Dog.bg Форуми : Играчките на нашия кокер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Играчките на нашия кокер ...или кое става за дъвчене

#1 Потребителят е офлайн   Tecmessa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 133
  • Регистрация: 25-August 09
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 02 July 2010 - 04:43 PM

Здравейте, стопани на най-неуморимите в гризането на разни неща палавници! Започнах тази тема, за да ви споделя разочарованието си от играчките, които купихме за рождения ден на Карамела. А след като се оплача от тях, тези дни ще пусна и всички останали, с които неистово се забавлява, независимо дали е сама вкъщи или е с нас, и в крайна сметка спасяват я някое одеало, я някоя обувка от тотално унищожение :ba_025:
Ето сега за "лошите" играчки: Подарихме и един готин мишок и едно въже с кокали. Тъй като ни трябва известно време да се запознаем с цвъркащите играчки като мишока, Карамелка подхвана въжето с кокали. Че ще прегризе самото въже за две минути ми беше ясно още в магазина, но за нещастие след няма и 5 минути, докато се обърна, един от кокалите беше прегризан и парченце от него - погълнато. Ядосах се какви са тия играчки за кучета... прибрах и кокалите, и мишока ..... Ето снимките и марката, цената също се вижда. И са от един от най-големите зоомагазини в София.
Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка
Утре най-вероятно ще ида до магазина, за да видя какво ще ми кажат.
User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 02 July 2010 - 04:49 PM

Е, какво могат да ти кажат - играчките за кучета нямат гаранция /с едно-две изключения/ и излязат ли от магазина рекламация не може. Кучето е виновно и дотам.
Не, че по принцип не е така, все пак кучето има остри зъби, гризе, дъвче и т.н. ама 5 мин за една играчка изгризана от кокер ми се виждат прекалено малко.

Аз да си призная прегризана играчка досега от Сара нямам. Каквото съм купила до ден днешен си стои, с изключение на едно въже, което разбридахме прекалено много и го изхвърлих от страх да не глътне някой конец.
Явно съм имала късмет с играчките.
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

#3 Потребителят е офлайн   Tecmessa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 133
  • Регистрация: 25-August 09
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 02 July 2010 - 04:57 PM

Не знам за гаранция, но все пак........... Имаме кокошка, пате, прасе, юрдек, кокали разни........... дъвче ги непрекъснато и са здрави, не помня марките, но те не са кой знае колко много видове, лесно се познават. Ето сайтът на тези Фламинго http://www.flamingo....sp?ParamLang=UK - има доста известни и разпространени играчки, но тези са първите, които купувам :eg_033:
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   Gesi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 445
  • Регистрация: 19-August 07
  • Gender:Male

Публикувано: 02 July 2010 - 06:15 PM

Ние също сме имали прегризани играчки, но това са били най-вече подаръци от някой понеже аз знам какво да купувам и кои издържат :db_046: Взимаме само латексови играчки, те се усещат веднага на пипане, доста по-приятни са, лесни за мачкане... не знам как да го обясня по-ясно. Те са много издръжливи. Трикси също имат от тях. А тези който не издържат много те са от гума, доста по-твърди и затова не са издръжливи и кучето много лесно ги прегризва. Така че само латекс и това е :db_046:

#5 Потребителят е офлайн   Tecmessa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 133
  • Регистрация: 25-August 09
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 29 July 2010 - 03:01 PM

Ходихме пак в любимия ни магазин, този път добре огледах всички играчки и етикетите и останах изненадана - едно и също прасе с два различни етикета - единият беше на Трикси, другият - на Фламинго. Обясниха ми, че се правели на едно място за двете фирми и са абсолютно еднакви. Имаме една любима кокошка, която Карамела я премята от бебе. Беше преди година като я купих, но със сигурност не беше с етикет фламинго, сега същата такава е с етикет фламинго. Въобще някой има ли представа кое къде се прави и дали това има значение за здравината, освен материала, разбира се?
Ето я любимата кокошка, макар че вече сме и поизяли лака от ноктите :ab_041:
http://picasaweb.goo...859675991767474
и любимото пате......

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 18 March 2011 - 07:15 PM

Играчките на Сара, които са много подходящи за дъвчене, но не се разкъсват:
Топка с дупки:
Прикачена снимка

И със звънче, което я побърква за игра:
Прикачена снимка
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

#7 Потребителят е офлайн   Beauty Silence Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 25-December 11
  • Gender:Female

Публикувано: 21 June 2012 - 02:40 AM

Моя сладур има 2 камъка, 3 топки и 1 възглавница :ab_041: много си ги обича.

#8 Потребителят е офлайн   irata Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 23-January 13

Публикувано: 25 January 2013 - 10:44 AM

Здравейте, нова съм във форума и благодарение на него научих доста нещо. Имам кокерче на 2 месеца и му купих солети за гризене - уж хранителна добавка - така пише. Тя много ги обича и яде по 1 за два дни. Така и ми спестява някоя нова беля. Искам да питам - тези солети и кокалчета врезни ли са в това количество?

#9 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 25 January 2013 - 10:50 AM

Ако няма проблеми със стомахчето след като ги яде, не са вредни. Особено в това малко количество, не би трябвало да има проблеми.
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

#10 Потребителят е офлайн   irata Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 23-January 13

Публикувано: 25 January 2013 - 10:53 AM

Благодаря :smile:

#11 Потребителят е офлайн   Vicktoriya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 242
  • Регистрация: 23-September 11
  • Gender:Female
  • Interests:Животни

Публикувано: 25 February 2013 - 04:35 PM

От Джъмбо съм купувала абсолютно всички играчки без изключение. И всички стават на парчета и на парцали. Оцеля само 1 въже, което и е от бебешка възраст и 1 парцал, беше играчка куче - сега е парцал, ама не го изхвърлям, 'щот много го обича. :D Като й кажеш да донесе парцала и го носи... Какво да я правя.. :D
User's Signature

Боже, помогни ми да бъда такъв човек, за какъвто ме счита моето куче...


Качена снимка


Качена снимка

#12 Потребителят е офлайн   zlatabani4ka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 562
  • Регистрация: 30-April 10
  • Gender:Female

Публикувано: 16 April 2013 - 02:01 PM

И аз да напиша нещичко, че съвсем забравих да влизам! Нашите нови открития за игра са балони, които за разлика от всички играчни не разкъсва, а захапва лекичко в края за връзване и го пази като писано яйце, става голяма веселба....също така и гоним балончета от тези детските от веро, леле няма такъв кеф. Има и още нещо много любимо,но изградихме зависимост и това е гонене на лазерче...не е добре и гледаме да го спираме, чак му излиза пяна от устата, но няма да спре и веднъж види ли го носът му е забит в земята цял ден, което е доста антисоциално!
Иначе всичко ядем и за това сега сме само на светлинно шоу! Примерно има едни като шанга с по 3 халки в двата края...там от края поизядохме, извадихме халките и по-отделно бяха обезобразени!
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни