • Gender:Female
  • Location:Перник и София
  • Skype:

Публикувано: 29 October 2011 - 10:09 PM

За кои дарения става въпрос драга. Имам чувството , че името зад което се криете е на едно моя "приятелка"- името и няма да споменавам. Този проект драга като е спечелен не значи , че всичките тези пари хоп и са ми преведени джоб пара на мен. ТТози проект до сега сме го бутали 3 години и смяташ ли , че ако имах възможност щях да прося да 200 лева. Ти знаеш ли драга колко лично на мен ми струва месечната издръжка на всичките ни кучета та се захванах и с тези нещастни души. Знаеш ли колко труд изисква дори и само за да успееш да усвоиш тези пари? А знаеш ли въобще за какво е проекта и , че той е изцяло информационна кампания. Аз помагам с каквото мога и нямам никакво участие там дори и името ми го няма. А знаеш ли , че 3 ма човека са назначени по този договор и те са на по 400 лв. заплата за срок от 1 година и аз не съм сред тях. Същата ти като си толкова отворена......та си мълчала с нещо можеш ли мен да уплашиш , защото аз имам чиста съвест и устата ми няма как да затвориш с заплахи......Ако ти си лъжла и успяваш да усвояваш смяташ ли , че и ние трябва да излъжем в проекта , за да отклоняваме средства. Ти си един завистлив човек, който мога да кажа , че не си никакъв любител на животните, защото това трябваше да донесе радост на всички хора- да имаше и такива , които най- чистосърдечно ни поздравиха....Защото се радваха на това постижение, което е постижение за животните не за мен.......От тази злоба вече ми се повръща.......Тук има малко хора , които ме познават лично, но се радвам, че някои ме позновот що за човек съм и са ме оценили.
Знаеш ли ти драга , че тази Тони дато /лоша добра/ каквато и да я наричате аз не я защитавам, но е дала на 5000 лева и три години се емъчила за него. Знаеш ли , че на моменти и на мен ми иде да я удуша, но само нейната упоритост и постоянство водят до такива резултати. Сумата па проекта е обща със сръбските партньори или ти и това незнаеш , а само можеш общи фрази да пишеш. Същата ти сигурно знаеш, че Община Перник дължи на Тони 9000 лева , които не е изплатила още отпреди 2 години , когато ние изпълнявахме дейността. Или пък сигурно знаеш, че има 6 дела за средна сума всяко от 3000 лева срещу Тони за всеки ухапан гражданин докато ние управлявахме изолатора и, че едно дело е загубено вече защото нямаше 80 лева за някаква такса. Не нищо не знаеш...................аз знам, че не ни стигат пари за наема и знам, че давам по 150 лева на месец за това, че обичам животните, а хора като теб само доказват, че човеците не си заслужават. Много ти благодаря. Аз помолих ....ако някой може.....ако неможе някак ще ги намеря....Сурово ми излиза любовтта ми към животните......не само във финансово отношение, но факта, че хабя емоции за такива като теб. И ако не си човека , който мисля че си значи още по- недостойно от твоя страна, че трябваше първо малко да се информираш повече преди да пишеш подобни неща......Никога не съм го крила, а даже е разпространено по фейсбук и дори и самата го казах на обучението на Дог тръст. Благодаря ......за вниманието.

А като те гледам колко скоро си се регистрирала със сигурност си някоя стара позната криеща се зад анонимността.
User's Signature

Истинската красота е невидима за очите - тя се вижда със сърцето.
http://www.facebook....100000299149953

#85 Потребителят е офлайн   animal heart Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 23-July 11
  • Gender:Male
  • Interests:Kane Korso Italiano

Публикувано: 29 October 2011 - 10:30 PM

Прво не съм драга а драги!
Второ не ми говори че обичаш тези животни,а както казваше обичаш да си пиеш биричката на сянка при тях,а Антоенета Ваташка.....голямата спасителка която слагаше снимки на нейният спасител Бруно и казваше че за нея стопанисвенето на приюта е семо финансова еееееизгода,какво ще кажеш.Аз съм ЛЮБО!
И ако не отговориш на мойте въпроси тук пред всички да знаят истината за вас ще напиша всичко.
Писна ми да изнудвате хората.
Имам отговор на всички въпроси но бие не.........! :re_037:

#86 Потребителят е офлайн   blueocean Икона

  • Терористка
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7895
  • Регистрация: 17-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 29 October 2011 - 10:58 PM

Тук не виждам друг да изнудва, освен ти, Любо! Доста хора от тук молим за помощ - морална, физическа, финансова. Това не е изнудване. Проект казваш - ами ако са спечелили подобен, това означава, че парите трябва да отидат по предназначение за този проект, а не за кой каквото си реши. Дарения - дано да има кой да ги направи. Защото ти май си нямаш на идея колко струва обгрижването, лекуването и прочие на спасените животни, които не са 1 и 2. Да ти дам за пример - малкото, коте, което в момента обгрижвам и което спасих, за 2 месеца ми е излязло над 1000 лева. Аз се справям засега. Но не всички го могат. Затова сме се събрали тук - помагаме си кой както може. Едни дават дом, други транспорт, трети пари. За това сме тук.

Ако имаш нещо да кажеш, казвай. Подобни заплахи говорят за лицемерно нищожество, което се чуди как да си начеше егото. Ако си прав, всички имаме право да знаем истината. Ако не си, ще те оборят и ще знаем какъв си ти. Ако си мълчиш за нещо, което смяташ за нередно, то и ти не си по-добър от смятаните теб за лоши. За сега на мен ми мяза на лицемерие твоето. Опровергай ме (ако можеш).
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Качена снимка

#87 Потребителят е офлайн   animal heart Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 23-July 11
  • Gender:Male
  • Interests:Kane Korso Italiano

Публикувано: 29 October 2011 - 11:07 PM

Ако бях на ваше място,никога не бих се появил в този форум или пред хората.
Защо не качите малко снимки на кучетета ви за да видят спонсорите как живеят.....ако нямаш такива аз имам и с нетърпение очаквам да ги кача.
Как ли ще бъде реакцията тук незнам с облепените колони на бруно :be_107:

#88 Потребителят е офлайн   animal heart Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 23-July 11
  • Gender:Male
  • Interests:Kane Korso Italiano

Публикувано: 29 October 2011 - 11:18 PM

Попитайте ги щом ги защитавате и не знаете истината,какво се случи преди две години когато им кастрирахме кучетата и поехме всички разноски от нас и като им предложихме чужда помощ те я отказаха защото нямали да стопанисват приюта,и с помоща на аксиния боснева ни накараха да напуснем и понеже сме били там да си платим ток вода и наем......безобразие при положение се грижихме за всичко.
Ако някой има възражение ,имам свидетели и снимки на всичко.

#89 Потребителят е офлайн   blueocean Икона

  • Терористка
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7895
  • Регистрация: 17-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 29 October 2011 - 11:23 PM

Аааа, човек на Аксинийка. Яснооооо. Тук сме наясно с "делата" на въпросната особа и антуража й. Дааам.


И сега за какво точно рипаш? Че някой е отказал помощта ти??? Олеле! Ще падна от смях!!!

Я говори точно и ясно с факти, вместо да шикалкавиш! Ох, забравих - това вие, антуража на Аксинийка, не го можете.

Както казах и в предишния ми пост (надявам се този път да го прочетеш внимателно) - ОПРОВЕРГАЙ МЕ!
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Качена снимка

#90 Потребителят е офлайн   animal heart Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 23-July 11
  • Gender:Male
  • Interests:Kane Korso Italiano

Публикувано: 29 October 2011 - 11:32 PM

Ще рипаш и още как след ка то се грижиш за 100 кучета на твой разноски за храна,лекарства,кастрация и гориво ще ви питам тогава за какво се борите.
И да им гледаш хотелските кучета,а те да идват само в деня когато се плаща за тях и да си пият биричката,а съгласни ли сте и да ходите до софия всяка седмица за гранули и лекарства за ваша сметка.

#91 Потребителят е офлайн   MechoPuh Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 8341
  • Регистрация: 30-March 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 29 October 2011 - 11:42 PM

Показване на мнениетоblueocean, в 29 October 2011 - 08:58 PM, написа:

Ако имаш нещо да кажеш, казвай. Подобни заплахи говорят за лицемерно нищожество, което се чуди как да си начеше егото. Ако си прав, всички имаме право да знаем истината. Ако не си, ще те оборят и ще знаем какъв си ти. Ако си мълчиш за нещо, което смяташ за нередно, то и ти не си по-добър от смятаните теб за лоши. За сега на мен ми мяза на лицемерие твоето. Опровергай ме (ако можеш).


+1

Само ако може да е в отделна тема, защото тази е за 2 котета.

ПС: Мда, виждам, че докато пиша вече доста сте напреднали в караницата. Само дето не е тука мястото.

#92 Потребителят е офлайн   blueocean Икона

  • Терористка
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7895
  • Регистрация: 17-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 October 2011 - 12:14 AM

Гледаш хотелски кучета... Т.е. си хотел и са оставяли кучета при теб? Ако да - ами твоя работа е да се грижиш за кучетата, освен ако си нямате други уговорки. Пак плямпаш празни думички. Вземи кажи нещо смислено, а?

Поредният льольо!
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Качена снимка

#93 Потребителят е офлайн   animal heart Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 23-July 11
  • Gender:Male
  • Interests:Kane Korso Italiano

Публикувано: 30 October 2011 - 12:24 AM

Като не сте запознати със случея защо се месите,или и вие имате облаги в този случай.
Нямам нанерение да коментирам с клюкари които явно не са виждали животно през живота си.

#94 Потребителят е офлайн   blueocean Икона

  • Терористка
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7895
  • Регистрация: 17-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 October 2011 - 12:29 AM

О, познатото "няма пък да кажа". Лалалалала - льольо!
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Качена снимка

#95 Потребителят е офлайн   animal heart Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 23-July 11
  • Gender:Male
  • Interests:Kane Korso Italiano

Публикувано: 30 October 2011 - 12:41 AM

Защо четете между редовете, Аксиния е човек на Антоанета Ваташка а не на мен.
И ЛАЛАЛА са тези които само пишат а не са помогнали на нито едно животно.

#96 Потребителят е офлайн   blueocean Икона

  • Терористка
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7895
  • Регистрация: 17-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 October 2011 - 12:45 AM

Хммм, уроци по четене се преподаваха в началните класове? Някой е бягал от час?

Аксиния пък кога е нечий човек, тя е най-отгоре. Поне така я богославят от антуража й :ab_041:
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Качена снимка

#97 Потребителят е офлайн   sheba Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1472
  • Регистрация: 02-December 07
  • Gender:Female
  • Location:Перник и София
  • Skype:

Публикувано: 30 October 2011 - 09:23 AM

Здравей Любо. Когато стопанисвахме изолатора е истина , че намеренията ни са били много поидеалистично от действителността , с която се слбълскахме. Истина е , че се оказа , че не сме знаели с какво се сбълскваме. Редовното неплащане на общината ни докара до там, че да се изпокараме с вос ....за пари. Никога няма да забравя за 40 лева дето взех на Жени , задето остави 3 кученца при нас да и ги гледаме и то това само за храна. Ти тогава позеленя , както си позеленял сега заради проекта. Аз почти бях стигнала до извода , че нашите грешки са били толкова , колкото вашите. Знаеш, че накрая неможех да променя мнението на Тони, а не аз решавах нещата. Аз съм човек, който винаги може да прости и обида и всичко, когато знам, че някой работи в името на животните. Твоята злоба , която се излива тук ме озадачава. Аз съм благодарна на Мариета и АРС, че кастрират наши кучета, но да си мисли някой , че пари по спечелен проект "Безопасен и здравословен начин на живот, чрез повишаване на отговорността на хората към домашните им любимци" мога да дам за ваксини и път е тъпо. Може....някои по обиграни хора да го могат, но на нас това е първи проект и още се чудим как да започнем. Тези котета нямат нищо общо с Дай лапа, защото аз никога не съм вменила моя отговорност на друг. Няма как ....аз сега не ходя при нашите кучета от близо година. Щеше да е нахално да оставя котетата там...при условие, че вече сме на ръба .....и много добре го знаете.
Съжалявам, че ти ПРОГОВОРИ едва , когато спечелихме проекта. Съжалявам- мислех си , че взаимно сме забравили за допуснатите грешки......поне аз така направих. А относно начина на отглеждане на животните- да наистина не са в добри условия, да наистина едвам смогваме и , за да не остават гладни аз и Жени ги издържаме с храна. Получихме скоро 100 евро от Юлия и те също отидоха за храна. Наем даваме 200 лева на месец за порутената сграда. Триите бебета от кучките на стопанина също останаха на наша гррижа, защото каза , че ако не ги приберем ще ги убие......Имаме 4 вързани кучета, но всеки ден се хранят.....всичик кучета. Те знаят, че са обичани и , че единствената причина да ги държим още там тези животни е, че се надяваме и тях да уредим в чужбина и то съвсем скоро. И приключваме......с практическата дейност ....за сега. Или си мислиш, че на мен ми харесва да живеят животните в селскостопанска сграда?! Не искам да влизам в лични нападки, защото знам, че и кучетата, които вие гледате не са много добре, но НИКОГО НЕ ОБВИНЯВАМ, защото аз знам как се гледат толкова много животни и , че не трябва да се обвиняват хора, които по един или друг начин се опитват да помагат. Мисля, че си позеленял от злоба и пак казвам, толкова ми е чиста съвестта, че хич не ми пука какво ще избълваш. А това, че обичам да си пия бирата ........ами не е лъжа. Няма нищо по- хубаво да си заобиколен от четирикраки приятели и да си пиеш бирата.....и това не крия. :beer:
User's Signature

Истинската красота е невидима за очите - тя се вижда със сърцето.
http://www.facebook....100000299149953

#98 Потребителят е офлайн   sheba Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1472
  • Регистрация: 02-December 07
  • Gender:Female
  • Location:Перник и София
  • Skype:

Публикувано: 30 October 2011 - 09:46 AM

Как не те е срам да говориш за хотелски кучета?! На жени и казахме - понеже тя самата нямаше начин със 7 кучета да гледа остави при нас 3 докато направи ремонт за 1 месец, в последствие нащата се проточиха тя даваше по 40 лева на седмица за три кучета. Това са били единствените кучета на т.нар. "хотелски" . Знаеш, че бяхме много против да се взимат пари за да гледаме чужди кучета - едно заради проверки от общината , а друго от срам за лошите условия........как може да взема хотелско куче при тия лоши усливия. И пак да кажа, че въпросните три кучета бяха умишлено пренебрегвани от вас ....../незнаех, че парите са били проблема - трябвало е да си кажете навреме, че искате допълнително заплащане за гледане / . Та едно от въпросните три кучета - некастрирани РОДИ ВЪВ КАСТРАЦИОНЕН ЦЕНТЪР, ЗАЩОТО ВИЕ ОТКАЗВАХТЕ ДА ГО КАСТРИРАТЕ, ЗАЩОТО НЕ БИЛО МНОГО БРЕМЕННО. Това деление на наши и ваши тогава и днес не ми допада....кучетата са на всички ни и тогава ти казах, че като съберах лайната не съм питала на вашите ли са или на нашите....може да е било един ден в седмицата от моя страна, но имам участие и то не малко в осиновяванията. Другото куче беше Цеци и то, защото Ина беше в безизходица. А вие взимахте хотелски и в същите лоши условия и то за по 10 лева на ден. Хайде спри си злобата....И за какви спонсори говориш?! Имаме една спонсорка Деси, която е осиновителката на Марсии на която безкрайно много благодаря , че дава по 120 преди сега 100 лв на месец , за да помага за наема. Благодаря и на едно момиченце от Германия Лори , която от време на време помага с 20-25 евро. Какви спонсори какви 5 лева, като дори и единствената ми моя клетка попи вода в Австрия благодарение на Габи от Тиерхилфе зюден, а струва 350 лева. Как да смогна. Знаеш ли , че подобни разговори са ми неприятни и просто се чудя защо пак се опитваш да създаваш проблеми......Не искам да участвам в това....Пак казвам -имало е грешки и от наша и от ваша страна и не е приятно след толкова време да ровим в лайната, защото на хората тук вече им става неприятно.......как не ти увре в главата , че подобни скандали НЕ помагат на животните. Понякога обвинявам Тони, че не ви остави горе, но при такива изцепки от твоя страна само се уверявам , че е била права. Мога да благодаря на Мариета само, че помогна за наши животни. И снимки на нашите кучета има публикувани навсякъде. Дори и в чужбина.....Ние никога не сме твърдяли, че са си прекрасно, но ако бяха на улицата щяха да са мъртви. Знаеш ли никога няма да забравя как настрои наши съмишленички от пренк срещу Тони като каза, че щяла да отрови кучетата.......Е не ги отрови .....на края сме.....А за Бруно Грьонинг аз също не го одобрявам, но всеки от нас има правото да вярва , в каквото си иска стига да не вреди на другите и да не го натрапва. Нейна си работа- нито ми пречи, нито нищо.....
User's Signature

Истинската красота е невидима за очите - тя се вижда със сърцето.
http://www.facebook....100000299149953

#99 Потребителят е офлайн   sheba Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1472
  • Регистрация: 02-December 07
  • Gender:Female
  • Location:Перник и София
  • Skype:

Публикувано: 30 October 2011 - 10:59 AM

Pабравих да благодаря и на Руми, на нея дължим много.
User's Signature

Истинската красота е невидима за очите - тя се вижда със сърцето.
http://www.facebook....100000299149953

#100 Потребителят е офлайн   sheba Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1472
  • Регистрация: 02-December 07
  • Gender:Female
  • Location:Перник и София
  • Skype:

Публикувано: 16 November 2011 - 07:57 PM

Скъпи приятели , предоставям информация за спечеления от нас проект. Не знам дали е правилно да казвам Нас , защото е по - скоро спечеления от Тони проект, тъй като парите , които тя плати, за да бъде разработен са от нея. Аз помагам с идеи и с каквото мога. За да не я предоставя по -рано тук / тъй като вав фейсбук и в пернишките медии е разпространена още септември месец/ е, че не смогвам със задълженията. Искам да благодаря на всички хора, които по един или друг начин са ни помогнали дори и с позитивни мисли. Искам да благодаря на хората, които най- чистосърдечно се зарадваха на постигнатото от нас, защото то е за животните. Дано да съумеем да усвоим средствата, защото спечелването се оказва най- лесното. И най- важното искам да поясня, че тези пари не са преведени на Дай лапа да си правят каквото поискат , а трябва да се защитават на всяко тримесечие, да бъдат одобрени разходите и едва тогава да се превеждат на части. Аз не работя по проекта, но имам надежда, че ще имам възможност да се изявя. Стискайте палци.


....................................
Уважаеми приятели на животните.
Имаме удоволствието да ви съобщим, че след 3 години на упоритост, труд и много вложени средства, Сдружение „Дай лапа” успя да спечели проект по трансграничното сътрудничество България –Сърбия. Името на проекта е ”Безопасен и здравословен начин на живот чрез повишаване на отговорността на гражданите към домашните им любимци”. Наш партньор е „ Локална инициативна организация” от гр. Сокобаня Сърбия. Срокът на изпълнение е 1 година, а стойността е 64 000 евро. Сумата е обща за партньорите от двете страни на границата.

Общата цел на проекта е подобряване качеството на живот в районите на Перник и Сокобаня чрез осигуряване на безопасна и здравословна околна среда чрез трансгранично сътрудничество и съвместни усилия за решаване на общи проблеми. Също така да се насърчи регионалното трансгранично сътрудничество и да се допринесе за устойчивото развитие чрез развиване на чувство на отговорност сред хората относно начина, по който се отнасят с животните;

Дейностите, които ще се осъществяват по проекта са изцяло информационни:
- популяризиране на местната наредба и програма за овладяване на кучешката популация, както и Закона за защита на животните;
- проучване и анализ на добри практики;
- отпечатване на брошури, календари, листовки,инфошиит,плакати – 4 различни тиражи;
- разработване и поддържане на уебсайт;
- публикации в национален вестник;
- публикации в регионален вестник;
- направа на рекламен клип- филм;
- 7 излъчвания в регионалната телевизия, предавания;
- обучение на доброволци;
- обмяна на доброволци и информация в Сърбия и България;
- информационна палатка, която ще бъде поставена в центъра на Перник с разрешение на Община Перник;

По проекта са назначени за 1 година трима човека. Антоанета Ваташка – председател на Сдружение „Дай лапа”, и други двама, които не са от нашите среди, но имат опит в работата по проекти. Месечната заплата на г-жа Ваташка като координатор е 220 евро. Средствата не се превеждат веднага ,а се доказват и усвояват след декларирането на всяка извършена дейност.

Ще се радваме ако споделите Вашият опит в дългогодишната Ви работа с животните и програми по тяхното ограничаване, както и постигнатите резултати. Информацията ще ни бъде необходима, за да можем да бъдем най- ефективни и да има максимален резулт от дейността ни по възпитанието на хората към отговорното им отношение към животните.
Благодарим.
Елица Енева „Дай лапа” Перник
User's Signature

Истинската красота е невидима за очите - тя се вижда със сърцето.
http://www.facebook....100000299149953

  • (6 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни