Dog.bg Форуми : Централна Ветеринарна Клиника

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Централна Ветеринарна Клиника

#41 Потребителят е офлайн   КАСТРО Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 303
  • Регистрация: 02-November 05

Публикувано: 04 June 2010 - 09:36 AM

Показване на мнениетоКАСТРО, в 03 June 2010 - 09:40 PM, написа:

Показване на мнениетоvlado zoo, в 03 June 2010 - 08:53 PM, написа:

Хубаво е, когато се сбъдват мечти. Пожелавам на Анатоли, Ранко и всички от екипа много оздравели пациенти и нови професионални успехи.
Честито!



мнението е изтрито. Още една квалификация и ще помоля да нямате достъп до тук
мод



ОООО Валка, :) я най добре ми изтрии профила и без това няма какво да пиша тук, упс извинявайте на вие ще си говорим :)


Моля Ви за последно да преосмислите поведението си.
мод


#42 Потребителят е офлайн   DessyD Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4080
  • Регистрация: 25-February 06
  • Gender:Male
  • Location:PLOVDIV, BG

Публикувано: 04 June 2010 - 10:03 AM

Показване на мнениетоКАСТРО, в 04 June 2010 - 09:41 AM, написа:

Показване на мнениетоКАСТРО, в 03 June 2010 - 09:40 PM, написа:

Показване на мнениетоvlado zoo, в 03 June 2010 - 08:53 PM, написа:

Хубаво е, когато се сбъдват мечти. Пожелавам на Анатоли, Ранко и всички от екипа много оздравели пациенти и нови професионални успехи.
Честито!



мнението е изтрито. Още една квалификация и ще помоля да нямате достъп до тук
мод



редактирам и тук
мод





Аз не мога да разбера, как от една добра новина може да се направи такова ... л...о.
КАСТРО ако имаш нещо да казваш на някого - има ЛС. Не е нужно всички да сме съпричастни с вашите недоразумения.
User's Signature

Това, което ни тревожи не е това, което НЕ ЗНАЕМ, а това, което ЗНАЕМ, ЧЕ НЕ Е ВЯРНО.
"Животът е трагедия за този, който чувства и комедия за този, който мисли" Фрасоа дьо Ларошфуко
"Можеш да победиш другите със собствените си доводи. Но да ги убедиш можеш само с техните."
Жозеф Жобер, "Мисли, максими и есета"
God says: Animals are my quite beings. Now they remain silent to cruelty but the day of reckoning they will talk!.." Mevlana Celaleddin Rumi

#43 Потребителят е офлайн   Fibsi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 11-May 07
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 04 June 2010 - 11:23 AM

Вчера посетихме клиниката и мога да кажа само, че съм силно впечатлена! Специалистите в клиниката не са лекуващите лекари на нашите животини, бяхме там, за да направим рентгенови снимки- на дигиталния рентген. Онемях. Снимките биват разчетени и от д-р Златинов, получавате диск с тях, отварят се автоматично с програмата си. Не можем да искаме такова място и такава апаратура, внимание от страна на специалисти и да се жалваме, че е скъпо. Успех на клиниката!

За съжаление, има зоомагазин, в който се продават животни.
User's Signature

www.liebern.com

Дарк 07.10.1998- 08.02.2010 /// Ата 07.10.1998- 26.07.2011
Тичайте волни, мили мои кученца...

#44 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 04 June 2010 - 12:07 PM

Показване на мнениетоFibsi, в 04 June 2010 - 11:28 AM, написа:

За съжаление, има зоомагазин, в който се продават животни.

Не пазарувам в магазини, в които продават животни. Съответно - и в такава клиника няма да отида.
Освен ако не е супер належащо. Жалко
За мен това е един мръсен бизнес. Който аз не искам да подкрепям.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#45 Потребителят е офлайн   Fibsi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 11-May 07
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 04 June 2010 - 01:32 PM

Показване на мнениетоbushkata, в 04 June 2010 - 10:12 AM, написа:

Показване на мнениетоFibsi, в 04 June 2010 - 11:28 AM, написа:

За съжаление, има зоомагазин, в който се продават животни.

Не пазарувам в магазини, в които продават животни. Съответно - и в такава клиника няма да отида.
Освен ако не е супер належащо. Жалко
За мен това е един мръсен бизнес. Който аз не искам да подкрепям.


Съгласна съм, мръсен е и аз не го подкрепям.
Но предпочитам да заведа кучето си на място, където знам, че ще направят снимка, която може да бъде разчетена. А не да го облъчвам и да давам пари за нещо, което не може да бъде използвано.
User's Signature

www.liebern.com

Дарк 07.10.1998- 08.02.2010 /// Ата 07.10.1998- 26.07.2011
Тичайте волни, мили мои кученца...

#46 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 04 June 2010 - 01:34 PM

Съгласна съм. Това е в категорията "Освен ако не е супер належащо."
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#47 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 04 June 2010 - 01:59 PM

Показване на мнениетоbushkata, в 04 June 2010 - 12:12 PM, написа:

Показване на мнениетоFibsi, в 04 June 2010 - 11:28 AM, написа:

За съжаление, има зоомагазин, в който се продават животни.

Не пазарувам в магазини, в които продават животни. Съответно - и в такава клиника няма да отида.
Освен ако не е супер належащо. Жалко
За мен това е един мръсен бизнес. Който аз не искам да подкрепям.


+1
Наистина жалко!
Явно някои неща все пак няма да се променят.
User's Signature

Качена снимка

#48 Потребителят е офлайн   IntoTheFire Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 08-June 10

Публикувано: 08 June 2010 - 05:52 PM

Че това си е Анимо с по-модерна техника и добро име на сградата и толкова.
Същите лекари в нова сграда и се стараят да се дистанцират от Анимо, за да не гонят клиентите съвсем от началото. По телефона ако ги питаш, не казват, че са Анимо. Само където продължават да си работят и в Анимо и не знам как биха могли да се дистанцират от Анимо със същия персонал.

Единствено името е ново.

Ясно е, че който не е доволен от Анимо, няма да е доволен и от новата им сграда и толкова.

#49 Потребителят е офлайн   d-r Bobadova Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 6824
  • Регистрация: 22-October 07
  • Gender:Female
  • Location:P. Sherman 42 Wallaby Way, Sydney

Публикувано: 08 June 2010 - 07:13 PM

Добрата новина е, че има такова лечебно заведение. Лошите - за всеки ще има лоши мнения, както и добри.
Мисля, че темата се изчерпа.
User's Signature

Ветеринарна клиника "Добро хрумване!" ул. "Княз Борис I" N125, София
тел: 929 80 29; 0896 604 835
Качена снимка

#50 Потребителят е офлайн   chochi14 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 31-May 10
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 14 June 2010 - 09:24 PM

Zdraveite,az sam Chochi na 14g.i iskam da blagodaria na d-r ZLATINOV,d-r GEORGIEV i na selia ekip na ANIMO ot Mladost1.Blagodarenie na tiax,az jiveia vtori JIVOT. BLAGODARIA :dog:
User's Signature

Chochi-pochina na 17.06.2012g.

#51 Guest_vet_voychev_*

  • Група: Гости

Публикувано: 16 June 2010 - 12:22 AM

Няма нeщо на този свят, което да не може да не
бъде направено малко по-зле и да бъде продадено
малко по- евтино.Хората за които ориентир е
единствено цената, стават по правило жертва
на тази машинация

Неразумно е да се плаща скъпо. Но още по-
неразумно е да се плаща твърде евтино.Когато
плащате прекалено скъпо,губите известно
количество пари. И толкоз. Но ако платите
прекалено малко, понякога губите всичко, тъй
като купената от вас вещ не може да ви свърши
работа по предназначение.

Законите на икономиката не допускат да се
получи голяма стойност срещу малко пари.

Ако приемете най-ниската оферта, трябва да си
начислите нещо отгоре за риска, който
поемате. А ако го направите, парите ще ви
стигнат да платите за нещо по- добро

Джон Ръскин
(1819 – 1890)

#52 Потребителят е офлайн   DessyD Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4080
  • Регистрация: 25-February 06
  • Gender:Male
  • Location:PLOVDIV, BG

Публикувано: 16 June 2010 - 11:00 AM

Принципно сте прав. Когато става дума за навременна и бърза реакция цената няма значение, защото става въпрос за живота на близко за теб същество. Всички сме наясно, че вложението трябва да се изплати. Всички сме наясно, че специализираният труд се заплаща скъпо. Няма спор. Просто сравнявам някои цени с тези в Пловдив, например. Ето и нещо конкретно - за ПКК цената е 20 лева, а за тази цена в Пловдив, в лабораториите "Зинвест", ще получа не само обща ПКК, но поне изследване на още 10 показатели, проясняващи състоянието на животното. Между другото, изследването ще се направи за точно същото време. Знаете, че това е чисто технологичен процес. Но предполагам, че в София, нещата стоят по различен начин. Хората сами ще си решат къде да отидат. Ако са доволни от лекарите - цената на практика няма значение.
User's Signature

Това, което ни тревожи не е това, което НЕ ЗНАЕМ, а това, което ЗНАЕМ, ЧЕ НЕ Е ВЯРНО.
"Животът е трагедия за този, който чувства и комедия за този, който мисли" Фрасоа дьо Ларошфуко
"Можеш да победиш другите със собствените си доводи. Но да ги убедиш можеш само с техните."
Жозеф Жобер, "Мисли, максими и есета"
God says: Animals are my quite beings. Now they remain silent to cruelty but the day of reckoning they will talk!.." Mevlana Celaleddin Rumi

#53 Потребителят е офлайн   D-r Koko Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Ветеринарен лекар
  • Мнения: 1597
  • Регистрация: 20-June 06
  • Location:Пловдив

Публикувано: 16 June 2010 - 06:23 PM

Браво за прекрасната клиника. За всеки лекар би било удоволствие да работи в така добре оборудвана болница.
Имам обаче един въпрос към колегите там. След като ще се насочите към неврохирургията, как диагностицирате проблемите. Рекламирате дигиталния рентген, но в сайта не видях имате ли скенер. Контрастната миелография ли ще е основния метод или има и друга несподелена тайна?
User's Signature

ветеринарен кабинет "Д-р КОКО" гр. Пловдив
тел: 0887415207 032/693578
Аз не съм най-добрия лекар, аз просто си върша работата.

#54 Потребителят е офлайн   tey4e Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Ветеринарен лекар
  • Мнения: 2479
  • Регистрация: 27-March 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 16 June 2010 - 06:36 PM

Аз разбрах,че нямат скенер,предполагам ще насочват към наличните 2 скенера за животни в София.
User's Signature

In memoriam
Качена снимка
За да си човек,бъди му приятел!

#55 Потребителят е офлайн   Miranda Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 78
  • Регистрация: 24-May 07

Публикувано: 24 July 2010 - 04:22 PM

Над една седмица вече всеки ден съм в ЦВК и нямам повод да се оплача, напротив - хората си вършат работата прекрасно, винаги има кой да ти обърне внимание, условията изглеждат добри - макар че засега, слава богу, съм била само на горния етаж - приемно и кабинети. Що се отнася до цените, и там не мога да кажа нищо лошо - нищо ненормално във всеки случай. В хуманното здравеопазване има къде-къде по-фрапиращи случаи.
И за първи път от маса време виждам проследяване на пациента - а имам богат опит от хуманната медицина, където това да направиш контролен преглед и ПКК на човека на изписване често въобще не се случва.
Мога само да благодаря на ЦВК, на Анимо и специално на д-р Томе Пейчиновски за това, което направи, за да продължа да си имам куче. Де да се грижеха всички така за пациентите си.
Може и да е до човек де, въпреки че нямам какво лошо да кажа и за предходния ми опит с Анимо (защото виждам, че почти всички лекари отттам са в ЦВК), когато нямаше какво особено да се направи с престарялото ми и болно куче, но никой не ме отпрати вкъщи, без да ме посъветва и да ми обясни, както се случва често с хората. Лично аз нямам от какво да се оплача, мога само да кажа "благодаря".

Въпреки че вчера имах честта там да чуя следното "хепатитът при кучетата се причинява от бактерии..." от един от тамошните лекари (естествено, че няма да му кажа името). Хайде да ме прощава, ама това не е сериозно....

Това мнение е редактирано от Miranda: 24 July 2010 - 05:32 PM


#56 Потребителят е офлайн   D-r Koko Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Ветеринарен лекар
  • Мнения: 1597
  • Регистрация: 20-June 06
  • Location:Пловдив

Публикувано: 29 July 2010 - 05:50 PM

Миранда, хепатит се причинява от много неща. Самата дума означава възпаление на черния дроб. Това, че Вие го свързвате само с вирусна причина не е лошо ако не сте лекар, но преди да твърдите нещо си направете труда да проверите дали е вярно. Колегата най-вероятно е имал предвид лептоспироза(бактериална инфекция, причиняваща тежък хепатит, нефрит, пневмония, ендокардит и доста други неща)
User's Signature

ветеринарен кабинет "Д-р КОКО" гр. Пловдив
тел: 0887415207 032/693578
Аз не съм най-добрия лекар, аз просто си върша работата.

#57 Потребителят е офлайн   TIGERWOMAN Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 25
  • Регистрация: 14-May 08

Публикувано: 31 July 2010 - 07:51 PM

най-добрата реклама за тая клиника е страхотните лекари в нея.Ива Димитриевска и Томе Пейчиновски на 2 пъти спасиха живота на моето куче шапка им свалям.най-добрите са
:ae_085:

#58 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 31 July 2010 - 09:53 PM

Показване на мнениетоD-r Koko, в 29 July 2010 - 05:55 PM, написа:

Това, че Вие го свързвате само с вирусна причина не е лошо ако не сте лекар, но преди да твърдите нещо си направете труда да проверите дали е вярно

Д-ре, дамата е експерт по хепатита, повярвайте ми.
User's Signature

Качена снимка

#59 Потребителят е офлайн   shifter Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 395
  • Регистрация: 27-April 08

Публикувано: 01 August 2010 - 08:20 AM

Може :ba_025: , обаче в хуманната практика проблем представлява именно хепатитът (заразното заболяване), а във ветеринарната за хепатит (освен като включен във ваксината) аз лично не съм и чувала - като за клиничен случай, става въпрос - докато лептоспироза има, на кило кажи речи. Та много е вероятно наистина за лепто да е ставало дума. Друг е въпросът, че като термин хепатитът все пак си е хепатит :be_107: и хуманен лекар (пък и дори не-лекар) е нормално да го свързва със заразен хепатит, не с лептоспири или други причини.

#60 Потребителят е офлайн   Miranda Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 78
  • Регистрация: 24-May 07

Публикувано: 01 August 2010 - 12:16 PM

Въобще няма да споря, защото е естествено да се сещаш първо за това, което ти се случва да виждаш най-често в практиката си. Естествено, ако непрекъснато диагностицираш и лекуваш лептоспироза, това ще да те първото, което ти идва наум.
Ама като се замисля, се сещам за поне 10 различни причини за възпаление на черния дроб - вирусни (при това не само хепатитни вируси, а също така Eppstein - Barr, адено, цитомегаловирус, още какво ли не), бактериални (Q-треска, рикетсии разни и пр.), протозойни - токсоплазмоза, автоимунни болести, цирози, болест на Уилсън, вродени атрезии и други, шоков черен дроб, тумори, разни лекарства, растения, отровни гъби, ако щете - въобще нямам претенции за изчерпателност. Не знам колко от това засяга кучетата, ама все ми се струва, че има повече от една-единствена възможност.
Всичко това са приказки обаче, а в крайна сметка е важно, че хората в ЦВК си свършиха работата прекрасно според мен.

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни