Dog.bg Форуми : Немски дог арлекин

Към съдържанието

 
 
 

БНК Немски дог

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Немски дог арлекин

#1 Потребителят е офлайн   Yaman Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 15-October 10

Публикувано: 15 October 2010 - 10:04 PM

Spe6no si t1rsq nemski dog arlekin ama da e palence. Pola e bez zna4enie. Molq vi pomognete mi...

Моля пишете на кирилица и без цифри в думите
Мод


#2 Потребителят е офлайн   maya.maisky Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 289
  • Регистрация: 07-October 07
  • Gender:Female
  • Location:София/Варна
  • Interests:Great Dane

Публикувано: 16 October 2010 - 08:49 PM

:dry: Какво значи "спешно"???....Вашият се е повредил и сега много бързо Ви е нужен резервен???
Връзка, от която евентуално се очакват арлекини е планирана за края на този месец...това означава - резултат към нова година, а до паленце - поне до март 2011.
И все пак - кое налага тази спешност за точно такова паленце тъкмо сега - въпроса ми е от чисто любопитство, разбира се ;)

Поздрави :rc_036:
User's Signature

Geenie Goldfire Liberte

#3 Потребителят е офлайн   Yaman Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 15-October 10

Публикувано: 26 October 2010 - 04:18 PM

maya.maisky spe6no mi trqbva 6toto mnogo iskam tova ku4e... imam parite i samo ako ima takova ku4ence o6te na sledva6tiq den otivam i go kupuvam... p1k i sega se nanasqme v nova k16ta i tam iskam da ima nemski dog arlekin v dvora...

Yaman, втори път - на форумите dog.bg има правила и едно от тях е да се пише на кирилица...Написан по този начин, постът Ви звучи и изглежда несериозно. Аз лично не бих Ви продала куче. Колко души трябва да Ви го кажат?

Оставам все пак с уважение
Мод.....
и апропо Секретар на БНК "Немски дог"
Славина Иванова


#4 Потребителят е офлайн   elsss Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 391
  • Регистрация: 10-September 10
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив
  • Interests:Веганство, животни, анатомия, мениджмънт, музика, природа, нощни разходки :) , кулинария , пътуване и други.

Публикувано: 26 October 2010 - 05:00 PM

Аз пък искам спешно и по най - бързия начин померан , бобтейл , лабрадор и голдън ретриивър .... ама няма. Аз също обичам дадени кучета , но не ги търся спешно , това че имате парите съвсем не означава , че ще получите малко кученце веднага. Знаете ли колко хора чакат кученцата (които са породисти , разбира се - т.е са от развъдник) - с години , с месеци , със седмици... а не с дни и минути! Разбирам , че искате кученце , знам какво е , но никой няма да ви даде такова кученце.... винаги са ми звучали несериозно обявите от типа : ако някой има в излишък .... кученце да ми го подари ; или пък търся си еди какво си - АБЕ хора седнете и се поразровете...кой идиот ще ви се обади да ви пита ... :eg_033: , както и да е отплеснах се .. . та ако искате куче толкова много, вместо да пускате такива обявки , се поинтересувайте кои са развъдниците и се обадете дали има свободни кученца....НО и там може да ви откажат, особенно с това несериозно отношение - как не ви пука за пола на кучето?! :ea_103: Не ми казвайте , че си нямате предпочитания .... не е възможно просто. За това се поровете в развъдниците и ще видите , къде какво се предлага, кое ви удовлетворява и така. Няма как веднага да получите кученце освен от някоя борса - НО тогава ще е болно, с куп проблеми и какво ли не .... все пак ви пожелавам успех и просто потърпете, защото както казват - "Бързата работа, срам за майстора" .
User's Signature

Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first.

#5 Потребителят е офлайн   slaviad Икона

  • Working Bee
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2805
  • Регистрация: 09-January 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Секретар на Български национален клуб Немски дог & Модератор на Клубния форум за породата немски дог.

Публикувано: 26 October 2010 - 07:59 PM

elsss, благодаря за намесата и обясненията... :ae_085:

#6 Потребителят е офлайн   maya.maisky Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 289
  • Регистрация: 07-October 07
  • Gender:Female
  • Location:София/Варна
  • Interests:Great Dane

Публикувано: 26 October 2010 - 08:22 PM

Показване на мнениетоYaman, в 26 October 2010 - 04:23 PM, написа:

maya.maisky spe6no mi trqbva 6toto mnogo iskam tova ku4e... imam parite i samo ako ima takova ku4ence o6te na sledva6tiq den otivam i go kupuvam... p1k i sega se nanasqme v nova k16ta i tam iskam da ima nemski dog arlekin v dvora...


:dry: Аз отново само да попитам...пак от чисто любопитство,а и защото не сте първият, появил се с такива "спешни" мераци да си декорира двора...
Как точно разбрахте и установихте,че "имате парите"???:ea_103:Доколкото ми е известно ценоразпис за това няма...

Поздрави:tb_195:

П.П. И аз благодаря на elsss за много навременната намеса :rc_036:
User's Signature

Geenie Goldfire Liberte

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни