Dog.bg Форуми : Централна Ветеринарна Клиника

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Централна Ветеринарна Клиника

#21 Потребителят е офлайн   КАСТРО Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 303
  • Регистрация: 02-November 05

Публикувано: 03 June 2010 - 02:47 PM

Цитат



Не пиша мнението си с негативизъм,напротив като всяко ново начало и това е хубаво с добра техника с екип от специалисти-кои са, и кои не са, само бивши и настоящи собственици на лекувани домашни любимци от същите тези лекари могат да изкажат мнения!Пожелавам успех на клиниката и нейния екип, и дано излекувания и спасения брой кучета бъде по-голям от този на неспасения! :rc_036:


Това не го бях забелязал, много е дребно, но цялата тема можеше да започне с това набарали са докторите от Анимо някаква връзка - направили са си нова клиника, хората ще преценят дали да ходят там....но да се измие всичко което са направили през годините (добро или лошо) не е редно, Анимо си е марка клиника която може би хората уважават.За цените - страхотно завишени са, за качеството което предлага Анимо!

Към последното ти изречение се присъединявам с две ръце :)

#22 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 03 June 2010 - 02:49 PM

Никак не ми харесва това, че Анимо в Младост имат и зоомагазин, в който се продават кучета. Това, според моите представи е грешно, чак неморално. Ще видим дали и в тази клиника ще продават тази печеливша стока. Продаваш, после ги лекуваш, защото знаем на какво дередже са кучетата от магазините, хитро.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#23 Потребителят е офлайн   Malaika wa mbinguni Икона

  • старо куче шампион
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1969
  • Регистрация: 23-January 08
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 03 June 2010 - 03:08 PM

Показване на мнениетоd-r Bobadova, в 03 June 2010 - 02:45 PM, написа:

Аз пък мисля, че ценоразписът им абсолютно отговаря на условията. Съжалявам, но при моето АГ с кабинет в апартамент плащам 40 лв, а когато той ме прати в Токуда за консултация платих 80лв. Опитайте се да си представите хуманна клиника в този вид. Сега си представете колко ще ви вземат за преглед.

Поздравления за колегите, страхотна клиника!


Доктор Бо съгласна съм че ценоразписа отговаря на условията-позволих си да цитирам само две точки от ценоразписа на новата клиника!Просто не съм много съгласна че видиш ли като ме посрещнат в един по лъскав кабинет с "анайс вю" ще трябва да заплатя двойно за обикновен преглед-не че ако се наложи няма да го сторя,(хората които ме познават са наясно че дори давам повече от колкото е необходимо като парични средства за здравето на моите любимци аз съм си такава), но просто гледам на нещата принципно!
И в момента си посещавам клиника с "анайс вю" която е много добре оборудвана откъм апарати,както и се отделя нужното внимание на любимците ми и за този прословут обикновен преглед-който споменах в горния си пост аз плащам скромната сума от 15лв.със всички включени екстри като се започне от самия преглед та се приключи до лигавенето и дори награждаването с лакомства на кучетата ми когато са се държали примерно при самия преглед,да не споменавам факта колко пъти съм звъняла в малките часове ва ноща на "нашата" лекарка,събуждала съм я и тя винаги ме е изслушвала колкото и банални да са притесненията ми в дадения момент и винаги се е отнасяла с нужното внимание и уважение-малко лекари биха изтърпели моя денонощен тормоз :ab_041: !И слава богу за разлика от други съфорумци не мога да кажа нито една лоша дума за никой от лекарите-напротив мога само да им благодаря за човечноста и загриженоста! :rc_036: Апропо единият от тези лекари вече работи в същата тази нова клиника-мога да му пожелая от все сърце още много,много излекувани животинчета!
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#24 Потребителят е офлайн   Malaika wa mbinguni Икона

  • старо куче шампион
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1969
  • Регистрация: 23-January 08
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 03 June 2010 - 03:25 PM

Показване на мнениетоbushkata, в 03 June 2010 - 02:54 PM, написа:

Никак не ми харесва това, че Анимо в Младост имат и зоомагазин, в който се продават кучета. Това, според моите представи е грешно, чак неморално. Ще видим дали и в тази клиника ще продават тази печеливша стока. Продаваш, после ги лекуваш, защото знаем на какво дередже са кучетата от магазините, хитро.


Буши в повечето клиники и вет.кабинети на Анимо има и зоомагазини в които се продават не само кучета ами каквото се сетиш от към животински видове-което пък май е и нарушение на установените закони на републиката-до колкото си спомням специално за кучетата имат право да ги продават само регистрирани развъдници към общината и т.н-не че в Бг.тези закони някой ги спазва,та камо ли клиниката Анимо ще се съобразява с тях :dry: !И дори самите продавачконсултатки които също са и лекарки също негодуват срещу това но,не зависи от тях-най много като нададт вой или негодование да си изпросят уволнението,а и си мисля друго,при условие че толкова лекари сменят местоработата си често,започва да се прокрадва мисъл в ума ми че клиниката в Младост 1 ако продължи да си съществува там ще се приемат стажанти които ще се убочават и от там който е кадърен ще го пращат в "голямата клиника"да работи,също си мисля че по-тежките случаи също ще бъдат пренасочвани към "голямата клиника"-защото "там работят екип от специалисти,а и разполагат с необходимата техника"-после ми говорете вие колко е тънка границата между хуманост и печалбарство на гърба на незнаещите и непросветените,моля не приемайте поста ми като упрек,просто си размишлявам на глас.И дано моите размишления след време не се окажат истина!
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#25 Потребителят е офлайн   plamenko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 475
  • Регистрация: 24-December 09

Публикувано: 03 June 2010 - 03:34 PM

И според мен също трябва да се направи здравна система за домашни любимци.Апропо , това има ли го някъде по света ?

п.с. затова има клиники с по-нормални ценоразписи , като Син кръст и Добро хрумване.
User's Signature

Качена снимка

#26 Потребителят е офлайн   Ирка Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 110
  • Регистрация: 09-March 10
  • Location:София

Публикувано: 03 June 2010 - 03:39 PM

Поздравления за откриването на клиниката и успех на целия екип!
Страхотно е да има клиника с толкова много възможности и оборудване! Най-важното обаче си остават специалистите в нея и ако всички са на това ниво, което аз съм видяла от д-р Златинов и повечето му колеги в "Младост", ще си водя кучето там, спокойна, че каквото може да се направи, ще бъде направено, при това с невероятно отношение. Явно има и хора, които са недоволни от "Анимо", но аз съм изключително признателна на техните лекари (специално в Младост) и не познавам лично никого, който да е останал разочарован от тях.Страшно ме кефи и че имат стажанти, защото не виждам как иначе някой ще се научи на нещо.(Между другото, нещата все пак се променят и с годините - не виждам защо недоволните не могат да допуснат, че на някои места вървят към по-добро.) А що се отнася до цените - нямам големи, че май и средни възможности, но категорично предпочитам да платя повече за здравето на кучето си, знаейки, че се прави най-доброто за него, отколкото по-малко и после да търся други доктори, което неведнъж ми се е случвало (понякога без частта за по-ниското плащане :ab_041: ).
Обаче пак ще повторя, надявам се всички специалисти да са на това ниво и наистина да са събрали най-добрите и най-човечните ветеринари в София, защото лично аз съм бягала от не една клиника заради отделни доктори, на които съм попадала, въпреки че колегите им са били страхотни.
Предложението за зоопарка ми се струва супер, освен това, що се отнася до дивите животни, докторът специално каза, че зоопаркът има възможност да ги държи на стационар до възстановяването им, не завинаги. Изобщо не схващам как това ще попречи на центъра в Стара Загора, според мен не е нормално в цялата държава да има само един такъв. Възхити ме и желанието за сътрудничество с общината и работата по проекти, излишно е да обяснявам защо.

Абе много се разприказвах - исках да кажа само успех и от клиниката да си тръгват все оздравели животни и усмихнати собственици!

#27 Потребителят е офлайн   DessyD Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4080
  • Регистрация: 25-February 06
  • Gender:Male
  • Location:PLOVDIV, BG

Публикувано: 03 June 2010 - 03:51 PM

Пуснах темата, защото ми прозвуча страхотно по телевизията, но винаги подхождам с определена доза предпазливост към всички супердобре изглеждащи неща. За щастие в Пловдив имаме достатъчно добри ветеринарни доктори, с един от които имам късмета да работя (минути за реклама :ab_041: ). Поради това имам малко впечатления от ветеринарните клиники в София, за сметка на това доста ...ще ги нарека интересни :smile: Цените на услугите не са много по-различни от тези в Централна Европа, например. Мисля, че като ценоразпис на услугите софийските лекари са достигнали Европа(та) мнооогоо преди останалите. Само ще спомена, че миналата година в една от клиниките в София за смяна на дренаж поискаха 70 лв (на процедура, демек на ден). На моя познат му излезе по-евтино да остави кучето тук в Пловдив за 5 дни, отколкото да дава по 70 лева за тази ... как да го нарека ... помощна медицинска процедура. Но ... не съм медицинско лице и не мога да коментирам, както се казва. Предполагам, че има някакво обяснение, но е факт, че има доста софиянци, които са клиенти на пловдивски доктори.
Това, което ми харесва в тази нова клиника (разбира се, ако е вярно всичко) е това, че апаратурата е на едно място, а не се налага да ходиш на различни места или да търсиш специализиран кабинет за хора, в който да ти изследват кучето. Дали работещите там лекари могат да обслужват тази апаратура правилно - ще се разбере с времето и колегите им ще кажат това, но е добре, че я има на едно място.
Иначе, ценоразписа си зависи от това, кой как си оценя труда и консумативите, както и от професионалния статут. И на мен ми се вижда множко 20-40 лева за общ преглед, но пък миналата година, в Австрия дадох 140 евро за да прегледат протритите лапи на кучето ми, да ми дадат специални чорапи и антибиотичен крем за мазане, като междувременно ме разпитаха за целия живот на кучето, което доста ме поизнерви, написаха цял ферман с история на заболяването, като ми казаха, че щели да го пратят на моя ветеринарен лекар за да знаел какво са направили. Последното ме впечатли особено, та на довиждане им казах, че се чувствам като след психиатричен сеанс, така че ... цените в новата клиника са си съвсем европейски.....
User's Signature

Това, което ни тревожи не е това, което НЕ ЗНАЕМ, а това, което ЗНАЕМ, ЧЕ НЕ Е ВЯРНО.
"Животът е трагедия за този, който чувства и комедия за този, който мисли" Фрасоа дьо Ларошфуко
"Можеш да победиш другите със собствените си доводи. Но да ги убедиш можеш само с техните."
Жозеф Жобер, "Мисли, максими и есета"
God says: Animals are my quite beings. Now they remain silent to cruelty but the day of reckoning they will talk!.." Mevlana Celaleddin Rumi

#28 Потребителят е офлайн   plamenko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 475
  • Регистрация: 24-December 09

Публикувано: 03 June 2010 - 03:55 PM

Извини ме , но в Австрия хората получават сигурно над 6 пъти повече от средната класа в България.

п.с. сега , като им видях ценоразписа и ми стана лошо...
User's Signature

Качена снимка

#29 Потребителят е офлайн   DessyD Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4080
  • Регистрация: 25-February 06
  • Gender:Male
  • Location:PLOVDIV, BG

Публикувано: 03 June 2010 - 04:05 PM

Показване на мнениетоplamenko, в 03 June 2010 - 04:00 PM, написа:

Извини ме , но в Австрия хората получават сигурно над 6 пъти повече от средната класа в България.


Мисля, че се подразбира леката ми усмивка във всичко, което съм написала. Разбира се, че там имат много по-висок жизнен стандарт и други възможности. Имат и абонаментен начин на плащане към ветеринарните лекари и друг тип система и така нататък.... но посочих примера с Австрия за да представя един начин да ми вземат парите за нещо не кой знае какво като манипулация (защото най-скъп беше мехлемът - около 50 евро), но да не ме карат да съжалявам или да се чувствам недоволна. Факт е също така, че една част от собствениците ще дадат мило и драго, без да се замислят, само и само кучето им да се почувства по-добре. Това е тънката граница върху която се играе винаги и никога не можеш да упрекнеш някого за това, че е задоволил твоята емоционална потребност да направиш всичко необходимо за любимото същество.
User's Signature

Това, което ни тревожи не е това, което НЕ ЗНАЕМ, а това, което ЗНАЕМ, ЧЕ НЕ Е ВЯРНО.
"Животът е трагедия за този, който чувства и комедия за този, който мисли" Фрасоа дьо Ларошфуко
"Можеш да победиш другите със собствените си доводи. Но да ги убедиш можеш само с техните."
Жозеф Жобер, "Мисли, максими и есета"
God says: Animals are my quite beings. Now they remain silent to cruelty but the day of reckoning they will talk!.." Mevlana Celaleddin Rumi

#30 Потребителят е офлайн   d-r Bobadova Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 6824
  • Регистрация: 22-October 07
  • Gender:Female
  • Location:P. Sherman 42 Wallaby Way, Sydney

Публикувано: 03 June 2010 - 06:01 PM

Не виждам защо изобщо се обсъждат ценоразписи! Достатъчно се каза.
Мисля, че откриването на подобен комплекс би следвало да е радостно за всички ни.
Странно нещо сме хората. Искаме големи, оборудвани лечебни заведения и квалифициран персонал, но като стане въпрос за суми все не ни устройва.
Искам да ви кажа нещо в контекста. Покрай мен мина кола с надпис - денонощна помощ за компютри. И понеже ми стана интересно им звъннах:
- Колко ще ми струва да ме посетите през нощта?
- 50 лв.
- Колко ще ми струва да диагностицирате проблем на компютъра ми през нощта?
- 150 лв.
User's Signature

Ветеринарна клиника "Добро хрумване!" ул. "Княз Борис I" N125, София
тел: 929 80 29; 0896 604 835
Качена снимка

#31 Потребителят е офлайн   shadow Икона

  • master of puppets
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2761
  • Регистрация: 24-October 05
  • Location:Sofia

Публикувано: 03 June 2010 - 06:13 PM

Показване на мнениетоd-r Bobadova, в 03 June 2010 - 06:06 PM, написа:

Не виждам защо изобщо се обсъждат ценоразписи! Достатъчно се каза.
Мисля, че откриването на подобен комплекс би следвало да е радостно за всички ни.
Странно нещо сме хората. Искаме големи, оборудвани лечебни заведения и квалифициран персонал, но като стане въпрос за суми все не ни устройва.

:mg_062: Много точно, докторе!
Искаме хем да е хубаво, хем да е на удобно място, хем да е с ново оборудване и квалифициран персонал, ма най-вече да е евтино! Ами, няма как да стане, това оборудване не е безплатно, хора. Не искам и да си представям за каква инвестиция става въпрос в случая... Инвестиция, която ще се изплаща мноооого години.
П.П. Сега погледнах въпросния ценоразпис...Ами, не се различава особено от другите средностатистически клиники в София. Разликите в цените са минимални.
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !
Качена снимка

#32 Потребителят е офлайн   Ирка Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 110
  • Регистрация: 09-March 10
  • Location:София

Публикувано: 03 June 2010 - 06:21 PM

Показване на мнениетоd-r Bobadova, в 03 June 2010 - 06:06 PM, написа:


Мисля, че откриването на подобен комплекс би следвало да е радостно за всички ни.


:ae_085:

#33 Потребителят е офлайн   plamenko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 475
  • Регистрация: 24-December 09

Публикувано: 03 June 2010 - 07:08 PM

Аз тогава да си направа една фирма за диагностика на компютри ще им подбия пазара с тройно по ниски цени.
User's Signature

Качена снимка

#34 Потребителят е офлайн   tey4e Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Ветеринарен лекар
  • Мнения: 2479
  • Регистрация: 27-March 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 03 June 2010 - 10:09 PM

Поздравявам колегите и им пожелавам много професионални успехи! :ba_025:
Относно критиките-тях винаги ще ги има,особено внашата страна,където хората трудно намират угодия и не гледат положително на нищо.Вечно си мислят,че има нещо гнило.
Аз мисля,че клиниката е направена със страшно много желание,старание и любов.Може би само ветеринарните лекари го разбират.Всеки от нас мечтае да работи в затворен цикъл и всичко да му е под ръка,пък ако може и да е модерно и съвременно.В това няма нищо лошо.На никой не му е приятно да разкарва хората като маймуни из града за куп изследвания.А когато си вложил и солидна сума,не малко време и нерви за това,е логично да сложиш по-високи цени на услугите.Няма нищо лошо и в това да цениш високо труда си.
User's Signature

In memoriam
Качена снимка
За да си човек,бъди му приятел!

#35 Потребителят е офлайн   mommo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 324
  • Регистрация: 15-September 06
  • Location:София

Публикувано: 03 June 2010 - 10:16 PM

Ами направи си... Още на старта ще видиш, че за да можеш да поправяш компютри ти трябва и съответната квалификация. Ще провериш колко струват качествените курсове за целта и ще ти стане лошо.. Тази инвестиция трябва да има възвращаемост, защото след една година има безкрайно количество хардуерни и софтуерни новости с които ти няма да се справиш, ако отново не бъдеш обучен за това. След няколко месеца работа и справка със счетоводния баланс ще установиш, че цената на труда ти може би някак си не съответства на усилията които полагаш и инвестициите на време и пари, които си направил. След това или ще започнеш да взимаш по 150 лв за труда си или ще решиш да си построиш ветеринарна клиника с пълно оборудване и да взимаш по 5 лв за преглед...
Все мрънкате, че няма клиника със затворен цикъл на обслужване - ето сега има. Няма как цените да не са високи - всяко болтче там струва пари и във всеки човекочас на лекар са вложени средства за квалификация. Пожелавам успешен старт на колегите от Централната клиника.

#36 Потребителят е офлайн   КАСТРО Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 303
  • Регистрация: 02-November 05

Публикувано: 03 June 2010 - 10:16 PM

Показване на мнениетоtey4e, в 03 June 2010 - 08:14 PM, написа:

Поздравявам колегите и им пожелавам много професионални успехи! :ba_025:
Относно критиките-тях винаги ще ги има,особено внашата страна,където хората трудно намират угодия и не гледат положително на нищо.Вечно си мислят,че има нещо гнило.
Аз мисля,че клиниката е направена със страшно много желание,старание и любов.Може би само ветеринарните лекари го разбират.Всеки от нас мечтае да работи в затворен цикъл и всичко да му е под ръка,пък ако може и да е модерно и съвременно.В това няма нищо лошо.На никой не му е приятно да разкарва хората като маймуни из града за куп изследвания.А когато си вложил и солидна сума,не малко време и нерви за това,е логично да сложиш по-високи цени на услугите.Няма нищо лошо и в това да цениш високо труда си.


Хубаво пожелание, аз като човек който гледа в бъдещето бих им пожелал същото - отърсете се от мрачното си минало, отърсете се от негативните теми в тоз форум, започнете на чисто с нови специалисти които държат на името си, работете както за пари така и за престиж, ако успеете да постигнете този баланс ОК, ако не ще си останете на нивото Анимо ;)
П.П. Огромен проблем е когато политиката стигне на ниво ветеринарна медицина и кмет на Европейска Столица се появи да рекламира Ветеринарна Клиника ;)Клиниката определено е направена с много връзки и пари, определено "специалистите" които са там не са това което се очаква, но надяваме се ще се движите във възходяща посока, желаем ви успех!

#37 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 03 June 2010 - 10:48 PM

Хубаво е, когато се сбъдват мечти. Пожелавам на Анатоли, Ранко и всички от екипа много оздравели пациенти и нови професионални успехи.
Честито!
User's Signature

Качена снимка

#38 Потребителят е офлайн   КАСТРО Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 303
  • Регистрация: 02-November 05

Публикувано: 03 June 2010 - 11:35 PM

Показване на мнениетоvlado zoo, в 03 June 2010 - 08:53 PM, написа:

Хубаво е, когато се сбъдват мечти. Пожелавам на Анатоли, Ранко и всички от екипа много оздравели пациенти и нови професионални успехи.
Честито!



мнението е изтрито. Още една квалификация и ще помоля да нямате достъп до тук
мод


#39 Потребителят е офлайн   denicc Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 1912
  • Регистрация: 30-May 07
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 04 June 2010 - 12:10 AM

Нали никой не е спуснал заповед, всички да си водят домашните любимци там? :zz_218:

Който го устройва и му е удобно, който му харесват екипа, оборудването, предлаганите услуги и цените ще си ходи там, който не....няма!
Най-открито са публикувани и лекуващите лекари, и ценоразписа, та всеки да може да направи избора си!
User's Signature

АКО ИСКАШ ДА РАЗСМЕЕШ ГОСПОД.......КАЖИ МУ, ЧЕ ИМАШ ПЛАНОВЕ....


"За величието на една нация, и моралния й прогрес може да се съди по отношението й към животните" - Махатма Ганди



#40 Потребителят е офлайн   JennyB Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 489
  • Регистрация: 25-November 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 04 June 2010 - 03:43 AM

Честно казано, когато видяхме репортажа по телевизията, с моя мъж пуснахме по една сълза...
Чухме,че това е първият оборудван център с възможности за трансплантация на бъбреци.
Нашето коте почина преди две години от бъбречна недостатъчност.
Лекуващите го лекари тогава ни казаха: еех, в чужбина правят трансплантации на бъбреци и на животните, а тук - не.

Когато става въпрос за живот, парите ти стават някак ... съвсем незначителни.

УСПЕХ на клиниката от мен! Дано да оправдят очакванията и да задържат трайно висок професионализъм.

П.П. Комп.специалист си имам вкъщи, затова не ползвам такъв, но когато ми потрябва зъболекар, ходя само при един-единствен. Знам, че няма да ме боли, че ще направи за мен това, което би направил за собственото си дете. Затова не съм поглеждала от години и как вървят ценоразписите на другите зъбари. Не ме е яд, че ще се прецакам за преглед. Тук става въпрос за същото.

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни