Dog.bg Форуми : Истински кучкар ли сте?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (8 Страници) +
  • « Първа
  • 6
  • 7
  • 8
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Истински кучкар ли сте?

#141 Потребителят е офлайн   nushcho Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2087
  • Регистрация: 14-July 08
  • Gender:Female
  • Location:Varna
  • Interests:Животни, архитектура, изкуство, рисуване, фотография, история, музика, пътуване, забавление:)))
  • Skype:

Публикувано: 27 December 2009 - 09:43 AM

ХАХАХА 16 да (-> До 20 ви превръщат в кучевъд маниак”)
Това за проливния дъж беше точно преди 15 минути,100 пъти ми се обърна чадъра от силния вятър и единственто което остана сухо(понеже имаше вятър и разнасяше водата нявсякъде) беше главата ми ab_041.gif
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#142 Потребителят е офлайн   the_trident Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 26
  • Регистрация: 16-October 08
  • Gender:Male
  • Location:София

Икона за мнението  Публикувано: 01 January 2010 - 11:08 AM

този тест ми се струва,че е за някои със явна сексуална дезориентация.
User's Signature

0888802068
Павко.

#143 Потребителят е офлайн   Princess_Brita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 188
  • Регистрация: 17-January 10
  • Gender:Not Telling
  • Location:София

Публикувано: 21 January 2010 - 09:51 AM

16 ab_041.gif

#144 Потребителят е офлайн   Imura Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 55
  • Регистрация: 07-February 09
  • Gender:Female
  • Location:Димитровград

Публикувано: 22 January 2010 - 01:42 PM

Ето и от мен ситуации:
* Започнах да ставам по-рано, но не защото детската градина на сина ми е поставила такова условие, а защото самоедът Аристотел, приятел на Имура, е на разходка в парка по това време.
* Когато детето и куч се хванат кой за където може, се карам на двукракато малко човече.
* Купувам стилизиращ продукт за козината на любимата бобка на цена над 30 лв., без да се замислям, но когато трябва да платя 6 лв. за пяна за коса за лична употреба, ми се струват ужасно много.

#145 Потребителят е офлайн   rage1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 607
  • Регистрация: 21-February 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 22 January 2010 - 01:48 PM

Цитат(Imura @ Jan 22 2010, 01:42 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ето и от мен ситуации:
* Започнах да ставам по-рано, но не защото детската градина на сина ми е поставила такова условие, а защото самоедът Аристотел, приятел на Имура, е на разходка в парка по това време.
* Когато детето и куч се хванат кой за където може, се карам на двукракато малко човече.
* Купувам стилизиращ продукт за козината на любимата бобка на цена над 30 лв., без да се замислям, но когато трябва да платя 6 лв. за пяна за коса за лична употреба, ми се струват ужасно много.

така правят да им се не види..карат ни да се влюбим в тях и докато се осетиш то отишло... ab_041.gif
На мен баба ми ми дава пари за роженният ден с ясното условие да си купя нещо за мен,а не за кучето..е можете да се досетите какво съм си купила-нова каишка за по-модерно,специална четка за бълхи,че ме сърби много,кучешки бисквити..ми те като човешките,пискаща топка и таралежче,та да мога да си играя през деня с нещо,че ми скучно.... ab_041.gif
User's Signature

Качена снимка

#146 Потребителят е офлайн   Грахче Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 796
  • Регистрация: 26-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 22 January 2010 - 02:35 PM

-Самонаричате се маменце или татенце.
ДА, доста често.
-Кучето ви спи с вас в леглото.
НЕ, в никакъв случай.
-Употребявате странното множествено число изпишкахме се и се изакахме на връщане от парка.
НЕ
-През задното стъкло на колата ви не се вижда нищо от отпечатъци на мокър кучешки нос.
Не, но защото нямаме стъкло
-Наричате кучето си с 28 различни имена, повечето от които са напълно безсмислени, но то ги знае.
ДА
-Вие обичате хората, които харесват вашето куче.
Всъщност не. Предпочитам да не се прехласват или да го правят тихо и незабележимо.
-Презирате хората, които не харесват вашето куче.
Не, всъщност разбирам ги.
-Винаги можете да изровите от джоба си някоя и друга наградка за кучета.
Не, за съжаление облеклото ми не позволява.
-От известно време подозирате, че обичате кучето си толкова, колкото другите обичат децата си.
Обичам ги и двата вида зверове.
-Честитите Нова Година, рождения ден и 1-ви юни на кучето си.
Не, не ми е хрумвало.
-Минавате през зоомагазина след работа, за да зарадвате с нещо Бруно като се приберете.
Не.Винаги има някоя бисквитка за целта у нас.
-Не ви се струва странно да стоите на поляната в парка и умолително да повтаряте Джина, изпишкай се най-сетне, моля те!, докато Джина търчи с приятелски кокер и се прави, че не знае за какво са разходките.
Не, не ми се е случвало подобно нещо.
-Избирате мебели, килими и дрехи в тон с кучето си така и така всичко е в косми.
Ами, всичко е сбирщайн, дори кучето.
-Държите в офиса си снимка на Лъки, но не и на жена си.
Не. И на мъжо, и на децата, и на кучето.
-Четете лекции на хората за това каква голяма отговорност е да гледаш куче, като повдигате въпроса със и без повод.
Случвало се е, ако стане въпрос.
-Вие сте единствения идиот под проливния дъжд на улицата, просто защото кучето трябва да се разходи.
Да, определено, да.
-Вече не пиете бира с приятели в петък вечер, защото трябва да се прибирате вкъщи при кучето.
Не, това няма начин. Никое куче не е по-важно от бирата.
-Вашите планове за събота и неделя са съответно: разходка с Джеси в парка, и разходка с Джеси в парка.
Не, с толкова много задачи, нейде между останалите има вмъкнато "ииииии разходка в парка!"
-Никога не успявате да изядете една цяла пържола, пиле или шницел Рони гледа толкова умилително.
Не, никога не давам от моята храна.
-Стараете се да не чистите много често с прахосмукачка, защото кучето го е страх от нея.
Напротив, всеки ден, иначе става бомба.
-Продължавате да се храните най-спокойно и след като извадите огромен кучешки косъм от чинията си.
Да, определено не ме впечатлява.
-Давате съвети за личния живот на хората, които странно защо, винаги започват с А моята Чери веднъж....
Не. Не помня да ми се е случвало.

май по-добре да си купя аквариум ... може ли с пирани?
User's Signature

Must Love Dogs. Must Care. Must Share.
Качена снимка

#147 Потребителят е офлайн   kitana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 11-March 08

Публикувано: 22 January 2010 - 02:55 PM

Въпросите са...не знам.Примерно:как ще значи,че си истински кучкар,ако си пускаш кучето да спи с теб в леглото?Истинските кучкари не позволяват на кучетата си(особено от едрите породи) да спят в леглото им.И все пак да видим.Аквариум с рибки вече имам,освен да добавя още няколко .

-Самонаричате се маменце или татенце.
Мда.
-Кучето ви спи с вас в леглото.
Не,никога .
-Употребявате странното множествено число изпишкахме се и се изакахме на връщане от парка.
Понякога...Отчитам го като "да".
-През задното стъкло на колата ви не се вижда нищо от отпечатъци на мокър кучешки нос.
Ооо даа.
-Наричате кучето си с 28 различни имена, повечето от които са напълно безсмислени, но то ги знае.
Не са точно толкова,но ...да.
-Вие обичате хората, които харесват вашето куче.
Има нещо такова.Да.
-Презирате хората, които не харесват вашето куче.
Не.
-Винаги можете да изровите от джоба си някоя и друга наградка за кучета.
Да.
-От известно време подозирате, че обичате кучето си толкова, колкото другите обичат децата си.
Не.А и имам дете.
-Честитите Нова Година, рождения ден и 1-ви юни на кучето си.
Без първи юни.Отговор:да.
-Минавате през зоомагазина след работа, за да зарадвате с нещо Бруно като се приберете.
Не винаги.Не.
-Не ви се струва странно да стоите на поляната в парка и умолително да повтаряте Джина, изпишкай се най-сетне, моля те!, докато Джина търчи с приятелски кокер и се прави, че не знае за какво са разходките.
Мне,не ми се струва странно.
-Избирате мебели, килими и дрехи в тон с кучето си така и така всичко е в косми.
Не.
-Държите в офиса си снимка на Лъки, но не и на жена си.
Не.Нямам офис,нямам жена.Но да,държа снимки на кучето наред с тези на семейството си.Да.
-Четете лекции на хората за това каква голяма отговорност е да гледаш куче, като повдигате въпроса със и без повод.
Оооо дааа.
-Вие сте единствения идиот под проливния дъжд на улицата, просто защото кучето трябва да се разходи.
Мхъм,или карам мъжа ми. ab_041.gif
-Вече не пиете бира с приятели в петък вечер, защото трябва да се прибирате вкъщи при кучето.
Ееее,сега...Бирата с приятели си е бира с приятели.Не
-Вашите планове за събота и неделя са съответно: разходка с Джеси в парка, и разходка с Джеси в парка.
Хмммм....не само.Значи-не.
-Никога не успявате да изядете една цяла пържола, пиле или шницел Рони гледа толкова умилително.
Никога не съм давала на което и да е куче ,което е стъпило в нас от масата.Не.
-Стараете се да не чистите много често с прахосмукачка, защото кучето го е страх от нея.
Не.
-Продължавате да се храните най-спокойно и след като извадите огромен кучешки косъм от чинията си.
Да.Особено често се случваше,когато имахме кОли....Просто няма как да не забележиш ,че има косъм.
-Давате съвети за личния живот на хората, които странно защо, винаги започват с А моята Чери веднъж....
Не.

Я да видим....Май и аз с Грахче ще ходя да пазарувам рибоци.



User's Signature

Конформизъм е промяна на поведението,чрез която индивидът отговаря на натискa на групата,опитвайки се да е в съгласие с нея,като приема предложени или наложени норми.
Тази промяна минава през отрицание на някои предишни позиции и води до самоодобрение чрез приемането на новите.

#148 Потребителят е офлайн   Rinusha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 05-February 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 22 January 2010 - 03:28 PM

-Самонаричате се маменце или татенце.
Не
-Кучето ви спи с вас в леглото.
Не
-Употребявате странното множествено число изпишкахме се и се изакахме на връщане от парка.
Не винаги,но да-понякога.Да
-През задното стъкло на колата ви не се вижда нищо от отпечатъци на мокър кучешки нос.
И още как.Да
-Наричате кучето си с 28 различни имена, повечето от които са напълно безсмислени, но то ги знае.
Да
-Вие обичате хората, които харесват вашето куче.
Да
-Презирате хората, които не харесват вашето куче.
Не,но ми е неприятно,признавам си
-Винаги можете да изровите от джоба си някоя и друга наградка за кучета.
Рядко,по-скоро не
-От известно време подозирате, че обичате кучето си толкова, колкото другите обичат децата си.
Не
-Честитите Нова Година, рождения ден и 1-ви юни на кучето си.
Май не
-Минавате през зоомагазина след работа, за да зарадвате с нещо Бруно като се приберете.
Не
-Не ви се струва странно да стоите на поляната в парка и умолително да повтаряте Джина, изпишкай се най-сетне, моля те!, докато Джина търчи с приятелски кокер и се прави, че не знае за какво са разходките.
Не ми се е случвало,странно е.Не
-Избирате мебели, килими и дрехи в тон с кучето си така и така всичко е в косми.
Не
-Държите в офиса си снимка на Лъки, но не и на жена си.
И на Лъки,и на мъжа,децата си.Да
-Четете лекции на хората за това каква голяма отговорност е да гледаш куче, като повдигате въпроса със и без повод.
Не
-Вие сте единствения идиот под проливния дъжд на улицата, просто защото кучето трябва да се разходи.
Да
-Вече не пиете бира с приятели в петък вечер, защото трябва да се прибирате вкъщи при кучето.
Пия бира с приятели в парка с кучето,мъжа и децата.Не
-Вашите планове за събота и неделя са съответно: разходка с Джеси в парка, и разходка с Джеси в парка.
Много често да
-Никога не успявате да изядете една цяла пържола, пиле или шницел Рони гледа толкова умилително.
Не давам подобни неща на Рони,независимо как гледа.Не
-Стараете се да не чистите много често с прахосмукачка, защото кучето го е страх от нея.
Не го е страх,а и да беше,пак щях да чистя.Не
-Продължавате да се храните най-спокойно и след като извадите огромен кучешки косъм от чинията си.
Да
-Давате съвети за личния живот на хората, които странно защо, винаги започват с А моята Чери веднъж....
Случва се.Да
9 ДА,ще продължа да гледам рибки,защото не съм фен на болонките ab_041.gif
User's Signature

Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ

#149 Потребителят е офлайн   tok4ev Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 852
  • Регистрация: 28-July 06
  • Gender:Male

Публикувано: 22 January 2010 - 04:14 PM

А защо не истински кучкар да е този, който спи с кучето си в леглото и въпреки това кучето му го слуша безпрекословно? mg_062.gif md_064.gif


П.П.
ааааа... сега разбирам, че всъщност това се е имало впредвид под истински кучкар - този, който допуска кучето в леглото af_089.gif

#150 Потребителят е офлайн   kitana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 11-March 08

Публикувано: 22 January 2010 - 06:03 PM

Не е уточнено кога се допуска кучето в леглото ab_041.gif .Ако кучето си е научило мястото в йерархията и не смята да оспорва твоето лидерство,значи...може и да може(въпреки,че аз никога не съм допускала кое да е куче вкъщи да ми спи на леглото и изобщо съм против това).
Но....да-истински кучкар,според този въпросник значи да спиш с кучето си ,независимо на каква възраст(защото така е зададен въпроса). ab_041.gif
Ех,пак изпаднах в обяснения ....
User's Signature

Конформизъм е промяна на поведението,чрез която индивидът отговаря на натискa на групата,опитвайки се да е в съгласие с нея,като приема предложени или наложени норми.
Тази промяна минава през отрицание на някои предишни позиции и води до самоодобрение чрез приемането на новите.

#151 Потребителят е офлайн   Richi_ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 272
  • Регистрация: 22-August 09
  • Gender:Female
  • Location:Stamboliiski
  • Interests:Ku4eta

Публикувано: 05 March 2010 - 08:09 PM

ето и няколко примера и от мен
-ставате заради кучо в 5 часа,но за друго не бихте си и помислили да станете
-отивате на пазар обикновено само и единствено за предмети за кучето
-водите кучо със себе си навсякъде(море,планина,чужбина)
-четете форум дог.бг-форума за истинските кучкари
User's Signature

Едно куче е по-добър приятел от когото и да е човек

Качена снимка

#152 Потребителят е офлайн   Katt Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 287
  • Регистрация: 21-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 21 March 2010 - 03:18 PM

-Самонаричате се маменце или татенце.-Аз съм и по-голямата и сестра.
-Кучето ви спи с вас в леглото.-Спи гушната в мен независимо,че си има огормно леглото което прилича на трон.
-Употребявате странното множествено число изпишкахме се и се изакахме на връщане от парка.-Винаги.Също и питам мама дали е пишала и акала сутринта,да съм спокойна.
-През задното стъкло на колата ви не се вижда нищо от отпечатъци на мокър кучешки нос.-Неможе да се вижда от самото куче ab_041.gif
-Наричате кучето си с 28 различни имена, повечето от които са напълно безсмислени, но то ги знае.-Сигорно са повече от 28 ab_041.gif
-Вие обичате хората, които харесват вашето куче.-Даа
-Презирате хората, които не харесват вашето куче.-Да.
-Винаги можете да изровите от джоба си някоя и друга наградка за кучета.-Дам.Сиренца,месо,салам...всичко
-От известно време подозирате, че обичате кучето си толкова, колкото другите обичат децата си.-Разбрах го когато я пергърнах за първи път.
-Честитите Нова Година, рождения ден и 1-ви юни на кучето си.-Съшо и имения ден,Коледа...за рождения ден даже и парти има ab_041.gif
-Минавате през зоомагазина след работа, за да зарадвате с нещо Бруно като се приберете.-ВИНАГИ!
-Не ви се струва странно да стоите на поляната в парка и умолително да повтаряте Джина, изпишкай се най-сетне, моля те!, докато Джина търчи с приятелски кокер и се прави, че не знае за какво са разходките.-Да.
-Избирате мебели, килими и дрехи в тон с кучето си така и така всичко е в косми.-Ами всъщност не.
-Държите в офиса си снимка на Лъки, но не и на жена си.-Стаята ми,телефона ми,дори компютъра всичко е пълно със снимки на животините ми
-Четете лекции на хората за това каква голяма отговорност е да гледаш куче, като повдигате въпроса със и без повод.-Да,бедните хорица... ab_041.gif
-Вие сте единствения идиот под проливния дъжд на улицата, просто защото кучето трябва да се разходи.-Ами нали трябва да се изпишка съкровището.
-Вече не пиете бира с приятели в петък вечер, защото трябва да се прибирате вкъщи при кучето.-Попринцип не обичам да излизам в приятели много,но ако все пак изляза тя е с мен.
-Вашите планове за събота и неделя са съответно: разходка с Джеси в парка, и разходка с Джеси в парка.-Или на пикник с мама,татко,кака и Чери или на село пак с Чери,но винаги с Чери
-Никога не успявате да изядете една цяла пържола, пиле или шницел Рони гледа толкова умилително.-Ям колкото се може по бързо преди Чери да е чула,че ям,ако все пак чуе ям половината я тя другата половина ab_041.gif
-Стараете се да не чистите много често с прахосмукачка, защото кучето го е страх от нея.-Всеки ден се пуска прахосмукачка,че с 4 добичета у нас... ab_041.gif
-Продължавате да се храните най-спокойно и след като извадите огромен кучешки косъм от чинията си.-Или от морското свинче,или от мишоците...
-Давате съвети за личния живот на хората, които странно защо, винаги започват с А моята Чери веднъж....-Ами да.

User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#153 Потребителят е офлайн   Ариел Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1895
  • Регистрация: 20-August 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 24 March 2010 - 10:19 AM

-На полянката с другите кучета не си правиш лаф-мохабет с колегите,а щом видиш,че нещо му е скучно,се впускаш в занимавки и игри с него,забравайки че си уморен, че искаш да приседнеш на сянка или изпускаш интересната клюка.
-Вкъщи заставаш на 4 крака и му ръмжиш на шега,а тийнеджърът(съответно човешкото ти дете) те наблюдава леко притеснено дали не си нещо изперкал.
-Не пропускаш да направиш задълбочен оглед на посятата"тортичка",за да се увериш,че всичко с перисталтиката и изобщо му е наред,докато майки,бутащи колички,цъкат по твои адрес с език.
-Сънуваш го предимно че го губиш и се успокояваш само,като отвориш очи или чуеш в просъница,че той нещо си шава около теб и чак тогава пак заспиваш успокоен.
-Иска ти се постоянно да го гушкаш и глезиш,но знаеш и си налагаш-(когато трябва) строго поведение и работа по команди,за"да стане от него човек".
Не е нужно да броите точки-всеки сам за себе си знае колко е кучкар.По отношение на спането в леглото-моят не смее и му е забранено,но на нашия другар(голдън)от бебе му е позволено да спи на спалнята при"родителите"си и смятам,че нито аз,нито те са по-малко кучкари поради този факт.
User's Signature

....нито дъжд,нито смях,нито слънце....

#154 Потребителят е офлайн   Ариел Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1895
  • Регистрация: 20-August 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 24 March 2010 - 10:59 AM

Цитат(nushcho @ Dec 27 2009, 08:48 AM) <{POST_SNAPBACK}>
ХАХАХА 16 да (-> До 20 ви превръщат в кучевъд маниак)
Това за проливния дъж беше точно преди 15 минути,100 пъти ми се обърна чадъра от силния вятър и единственто което остана сухо(понеже имаше вятър и разнасяше водата нявсякъде) беше главата ми ab_041.gif

Това,че навън понякога е проливен дъждът,не ме спира,понеже съм се екипирала като от Гражданска защита при наводнение.Напоследък,като реша да си купя някой парцал или обувки,се улавям,че търся да са подходящи за разходка с него,отколкото за..."светския ми живот". ab_041.gif
User's Signature

....нито дъжд,нито смях,нито слънце....

#155 Потребителят е офлайн   tigi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 363
  • Регистрация: 05-April 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 26 March 2010 - 01:48 PM

Дразните се от факта, че близки хора говорят за любимото Ви същество в среден или мъжки род, като очевидно, и от както е родена, Тя е момиченце. ea_103.gif Как не разбраха... ea_103.gif Смъмряте децата, че подхвърлят лакомствата и на пода...,"като на животно". smile.gif За фон на десктопа сте избрали снимка на косматото си дете, като често домашните ви сварват заплеснати, с обожаващ поглед, в снимката. Обяснявате на децата си /вече поотраснали/, как малката им сестра не е много по-различна от тях, а просто баща и е по-космат. ab_041.gif Разчувстват Ви и плачете на филми като" Hachiko A Dog's Story", а драмите с двукраки, определяте като поредния сълзлив, американски бълвоч...
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка
"В най-ледената нощ,когато звездите изчезнат от небето и мрак поледи самотното иглу,само бялото куче с очи като полярен лед ще премине през прага на душата ти и човешкото зло ще те напусне...Завинаги."

#156 Потребителят е офлайн   dani-moto Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 14
  • Регистрация: 15-April 10
  • Gender:Female
  • Location:Русе
  • Interests:кучета
  • Skype:

Публикувано: 19 April 2010 - 06:26 PM

Хм.До заплата има още 4 дни,а аз току що дадох последните семейни пари за играчка и лакомства на малкото ми четирикрако детенце ab_041.gif Като се прибере мъжа ми ще видим...

  • (8 Страници) +
  • « Първа
  • 6
  • 7
  • 8
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни