Dog.bg Форуми : Шпиц търси дом

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Шпиц търси дом ЗАДОМЕН!

#1 Потребителят е офлайн   dorryg2002 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 46
  • Регистрация: 03-March 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 07 July 2010 - 10:50 AM

Здравейте приятели,

Пускам тази тема от името на моя приятелка, която е принудена да се раздели с кучето си.
Историята е следната: кучето е подарък на приятелката ми за рождения ден, която си го гледа и обича вече две години и половина.
По лошо стечение на обстоятелствата се налага майка и да отиде да живее при нея. Жената не понася животни, започват постоянни скандали и въпреки опитите ни да я убедим да приеме кучето вече два месеца, всичко се увенча с неуспех и моята приятелка е принудена да се раздели с него.

Сега за него: той е шпиц, казва се Декстър, невероятно сладък, на 2 години и половина, с изградени хигиенни навици.
Не проявява агресия, иска само любов и внимание.
Качвам 2 негови снимчици, да видите какъв красавец е, дано има късмет момчето.

В случай, че някой прояви интерес, телефонът на приятелката ми е
0883 33 22 69, казва се Йоана.

Благодаря!

Току - що ми съобщиха, че кучо е задомен при познати на приятелката ми.
Моля Мод да премести темата.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

Това мнение е редактирано от Дури: 07 July 2010 - 10:52 PM


#2 Потребителят е офлайн   марея Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 964
  • Регистрация: 17-September 07
  • Gender:Female
  • Location:пловдив
  • Skype:

Публикувано: 08 July 2010 - 12:15 PM

Много ми става тъжно когато кученце трябва да се раздели от стопаните си и то вече доста свикнало с тях,някой душички не могат да превъзмогнат раздялата,дано Декстър си намери спокоен и обграден с любов дом и да не му се налага да се мести повече.Успех
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#3 Потребителят е офлайн   dani_pex Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 01-February 10
  • Gender:Female
  • Skype:

Публикувано: 23 July 2010 - 10:20 AM

Здравейте, пиша тук и ми се къса сърцето....имам среден немски шпиц, на 7 месеца, който за съжаление не мога да задържа.Оказа се, че сина ми има алергия към пух и перушина и кучета. А имаме котки, заек и Рафаело живя 6 месеца с нас.Като се установи това, мъжа ми даде строга нота кучето да изчезне...а аз и децата толкова го обичаме.....Дадохме го временно на наши близки,които го взеха на село и според мен кучето там не се чуства добре...той е живял в апартамент, глезен, обичан, а там го третират като дворно куче...Дадохме го там, за да го виждаме уж отвреме навреме..Не искам вече да е там, съгласна съм да не го видя никога повече, да е на другия край на България, но да го обичат и обгрижват както ние досега.Ще се опитам да кача някоя снимка тук, да го видите малкото ми слънце.....Подарявам го....Прикачена снимка,Прикачена снимка,Прикачена снимка,Прикачена снимка,Прикачена снимка,
Тук е преди месец-два, сега е поголям и с по-голяма козинка, това по снимките още му е бебешката.Забравих да ви кажа, че става въпрос за град Стара Загора. Незнам дали е редно да оставям тук някакви координати...ще надникна по-късно в темата и ще видим как да осъществим връзка ако някой проявява интерес към Раф :dh_188:

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни