Dog.bg Форуми : Проверка на общинския приют в град Габрово

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Проверка на общинския приют в град Габрово

#1 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 06 August 2010 - 01:31 AM

Цитат

На 04.08.2010г. е направена проверка на общинския приют в град Габрово oт Национална координационна мрежа "Справедливост за животните". Нередностите открити там надвишават броя на спазените закони и неизбежно се появяват въпроси, които така и не получиават адекватен отговор. Или дори някакъв отговор, бил той и смехотворен.



Източник - прочети цялата статия.


СНИМКИ
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#2 Потребителят е офлайн   Arha Икона

  • Pessi-Mystic
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1349
  • Регистрация: 30-November 08
  • Gender:Female
  • Location:Ненормалната София (Бояна)
  • Interests:Животни,природа,
    музика,книги,мотори,
    ветеринарна медицина.

Публикувано: 06 August 2010 - 02:20 AM

E,естествено,че ще оставят само породистите и няма да ги подарят,а ще ги продадат и още как!
Скоро един мой приятел спаси 5 питбулчета от някакъв тотален дебил,който бил заявил,че по-добре да ги хвърли в реката,отколкото да ги подари и да не вземе и лев за тях!!! Качена снимка Дали му пари на идиота и сега псенцата имат домове,като стопаните са проверени и изрично предупредени,че само и един белег да се появи по мутричките на кучетата и техните собствени мутри ще бъдат "разкрасени" подобаващо. Качена снимка

Колкото до останалите кучета,със сигурност излиза по-евтино да ги изтрепят и изхвърлят,отколкото да се грижат за тях и да се надяват някой да се излъже да си вземе помиярче. Качена снимка

И не ме разбирайте погрешно,не се заяждам,ама не разбирам защо кучетата не заслужават да ги одират за палта,а великолепните Канадски вълци стават за тая работа...Какво значение има от какво животно са кожите,все са от живи душици,които имат законно право по природа, да си носят собствените кожи,не е ли така?Защо да е по-възмутително и нередно,ако палтата са от кучета,а не от вълци,норки,зайци,лисици,котки и т.н. ? Качена снимка
User's Signature



Life Sucks,And Then You DIE!
We're spinning round on this ball of hate,there's no parole, there's no great escape.
It's such a brutal planet,it's such a living HELL!

#3 Потребителят е офлайн   jaspermmm Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 375
  • Регистрация: 05-April 09
  • Gender:Female
  • Location:Шумен и насам-натам
  • Skype:

Публикувано: 06 August 2010 - 06:52 AM

Аз бих искала да попитам какво следва сле направената проверка и установените неуредици - меко казано?!
Какви ще бъдат санкциите, кой ще следи за тяхното налагане и извършване?
Интересно ми е също къде са потъналите парите, които се отпускат на един такъв приют? Нали до колкото разбирам е под шапката на Община Габрово? Ако има финансови злоупотреби, кой орган ще се намеси?
User's Signature

Качена снимка

"Всеки ден по нас хвърлят камъни. Важното е какво градим с тях? Мостове или стени?"
Х.Дж.Браун

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни