Dog.bg Форуми : Будапеща, Унгария - 11-12 декември 2010

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Будапеща, Унгария - 11-12 декември 2010 Международни изложби

#21 Потребителят е офлайн   AK-47 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 22-November 10

Публикувано: 13 December 2010 - 12:29 AM

ТЕМАТА МАЙ Е !!!!ЧЛЕН НА ФДП ОТКРАДНА ИНВЕНТАР НА ФИФЕ!!! :flagbg: :flagbg: :flagbg:

#22 Потребителят е офлайн   Royal UniCats Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 91
  • Регистрация: 26-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 13 December 2010 - 12:31 AM

Качена снимка
User's Signature

Развъдник за персийски котки Royal UniCats (FFE registered)

Качена снимка

#23 Потребителят е офлайн   Royal UniCats Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 91
  • Регистрация: 26-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 13 December 2010 - 12:52 AM

Снимки от изложбата в Унгария Качена снимка !

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Развъдник за персийски котки Royal UniCats (FFE registered)

Качена снимка

#24 Потребителят е офлайн   Tefnut Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 216
  • Регистрация: 29-September 08
  • Location:Пловдив

Публикувано: 13 December 2010 - 01:15 AM

Показване на мнениетоAK-47, в 12 December 2010 - 09:34 PM, написа:

ТЕМАТА МАЙ Е !!!!ЧЛЕН НА ФДП ОТКРАДНА ИНВЕНТАР НА ФИФЕ!!!


AK-47, клетките в Румъния бяха рекламни и са безплатни за участниците, за което бяха платени по-високи такси за котките, което знаеш добре :smile:
доста котки не дойдоха за изложбата и клетките им останаха свободни в края на неделния ден и така че ...... който е могъл си е взел :smile: Да му е честита !
В края на изложбата Бевърли ни благодари за това, че сме коректни, точни и безпроблемни при нашите участия на нейните изложби, за разлика от други хора! :md_064:
User's Signature

Развъдник за персийски и екзотични котки  Persy de Gal (CFA & FFE registered)
http://www.persydegal.com

Качена снимка

#25 Потребителят е офлайн   AK-47 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 22-November 10

Публикувано: 13 December 2010 - 02:07 AM

Супер селска НАГЛОСТ."Нема ли вече да спите,че всите се изпонасрахте много ЯКО. :ug_119:

#26 Потребителят е офлайн   Tefnut Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 216
  • Регистрация: 29-September 08
  • Location:Пловдив

Публикувано: 13 December 2010 - 02:35 AM

:ab_041: :ab_041: нерви, нерви и като няма какво да кажеш, пий си хапчето и лягай :md_064:
User's Signature

Развъдник за персийски и екзотични котки  Persy de Gal (CFA & FFE registered)
http://www.persydegal.com

Качена снимка

#27 Потребителят е офлайн   Tefnut Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 216
  • Регистрация: 29-September 08
  • Location:Пловдив

Публикувано: 13 December 2010 - 03:46 AM

В последните години, от 2006 насам, когато в БГ пристигнаха чешките персийски котки и тръгнаха по изложби, се забелязва около 90 процента спечелването от тях и техните поколения на BIV, NOM, BIS и BOB в района. Като се започне от първите Биг Бургер и Текила, се мине през нашите и на Дамур котета, и се стигне до най-малкия изложител сега - момчето на Манус. Явно, според съдийските оценки, тези кръвни линии, доказват своите неоспорими отлични изложбени качества! :ba_025:
User's Signature

Развъдник за персийски и екзотични котки  Persy de Gal (CFA & FFE registered)
http://www.persydegal.com

Качена снимка

#28 Потребителят е офлайн   vagabogo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 498
  • Регистрация: 30-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Люксембург

Публикувано: 13 December 2010 - 04:09 AM

Така е, а най-много улесни победите им това, че на основния конкурент му беше забранено да участва на БГ изложби. Сега очакваме чешките линии да покорят CFA ринговете, където е истинската конкуренция при прсийците, и от там цяла Америка. Ураааа!
Аз на това му викам "пирова победа", а други - голям успех. Ами да Ви е честит!
User's Signature

Качена снимка

#29 Потребителят е офлайн   radocats Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 477
  • Регистрация: 25-July 06
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 13 December 2010 - 10:17 AM

"Ние не крадем, просто си вземаме." се казваше в едно интерв' с роми.

Сега по темата:

Не генерализирайте колко се котират чешките линии по изложбите на които Вие ходите, защото тук има хора които следят ФИФе по-глобално и мога да Ви кажа че световни шампиони в първа група са предимно котки от ЦФА или техни производни които нямат нищо общо с гореспоменатите линии.
User's Signature

"Success is dependent on effort." ~ Sophocles
www.radocats.com

#30 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 13 December 2010 - 11:15 AM

Показване на мнениетоTefnut, в 12 December 2010 - 10:20 PM, написа:

Показване на мнениетоAK-47, в 12 December 2010 - 09:34 PM, написа:

ТЕМАТА МАЙ Е !!!!ЧЛЕН НА ФДП ОТКРАДНА ИНВЕНТАР НА ФИФЕ!!!


AK-47, клетките в Румъния бяха рекламни и са безплатни за участниците, за което бяха платени по-високи такси за котките, което знаеш добре :smile:
доста котки не дойдоха за изложбата и клетките им останаха свободни в края на неделния ден и така че ...... който е могъл си е взел :smile: Да му е честита !
В края на изложбата Бевърли ни благодари за това, че сме коректни, точни и безпроблемни при нашите участия на нейните изложби, за разлика от други хора! :md_064:


И аз чух ,че на изложбата в Румъния беше открадната клетка! А сега по въпроса ,и аз имах котка която не дошла на изложбата ,но от своята почтенност съм върнала клетка ,защото просто е нагло да вземеш нещо за което не си платил, хората от румъния не ни взимали пари за отсътстващи котки ,затова не се полага и клетка ,как така сте я взели ,това си е кражба!!!!!!!!!!
User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

#31 Потребителят е офлайн   fantik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 397
  • Регистрация: 16-February 05
  • Location:София

Публикувано: 13 December 2010 - 12:46 PM

Здравейте от мен.
Върнахме се успешно, това е най-важното, защото прогнозата за времето беше лоша, но все пак ни провървя. Ще се опитам да закача снимки по-късно, когато си оправя нещата. Eуфорията тук е по-голяма от нужното.
Тефнут, винаги бързате да пишете, а понякога не сте напълно запознати с нещата или ги интерпретирате по ваш начин.
Както вече сте научили сигурно НАВСЯКЪДЕ всичко е политика. Котаракът на Клаудия Шлайсингер беше двата дни БИС и БОБ, но той е братовчед на моя черен котарак и мен не ме е срам да напиша, че моят котарак е бил победен от него, защото ВСИЧКО на една изложба е свързано с това в каква кондиция е котката, а нейният на тази беше в по-добра от моя, освен това аз не живея в илюзии и добре знам какво имам и какво излагам. За справка - този котарак няма нищо общо с чешките линии, той е с американски, каквито напрактика обраха всички бисове, между другото голямата ви победа в Румъния ( и единствена сред мъжките - при женските такава не е имало) е точно от котарак с американско родословие, който ако сте забравили, ви уредих аз. Относно титлите - котките са титуловани, когато ходят по изложби - практиката показва, че дори да нямат козина, те набират сертификати и вървят напред, ако се водят и ако това устройва стопаните - ОК, но това не прави котките по-добри!!! Неприятно ми е да чета за хилядите номинации, когато ви е пределно ясно, че сме поставени на неравна нога. Да, затова си имам вина само аз, но и така се справям някак, защото по-важното е да спечелиш в трудна битка, отколкото чакайки някой да си тръгне или друг да не дойде, за да спечелиш! Относно червения цвят на котарака на Радо няма просто какво да споря с теб, цветът на Шейха също беше сменян, така че ако обичаш не го коментирай, поговори със съдии за червения цвят, за да разбереш, че той е въпрос на лично възприятие за съдията, затова не смятам за нужно го коментираме. Държа само да ти припомня, без да засягам никого, че котаракът на Радо в Румъния втория ден отстрани котки като Талисман и Ягуар и още доста други, за да стигне да номинация.
А сега за изложбата. Поздравявам Цвети, съпруга й и детето за нестихващия ентусиазъм и за това, че времето не им пречи да си доставят радост, като пътуват и излагат котките си.
Въпреки, че не бяха допуснати до изложбата в София, моите котки и произведените от мен котета с нови стопани се представиха относително добре. Бялата котка на Еми IC StarNight's White Satin беше номинирана и двата дни и стана Интершампион с изложби само извън България. CH StarNight's Dippin Dots - костенурков кълърпойнт , собствност на Данчо и Любка стана шампион и започна да набира сертификати за Интер, г-н Хорнел силно се двоуми дали да номинира нея или Satin - бялата - втория ден. CH StarNight's Look At Me - червен кълър пойнт табби на Нина и Вики също стана шампион и взе първия си CACIB, беше победен от Талисман, защото по думите на двамата съдии се състезават един развит котарак и един тийнейджър и това решение е нормално, просто на младите котараци им трябва време да се развият напълно, като в случая не искам да обидя Талисман, той е достатъчно доказал се котарак, просто правя уточнение с точен превод на казаното от съдиите., защото аз все пак разбирам, когато ми говорят на английски. Черният ми котарак IC Boberan's last Wild Night стана Интершампион и това беше целта на визитата му там, Беки - LTCH If I Could Turn Back Time взе 2 САС и беше номинирана първия ден, въпреки че изобщо не беше в кондиция, Хенри Хорнел я предпочете безапелационно пред Malinka Ljubava, JW, която пък стана БИС втория ден, а ние бяхме победени от котката на Клаудия Шлайсингер. Малкият герой - StarNight's Top Seсret - на Ани и Мими Симеонови се пребори с конкуренцията и беше БИС в събота от 3-6 месеца, но втория ден отстъпи, на също много прилично коте на Сесилия от Унгария. Благодаря на всички, които ми гласуваха доверие с моите котета и помогнаха участието на тази изложба да стане реалност. Пожелавам им да са позитивни и да не спират да вярват и мечтаят - това са нещата, които не могат да ни отнемат, а резултатите ще последват, когато човек е упорит и знае какво иска и как да го постигне. Благодаря на Данчо Божилов, че ни закара и върна живи и здрави. Желая на всички лек и приятен ден и бъдете по- оптимистично настроени - beauty is all around!
User's Signature

Развъдник за персийски котки Star Night (CFA & FIFe registered)[br]www.starnightpersians.com

#32 Потребителят е офлайн   nikso Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 14-December 09

Публикувано: 13 December 2010 - 02:37 PM

Здравейте и от нас.Хора не знам какво Ви става.Ние ходиме на състезания често и искаме да ги споделим с Вас във форума а Вие го обръщате веднага във поредния междуразвъднически скандал.Нима не сте горди и Вие че Българи са отишли с Български котки да представят Българската Фелинология на Европейските подиуми,а Вие изливате пумия върху всеки.Какво да ви кажа че като бяхме в Кан се срамувах че хората не знаят къде се намира България,и въпреки това ни приветстваха че имаме добри развъдници и сме съумяли да участваме на състезанието и да вземем номинация,знам за някои това не е радост но уви ние не сме материалисти,Както виждате Талисман е PH ,но въпреки това ни си го водим на състезания.Съжалявам много че ви занимаваме със нашите състезания ,като гледам маи форума е създаден с друга цел.А що се отнася до ЦФА ,добре имате котки ходете ,пък и пишете да се образоваме и ние невежите.И като не искате да прославяме Българското така кажете ще си купуваме котки от Франция,Сащ идруги там добри развъдници и ще участваме в ЦФА само че под друг флаг.И сега като възпитани хора ще довършим започнатото като побликуваме малко снимки от състезанието.За напред няма да Ви отнемаме скъпото време с побликуване на състезанията на които сме присъствали,Хора бъдете поне за малко добри и то в навечерието на наближаващите празници.УСПЕХ НА ВСИЧКИ. : :re_037: Прикачена снимка,Прикачена снимка,Прикачена снимка,,,,,,,,,,,,,,,

#33 Потребителят е офлайн   nikso Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 14-December 09

Публикувано: 13 December 2010 - 02:55 PM

Показване на мнениетоPOLY CATS, в 12 December 2010 - 09:00 PM, написа:

Пак замъгли нещата но е типично в твой стил,карай да е весело......За коя изложба намекваш -за мойте котки незнам,ако е за сегашната в Унгария никой не ми ги представя.Всички котки са си в нас и дружно гледаме Шифърът на .........! Ела на CFA на пролет да премерим сили.Фифе не ми е много по-сърце. Адио Рио!!!! :og_141: :zc_105: :ze_075:

Защо да чакаме пролетта скоро има състезание на цфа в Барселона. :ba_025:

#34 Потребителят е офлайн   Royal UniCats Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 91
  • Регистрация: 26-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 13 December 2010 - 08:53 PM

По повод прословутата клетка, тя е подарък от Manus за Mercedes. Той беше платил участие за 3 котки, но участва с 2. Предполагам, че и той самият ще го потвърди.



По повод на ревльото Alejandro (Алехандро смятам всички знаят на коя дума е синоним!):

- За к’во гостоприемство ми говориш ти бе? Платих ти почти цялата част от пътя до Romexpo и обратно, при положение, че пътувах от Габрово, а за да съм ти в услуга уредих кола от Бургас. Платих паркинг по твоя вина в троен размер. Вечерта като рева в хотела, че си си загубил телефона, пак аз ходих да го търся и да званя до рецепцията. Поканихме те да вечряш и ти вечря с нас. Дадохме храна и тоалетна за котарака ти. Предложихме ти телефон да се свържеш с вашите, защото нямаше роуминг. Дадохме ти цигари и кафе, ако случайно си забравил и всичко това за моя и на Дияна сметка. А да, за поредн път рева, когато си купихме чувалите с храна от R.C. и фотьоилите от Лака от Унгария. То т’ва вече ти е хронично състояние.



По повод сертификатите:

- По-добре с 1-ви 2 сертификата за гранд дори и без козина отколкото никаква титла за 4 изложби!

Козината не е най-важното. Нашите успехи са такива каквито са и нас за момента ни устройват.



Ти за к’ви CFA изложби говориш постоянно? За CFA ти трябват желание, средства и хубави котки, а ти нямаш нито едно от трите! Силен на теория и кръгла нула в действителност.


User's Signature

Развъдник за персийски котки Royal UniCats (FFE registered)

Качена снимка

#35 Потребителят е офлайн   Danidi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 629
  • Регистрация: 06-May 10
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Interests:лов риболов и ловни кучета

Публикувано: 13 December 2010 - 08:58 PM

Качена снимка
Качена снимка
малко от изложбата

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка
Дани 0888-514135 .0878-514136
http://www.wix.com/buldog69/buldogfood

#36 Потребителят е офлайн   Danidi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 629
  • Регистрация: 06-May 10
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Interests:лов риболов и ловни кучета

Публикувано: 13 December 2010 - 09:01 PM

Прикачена снимка
Прикачена снимка
User's Signature

Качена снимка
Дани 0888-514135 .0878-514136
http://www.wix.com/buldog69/buldogfood

#37 Потребителят е офлайн   Danidi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 629
  • Регистрация: 06-May 10
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Interests:лов риболов и ловни кучета

Публикувано: 13 December 2010 - 09:10 PM

Прикачена снимка
Прикачена снимка
Прикачена снимка
User's Signature

Качена снимка
Дани 0888-514135 .0878-514136
http://www.wix.com/buldog69/buldogfood

#38 Потребителят е офлайн   radocats Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 477
  • Регистрация: 25-July 06
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 13 December 2010 - 09:24 PM

Royal UniCats освен че си със сериозни отклонения се оказа и патологична льжкиня и вече ни даде възможност да го разберем.
Бензина беше поделен по равно между нас двамата. Дори ти предоставих възможността ти да го изчислиш както на теб ще ти е удобно. Това че пътува от Габрово си бе твое решение и си приспадна парите. Цигарите които ми продадохте с твоята приятелка си ги платих 10 лева и имаше свидетели. Не си ми давала никакъв телефон, а ми предложи да ми дадеш (разлика има), но аз ти отказах.
Не всички които не си падат по палавници като теб са Алехандровци. Някои сме мъже с вкус :ab_041:
Въпросната клетка бе изнесена от залата в събота, а не в неделя така че тук дори и Манус неможе да ти помогне да сглобиш лъжата защото той бе ситуиран точно до нас, а не до Вас. :wb_052:
Участвал съм на две ЦФА изложби - една в Киев и една в Клагенфурт, като на първата тогавашния ми котарак (лека му пръст) IC стана и шампион на ЦФА.
Сега ако обичаш ни спести лъжливите си и скалъпени коментари и ако нямаш какво да напишеш във връзка с котките, а ти нямаш, просто замълчи. Това е и моят последен коментар към криминалната ти личност :wb_052:
User's Signature

"Success is dependent on effort." ~ Sophocles
www.radocats.com

#39 Потребителят е офлайн   top-secret Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 12-December 10
  • Gender:Female

Публикувано: 13 December 2010 - 10:01 PM

Е сега и аз да се похваля малко.Както вече стана ясно няй-малкият участник от България BG*StarNight's Top Seсret стана Best in Show в събота.Много съм щастлива,защото това е първа изложба за него,а и защото е единственото коте завърнало се с купа от Унгария. :flagbg:

Специални благодарности към Мартин,който ми повери това невероятно коте и честито на всички участници.Danidi благодаря за снимките,на които го има и моето коте. :ba_025:

#40 Потребителят е офлайн   radocats Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 477
  • Регистрация: 25-July 06
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 13 December 2010 - 10:09 PM

Поздравления на всички! :ba_025: Извинявам се че темата бе оспамена
User's Signature

"Success is dependent on effort." ~ Sophocles
www.radocats.com

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни