Dog.bg Форуми : Помощ за прикачването на файлове Опитай системата за прикачване на няколко файла едновременно

Към съдържанието

 
 
 

Напътсвия

Моля, за всяко питане или проблем, създавайте нова ТЕМА, за да може прегледно да се следи всяка нередност с форума. Преди това, погледнете, дали вече няма такава. Ако има, погледнете в нея. Ще сме благодарни, ако за един и същ проблем, не пише всички едновременно. Благодарим.

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Помощ за прикачването на файлове Опитай системата за прикачване на няколко файла едновременно

#1 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 02 June 2010 - 09:29 AM

Помощ за прикачването на файлове
Опитай системата за прикачване на няколко файла едновременно (с Flash, изисква съвременен браузър)







Тази опция изобщо не работи. Няма смисъл да я има да цъкаме без полза и да увеличава размера на прозореца.

User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#2 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 02 June 2010 - 10:04 AM

Работи при мен. С избор могат да се качат много снимки едновременно.

Ако браузера ви е оптимизиран, може да се ползва. Появявя се - Кликни за прикачените файлове - отваряте го, намирате си папката, от която искате да качите снимки, натискате Ctrl и с мишката си избирате повече от един файл. Качват се всички едновременно, е, след зареждане един по един, но не правите избор на всеки един файл самостоятелно, а системата сама си ги качва.

Поне при мен работи.

#3 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 02 June 2010 - 06:31 PM

Като цъкна на Опитай системата за прикачване на няколко файла едновременно (с Flash, изисква съвременен браузър) ми се отваря "Моите настройки"
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#4 Потребителят е офлайн   rimela Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1748
  • Регистрация: 17-July 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 02 June 2010 - 07:26 PM

И при мен беше така - явно подканя да се включи това:
Flash-базирано качване.
Позволява удобства като показване на лента за прогреса при качване и качване на множество файлове едновременно, но не работи при всички браузъри.
Прикачена снимка
След като се включи тази опция вече може да се качват повече файлове наведнъж.
Поне при мен е така.

#5 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 02 June 2010 - 07:41 PM

Показване на мнениетоbushkata, в 02 June 2010 - 06:36 PM, написа:



Прочети ги. Най долу има избор за това да дадеш опция да качват няколко снимки. И става.

#6 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 02 June 2010 - 08:50 PM

Показване на мнениетоrimela, в 02 June 2010 - 07:31 PM, написа:

И при мен беше така - явно подканя да се включи това:


Джестоко! Работи и е много удобно защото можеш да качиш много наведнъж, а и най-вече защото не трябва да се натиска "прикачи", а директно ги прикачва.
Мерси и на двама ви!
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни