Dog.bg Форуми : Подарявам/имам нужда от ...

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (14 Страници) +
  • « Първа
  • 12
  • 13
  • 14
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Подарявам/имам нужда от ...

#261 Потребителят е офлайн   ln_none Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 403
  • Регистрация: 10-November 09
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 01 February 2015 - 05:23 PM

Подарявам половин опаковка Тридерм крем.
User's Signature

everything will be okay in the end.

if it's not okay, it's not the end.

#262 Потребителят е офлайн   horserider Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 847
  • Регистрация: 16-January 08

Публикувано: 08 February 2015 - 02:39 PM

Здравейте приятели! Преди два дни си отиде бигълчето ми на 14 години от бъбречна недостатъчност. След него ми останаха средни количества Ipakitine и Rubenal - основни лекарства, които много добре повлияват клиничната картина. Те са доста скъпи и не искам да ги изхвърлям, а да ги подаря на някой. Остана ми и малко Amlodipine, който е за кръвно налягане, Neuro B Combine - като витамин B и Ипозан (също скъпо лекарство) за увеличена простата. Също имам и една банка от системите Ringer-Lactat на Хартман Браун. Моля ви, помислете и поразпитайте. Ще се радвам да подпомогнем някое сладурче.

#263 Потребителят е офлайн   catanddog Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 30
  • Регистрация: 14-October 09

Публикувано: 25 February 2015 - 01:19 PM

Показване на мнениетоhorserider, в 08 February 2015 - 03:39 PM, написа:

Здравейте приятели! Преди два дни си отиде бигълчето ми на 14 години от бъбречна недостатъчност. След него ми останаха средни количества Ipakitine и Rubenal - основни лекарства, които много добре повлияват клиничната картина. Те са доста скъпи и не искам да ги изхвърлям, а да ги подаря на някой. Остана ми и малко Amlodipine, който е за кръвно налягане, Neuro B Combine - като витамин B и Ипозан (също скъпо лекарство) за увеличена простата. Също имам и една банка от системите Ringer-Lactat на Хартман Браун. Моля ви, помислете и поразпитайте. Ще се радвам да подпомогнем някое сладурче.


В този форум пишем само на български.
п.п. В бързината изтрих телефона ви, за което съжалявам. Моля, оставете го отново, за да може да се свържат с вас за лекарството.
мод


#264 Потребителят е офлайн   catanddog Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 30
  • Регистрация: 14-October 09

Публикувано: 26 February 2015 - 09:21 AM

Показване на мнениетоcatanddog, в 25 February 2015 - 02:19 PM, написа:

Показване на мнениетоhorserider, в 08 February 2015 - 03:39 PM, написа:

Здравейте приятели! Преди два дни си отиде бигълчето ми на 14 години от бъбречна недостатъчност. След него ми останаха средни количества Ipakitine и Rubenal - основни лекарства, които много добре повлияват клиничната картина. Те са доста скъпи и не искам да ги изхвърлям, а да ги подаря на някой. Остана ми и малко Amlodipine, който е за кръвно налягане, Neuro B Combine - като витамин B и Ипозан (също скъпо лекарство) за увеличена простата. Също имам и една банка от системите Ringer-Lactat на Хартман Браун. Моля ви, помислете и поразпитайте. Ще се радвам да подпомогнем някое сладурче.


В този форум пишем само на български.
п.п. В бързината изтрих телефона ви, за което съжалявам. Моля, оставете го отново, за да може да се свържат с вас за лекарството.
мод


Sajeliavamza latinicatani na laptopa miniama kirilica- tel mi e 088 56 38 724 imeil nevena_kacarova@abv.bg

#265 Потребителят е офлайн   koset0 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 17-January 11

Публикувано: 26 February 2015 - 11:40 PM

Някой случайно да има от нашийниците с кърпи / само кърпи за кучета? Трябват ми 2 или 3 броя по принцип, но и 1 бр ще ми свърши работа като го сложа на кучетата подред. Трябва ми за снимки на малко "по- обикновени" кучета за осиновяване. Предполагам, че може и само нашийник, но да е по- интересен, знам ли. Отворен съм към предложения. Може и за временно ползване, няколко дни да направя сполучливи снимки. Благодаря ! :)

#266 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 27 February 2015 - 10:26 AM

Показване на мнениетоkoset0, в 26 February 2015 - 11:40 PM, написа:

Някой случайно да има от нашийниците с кърпи / само кърпи за кучета? Трябват ми 2 или 3 броя по принцип, но и 1 бр ще ми свърши работа като го сложа на кучетата подред. Трябва ми за снимки на малко "по- обикновени" кучета за осиновяване. Предполагам, че може и само нашийник, но да е по- интересен, знам ли. Отворен съм към предложения. Може и за временно ползване, няколко дни да направя сполучливи снимки. Благодаря ! :)

Ако не намериш някой да ти подари - иди в магазин "Втора ръка" - такива шалчета има там доста и доста евтини.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#267 Потребителят е офлайн   koset0 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 17-January 11

Публикувано: 27 February 2015 - 09:25 PM

Добре, благодаря ти. Ще разгледам тези дни по секънд хенд магазините. :)

#268 Потребителят е офлайн   zaxidog Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 25-March 15

Публикувано: 25 March 2015 - 05:53 PM

Здравейте предлагам лекарството винкристин по 20 лева ампулата която е 1мг/1мл цитостатик който се използва за определени тумори в нашия случай полово предаван тумор и имам няколко бройки при интерес тел. 0883334846

#269 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 26 March 2015 - 01:58 AM

Показване на мнениетоzaxidog, в 25 March 2015 - 05:53 PM, написа:

Здравейте предлагам лекарството винкристин по 20 лева ампулата която е 1мг/1мл цитостатик който се използва за определени тумори в нашия случай полово предаван тумор и имам няколко бройки при интерес тел. 0883334846

За лечение на животни?
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#270 Потребителят е офлайн   Чери1. Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 428
  • Регистрация: 13-August 13
  • Gender:Male

Публикувано: 08 April 2015 - 10:34 AM

търся инвалидна количка за куче среден размер за временно ползване.
за Добри
User's Signature

Качена снимка

#271 Потребителят е офлайн   Десита Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 19-April 15

Публикувано: 24 April 2015 - 07:49 AM

Спешно търся да закупя Седалин гел или Веритрил за кучета,които да транспортирам при техните малки.Кучетата се страхуват и не мога да ги хвана.Ако не ги махна от квартала ще ги отровят.Това наложи и преместването на малките им на безопасно място.Аз продължавам да ги храня и те се чувстват добре.

#272 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 22 June 2015 - 11:36 PM

На някой да му се намира адаптирано мляко Роял Канин ? В Бургас са намерени 6 бебчета,новородени.Захранили са с бебешко май,но имат проблем с разстройство са и едното е починало.В Бургас не могат да намерят в нито една клиника .Ако някой иска да се отзове,нека пише тук.Ще дам телефон. Аз също ще помоля моя близка да купи и да изпрати тъй като не съм в БГ. Мерси
албумчето във ФБ
https://www.facebook...telina.kirova.5
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#273 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 31 July 2015 - 02:47 PM

Спешно е нужен Импактин и лечебна храна за бъбречна недостатъчност . Контакт във фейсбук или тук
https://www.facebook....lu.16?fref=ufi
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#274 Потребителят е офлайн   jijafka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 27-July 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 04 August 2015 - 07:16 PM

Спешно се тръси Ветмедин 5мг

За контакт тук или https://www.facebook.com/miss.infinity
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#275 Потребителят е офлайн   jaspermmm Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 375
  • Регистрация: 05-April 09
  • Gender:Female
  • Location:Шумен и насам-натам
  • Skype:

Публикувано: 10 October 2015 - 06:00 PM

Имам нужда от пластмасови легла за средни по размер кучета. Ако някой има използвани такива, все още годни за употреба и не са му нужни, нека пише.
User's Signature

Качена снимка

"Всеки ден по нас хвърлят камъни. Важното е какво градим с тях? Мостове или стени?"
Х.Дж.Браун

#276 Потребителят е офлайн   jaspermmm Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 375
  • Регистрация: 05-April 09
  • Gender:Female
  • Location:Шумен и насам-натам
  • Skype:

Публикувано: 05 May 2016 - 06:16 PM

Търся да закупя азодил за котка с ХБН.
User's Signature

Качена снимка

"Всеки ден по нас хвърлят камъни. Важното е какво градим с тях? Мостове или стени?"
Х.Дж.Браун

#277 Потребителят е офлайн   Pesto Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 10-February 17

Публикувано: 10 February 2017 - 04:17 PM

Здравейте.

Имам нужда от помощ. Дали някой знае чуждестранни фейсбук страници или уебсайтове, където могат да се публикуват обяви и има шанс да осиновят куче? Наскоро намерихме и спасихме едно бездомно куче, което засега е при нас, тъй като след като го водихме по ветеринарни клиники, за да го стабилизират, тъй като беше с рана от ухапване и беше много немощно, сега е у дома за долекуване, като вече е доста по-добре. За съжаление няма как да го задържим, защото имаме вече едно куче и една котка, но въпреки усилено публикуванe на обяви в множество фейсбук страници, никой досега не се е свързал с нас. Затова остава вариант да му търсим дом и извън България. Ето линк към обявата: https://www.facebook...904&pnref=story Освен това, от едната клиника му издадоха паспорт и договор за предаване. Ще съм благодарен, ако споделите чуждестранни страници и сайтове, където може да се публикува обявата за кученцето, също ще съм благодарен и за напътствия как да му намеря дом в чужбина, а и добри примери за животинки потеглили за чужбина оттук. Оставям и имейл за връзка : al.stefanov@yahoo.com

  • (14 Страници) +
  • « Първа
  • 12
  • 13
  • 14
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни