Dog.bg Форуми : 5 малки котешки изтърсачета

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

5 малки котешки изтърсачета

#1 Потребителят е офлайн   Caya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 266
  • Регистрация: 16-November 09
  • Gender:Male

Публикувано: 24 June 2010 - 12:34 PM

Преди малко ми изтърсиха 5 малки котенца. Нямат седмица, слепи, ужасно малки. Намерени до кофите за боклук заляти с кисело мляко.. направо удавени в кисело мляко, отгоре с найлон и боклуци.. Боклуци са тия дето са го направили.. Нямам думи. Не мога да ги взема у нас. Заради кучето и заради котето, което прибрах преди два дни. Връзката ми с моя приятел виси на косъм, предполагам повечето тук ме разбират...
Ако има някой с майка или пък готов да ги поеме, осигурявам всичко необходимо и заплащам за времето, усилията и желанието на човека! Моля ви, разпитайте и ваши близки и познати, ще се отблагодаря щедро... Нямам избор, плаче ми се, ще ми умрат в ръцете...

#2 Потребителят е офлайн   asar Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1351
  • Регистрация: 22-September 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 24 June 2010 - 01:35 PM

0888 543 453 - лъчезар беше намерил котка кърмачка преди 2-3 дни. Пробвай там.
User's Signature

Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен живот.

#3 Потребителят е офлайн   Caya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 266
  • Регистрация: 16-November 09
  • Gender:Male

Публикувано: 24 June 2010 - 01:43 PM

Намерих кърмачка и тя ги прие веднага. Вече са щателно изкъпани и нахранени от мамата :ab_041: :af_089: Направо не мога да повярвам още! Най-щастливият ми ден! Счупих се да звъня по клиники и хотели, навсякъде отказаха, само на две места казаха, че ще помислят. Едното място беше разбира се Син Кръст. Сега само ни стискайте палци да оцелеем :ae_085:

#4 Потребителят е офлайн   buddy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 807
  • Регистрация: 07-December 07

Публикувано: 24 June 2010 - 02:35 PM

Стискаме палци.
Дотук късметът им проработи два пъти, веднъж като попаднаха при теб, а после и с майката, която ги е приела. Дано да им се уреди живота като по мед и масло, въпреки кисело-млечния старт. :ba_025:

#5 Потребителят е офлайн   horserider Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 847
  • Регистрация: 16-January 08

Публикувано: 27 June 2010 - 03:21 AM

Браво! Браво! Браво, Caya, кога успя!!!! :af_089: Много се радвам за бебоците - най-лесно ще пораснат при мама. Успех им пожелавам от тук нататък!

#6 Потребителят е офлайн   Caya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 266
  • Регистрация: 16-November 09
  • Gender:Male

Публикувано: 28 June 2010 - 11:59 AM

Едно от котенцата е починало :dh_188:
Някакъв тъпак ги е махнал от майката и едното беше изстинало. Сега пак са върнати там, но хората от блока негодуват. Майката е бездомна и живее в един вход на последния етаж. Скоро ще пусна обяви за по-големите котета. Трябва да действам доста бързо, за да не се случи нещо лошо отново.

#7 Потребителят е офлайн   Caya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 266
  • Регистрация: 16-November 09
  • Gender:Male

Публикувано: 01 July 2010 - 07:31 PM

Котенцата вече са на сигурно място. Прибра ги момченцето, което беше приемен дом за сестричката на моята Рита - Тайра ( тази тема ).
Това момченце наистина обича животните и аз му показах как може да им помага. Сега съм щастлива, че виждам проявлението на това у него. :wub: В момента у тях има 8 котки - едно негово на 2 месеца, една котка-майка и 6 бебета на различна възраст :ab_041: Скоро ще им пусна обяви, въпреки, че наплива е огромен. Всичко живо се размножава безразборно, а преди малко клиентка ми каза, че не иска да осакатява животното си като го кастрира :ud_009: Изобщо не се променят нещата. Информираността е слаба. Трябват повече кампании относно кастрацията. Явно тези в момента не помагат. Все пак си поговорих с жената, отново - брошурка, факти, примери, споделям и опит и това което знам от форума.. Направо нямам нерви понякога. Ни приемат, ни предават..има ги и такива, ама от тия идва проблема... Ядосана съм и навлязох в друга тема...
Та важното е, че малките с мама са на топло, чисто и сигурно място. Майката се храни добре с бебешки гранули и пастети. За малките се чудим дали да ги захранваме по малко с пастет вече. Още се клатушкат като ходят...
Дано имат късмет миличките...

Много се извинявам, но ако може МОД да промени името на темата.. Нямам идея как.. нищо оригинално не ми остана сред тая жестокост дето виждам.. Котенца с кисело мляко (на фурна)... :zz_020:

#8 Потребителят е офлайн   Caya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 266
  • Регистрация: 16-November 09
  • Gender:Male

Публикувано: 16 July 2010 - 01:48 PM

Малките бебоци растат и вече гледкат света с големи ококорени очички. Големите котенца са готови да поемат своя път и чакаме осиновители. Слагам техни снимки да ги видите каква красота са. Надяваме се тази вечер едното да се уреди :md_064: На последната снимка е мама.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#9 Потребителят е офлайн   Caya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 266
  • Регистрация: 16-November 09
  • Gender:Male

Публикувано: 18 August 2010 - 11:27 AM

Малките котета починаха... Големите от снимките изчезнаха... Майката ги изостави, захранвахме ги с пастет, но нещо ги умори за два дни. Много съм тъжна, за първи път ми се случват толкова брутални неща наведнъж. И полу-сиамчето изчезна, и кучето все още е при мен, а собствените ми котки не мога да ги прибера у дома.... Не ми се говори, не ми се мисли, не ми се живее...

Моля МОД да заключи темата или най-добре да я изтрие.

Извинявам се за отвратителния пост...

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни