Dog.bg Форуми : За колко пари си взехте померанчето?

Към съдържанието

 
 
 
  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

За колко пари си взехте померанчето?

#41 Потребителят е офлайн   pa4anga Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 328
  • Регистрация: 02-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 26 August 2010 - 03:56 AM

Цените на имотите гледате ли ги?В БГ всичко е с краката нагоре.

#42 Потребителят е офлайн   VelvetDamour Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 302
  • Регистрация: 15-August 09
  • Gender:Male
  • Location:България
  • Skype:

Публикувано: 27 August 2010 - 07:23 PM

Показване на мнениетоpa4anga, в 26 August 2010 - 04:01 AM, написа:

В БГ всичко е с краката нагоре.


Именно затова, преди да търсите, искате и т. н., вземете прочетете и се информирайте...
Чак тогава вдигайте пушилка по форумите :re_037:
User's Signature

Качена снимка

#43 Потребителят е офлайн   pa4anga Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 328
  • Регистрация: 02-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 27 August 2010 - 09:22 PM

Ако обичаш ,не се взимай толкова насериозно.Казаното от мен е по повод неадекватните цени.

#44 Потребителят е офлайн   manus Икона

  • Claymore
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1299
  • Регистрация: 28-February 05
  • Gender:Male
  • Location:София, България

Публикувано: 27 August 2010 - 09:26 PM

а дали не е неадекватно очакването ти някой да си купува качествени животни на високи цени от чужбина, за да продава после евтино на такива като теб? нещо май ти си се взел на сериозно и търсиш "най-доброто" на "адекватни цени".... качеството се плаща.

#45 Потребителят е офлайн   pa4anga Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 328
  • Регистрация: 02-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 27 August 2010 - 09:39 PM

Смешно е това което казваш.Затова сме на тоя хал-цени европейски ,заплати български,манталитет ориенталски.

#46 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 27 August 2010 - 10:26 PM

Две страници не са ли достатъчни,че отново трябва да се връщаме в началото.
Нещата са много прости!Померанът е една от най-скъпите породи изобщо по света и това най-сетне трябава да го разберат всички!Не е лъжица за всяка уста.Който не може не се цели там.Има достатъчно богат избор от породи и мелези.От къде накъде българинът трябава да е превилигирован!Утре някое сомалийче ще поиска,на него подарък ли да се направи?Тук всички са се научили само да искат,кога някой ще си зададе въпросът какво точно искат и колко струва наистина.Чистопородното развъждане гълта мнооого пари,проумейте го най-сетне!Както никой не го интересуват разходите на развъдчика,така и него не го интерсуват разходите на мечтателите.Като искате да ви се уважават парите,уважавайте и вие тези на развъдчицете!
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#47 Потребителят е офлайн   pa4anga Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 328
  • Регистрация: 02-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 27 August 2010 - 10:40 PM

Ха човече,ти кво каза не е истина.щом е произвезено на родна земя за кво говорим а?знаеш ли колко щеше да е бензина ако сме производители а?ако щеш гледай американски падпадъци на родна земя цените тр да са съобразени със стандарта.иначе е безумие което ще има край повярвай.

#48 Потребителят е офлайн   no_brain Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1194
  • Регистрация: 28-November 08
  • Gender:Female
  • Location:гр.Пловдив

Публикувано: 27 August 2010 - 10:51 PM

Имаш възможност=имаш куче, нямаш=нямаш куче. Както някой потребител беше казал-то и плазмените телевизори не са ни по стандарта ама ги продават по 1000-1500лв./минимум/.Ето например вместо да си купите нов диван/телевизор/компютър си купете померан.

#49 Потребителят е офлайн   pa4anga Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 328
  • Регистрация: 02-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 27 August 2010 - 10:53 PM

1500 лева е щото е внос.ддс-та печалби за магазина и т.н.Друга е темата ми се струва.Не става въпрос само за кучетата.С всичко е така.Търговията с животни си е търговия по същество.Измислена държава с измислени хорица.
P.S.
techichi българинът тр да е превилигирован щото и ти си българка и правиш търговията на българска земя.

#50 Потребителят е офлайн   manus Икона

  • Claymore
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1299
  • Регистрация: 28-February 05
  • Gender:Male
  • Location:София, България

Публикувано: 27 August 2010 - 11:00 PM

абе, икономисте, пак те питам да ми обясниш. как очакваш някой да купува кучета от чужбина по 3-5 хиляди евро и да ти ги пордава за триста лева?!? при условие че това не е куче дето ражда по 11 на всяко разгонване, а по 1-3 кученца, които рядко оцеляват.

опитваш се да изкараш някой лош, ама няма да стане. ако не можеш да си позволиш парите за нещо, явно не си готов да го имаш. аз нямам пари за С-класа и не си взимам. ама ей сега да ми я подариш пак по-добре да не я взимам, щото поддръжката е още по-голям разход.

#51 Потребителят е офлайн   no_brain Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1194
  • Регистрация: 28-November 08
  • Gender:Female
  • Location:гр.Пловдив

Публикувано: 27 August 2010 - 11:03 PM

Това че България е объркана държава е друга тема. Тук говорим за закупуването на померан. Повечето хора 'протестират' затова че били прекалено скъпи, но явно не знаят че кучетата от регистрирани ръзвъдници в България са на 'световно ниво' /така да се изкажа/.Хората който си мислят че ще си купат здраво померанче на ниска цена /примерно 500лв/.Грешат защото 1-кучето може да не е здраво, 2- едва ли ще е померан.

#52 Потребителят е офлайн   ivan-z Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 31-January 07
  • Gender:Male
  • Location:ЗЛАТИЦА

Публикувано: 27 August 2010 - 11:03 PM

Показване на мнениетоpa4anga, в 27 August 2010 - 08:58 PM, написа:

1500 лева е щото е внос.ддс-та печалби за магазина и т.н.Друга е темата ми се струва.Не става въпрос само за кучетата.С всичко е така.Измислена държава с измислени хорица.

Ами хайде тогава пробвай да си купиш от чужбина , щом смяташ че от там ще ти е по евтино .
п.п. Защо всеобщото мнение в БГ е че щом е произведено тук трябва да е по евтинко ?
При положение , че все повече развъдници тук произвеждат кучета достойни за Световните изложби , не виждам за какво се борите ? Никой не ви кара на сила да купувате , Интернет изобилства с обяви за ,,померани" и ,,пУмерани" за по 300 - 800 лв вземате си от тях и си живучкате щастиво по Български :ba_025:
User's Signature

р-к http://zlaticamountain.com/


Който не е ЛУД не е НОРМАЛЕН

#53 Потребителят е офлайн   pa4anga Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 328
  • Регистрация: 02-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 27 August 2010 - 11:15 PM

Ти сляп ли си а?Именно щото се произвежда тук и се продава на роден пазар тр да е по евтино.И тр да е съобразено със стандарта на живот.Амън от хора с глава завряна някъде си.
И като гледам как и к`во пишеш....алоооо "българино" осъзнай се.

#54 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 27 August 2010 - 11:15 PM

pa4anga ,ако за теб държавата ни е измислена,ок съгласна съм,но аз не съм!От плът и кръв съм и имам харчове по развъждането си.Първо съм развъдчик,после търговец/за това изобщо не ставам/.Не развъждам от вчера и зная какво говоря.Цените на кучетата на всички развъдчици тук са пресъобразени с изтънелия джоб на нашенец,но както ти каза манатилтетът български е непоклатим.Колкото и да се навеждаме,за да угодим винаги желаещите ще са недоволни.За сметка на това пък капризите са невероятни-да е такова,пък онакова,задължително да е от хубавките и да е на борсови цени.След това задължително трябва да му се скъса г...а на горкото кученце че да се избият паричките.Но като му кажеш на клиента,че за тия парички даваш кученцето за домашен лююбимец и няма право да си го въди както му хрумне страшно става!Та като за благодарност,че си му клекнал на цена ти скапва и име и труд.
techichi българинът тр да е превилигирован щото и ти си българка и правиш търговията на българска земя.
Е и???Та защото ти мислиш така да правя подаръци ли?А св...ка за пълно обслужване и задоволство да включа ли?На мен кой какво ще подари че да си нахраня кучетата,да ги заведа на изложба,за доказателство че са ,,истински,, че да има хубавки кученца за милите хорица дето искат скъпо куче,ама нещо не могат да докачат летвата?Сори ,но не съм съгласна с теб!
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#55 Потребителят е офлайн   ivan-z Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 31-January 07
  • Gender:Male
  • Location:ЗЛАТИЦА

Публикувано: 27 August 2010 - 11:22 PM

Показване на мнениетоpa4anga, в 27 August 2010 - 09:20 PM, написа:

Ти сляп ли си а?Именно щото се произвежда тук и се продава на роден пазар тр да е по евтино.И тр да е съобразено със стандарта на живот.Амън от хора с глава завряна някъде си.
И като гледам как и к`во пишеш....алоооо "българино" осъзнай се.

Аз незнам дали съм сляп ама ти трябва да се замислиш за себе си :mg_062:

Аз за себе си отдавна съм се осъзнал , :ba_025:

Ти ми отговори защо да си обезценяваме труда , при положение че хората в чужбина го оценяват и купуват ???

п.п.Ще ме извиняваш ама твойте патриотични възгледи нито , ни плащат участия по изложби , нито храната , нито сметките.
Така , че пак да се повторя . НЕ ТИ ПОНАСЯТ ЦЕНИТЕ НЕ СИ КУПУВАШ . :rc_036:
User's Signature

р-к http://zlaticamountain.com/


Който не е ЛУД не е НОРМАЛЕН

#56 Потребителят е офлайн   pa4anga Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 328
  • Регистрация: 02-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 27 August 2010 - 11:23 PM

аз не говоря за това мила.чети малко.и не говоря за купуване на куче с цел търговия в бъдеще.помисли малко и ще ме схванеш.бизнес с цени ни се прави,ако ли пък да е лукс онли и от 1.01.2011 ще се облага сериозно.
ivan-z ти май не си на ти с икономиката и пишеш глупости без да се "напънеш" да схванеш к`во ти се казва.

#57 Потребителят е офлайн   no_brain Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1194
  • Регистрация: 28-November 08
  • Gender:Female
  • Location:гр.Пловдив

Публикувано: 27 August 2010 - 11:24 PM

pa4anga, Защо не си направите развъдник? Регистривайте се, вложете пари, отгледайте кученцата, обезпарзитете ги,ваксинирайте ги чак тогава може да говорите какви трябва да са цените спрямо стандарта ни.

#58 Потребителят е офлайн   pa4anga Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 328
  • Регистрация: 02-January 10
  • Gender:Male

Публикувано: 27 August 2010 - 11:29 PM

айде ,ново 10.ама то др не може да се каже нали??смешно е да ми казваш това в отговор!!

#59 Потребителят е офлайн   no_brain Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1194
  • Регистрация: 28-November 08
  • Gender:Female
  • Location:гр.Пловдив

Публикувано: 27 August 2010 - 11:36 PM

Показване на мнениетоivan-z, в 27 August 2010 - 09:27 PM, написа:

НЕ ТИ ПОНАСЯТ ЦЕНИТЕ НЕ СИ КУПУВАШ . :rc_036:

По-ясно няма как да се каже.

#60 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 27 August 2010 - 11:36 PM

Показване на мнениетоpa4anga, в 27 August 2010 - 11:28 PM, написа:

аз не говоря за това мила.чети малко.и не говоря за купуване на куче с цел търговия в бъдеще.помисли малко и ще ме схванеш.бизнес с цени ни се прави,ако ли пък да е лукс онли и от 1.01.2011 ще се облага сериозно.
ivan-z ти май не си на ти с икономиката и пишеш глупости без да се "напънеш" да схванеш к`во ти се казва.


Добре,че се появи ти че да ме накараш да се позамисля.Не разбрах точно какво си написал,че е малко осукано.Не искам да те схващам,тепърва топлата вода няма да откривам.Ти се напъни и разбери реалността-единици са тези които им влиза в канчето да не си въдят евтинкото кученце.Практиката показва това което казах по горе.А за облагането не се притеснявай и сега става посредством таксите за произведените кученца,членството в даденият клуб и всякаквите разходи.Да облагат тия дето съсипват породите с търгащината си на всякакви миндили,за да угодят на недостатъчно състоятелните да зодовалят капризите си.
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни