Dog.bg Форуми : Истински кучкар ли сте?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (8 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Истински кучкар ли сте?

#1 Потребителят е офлайн   insult Икона

  • свободен радикал
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3974
  • Регистрация: 04-November 05
  • Gender:Female

Публикувано: 14 March 2006 - 12:32 PM

Разгледайте долните твърдения.
-> Ако за вас важат по-малко от 5, по-добре разменете кучето си за аквариум с гупи.
-> При 10 отговора вярно вие сте съвсем обикновен стопанин на болонка.
-> 15 да ви носят почетното звание достоен кучевъд.
-> До 20 ви превръщат в кучевъд маниак.
-> Над 20, и при положение, че имате какво да добавите към списъка можете да се гордеете със себе си вие сте истински кучкар.

-Самонаричате се маменце или татенце.
-Кучето ви спи с вас в леглото.
-Употребявате странното множествено число изпишкахме се и се изакахме на връщане от парка.
-През задното стъкло на колата ви не се вижда нищо от отпечатъци на мокър кучешки нос.
-Наричате кучето си с 28 различни имена, повечето от които са напълно безсмислени, но то ги знае.
-Вие обичате хората, които харесват вашето куче.
-Презирате хората, които не харесват вашето куче.
-Винаги можете да изровите от джоба си някоя и друга наградка за кучета.
-От известно време подозирате, че обичате кучето си толкова, колкото другите обичат децата си.
-Честитите Нова Година, рождения ден и 1-ви юни на кучето си.
-Минавате през зоомагазина след работа, за да зарадвате с нещо Бруно като се приберете.
-Не ви се струва странно да стоите на поляната в парка и умолително да повтаряте Джина, изпишкай се най-сетне, моля те!, докато Джина търчи с приятелски кокер и се прави, че не знае за какво са разходките.
-Избирате мебели, килими и дрехи в тон с кучето си така и така всичко е в косми.
-Държите в офиса си снимка на Лъки, но не и на жена си.
-Четете лекции на хората за това каква голяма отговорност е да гледаш куче, като повдигате въпроса със и без повод.
-Вие сте единствения идиот под проливния дъжд на улицата, просто защото кучето трябва да се разходи.
-Вече не пиете бира с приятели в петък вечер, защото трябва да се прибирате вкъщи при кучето.
-Вашите планове за събота и неделя са съответно: разходка с Джеси в парка, и разходка с Джеси в парка.
-Никога не успявате да изядете една цяла пържола, пиле или шницел Рони гледа толкова умилително.
-Стараете се да не чистите много често с прахосмукачка, защото кучето го е страх от нея.
-Продължавате да се храните най-спокойно и след като извадите огромен кучешки косъм от чинията си.
-Давате съвети за личния живот на хората, които странно защо, винаги започват с А моята Чери веднъж....

Е, добавяйте  l)
User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   Eni Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1306
  • Регистрация: 04-October 04
  • Location:Плевен

Публикувано: 14 March 2006 - 12:39 PM

Лелееее, 17 точки заработих! Май не е много добре, маниак нещо не звучи нормално. Ама как да се превъзпитавам тепърва??? w) d)
User's Signature

прочети правилата за подписите

#3 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 14 March 2006 - 12:46 PM

Ахах! Егати забавлението! l)


Когато сте на плажа, сте единствения, който:
- вместо да се препича спокойно - през 5 минути плакне и долива вода в паничката на кучето,
- хавлията му е цялата в пясък, от кучето, което се окопава наблизо,
- носи чадър за кучето, а не за себе си,
- непрекъснато е нащрек, за "бомбите" на питомеца си - дотичваш с извинителен тон и пликче, събираш смраднята и се омиташ, без да гледаш хората в очите,
- след излизане от морето, крещиш по-силно от майките с деца - въпреки това под чадъра ти се вихри вихрушка от мокра козина, кърпи и пясък.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#4 Потребителят е офлайн   Topsi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 467
  • Регистрация: 23-November 04

Публикувано: 14 March 2006 - 12:50 PM

Мое обяснение след кучешко училище
- Аз и две овчарки...........
- Какво ли сме правили събота и неделя когато не сме имали кучета .Голяма скука ще да е било
- Обаждане по тел. посреднош че еди кое си куче се чеше(примерно) малко по интензивно по лявото ухо , и това е нормално и редно.
- Колегите ми (независимо дали имат или нямат куче) са наясно с възпитание и отглеждане на куче

#5 Потребителят е офлайн   Poli Икона

  • Dreamer
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2262
  • Регистрация: 13-January 06
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 14 March 2006 - 12:56 PM

С куче в ежедневието сте единствените които
-Кучето ви яде от паница на масата
-Имате прислужница за него
-Кучето си има собствена стая
-Кучето си има собствен гардероб пълен с дрехи
User's Signature

Качена снимка
Бъдещето принадлежи на тези , които вярват в красотата на мечтите си ...!

#6 Потребителят е офлайн   Елен Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1345
  • Регистрация: 03-August 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 14 March 2006 - 12:57 PM

Имайки вече две кучета в къщи, планирате трето.
Не заминавате на екскурзия в чужбина, защото няма да сте заедно с кучо.
Дразнят ви лепенките "Забранено за кучета" и не влизате в тези заведения, дори когато сте без кучо.
User's Signature

Качена снимка

#7 Потребителят е офлайн   Poli Икона

  • Dreamer
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2262
  • Регистрация: 13-January 06
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 14 March 2006 - 12:58 PM

15 точки 1super
User's Signature

Качена снимка
Бъдещето принадлежи на тези , които вярват в красотата на мечтите си ...!

#8 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 14 March 2006 - 01:01 PM

Когато ви поканят на гости на вила:
- обикаляте оградата с втренчен поглед, от край до край, търсейки евентуални пробойни,
- интересувате се от питомците на съседите по ваши си причини,
- научавате графика за движение на стадата пред вашата порта, тогава напрежението и за двете страни се покачва,
- намирате огромна плоскост и я завлачвате, за да покриете кладенеца, независимо от протестите на хората, чиито бири се изстудяват вътре,
- виждате съседската кокошка прелетяла оградата, преди кучето (ако не успеете - водите дълъг спор с комшията на тема, колко струва една кокошка),
- половината ви ден преминава в изскубване на бутраци и тръни из двора и въпреки това след "почивката" не ви мърдат час и половина скубане и разресване.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#9 Потребителят е офлайн   bis Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 684
  • Регистрация: 09-February 06

Публикувано: 14 March 2006 - 01:03 PM

d) Подарявате му подарък за Свети Валентин. b)

#10 Потребителят е офлайн   choko_an Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 05-November 05

Публикувано: 14 March 2006 - 01:03 PM

l) bravoS Страхотно!!!Има и още куп неща, които правим за кучетата си....ама чак ме е срам да си кажа... oleeee oleeee аз съм от рода на -истински кучкар манияк-а моя кърлеж тежи едвам килограм и половина!Ако беше по голям сигурно щях да съм -супер истински кучкар манияк 10х- l)
User's Signature

Качена снимка

#11 Потребителят е офлайн   Poli Икона

  • Dreamer
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2262
  • Регистрация: 13-January 06
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 14 March 2006 - 01:05 PM

Вярно е!!!Това с дъждът на вън веднъж ми се случи но аз тогава стоях с кучето скрита и чаках да спре.
User's Signature

Качена снимка
Бъдещето принадлежи на тези , които вярват в красотата на мечтите си ...!

#12 Потребителят е офлайн   Mini Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 528
  • Регистрация: 09-December 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 14 March 2006 - 01:09 PM

Благодарение
на Бушката - за чадъра и водата на плажа и обхождането на двора за "пробойни" в оградата и на Елен - за заминаването успях да събера 15 точки s)
Бих добавила:
постъпвате за месец в болница и се късате от плач за ... кучето - мъжа ще оцелее, но горката ми душичка...
на всяко свиждане, не ви и хрумва да попитате мъжа ви как е - интересувате се само добре ли ака кучо, онези двете петънца на муцуната зарастнаха ли, чеше ли се и тн.

#13 Потребителят е офлайн   choko_an Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 05-November 05

Публикувано: 14 March 2006 - 01:13 PM

d) Той е принца на къщата!
-никога не го оставяме сам повече от 2-3 часа,да не би да му стане нещо....
-всички в къщи се редуват да му поддържат печката
-в магазина ,магазинерите ми пълнят чантите и ги отнасят до колата -щото аз съм заета да го държа......ако няма такава услуга не влизам в магазина.....
oleeee oleeee oleeee
User's Signature

Качена снимка

#14 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 14 March 2006 - 01:16 PM

Аха, Мини ме подсети:

- любимите ви теми - първите зъбки, вкусове и въвеждане на нови храни, вид, консистенция и миризма на екскрементите l) , опознаване на света, падания и травми, запознанство с по-голямото съседче, което се държало грубо...разбира се, предмет на този разговор не са двукраките ви деца.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#15 Потребителят е офлайн   choko_an Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 05-November 05

Публикувано: 14 March 2006 - 01:19 PM

oleeee
-забравяш хапчетата на децата -но на кучо не! ouu
-докторе???моя кучо не е акал цял ден -това нормално ли е???/а просто е трябвало да поразгледам по добре под дивана/ l)
User's Signature

Качена снимка

#16 Потребителят е офлайн   Poli Икона

  • Dreamer
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2262
  • Регистрация: 13-January 06
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 14 March 2006 - 01:20 PM

-Купувате му телевизор за да гледа любимите си касети
-къщичката му е цялата в глезотии

Аз нито едно от нещата не съм го правила от тези които споменах.
User's Signature

Качена снимка
Бъдещето принадлежи на тези , които вярват в красотата на мечтите си ...!

#17 Потребителят е офлайн   trenertg Икона

  • ветеринарен лекар -етолог
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2307
  • Регистрация: 22-December 04
  • Gender:Female
  • Location:Cофия
  • Interests:обучение на кучето , клинична етология и изследване на поведението при кучето и котката, зоопсихология .
    немско овчарко куче :) , боксер , мин пин
  • Skype:

Публикувано: 14 March 2006 - 01:20 PM

bl) не забравяте никога кой от глутницата има рожден ден на 27 , кой има месечен ден и прави 8 месеца на 16 l) в къщи вместо вази има купи от изложби... поне 8-9 пъти годишно купувате торти по поръчка и като ви питат кой има рожден ден се изчервявате и казвате ами .. .... b)

#18 Потребителят е офлайн   Diyana Char Икона

  • Freaky animal
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 853
  • Регистрация: 29-December 05
  • Location:София

Публикувано: 14 March 2006 - 01:21 PM

b) Велико, Велико super best
Обирам всички точки, без яденето от маса и спането в леглото.
И за новодобавените се класирам, само без ма морето - още не сме ходили заедно. Страхотно хрумване, страхотни идеи. Ама аз така не бих се сетила, защото това е част от ежедневието и целия ми предишен живот. С предишното ми кученце де. Всичко, което се купува за в къщи се съобразява с безопасността и удобството на кучето. Всякакви реконструкции, промени, ... Не знам като наближи време за човешко детенце дали така ще се впрягам w)
И наистина мразя табели "забранено за кучета" и се опълчвам както феминистка от по-миналия век за подобни неща l) l) l) Всичките ми планове за почивка са свързани и винаги са били с кучето - дали ще му хареса, къде ще му хареса. Мъжът ми като каже, че дават от службата му карти за еди къде си и еди къдеси, аз питам веднага - Приемат ли кучета? Не? Значи отпада. А че обичам кучето, колкото другите хора децата си - съмнявам се. Мисля че сто пъти повече. И тук мисля, че има сериозен проблем ouu , но това е друга тема вече cl)
Леле какво забавление е тази тема...
ХАХАХА
Моля продължавайте, че аз не се сещам, а само чета и си казвам "а точно така", " а и при мен е същото"... bravoS

#19 Потребителят е офлайн   keti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 715
  • Регистрация: 28-September 05
  • Location:Stara Zagora

Публикувано: 14 March 2006 - 01:35 PM

Цитат

Моля продължавайте, че аз не се сещам, а само чета и си казвам "а точно така", " а и при мен е същото"... bravoS

И аз, като теб b) l)
Хич не ги броих... Там където отговора е Не - то е защото кучетата са ми малки и са малко по-разумни от мен oleeee
-Винаги купувам първо кучешката храна.
-Кучешката вечеря е преди тази на синовете ми. (е това май трябва да си е така, за да не им досаждат)
-Мъжа Ви често казва - Искам да съм Чочко ouu

#20 Потребителят е офлайн   choko_an Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 05-November 05

Публикувано: 14 March 2006 - 01:38 PM

l)
-ако кучето ви започне да разнася мазен кокъл навсякъде из къщата-няма нищо-ще го почистя!!Но ако децата изпуснат нещо от масата....следва упрек-не можете ли да пазите чистота??Марш веднага да си почистите!
User's Signature

Качена снимка

  • (8 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни