Dog.bg Форуми : Продавам, заменям, подарявам

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Продавам, заменям, подарявам пускам темата, защото мисля, че ще е полезна

#21 Потребителят е офлайн   lady_york Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 28-July 11

Публикувано: 18 January 2012 - 03:25 PM

Продавам транспортна чанта с размери 40д.-25в.-24ш.за 30 лева .Чантата не е използвана ,чисто нова без етикет .0879455892

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#22 Потребителят е офлайн   Djeri Ko Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 16-February 11

Публикувано: 28 February 2013 - 12:57 AM

Показване на мнениетоprincess6, в 31 October 2011 - 09:12 AM, написа:

Гащеризончето е обличано само 1 път...Продавам го за 22 лева.Ако някой го хареса и се интересува от него да ми пише : ))

(Ako някой има панделки в излизъш и не му трябват ,нека се обърне към мен !!! :) )



може ли размер 0887678193
User's Signature

jesiko

#23 Потребителят е офлайн   maia13 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 27-March 13

Публикувано: 27 March 2013 - 03:40 PM

Здравейте!За първи път пиша,но отдавна ви чета.От пет месеца съм горд собственик на йорки.Тя е на една годинка и два месеца и за мен е най-красивата.От както се помня съм живяла с куче,но винаги са били немски овчарки.Никога не съм си представяла,че мога да се влюбя така в толкова малко същество.Не само се влюбих,а се и вманиачих.Та да споделя с вас какво открих съвсем скоро. https://www.facebook...90134938?ref=hl .Е,на тези неща преди да се сдобия с моята красавица се подигравах,а сега само това ми е в главата.Погледнете само какви гъзарийки.

#24 Потребителят е офлайн   G.Zhelyazkov Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 14-April 13

Публикувано: 17 April 2013 - 10:26 AM

Здравейте, много бих искал да си купя малко кученце от тази порода. Преди години имах йоркширски териер, но почина. Сега съм се решил да зарадвам сина ми за рожденния ден с едно малко пале. Може ли да ме ориентирате откъде да си взема? Благодаря предварително!

#25 Потребителят е офлайн   charity Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 79
  • Регистрация: 26-May 07
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 17 April 2013 - 12:19 PM

Обърнете се към някой от Легитимните клубни развъдници за породата. Координати в темата - тук

Не залагайте на борси, зоомагазини или мними вносители.
Успех!

#26 Потребителят е офлайн   Diabko Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 09-October 12

Публикувано: 17 April 2013 - 03:44 PM

Аз също нямах довение на зоомагазини докато не попаднах на може би единствения зоомагазин , който се грижи истински за кучетата и ги обичат све едмо за техни. Оттам купих моето Йорки. А най-хубавото е ,че собствениците (мъж и жена) имат собствена клиника м в която тя е главен ветеринар и дори след продажбата отношението им към кучетата е невероятно. За повече информация пишете ми на лично съобщение.

#27 Потребителят е офлайн   GAG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1034
  • Регистрация: 11-May 09
  • Gender:Female
  • Location:VT

Публикувано: 17 April 2013 - 04:10 PM

А вие какъв точно им се явявате, агент под прикритие ли? Защо Ви е страх да им напишете името, защото веднага ще ви напишат под поста какво реално е здравословното състояние на животните, взети оттам?
И защо на Вас трябва да пишат хората? Процент ли получавате, г-н Diabko? Или си слагате надценка над исканата цена?
User's Signature

We make a Living by what we get... We make a Life by what we give...

#28 Потребителят е офлайн   Diabko Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 09-October 12

Публикувано: 20 April 2013 - 07:52 AM

... Българите сме много мнителен народ... чак не мога да повярвам. Здравейте господин ГАГ. Аз съм 20 годишно момиче , на което преди година и продадога болно куче което ми умря в ръцете на третия ден... от тогава не е имало развъдник м магазин или частно лице , с което да не съм се свързала и говорила за да мога да се сдобия със здраво кученце ,на което да се радвам. Не господине нищо не получавам м просто искам да дам лично мнение на хората , които както мен искат да се радват на здраво куче ! Страх ли... страх от какво ? От поредния злобен коментар от мнителни и нагли хора ли.... ни най- малко.

За хората ,които се интересуват :

Зоомагазина се намира в София , собственика държи 2 магазина ако не се лъжа, В Борово и в ж.к Яворов. Аз лично купих моето куче от този в Яворов. Всеки ден ходя до там на разходка с малката защото живея на близо и гледам малките бубки. Често има нови кученца , видях че последно имаше 2 пекинеза и едно чихуахуа. Магазина се намира по ул. Иван Асен 2 ако има хора ,които са се сдобили с куче от там както мен ще се радвам да пише :)

А на вас господин ГАГ , желая лек ден и не подхождайте толкова мнително към потребителите, има много мушенници ,но не съдете хората така, може и да грешите ;)

#29 Потребителят е офлайн   GAG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1034
  • Регистрация: 11-May 09
  • Gender:Female
  • Location:VT

Публикувано: 20 April 2013 - 09:18 AM

Да, аз съм стар и мнителен тип, който все по-трудно вярва в добротата и безкористността на хората, уви. Нагъл - не мисля, но все пак това е лична преценка, която може и да не е вярна :)
А Вие, млада девойко, напишете в google "puppy mills" и вижте как се отглеждат родителите на Вашето кученце. За да вземете едно кученце, много други се гледат в нечовешки условия, забравени от бога, болни и занемарени. И не, това не е само за някакви други държави, това е действителността и у нас, но с такава култура на купувача, няма как да се пребори това зло. А това е най-гнусният бизнес със животни, който можете да си предствите. Съжалявам, че сте били участник в това, но всеки сам си носи кръста. Само не агитирайте и други да участват в тази гнус.
User's Signature

We make a Living by what we get... We make a Life by what we give...

#30 Потребителят е офлайн   Diabko Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 09-October 12

Публикувано: 20 April 2013 - 02:07 PM

За да си взема куче повярвайте ми не само съм виждала родителите на снимка, но знам точно от къде произлизат и как го гледат. Единственото за което съм съгласна с вас е относно този така наречен бизнез с животни , има много такива в България а и не само , но щом съм писала и казала нещо тук значи не само съм сигурна в думите си но и в мястото . Мислите ли че бих препоръчала място м в което измъчват животните? Всъщност това е риторичен въпрос- най-вероятно така мислите господине. Може би има много хора предлажащи мизерните си измислени развъдници , но аз не съм от тях. И дори да не вярвате , важното е че аз го знам. Спирам да говоря по тази тема. В крайна сметка хора които си търсят куче и нямат възможност да дадат 1500 евро за такова от легитимен развъдник, нищо не им коства да проверят. Пак казвам - аз съм повече от доволна и впечатлена от това място, и не само аз . В крайна сметка всеки сам може да направи прецена , а това е форум , в който всеки изказва мнение и опит. Точно това направих и аз !

#31 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 20 April 2013 - 02:17 PM

Само,че тук не се толерира реклама на зоомагазини,борси и други търгаши!
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#32 Потребителят е офлайн   Diabko Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 09-October 12

Публикувано: 20 April 2013 - 02:26 PM

Има разлика между реклама и препоръка :)

#33 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 20 April 2013 - 03:21 PM

Ззабранява се:
6. Недоговорени рекламни теми, скрити и явни реклами. Забранено е и развиването на търговска дейност във форумите. За недопустими се считат:
а) реклами на продукти, нямащи връзка с тематиката на форума;
б) обяви за търсене на партньори за нерегламентирано развъждане;
в) обяви за продажби на извънклубни кучила;
г) агресивни реклами, подтикващи потребителите да купуват каквото и да било;
д) реклами на зооборси и ферми за кученца;
->Теми, съдържащи реклама и информация, касаещи продукти за домашни любимци, услуги, кучила и др. се допускат във форума по преценка на администрацията. Всеки потребител е свободен да препоръча продукт, услуга или развъдник на базата на личните си впечатления, но не и да подтиква останалите към конкретна покупка, нито да използва форума като средство за нелоялна конкуренция.
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#34 Потребителят е офлайн   Diabko Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 09-October 12

Публикувано: 21 April 2013 - 03:40 PM

"Всеки потребител е свободен да препоръча продукт, услуга или развъдник на базата на личните си впечатления"
Мисля че влизам в тази точка. Иначе благодаря за информацията. Ако смятате че нарушавам някоя от точките нека коментара ми бъде изтрит. Аз лично не смятам че нито рекламирам нито подтиквам останалите читатели.

Лек ден

#35 Потребителят е офлайн   GAG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1034
  • Регистрация: 11-May 09
  • Gender:Female
  • Location:VT

Публикувано: 21 April 2013 - 06:19 PM

Е нямаш спиране!... Толкова ли не можеш да проумееш за какво точно иде реч? Показали й нещо, хубаво било, добре си живеело, казали ами то е майката. А откъде знаете, че е? Ще ви покажат каквото си искат, само и само да им лапнете въдицата. А реално родителите на вашето куче най-вероятно гният по клетките в мизерия. Хайде стига сме се държали толкова безотговорно, когато става дума за живот!
User's Signature

We make a Living by what we get... We make a Life by what we give...

#36 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 21 April 2013 - 08:15 PM

Диабко Вие май пак не можахте да го разберете-РАЗВЪДНИК,а не борса!!!
Правите ли разлика?
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#37 Потребителят е офлайн   Diabko Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 09-October 12

Публикувано: 24 April 2013 - 01:03 PM

В моят случай майката на кучето е самото куче на собствениците. Всеки месец се виждам както със майката така и с всяко едно от кученцата , които е родила. Иначе да, нямам спирка.
Правя разлика между развъдник и борса , но пък смятам че има собственици на зоомагазини които не правят всичко за парите и гледат качествното и здравословното състояние на кучетата да е добро. Смея да кажа и че има разлика между НЯКОИ зоомагазини и борсите като Вип Пъпи и др. защото за много хората които са си патили от такива места. Първото куче което имах и почина на третия ден беше взето от частни лица от Пазарджик, след като им звъннахме да им кажем че кученцето е умряло и че и другите за заразени защото се установи че е починало от Парвовироза м която е силно заразна те ни казаха чв са продали всички кучета и че нямат оплаквания.
Да не кажа всичким но по-голямата част от кучетата в квартала са от този зоомагазин и до момента е нямало болно или умряло куче,а това поне на мен ми говори положително. Никой не рекламирам. Няма нужда да нападате някой за това че не ви харесва казаното. Естествено, най- сигурно и добре е да се купи куче без значение какво е то от развъдник , но съм сигурна че когато искате такова и ви казат че цената му е 2500 лева ще търсите друга алтернатива имайки в предвид че не го изкате за изложби а просто да го обичате. Повечето купувачи се обръщат към борси като ВИП , Хепи пъпи и други и смятам че информация от някой който не е дал тези пари куче а все пак е получило здраво такова не е излишна.

Няма смисъл да продължаваме тови разговор , ако искате изтрийте коментарите ми и се опитайте да повярвате че има и ХОРА в България - и аз не вярвах но уви.

#38 Потребителят е офлайн   Diabko Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 09-October 12

Публикувано: 24 April 2013 - 01:03 PM

В моят случай майката на кучето е самото куче на собствениците. Всеки месец се виждам както със майката така и с всяко едно от кученцата , които е родила. Иначе да, нямам спирка.
Правя разлика между развъдник и борса , но пък смятам че има собственици на зоомагазини които не правят всичко за парите и гледат качествното и здравословното състояние на кучетата да е добро. Смея да кажа и че има разлика между НЯКОИ зоомагазини и борсите като Вип Пъпи и др. защото за много хората които са си патили от такива места. Първото куче което имах и почина на третия ден беше взето от частни лица от Пазарджик, след като им звъннахме да им кажем че кученцето е умряло и че и другите за заразени защото се установи че е починало от Парвовироза м която е силно заразна те ни казаха чв са продали всички кучета и че нямат оплаквания.
Да не кажа всичким но по-голямата част от кучетата в квартала са от този зоомагазин и до момента е нямало болно или умряло куче,а това поне на мен ми говори положително. Никой не рекламирам. Няма нужда да нападате някой за това че не ви харесва казаното. Естествено, най- сигурно и добре е да се купи куче без значение какво е то от развъдник , но съм сигурна че когато искате такова и ви казат че цената му е 2500 лева ще търсите друга алтернатива имайки в предвид че не го изкате за изложби а просто да го обичате. Повечето купувачи се обръщат към борси като ВИП , Хепи пъпи и други и смятам че информация от някой който не е дал тези пари куче а все пак е получило здраво такова не е излишна.

Няма смисъл да продължаваме тови разговор , ако искате изтрийте коментарите ми и се опитайте да повярвате че има и ХОРА в България - и аз не вярвах но уви.

#39 Потребителят е офлайн   GAG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1034
  • Регистрация: 11-May 09
  • Gender:Female
  • Location:VT

Публикувано: 24 April 2013 - 02:43 PM

Показване на мнениетоDiabko, в 20 April 2013 - 07:52 AM, написа:

Често има нови кученца , видях че последно имаше 2 пекинеза и едно чихуахуа.


А на тази често зареждаща се стока знаете ли нещо за майките или бащите? Знаете ли къде се гледат, как се гледат, получават ли поне право от време на време да излязат от кафеза, да получат медицинска грижа, ако се налага и какво става с тях, когато не могат да раждат?
Всеки има глава на раменете си откъде и какво да купи, но не всеки я ползва, за съжаление. Затова има достатъчно теми от рода на - купих го за чихуа, то порасна като доберман, купих от търгаши, то взе, че се разболя и умря, искам да си купя куче, ама на не пове от 45 дни. Просто знанията ни са на това ниво, за съжаление. Хубавото е, че всички можем да се научим, лошото е, че нямаме желание за това и колелото на грешките се повтаря със страшна сила...
User's Signature

We make a Living by what we get... We make a Life by what we give...

#40 Потребителят е офлайн   Diabko Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 09-October 12

Публикувано: 24 April 2013 - 04:05 PM

[/quote]

А на тази често зареждаща се стока знаете ли нещо за майките или бащите? Знаете ли къде се гледат, как се гледат, получават ли поне право от време на време да излязат от кафеза, да получат медицинска грижа, ако се налага и какво става с тях, когато не могат да раждат?
Всеки има глава на раменете си откъде и какво да купи, но не всеки я ползва, за съжаление. Затова има достатъчно теми от рода на - купих го за чихуа, то порасна като доберман, купих от търгаши, то взе, че се разболя и умря, искам да си купя куче, ама на не пове от 45 дни. Просто знанията ни са на това ниво, за съжаление. Хубавото е, че всички можем да се научим, лошото е, че нямаме желание за това и колелото на грешките се повтаря със страшна сила...
[/quote]



Така е. Имайки в предвид ,че живеем в България преди да вземем куче от място различно от развъдник трябва преди това много добре да сме проучили мястото, родителите и така нататък. Най-малкото за мен лично е лудост да се вземе куче по-малко от 3 месеца. Просто съм на мнение че има и такива места от където можеш да си намериш здраво кученце , но пък преди това трябва да отделиш време и търпение за да научиш какво е то, от къде е взето, да видиш родителите и да се запознаеш с хората от които е дошло. Ако трябва да съм честна аз също надали щях да се откажа да взема моето куче от там ако не бях проучила всичко. Пък и аз я взех на 5 месеца- възраст достатъчна да видиш и научиш достатъчно за кучето. Пък и чаках поне 2 месеца докато я взема.

Аз бях ходила и до така наречените ВИП пъпи и след посещението бях повече от възмутена.Изнасят кученцата пред блока да ги покажат, те нямат и 45 дена.... не знам просто възмутително и много тъжно. Дано както казахте хората наистина си дадът сметка за всички тези а и много други неща когато копуват куче.

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни