Dog.bg Форуми : Доли- с ново име за ново начало

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (7 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Доли- с ново име за ново начало кученце без късмет от Благоевград

#41 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 27 June 2010 - 03:30 PM

Привет от Доли,която с всички сили се старае да стане най-доброто момиче.В петък ходихме до ветката ни,която обаче отсъстваше поради лични ангажименти,та все още не сме ваксинирани.Следващата седмица ще трябва да си изберем един ден и да отидем обедната почивка,че докторката е първа смяна.Ще прецакаме едно хранене на "полските " кучлета,ама няма как.Междувременно успяхме да посгъстим изходния материал,вече не правим локвички,а тортички,които се надявам скоро да станат на саламчета.Това благодарение на вълшебните "стягащи" консервички с пилешки главички и ориз,подсигурих такива за цялата седмица,както и хубави гранулки,благодарение на щедрата помощ,която получихме,за което двете с Доли БЛАГОДАРИМ.
Вече сме платили наема за двора,има какво да се яде и дишаме по-спокойно.
Благодарение на финансовата помощ ,която получихме най-после проявих щедрост и купих така мечтания голям кожен кокал :ab_041: Доли го оцени по достойнство и прекарва всяка минутка ,докато е вързана на веригата в гризкане.Така вече не е толкова тягостно.
Прикачена снимкаПрикачена снимка
Прикачена снимкаПрикачена снимка

Когато не сме вързани обичаме да тичаме,вече идваме при повикване и ставаме все по-възпитани :ae_085:
Прикачена снимкаПрикачена снимка
User's Signature

Качена снимка

#42 Потребителят е офлайн   чери Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 606
  • Регистрация: 09-March 09
  • Gender:Female

Публикувано: 28 June 2010 - 02:18 PM

Тази сутрин на разходката момичето се държа перфектно,все по-малко ме дърпа с повода вече и зацепва какво се иска от нея.
Имахме си и компания-хъски на същата възраст,мъжко и много хубаво си поиграха.Доли за пръв път не се превъзбуди и се държа като една истинска дама.Довечера ще кача малко снимчици за доказателство :md_064:
На обедната почивка ходихме до ветеринар,където и набоцкаха мечешкото дупе.Всички пресекли пътя ни там бяха порядъчно нацелувани и напрегръщани.Доли е с официално потвърдена възраст-около 5 месеца,и прогноза че ще стане едър куч.
Платих и операцията на Сара.На връщане Доли си полегна в една тревичка и отказа да помръдне.В чудо се видях,едвам я навих да се прибираме.И още едно оплакване имам- маймуната успя днес да прегризе и този повод и сега ще трябва да купувам верига май.И естествено диваненцето навън не свърши никаква нужда,а изчака да се приберем и да го направи пред вратата :zz_020:
Та така....Аз естествено се отнесох и забравих да питам колко време от ваксината трябва да мине за да мислим за кастрацията,ама и без туй пак ще ходя ,че не носех толкова пари и остана да доплащам малко а и да ни издадат паспорт.

Прикачена снимка
User's Signature

Качена снимка

Чери живее в сърцето ми ......и не спира да боли.........

http://www.youtube.c...h?v=3j3Zyu69lpA

#43 Потребителят е офлайн   blueocean Икона

  • Терористка
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7895
  • Регистрация: 17-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 June 2010 - 04:01 PM

Поне 2 седмици.
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Качена снимка

#44 Потребителят е офлайн   чери Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 606
  • Регистрация: 09-March 09
  • Gender:Female

Публикувано: 28 June 2010 - 04:27 PM

Показване на мнениетоblueocean, в 28 June 2010 - 04:06 PM, написа:

Поне 2 седмици.



Ммммдаа,в такъв случай ще е в края на следващия месец,защото от 11 до 21 ще отсъствам,а не мога да я оставя прясно кастрирана.Достатъчно ми е кофти,че 10 дена няма да има кой да я разхожда и ще стои нон-стоп на синджира.Още от сега търся и едвам съм намерила човек да минава да и сипва храна,и то по веднъж дневно.Ама не иска да я разхожда.Предстоят тежки дни за Доли-то :sad:
Моля ако някой от Благоевград чете тук и му трепне нещо в сърцето за Доли да се свърже с мен.Ще сме благодарни дори и за едничка разходка и да и отвори някой една консервичка в периода 11-21 юли ,има полянка наблизо,а кучинка е просто едно голямо гушкаво бебе и обича всички хора. :uc_029: Дотогава ще ходи на повод като по учебник-обещавам :xc_049:


ПС:Сега като се размисля май сбърках-трябваше първо да я кастрирам,а след 2 седмици да я ваксинирам.Ще се изям от яд,а толкова се старая да не омотам нещата :eg_033:
User's Signature

Качена снимка

Чери живее в сърцето ми ......и не спира да боли.........

http://www.youtube.c...h?v=3j3Zyu69lpA

#45 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 28 June 2010 - 11:35 PM

:re_037:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#46 Потребителят е офлайн   чери Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 606
  • Регистрация: 09-March 09
  • Gender:Female

Публикувано: 29 June 2010 - 09:45 AM

Здравейте от нас с Доли.Вчера в къщи не успях да се преборя за достъп до компа,та смогнах само набързо да "метна "две снимки, а така ми се искаше да я похваля малката.Тя вече има голям напредък,много по-сдържана и овладяна е,даже и погледа и става по-умен :ab_041: Вечерната разходка пак я съчетахме с храненато на по-малките дечковци Кери и Роня(Пипи се появи за обяд,а вечерта пак я нямаше).Доли този път почти не ръмжа за храна,казвах НЕ веднага като видех че и настръхват космите на гърба :ud_009: (става като наежена кокошка :ab_041: ) и се въздържаше момичето.Става все по-послушна и по-нежна в игрите,даже не тича така отчаяно да се гали във всеки минаващ.Сутрешната разходка мина кротко и спокойно,та даже скучно-свърши си и двете работи,поразшета се,ама нямаше други кучета да играе,та се задоволи да се позанимава с другата си любима дейност-копаенето.Много е добра :ab_041: :ab_041: :ab_041:
Единствено ме притесни че и бяха доста гурелясали и двете очи тази сутрин,дано не развива някаква инфекция.
Иначе стомаха вече е наред и имаме невероятен апетит и се учим да седим на дупе за наградка,а не да се опитваме да се мушнем в чантата :ab_041:
User's Signature

Качена снимка

Чери живее в сърцето ми ......и не спира да боли.........

http://www.youtube.c...h?v=3j3Zyu69lpA

#47 Потребителят е офлайн   Кристина Икона

  • Was it a dream...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 856
  • Регистрация: 27-May 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 29 June 2010 - 09:18 PM

Тадаааам :me_065: Доли
User's Signature

"И в края на нашия живот ние няма да бъдем съдени по това колко дипломи имаме,колко пари сме спечелили или колко големи неща сме направили. Ние ще бъдем съдени по това: „Бях гладен и ти ме нахрани. Бях гол и ти ме облече. Бях бездомен и ти ми даде подслон.” М.Тереза

#48 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 29 June 2010 - 10:14 PM

Кристина , :vb_024:

Пък аз пак ще наспамя с малко снимки,да си припомните какъв сладкиш е това кучле :wub:

1.Доли копае дупка :tongue:
Прикачена снимка Прикачена снимка

2.Доли зяпа котка.И се оттегля позорно,уж незаинтересувана :rd_139:
Прикачена снимкаПрикачена снимка

3.Доли се прави на важна и гледа отвисоко :gp_170:
Прикачена снимкаПрикачена снимка
User's Signature

Качена снимка

#49 Потребителят е офлайн   infetka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 387
  • Регистрация: 08-May 07

Публикувано: 30 June 2010 - 12:24 AM

Много ми е интересно да чета темите ти, моля те, не спирай да пишеш. Надявам се вече да се намерят стопани за Доли и другите малки госпожички. Толкова са красиви и пухкави. Правиш невероятни неща. :rc_036:
User's Signature

Качена снимка

#50 Потребителят е офлайн   чери Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 606
  • Регистрация: 09-March 09
  • Gender:Female

Публикувано: 30 June 2010 - 08:28 AM

Здравейте,всички дето четат темичката ни,с Доли ви пожелаваме весел и лъчезарен ден и ви благодарим че сте съпричастни :ba_025: Вероятно ще се наложи повечко да пиша и по-малко снимки да качвам,защото се оказа че съм си изпълнила лимита :ud_009: (кога успях!!!) от акаунта в къщи,а в службата не мога да качвам снимки.Ще се върна да прочета за смаляването,но май нямам инсталирани нужните програми и имам бегъл спомен че беше тегаво упражнение :dh_188:
Днес пак си бяхме самички на най-близката поляна ама не ни беше скучно,хич даже.Тичахме и се радвахме на тревичката и на слънцето.Дебнехме зорко дали няма да се появи човек склонен да ни обърне внимание и охотно предоствяхме тумбата за погалване.Малко е неловко за мен,че ако някой наивен човечец се излъже да и обърне повечко внимание,после няма отърване,трябва да си тръгна в друга посока,та да ме последва диваненцето.
И да се оплача,вчера си загубих часовника,Нали си слагам ръкохватката на повода на китката и от дърпането се е откопчал :dh_188: Връщахме се после с Доли по маршрута,ама не го открих.Ама здраве да е....Та по този повод разходката ни беше двойна и Долито намаза бая ходене,после направо отиде да си легне :ab_041: А сутринта я намерих спяща,даже не и се тръгваше :ab_041:
Та толкава днес от нас.Ще пишем докато не ни смъмрят за спам :ab_041:
User's Signature

Качена снимка

Чери живее в сърцето ми ......и не спира да боли.........

http://www.youtube.c...h?v=3j3Zyu69lpA

#51 Потребителят е офлайн   nedelina5 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 209
  • Регистрация: 28-April 10

Публикувано: 30 June 2010 - 11:22 AM

използвай сайта prkachi.com
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#52 Потребителят е офлайн   чери Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 606
  • Регистрация: 09-March 09
  • Gender:Female

Публикувано: 30 June 2010 - 02:09 PM

Показване на мнениетоnedelina5, в 30 June 2010 - 11:27 AM, написа:

използвай сайта prkachi.com


Малко съм технически идиот :oa_092: ама веднага ще се пробвам

проба :http://prikachi.com/...17/2280317m.jpg

PC: да не повярваш-получи ми се и то от втория път.Благодаря :beer:
Този форум ме обогатява във всяко едно отношение :flagbg:
User's Signature

Качена снимка

Чери живее в сърцето ми ......и не спира да боли.........

http://www.youtube.c...h?v=3j3Zyu69lpA

#53 Потребителят е офлайн   чери Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 606
  • Регистрация: 09-March 09
  • Gender:Female

Публикувано: 01 July 2010 - 09:57 AM

Тази сутрин старите ми кокали ме боляха от разходките с Доли-най вероятно имам мускулна треска от толкоз тичане насам-натам,та много се зарадвах,че Малчо беше на линия и в готовност за игра и можах само кротко да ги гледам отстрани как тичат с Доли.Много хубаво си играха,малката бързо се учи и вече не е такова торпедо ,а е доста по-нежна и овладяна.На път е да стане перфектното куче :ae_085: Малко ми е притеснено че поради липсата на опашка по-трудно се разгадават емоциите и,но пък очите и са много изразителни и казват всичко.Засега се плаши от лаещо куче,и то доста се плаши,ама поне тича да се скрие при мен а не хуква да бяга .Тъй като все повече я пускам свободна на разходките я оборудвах с капсула-адресник с името и и телефона ми,за всеки случай.Снимки от тази сутрин нямам,затова слагам от вчера,от посещението ни при Кери и Роня.Малките имат голям респект от кака си Доли,даже Роня като я види че се е засилила към нея ляга и скимти в израз на подчинение.Ама като се заигра Роня и взе да лае Доли ще се попикаше от страх,даже търти да бяга.Още са си глупави бебочета ,но мисля че с взаимните срещи се обогатяват.Прикачена снимкаПрикачена снимка

Доли и Кери :wub:
Прикачена снимкаПрикачена снимка
User's Signature

Качена снимка

Чери живее в сърцето ми ......и не спира да боли.........

http://www.youtube.c...h?v=3j3Zyu69lpA

#54 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 03 July 2010 - 02:26 AM

Привет от Доли,която

крои планове за бягствоПрикачена снимка

осъществява гиПрикачена снимка Прикачена снимка

но не защото иска да избяга,НЕ
Доли просто не иска да седи сама и вързана на верига,Прикачена снимка

Доли иска просто да полежи на тревичкаПрикачена снимка Прикачена снимка

и да поиграе с приятелиПрикачена снимка Прикачена снимка

Дано скоро да заживееш по-добре,милата ми,дано стоплиш нечие сърце.Прикачена снимка

ПС: Иначе ми е криво,защото дядото е изхвърлил кокала на Доли(даже ми се скара че съм и дала такъв голям кокал,трябвало да го начукам...)Като се сетя колко исках да и го купя и колко се чудех......и накрая милата само няколко дена му се порадва :dh_188:
И освен това на капсулата-адресник и е паднала и изгубила долната половина.Ще се изям от яд,сигурно не съм я затегнала достатъчно :eg_033: Тъпа Чери1,тъпа :eg_033:
User's Signature

Качена снимка

#55 Потребителят е офлайн   gngpaint Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 652
  • Регистрация: 29-September 08
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:Рисуване
  • Skype:

Публикувано: 03 July 2010 - 08:59 AM

Показване на мнениеточери1, в 03 July 2010 - 02:31 AM, написа:

Тъпа Чери1,тъпа :eg_033:

Нет!Нет!Нет!Чери не тъпа!Чери умна!Чери помага! :ea_103: :ab_041:
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#56 Потребителят е офлайн   lilly5 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 452
  • Регистрация: 13-December 09
  • Gender:Female
  • Location:ПЛОВДИВ

Публикувано: 03 July 2010 - 05:04 PM

Болно ми е, че в Благоевград не се намират 2-3 души, които да се погрижат за питомците на Чери за тези десетина дни, докато тя ще отсъства. Мога ли и аз да помоля, ако има тук някой от Благоевград, да намери още 2-3 души и да помогнат? Срамота е, тя толкова много прави сама!
User's Signature

Кучето е единственото същество, което обича теб повече, отколкото себе си.

#57 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 03 July 2010 - 06:43 PM

Благодаря ,lilly5 за съпричастността :rc_036: Успях криво-ляво да уредя кой да ми храни питомците,но все още не мога да намеря човек ,който да разхожда Доли,па дори и през ден.Гадно ми е като си помисля че ще стои на веригата 10 дена,а пък разходките с нея са толкова приятни и тя така им се радва....Грехота е....

И да се похваля-днес правих основно чистене при Доли и намерих изгубената половинка на адресника :af_089: Даже и листчето си беше вътре.И също така днес неочаквано си намерих и изгубения часовник,той пък беше в едно забутано ъгълче при "захвърлените кученца",където им слагам резервна водичка.Дано не ме напусне хубавия късмет и да се намери "разхождач" и за Доличка :md_064:
User's Signature

Качена снимка

#58 Потребителят е офлайн   missi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1232
  • Регистрация: 29-January 09
  • Gender:Female

Публикувано: 03 July 2010 - 08:23 PM

Приятелите на Доли също ли са бездомни? Божичко какви сладури са, даже едното прилича на моето бретонче.

#59 Потребителят е офлайн   Кристина Икона

  • Was it a dream...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 856
  • Регистрация: 27-May 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 03 July 2010 - 10:13 PM

Мда..прекрасни са!:wub: Ако имах къща с голям двор, бих ги взела всичките!
Много ми се иска да им се намерят добри стопани.

И Чери така сладкодумно пише... жалко, че една обява за осиновяване не може да събере всичко, което тя е написала както за Доли, така и за останалите бебешори.
User's Signature

"И в края на нашия живот ние няма да бъдем съдени по това колко дипломи имаме,колко пари сме спечелили или колко големи неща сме направили. Ние ще бъдем съдени по това: „Бях гладен и ти ме нахрани. Бях гол и ти ме облече. Бях бездомен и ти ми даде подслон.” М.Тереза

#60 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 03 July 2010 - 10:15 PM

Показване на мнениетоmissi, в 03 July 2010 - 08:28 PM, написа:

Приятелите на Доли също ли са бездомни? Божичко какви сладури са, даже едното прилича на моето бретонче.


Това са Роня и Кери ( и те си имат темичка във форума),а това дето прилича на бретонче е Оги,него го "имам " от три дена,сам си дойде и ме намери...Аз понеже вървя в комплект с гранули :md_064: (това благодарение единствено на помощта дето получавам във този форум :rc_036:
Оги специално заръча да благодаря и от негово име на всички помогнали :vb_024:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

  • (7 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни