Dog.bg Форуми : Страшни смешки, смешни страшки за герои с (и без) опашки

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Страшни смешки, смешни страшки за герои с (и без) опашки

Анкета: Страшни смешки, смешни страшки за герои с (и без) опашки (34 гласували потребители)

Луд ли е Вашия кокер?

  1. не, съвсем наред си е (3 гласове [8.82%])

    Процент от гласовете: 8.82%

  2. май има някой бръмбар в главата (11 гласове [32.35%])

    Процент от гласовете: 32.35%

  3. всъщност често получава факсове....... (5 гласове [14.71%])

    Процент от гласовете: 14.71%

  4. луд е по цялата глава, уши..... та чак до опашката (15 гласове [44.12%])

    Процент от гласовете: 44.12%

Гласуване Гостите не могат да гласуват

#1 Потребителят е офлайн   Tecmessa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 133
  • Регистрация: 25-August 09
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 18 August 2010 - 05:49 PM

..................... някой път направо онемявам с Кари....................... както някой беше казал "кокер не е порода, а диагноза". Вчера за първи път видяхме небето, имаше вятър, облаците се движеха и Карамела се скъса да лае по тях....... :zz_217: Предния път, когато вдигна нос малко по-високо беше преди около половин година в парка - там видя паметника на Гео Милев и като подскочи назад, почна да го лае. Преди няколко дни лахме и някакво куче във витрината в хола........... :zz_222:
User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   Richi_ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 272
  • Регистрация: 22-August 09
  • Gender:Female
  • Location:Stamboliiski
  • Interests:Ku4eta

Публикувано: 19 August 2010 - 11:52 AM

Супер е темата,ама като гледам за момента нормален кокер няма(ама сигурно няма и да има) :ab_041:
User's Signature

Едно куче е по-добър приятел от когото и да е човек

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   vitaminka1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 185
  • Регистрация: 25-October 09
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 21 August 2010 - 01:42 PM

Днес пък докато обядвах, бях пуснала някакво детско по телевизията, май беше Играта на играчките и Рая си играеше с гумената си кълка и изведнъж скочи пред телевизора, започна да гледа с интерес и да върти любопитно глава... по едно време даже и опашка почна да маха :laugh:
Много смешно ми стана, след това пак се върна при кълката си и не обръщаше внимание на телевизора :biggrin:

User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   xelena87 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 111
  • Регистрация: 02-December 07
  • Gender:Female
  • Location:Pleven

Публикувано: 25 August 2010 - 08:08 AM

Наистина кокер не е порода а диагноза-луди до неузнаваемост :flagbg: Безбройни са вече историите и ненормалните моменти в къщи през последните 2 години .Сега най-новото-от известно време стравам сутрин в 5ч. за работа и тя не ме чака да си отворя очите и почва да лае и да скача из цялата къща с едно гумено прасенце.Идва ми да я :ea_103: но сърце не ми дава.не знам кой и е казал че толкова рано ще тръгна да си играя та чак лае.Лудница направо...
User's Signature

[/img]Качена снимка

#5 Потребителят е офлайн   vitaminka1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 185
  • Регистрация: 25-October 09
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 25 August 2010 - 09:51 PM

Не иска да я оставяш сама :)
User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   svetlozara Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 53
  • Регистрация: 29-November 09
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:КуЧеТа ЖиВоТнИ

Публикувано: 02 September 2010 - 11:13 AM

Моя Дейзундер пък една вечер легнала пред големия телевизор и гледа.Мисля че даваха някакъв стар филм!По някое време даваха и коне във филма.И когато пуснат конете тя пощурява,почва да ги джафка, но легнала и когато излае дупето й се вдига на горе.Когато спрат конете тя спира и продължава да гледа!Цялата беше настръхнала защото когато лае козината й се обръща на обратно и така!Абе големи откачалки са кокерите.
Един ден пък я разхождах и навън на един лост един човек тупаше килим!Ииии Дейзи беше пусната от каишката и каго хукна към килима-почна да го лае да го гризе,да скача по него.Човека отстрани се хилеше и аз не можах да я хвана!Голяма гоненица беше!
User's Signature

Качена снимка

#7 Потребителят е офлайн   desi_kz1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1313
  • Регистрация: 23-May 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:Фармация
  • Skype:

Публикувано: 02 September 2010 - 02:18 PM

Бъди абсолютно никога не се е заглеждал в телевизора или да реагира по някакъв начин на шума от него :
Сутрин като се събуди ( и докато чака този който ще го изведе да се разсъни) си прави сутрешна гимнастика на едно кръгло килимче(разтяга се, вътри се, прозява се, ляга по гръб и си мята нагоре лапичките), а след това започва да обикаля по стаите и да мие очите на все още спящите хора :ab_041: :db_046:
User's Signature

Качена снимка

"Ако вземеш прегладняло куче и направиш живота му охолен,
то няма да те ухапе. Това е принципната разлика между кучето и човека."
Марк Твен

#8 Потребителят е офлайн   Tecmessa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 133
  • Регистрация: 25-August 09
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 08 December 2010 - 02:58 PM

Срещнахме един приятел Белчо, който обича да води другите кучета за поводите.... Ето резултата, само дето не е ясно кой кого води :ab_041:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#9 Потребителят е офлайн   confessor Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 27
  • Регистрация: 16-September 10
  • Gender:Female
  • Location:София, България
  • Interests:кучето ми Рони

Публикувано: 08 April 2011 - 02:40 PM

Моят Рони пък е луд по телефони - като ми звънне някой независимо дали е заспал или пък яде започва едно лаене, скачане, клатене на глава - ужас направо. Освен това явно е много музикален, защото вкъщи имам пиано и ако го кача горе незабавно почва да натиска клавишите, обаче като чуе звука се втрещява. Абе голяма е лудетина, ако случайно ми намери чантата после си намирам нещата на негова територия. :ab_041:
User's Signature

Качена снимка

#10 Потребителят е офлайн   mishelin26 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 65
  • Регистрация: 27-January 08

Публикувано: 14 June 2011 - 10:13 AM

Не знам аз какво имам - лудо куче или луда котка :ab_041: Пръвите 2 дни, когато кокерката дойде в къщи беше тихо и спокойно - беше я страх от котката и си седеше тихо и кротко..а е направила беличка, писаната я ступваше и малката пак кротваше. Да ама този момент отмина - вече са първи дружки, особено след съвместното водене на ветеринар. Освен, че спинката заедно, вече и белички правят заедно. Вчера като се прибрах направо ми прилуша - котката се е качила на плота и свалила пакета с котешка храна на земята (грешката е и моя, че не съм го прибрала в шкафа, ама до сега никога не е правила така а е вече на 2 години), липсваше повече от половината съдържание на пакета :eg_033: Освен това свалила и пакет салфетки, които прекрасната ни кучинка беше направила на салата. А вместо с топка си бяха играли с шишенце минерална вода - добре, че не е било пълно догоре, че не се знае какви щяха да са водните поражения. Та така - май се очертава следващите 20 години ( надявам се де) да няма мир и спокойствие у дома. едно е сигурно - няма да ни е скучно :be_107:

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни