Dog.bg Форуми : Подарявам/имам нужда от ...

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (14 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Подарявам/имам нужда от ...

#21 Потребителят е офлайн   missi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1232
  • Регистрация: 29-January 09
  • Gender:Female

Публикувано: 15 September 2010 - 04:35 PM

Здравейте на всички четящи тук. Аз съм от темата "Премазана от кола Ушка" вече в раздела "Чуден край". Още се грижа за Ушка, а покрай нея и за циганчетата. Та, защо пиша тук: Успяхме да ги запишем и шестте в първи клас - на по 9 - 10 години са и никога не са учили. Те са много щастливи. Успях да събера малко парички и купих малко тетрадки, блокчета, химикалки и моливчета. Обаче имат нужда от:
Шест броя ранички (употребявани);
Обувки и маратонки (употребявани) - 36, 37, 38 номера;
И изобщо, ако си прочиствте къщата от ученически неща - моливници, дрешки дори (вече не помня какво е нужно за първи клас) - пишете ми на личния.
Благодаря.





#22 Потребителят е офлайн   MechoPuh Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 8341
  • Регистрация: 30-March 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 15 September 2010 - 04:53 PM

Сетила съм се за твоите подопечни ученици и ще видя с какво бих могла да помогна. Сещам се за поне една моя старичка, но съвсем запазена раничка, която с радост ще дам на новите първолачета :smile:. Имам и новички моливи и разни други канцеларски дреболийки. Предполагам, че няма да ги откажеш въпреки, че вече си им взела някои нещица. Довечера ще си ревизирам бюрото и ще ти пиша.

ПС: Сега виждам, че носят и малки номера като мен. Ще видя и по този въпрос какво мога да направя.

#23 Потребителят е офлайн   Catt Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 119
  • Регистрация: 22-May 10
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 15 September 2010 - 05:01 PM

Миси, аз също ще направя една чистка на нещата си, а и тези на синът ми. Със сигурност има неща, които не ползваме, а са запазени и биха били от полза на друг. Няма да оставим децата да ходят на училище без ранички и принадлежности. :md_064:
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#24 Потребителят е офлайн   missi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1232
  • Регистрация: 29-January 09
  • Gender:Female

Публикувано: 16 September 2010 - 04:03 PM

Ама хораа, страхотни сте, не ми достига една раничка и ще я купя утре. Другите ще имам благодарение на Мечо Пух и още една, две съфорумничи. Вече получихме и малко тетрадки и химикалки, аз бях купила малко също. Искат им екипи за физическо и бабата циганка ми каза: "За тех не се притеснявай. Я че си ги купим от Битако." Ве си мисля, че можеше и да не ми го каже, а това, че ме жали означава уважение.

#25 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 16 September 2010 - 04:17 PM

Тетрадките трябва да са като за първолаци - тесни и широки редове и мисля - големи квадратчета.
Може и да си се сетила, но го казвам за всеки случай, да не купиш такива, които няма да им вършат работа. :ba_025:
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#26 Потребителят е офлайн   MechoPuh Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 8341
  • Регистрация: 30-March 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 16 September 2010 - 05:51 PM

missi, не бързай още с покупките. Вчера нямах много време да ровя и това са неща, които намерих на прима виста. Ще си прегледам и обувките за маратонки, гуменки и т.н. неща, които да стават.

#27 Потребителят е офлайн   elsss Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 391
  • Регистрация: 10-September 10
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив
  • Interests:Веганство, животни, анатомия, мениджмънт, музика, природа, нощни разходки :) , кулинария , пътуване и други.

Публикувано: 16 September 2010 - 06:10 PM

Здравейте ,
извинявам се, че и аз се меся тук , :wb_052: но имам много спортни екипчета и отделно анцунги за деца - момченца, не ги продавам , ще ги подаря на който му трябват, има и мъжки тениски - всичко е ново, стоките са от бившия ни магазин и вече няма къде да ги складираме. Нови са, неупотребявани , много запазени в опаковки и т.н. Ако на някой му трябва да пише. Предимно екипчета , има мисля и няколко детски клинчета - тип чарлстон за малки момиченца. :smile: Поне някой да ги използва, а не да си стоят в гардероба - само място заемат.

П.С : Имам и дамски чанти , които стават за тийнове , не са детски , но могат да се позват за училище или ежедневието, пък няма как да ги взема с мен, има и някой оригинални. И те така се подаряват
User's Signature

Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first.

#28 Потребителят е офлайн   Francesca Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1672
  • Регистрация: 07-January 09
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 16 September 2010 - 06:18 PM

Дай Боже повече такива месещи се в темата :)
Изобщо не разбирам защо се извинявате. Само мога да кажа - :rc_036:

П.П. Сега аз се извинявам - за спама :)

#29 Потребителят е офлайн   missi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1232
  • Регистрация: 29-January 09
  • Gender:Female

Публикувано: 16 September 2010 - 07:40 PM

Обичам ви всичките. Сега да дам малко отчет:
Благодарение на Мечо Пух, Еlss; Catt, Tey4e раниците са осигурени, ще ги взема тия дни. Няколко екипчета също.
Бушка, знам за тетрадките, вярно че моите деца са били първолаци преди 24 години, ама поне това се сетих - тесни и широки редове и големи квадратчетаКачена снимка. Всички тетрадки, моливи, химикалки и гумички, блокчета и пастели съм купила вече. Успях с една книжарница да се договоря за отстъпки. Остават ми 6 броя водни бои + 6 броя четки. Днес са ги шашнали с по 40 лева на дете за учебници и тетрадки по английски. Обаче аз им казах утре да им запишат имената на учебниците. Аз от моите деца пазя всечки, достатъчно е да намеря един учебник и една тетрадка и ще ги преснимам.
Направо ми напълнихте душата. Господ здраве да Ви дава! Качена снимка

#30 Потребителят е офлайн   elsss Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 391
  • Регистрация: 10-September 10
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив
  • Interests:Веганство, животни, анатомия, мениджмънт, музика, природа, нощни разходки :) , кулинария , пътуване и други.

Публикувано: 16 September 2010 - 09:33 PM

Здравейте пак! :re_037:


Допълвам списъка : имам още бебешко яке, мисля че за 2 - 3 годшно момиченце - кремаво с меченце и пише Барби , детски екипчета - за момченца повечето са за по - големи - 13-14годишни, оказа се че има и дрехи за възрастни жени - ризи, така че ако някой познава възрастна дама, която се нуждае от дрехи да пише. Има и бебешки шапки и шалчета, някой вече дадохме в дома в град Пловдив, но има още. Освен това има и доста ръкавички за зимата от онези дебеличките. Ами май е това, казвам отново , че се подаряват. Ако някой има интерес да пише. :smile:
User's Signature

Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first.

#31 Потребителят е офлайн   rave__ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 536
  • Регистрация: 09-September 08
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора
  • Skype:

Публикувано: 19 September 2010 - 04:10 PM

Търся контейнер за съхранение на суха храна.

Подарявам нашийник душач /много използван, но в отлично състояние/; метален повод /много използван, но напълно здрав, само е ръждясал на няколко места/; черен нагръдник /използван, добро състояние/

Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка Прикачена снимка



Продавам непромокаемо палто за куче, отвътре е с полар. Тъмносин цвят. Размер макси е /60 см./. Обличано е 3-4 пъти и е в отлично състояние. Цената е 20 лв., а парите ще се използват в помощ на някое животно от раздел 'Без дом'. Слагам снимка да видите и как стои.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#32 Потребителят е офлайн   Fullmoon Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2269
  • Регистрация: 27-January 08
  • Gender:Female

Публикувано: 20 September 2010 - 12:33 AM

Ако някой има за подаряване сухо котешко мляко, моля да ми пише (и кучешко може).
User's Signature

Качена снимка

#33 Потребителят е офлайн   MechoPuh Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 8341
  • Регистрация: 30-March 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 20 September 2010 - 12:34 PM

Показване на мнениетоzlatabani4ka, в 15 September 2010 - 09:39 AM, написа:

Ако си от София и искаш мляко за котета имам на РК от моята останало почти пълно бурканче, да си видим и да ти го дам!


Full, пиши на това момиче. Може би точно тя беше девойката на партито вчера, която каза, че подарява мляко за котенца.

#34 Потребителят е офлайн   lucy60 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 426
  • Регистрация: 21-March 07
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Имам 3 кучета,3 котки, 10 дегута и плаващ брой риби :)

Публикувано: 20 September 2010 - 02:12 PM

Дали някой би могъл да ми услужи с капан за котки? Има на двора две безкрайно диви и отново бременни, много ми се иска да ги хвана и да ги занеса на кастрация.

#35 Потребителят е офлайн   ln_none Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 403
  • Регистрация: 10-November 09
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 26 September 2010 - 06:39 PM

Търся голяма клетка назаем. За пилчо.
User's Signature

everything will be okay in the end.

if it's not okay, it's not the end.

#36 Потребителят е офлайн   rave__ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 536
  • Регистрация: 09-September 08
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора
  • Skype:

Публикувано: 27 September 2010 - 08:29 PM

Показване на мнениетоrave__, в 19 September 2010 - 02:15 PM, написа:

Търся контейнер за съхранение на суха храна.

Подарявам нашийник душач /много използван, но в отлично състояние/; метален повод /много използван, но напълно здрав, само е ръждясал на няколко места/; черен нагръдник /използван, добро състояние/

Прикачен файл Изображение1852.jpg Прикачен файл Изображение1855.jpg Прикачен файл Изображение1854.jpg Прикачен файл Изображение1860.jpg



Продавам непромокаемо палто за куче, отвътре е с полар. Тъмносин цвят. Размер макси е /60 см./. Обличано е 3-4 пъти и е в отлично състояние. Цената е 20 лв., а парите ще се използват в помощ на някое животно от раздел 'Без дом'. Слагам снимка да видите и как стои.







Нашийник, нагръдник, повод - имат си вече нов притежател :smile: .

Палтото все още се продава, цена - 15 лв.
User's Signature

Качена снимка

#37 Потребителят е офлайн   butci Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 706
  • Регистрация: 08-November 06
  • Gender:Female

Публикувано: 06 October 2010 - 02:49 PM

Продавам ограждение за малки животни.
Ползвах го само 4-5 дни,тъй като на моите "мишки" Прикачена снимка :wb_052:

им умаля много бързо и започнаха да го прескачат и да излизат навън.Купих го за 40 лв.,давам го за 20 лв.Парите ще се използват в помощ на някоя животинка от "Без дом".

Остана ми една опаковка капки за очи и уши Цилоксан (5ml).Не са отваряни,съхранявани са в подходящи условия и са със срок на годност до 02.2012г. Ако на някой биха му свършили работа...
User's Signature

" Величието на една нация, нейния нравствен прогрес, може да се определи според начина, по който тя се отнася към животните." Махатма Ганди

#38 Потребителят е офлайн   butci Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 706
  • Регистрация: 08-November 06
  • Gender:Female

Публикувано: 08 October 2010 - 12:36 PM

Видях,че линка горе не се отваря...дано така да работи.

http://www.flamingo....4&Page=1&MnPg=1
User's Signature

" Величието на една нация, нейния нравствен прогрес, може да се определи според начина, по който тя се отнася към животните." Махатма Ганди

#39 Потребителят е офлайн   rave__ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 536
  • Регистрация: 09-September 08
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора
  • Skype:

Публикувано: 13 October 2010 - 10:23 PM

Имам едно тънко одеяло и един олекотен юрган.
Използвани са много, съответно и износени, но здрави.

Искам да ги подаря.
Ако някой от приютите има нужда, да пише ЛС :smile: .
User's Signature

Качена снимка

#40 Потребителят е офлайн   BULROSE Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 24
  • Регистрация: 06-July 08
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Animal Rescue,Protection and Welfare; Arts; Archeology
  • Skype:

Публикувано: 18 October 2010 - 12:06 PM

Здравейте!Много обичам бездомните кученца и подкрепям всячески дейността на приютите като този в Богров и Надежда,които наистина даряват надежди за живот на клетничетата-жертви на "човешката" безчовечност, особено в есенно-зимния сезон.Поклон пред всички доброволци и екипите на такива приюти!!!Въпреки ограничените ми материални възможности на самотна майка,бих желала да помогна и с нещо материално.От форумите разбрах,че някои от приютите се нуждаят от шкафове,за да поставят там различни материали за питомците.За тази цел приготвих 2 дървени масивни библиотеки,1 дървена маса и 1 голяма дървена врата, която може да се ползва или по предназначение, или заради материала.За жалост обаче нямам никакъв превоз-иначе досега да съм ги закарала и подарила на приют.Моля, ако някой има някаква идея как да свършим това, нека ми пише на "лични",за да се организираме!Живея в източната част на центъра на София - до община Оборище.Знам,че дарението ми е много скромно,но затова пък е всичко,което мога да направя на този етап и е от сърце.Предварително благодаря за идеите и съдействието!

  • (14 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни