Dog.bg Форуми : Будапеща, Унгария - 11-12 декември 2010

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Будапеща, Унгария - 11-12 декември 2010 Международни изложби

#1 Потребителят е офлайн   Tefnut Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 216
  • Регистрация: 29-September 08
  • Location:Пловдив

Публикувано: 25 October 2010 - 03:07 PM

След ноемврийската изложба в София предстои унгарското коледно шоу!
Ще има котки, които ще се нуждаят от сертификати извън БГ. За желаещите членове на ФД Пловдив, да пътуват за тази изложба, имаме Специална оферта! Същото се отнася и за изложбата в Атина, Гърция на 22-23 януари 2011.

Felis Hungarica Cat Show
11-12.12.2010. Budapest, Hungary
INTERNATIONAL CAT SHOW
2 CERTIFICATES ALL BREEDS
www.felishungarica.eu

Judges invited:
Mrs. Vesna Riznar-Resetic (HR) all breeds
Mr. Yan Roca-Folch (FR) all breeds
Mr. Martin Kabina (CZ) all breeds
Mr. Henry Hornell (NO) I; II; IV;

CLOSING DATE: 06.12.2010

Saturday night: beach party in the show hotel!
Live music, coctails, sunshine, peace and love! :smile:

Надяваме се зимните пътни условия да са добри за пътуване!
User's Signature

Развъдник за персийски и екзотични котки  Persy de Gal (CFA & FFE registered)
http://www.persydegal.com

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   Tefnut Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 216
  • Регистрация: 29-September 08
  • Location:Пловдив

Публикувано: 11 December 2010 - 08:55 PM

Показване на мнениетоTefnut, в 25 October 2010 - 12:12 PM, написа:

Надяваме се зимните пътни условия да са добри за пътуване!


Лошото време, което се предвиждаше от седмица насам, ни отказа от пътуване до Унгария.
Но това не попречи на други да пътуват и представят над 10 български котки на изложбата. :ba_025:

Пристигнаха пресни новини от днешния съботен ден!
Поздравления за Цвети и Ники и техните любимци - синия екзот Сюприйм Шампион BG*Talisman Blue Persy de Gal, който е постигнал върха в изложбената кариера и ходи на изложби за удоволствие на неговите стопани и за червения екзот Международен Шампион BG*Sheikh Shahzaman Persy de Gal ! Двамата печелят Номинации за BIS при силна конкуренция! Честито :flagbg:
BIS-а отново е взет от черния персиец на Клаудия от Австрия.
Пожелаваме на българските екзоти още по-добро представяне в утрешната надпревара :ba_025:
Малко снимки от изложбата, повече при завръщането на изложителите.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Развъдник за персийски и екзотични котки  Persy de Gal (CFA & FFE registered)
http://www.persydegal.com

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   vagabogo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 498
  • Регистрация: 30-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Люксембург

Публикувано: 12 December 2010 - 01:46 AM

Щом имате информация, разкажете за представянето на всички български котки.
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   radocats Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 477
  • Регистрация: 25-July 06
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 12 December 2010 - 11:42 AM

Пише се само за котки от други групи, да не би да се направи реклама някому. Колко елементарно, а?
User's Signature

"Success is dependent on effort." ~ Sophocles
www.radocats.com

#5 Потребителят е офлайн   Tefnut Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 216
  • Регистрация: 29-September 08
  • Location:Пловдив

Публикувано: 12 December 2010 - 12:26 PM

Информацията за нейните (и наши) котки и тези 4 снимки, които имам са от Цвети, за другите котки не мога да пиша, ако имат какво да кажат ще го направят. Доколкото разбрах някакво котенце е станало БИС, но не знам подробности за него - на който е да се похвали или radocats, ако си информиран - пиши. Разбрах,че на изложбата са Мартин и Оля, подробности и снимки очаквайте от тях, ако решат да пишат! :md_064:
User's Signature

Развъдник за персийски и екзотични котки  Persy de Gal (CFA & FFE registered)
http://www.persydegal.com

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   top-secret Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 12-December 10
  • Gender:Female

Публикувано: 12 December 2010 - 12:45 PM

Не си прав radocats.Аз съм жив пример за това.Имам котки и от Мартин и от Галя и Наско.

#7 Потребителят е офлайн   radocats Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 477
  • Регистрация: 25-July 06
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 12 December 2010 - 12:53 PM

Чудесно! Вие си знаете кой какво Ви е продал. Виждам, че топ тайната вече не е особено голяма тайна, но тя и критиката бе за друго. :ea_103:
User's Signature

"Success is dependent on effort." ~ Sophocles
www.radocats.com

#8 Потребителят е офлайн   Tefnut Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 216
  • Регистрация: 29-September 08
  • Location:Пловдив

Публикувано: 12 December 2010 - 06:39 PM

radocats, много често и бързо си редактираш мненията, нали "щяхме да видим" днешните резултати :md_064:
Изчаках резултата по телефона! Току-що мина БИС-а при мъжките в 1 група, същите три котарака са номинирани. Резултата се повтори като вчерашния ден!!! Талисман и Шейхи отново с Номинации :af_089: , БИС-а е в Австрия! Надявам се, че няма да кажете, че отново има съдийски грешки, като в Румъния :md_064:
Резултатите на другите котки в групите не ги зная и не ме интересуват! :mg_062:
User's Signature

Развъдник за персийски и екзотични котки  Persy de Gal (CFA & FFE registered)
http://www.persydegal.com

Качена снимка

#9 Потребителят е офлайн   radocats Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 477
  • Регистрация: 25-July 06
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 12 December 2010 - 07:23 PM

Какво значи номинация и само Вие ли сте били номинирани? Искаме да разберем какво се случва и с другите защото има такива които не идват да се хвалят за всяка номинацийка като Вас. Разбира се че не Ви интересуват особено тези които Ви превъзхождат. Радвайте се, че си редактирах поста защото ако бях решил да го продължа щеше да стане страшно ... но не е късно

Така или иначе утре ще видим резултатите. бе частта която нямах намерение да трия в по-предния пост затова я добавям тук.
User's Signature

"Success is dependent on effort." ~ Sophocles
www.radocats.com

#10 Потребителят е офлайн   POLY CATS Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 17-November 09
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 12 December 2010 - 07:46 PM

тефнут ,защо "неотбеляза"BISовете на Клаудия от Австрия ...на миналата изложба в Унгария ,на която и ти и сърба попарата. :zz_020:
User's Signature

Развъдник за персийски котки"Princess di Poly"(CFA & FIFe registered)
www.princess-di-poly.com

#11 Потребителят е офлайн   Tefnut Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 216
  • Регистрация: 29-September 08
  • Location:Пловдив

Публикувано: 12 December 2010 - 08:01 PM

radocats, мога само да ти се изсмея на поста и да си изпросиш съжаление :ab_041:
Време е да спреш да хвърчиш в облаците и да слезеш на земята!
Ти, за толкова години, който не ходиш на изложби, защото явно няма какво да покажеш, няма нужда да ме поучаваш!
Мненията на съдиите и изложбените показатели са най-меродавни за кой на какво ниво е! Така, че твоето мнение е ми е безинтересно, меко казано!
Щом толкова се интересуваш от другите номинации, или се обади на приятелчето ти или имай търпението, като се прибере сам да се похвали.
Бъди жив издрав и ти пожелавам да успееш да си спечелиш поне една малка част от моите "номинациики" и тогава имай наглоста да ми даваш съвети, а още повече да ми отправяш закани, колко "страшно" можело да стане :ea_103:
Хайде със здраве и по-спокойно :md_064:

Забравих, беше на изложбата в Румъния, можеше да се похвалиш, ако има с какво :ab_041:
User's Signature

Развъдник за персийски и екзотични котки  Persy de Gal (CFA & FFE registered)
http://www.persydegal.com

Качена снимка

#12 Потребителят е офлайн   Tefnut Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 216
  • Регистрация: 29-September 08
  • Location:Пловдив

Публикувано: 12 December 2010 - 08:14 PM

Показване на мнениетоPOLY CATS, в 12 December 2010 - 04:51 PM, написа:

тефнут ,защо "неотбеляза"BISовете на Клаудия от Австрия ...на миналата изложба в Унгария ,на която и ти и сърба попарата. :zz_020:


Не я познавах тогава, и въобще не сме сърбали попарата.
Върнахме се с повече, за колкото отидохме, представените 7 котки, спечелихме 7 NOMINATED. За някои, ако това не е успех, здраве му кажи и го подмини :md_064:
Разбрах, че не си била на изложбата, но твои котки са представени там, не им знам резултатите, ако решиш може да се похвалиш, че ни обвиняват в самореклама :md_064: В последно време забелязвам, че ако не пуснем резултати и снимки от последните изложби - няма кой да го направи, все пак форума е интересен когато има раздвижване!
User's Signature

Развъдник за персийски и екзотични котки  Persy de Gal (CFA & FFE registered)
http://www.persydegal.com

Качена снимка

#13 Потребителят е офлайн   radocats Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 477
  • Регистрация: 25-July 06
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 12 December 2010 - 08:35 PM

Аз нямам нужда да се хваля защото не се изхранвам от размножаване на котки. :ab_041: На изложбата в Румъния бях на БИС срещу два превъзходни котарака идващи от световно известни развъдници какъвто развъдник Вашия никога няма да бъде, но на по-предната в София станах БИС, а Вие май тогава дори не бяхте номинирани в моята категория

Вие нямате манталитет на победители, затова и хората немогат да Ви видят като такива независимо от броя на номинацийките. :mg_062:

Съжалението си го запази за себе си, защото не знаеш ако този сезон си ударил кьоравото другия как ще е :md_064: :rc_036:
User's Signature

"Success is dependent on effort." ~ Sophocles
www.radocats.com

#14 Потребителят е офлайн   POLY CATS Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 17-November 09
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 12 December 2010 - 09:55 PM

Пак замъгли нещата но е типично в твой стил,карай да е весело......За коя изложба намекваш -за мойте котки незнам,ако е за сегашната в Унгария никой не ми ги представя.Всички котки са си в нас и дружно гледаме Шифърът на .........! Ела на CFA на пролет да премерим сили.Фифе не ми е много по-сърце. Адио Рио!!!! :og_141: :zc_105: :ze_075:
User's Signature

Развъдник за персийски котки"Princess di Poly"(CFA & FIFe registered)
www.princess-di-poly.com

#15 Потребителят е офлайн   Tefnut Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 216
  • Регистрация: 29-September 08
  • Location:Пловдив

Публикувано: 12 December 2010 - 10:04 PM

radocats, разбирам те, че ти е мъчно и ревливо в момента, в случая беше по-добре да си замълчиш!
Сънувал си розови изложби :ab_041: , ще ти опресня паметта:
В Румъния нашия котарак и двата дни отстрани с достойнство "двата превъзходни котарака идващи от световно известни развъдници" :af_089:
За твоя манталитет и поведение на изложбата, които не мисля, че са за пример :wc_055: , освен рев :rf_011: , сълзи и сополи, (цялата БГ група, а и не само) друго не видяхме!

В София, преди 1 година, за трите номинирани котарака за БИС (единият от тях Талисман), тримата съдии дадоха по 1 глас за тримата, разигра се томбола с листчета и късмета се усмихна на теб, но можеше и да се падне и на другите два котарака, нали! Не знам сладък ли е такъв късметлийски БИС :md_064: за разлика от другия ден, когато нашия Драгон спечели БИС-а с 3:0 гласа, при женските нашата котка BG*Bambina Persy de Gal спечели БИС-а, а при младите 6-10 месеца и двата дни спечелихме БИС-а с BG*Pearl Heart Persy de Gal :af_089:
Никъде не споменаваш, че двата САС и БИСа в София, взети в неправилен цвят, ти бяха отнети в Румъния, след като ти коригираха цвета на котарака. Ако не бяха ти сменили цвета, съдията ти каза, че няма да вземеш САС, защото нашият Uzi e по-добър в цвета си. :af_089:

"Съжалението си го запази за себе си, защото не знаеш ако този сезон ти е бил силен другия как ще е" - Благодарим ти все пак за признанието, за следващия сезон нищо не се знае, може да си дадем заслужена почивка или може да се окаже дори още по-успешен. Все пак, това не е нито твоя работа, нито на който и да е :wa_048:
Това е последния ми отговор към теб, защото ми е под достойнството да ти се обяснявам, а и въобще да си губя времето с подобни необосновани и плитки нападки :dc_202: и да създаваме "весело четиво" :md_064:
User's Signature

Развъдник за персийски и екзотични котки  Persy de Gal (CFA & FFE registered)
http://www.persydegal.com

Качена снимка

#16 Потребителят е офлайн   radocats Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 477
  • Регистрация: 25-July 06
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 12 December 2010 - 10:27 PM

Поли с какви котки ги виждаш по ЦФА тези хорица? Те няма да ги допуснат с техните освен с белия им котарак който не е тяхно производство. Аз бих ги посъветвал да не се вълнуват толкова защото са хора на възраст все пак

Семейство, не знам да съм плакал за сертификати и титли на ФИФе които дори когато уебсайта ми беше активен не публикувах. Пак сте се объркали или доносничката Ви грешно Ви е осведомила. Как разбрахте какво ми е казал съдията на английски също не разбрах? Панаира е винаги там където сте Вие
User's Signature

"Success is dependent on effort." ~ Sophocles
www.radocats.com

#17 Потребителят е офлайн   Royal UniCats Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 91
  • Регистрация: 26-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 12 December 2010 - 11:27 PM

Показване на мнениетоradocats, в 12 December 2010 - 09:32 PM, написа:

Пак сте се объркали или доносничката Ви грешно Ви е осведомила.


Ревльо, тя доносничката им си има име бе и ако не беше тя щеше да гледаш Romania само чрез Google maps!
Противно ми е да чета постовете ти! Котките ти не мога да коментирам, та те дори титли нямат! Качена снимка

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Развъдник за персийски котки Royal UniCats (FFE registered)

Качена снимка

#18 Потребителят е офлайн   radocats Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 477
  • Регистрация: 25-July 06
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 13 December 2010 - 12:01 AM

Цитат

Ревльо, тя доносничката им си има име бе и ако не беше тя щеше да гледаш Romania само чрез Google maps!


Да не си ме возила безплатно, че имаш претенции хубостнице? Всички разходи бяха поделени и платени.

Цитат

Противно ми е да чета постовете ти! Котките ти не мога да коментирам, та те дори титли нямат!


Какво знаеш ти за моите котки? :ud_009: Явно нищо! :ea_103: Поне хората които четат ще имат възможност да се дозапознаят с невежата ти персона.

Сега ме подсети да кажа на Бевърли да си преброи клетките от изложбата, че ръчичките много те сърбяха и открадна на хората цяла клетка в знак на благодарност за тяхната гостоприемност. После не се сърди че те изтрих от всякъде. Аз с престъпния контингент работа си нямам
User's Signature

"Success is dependent on effort." ~ Sophocles
www.radocats.com

#19 Потребителят е офлайн   vagabogo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 498
  • Регистрация: 30-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Люксембург

Публикувано: 13 December 2010 - 12:02 AM

Хайде сега ще си направим състезание за най-злобен коментар :eg_033:
Конкуренцията ще е много голяма, но аз ще се включа само като член на журито - просто имам опасения, че ще загубя и заради това предпочитам да съм просто съдия. :tb_195:
Нека възпитанието и благоприличието да не ви пречат, а изначалната липса на такива е голямо преимущество в този случай.
Ще раздам номинации, ще направим един BIS, а на края ще излъчим и ВОВ.
Печелившите могат гордо да афишират новите си постижения по форуми и лични сайтове. :flagbg:
User's Signature

Качена снимка

#20 Потребителят е офлайн   Tefnut Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 216
  • Регистрация: 29-September 08
  • Location:Пловдив

Публикувано: 13 December 2010 - 12:17 AM

Показване на мнениетоPOLY CATS, в 12 December 2010 - 07:00 PM, написа:

Ела на CFA на пролет да премерим сили.Фифе не ми е много по-сърце. !!!! :og_141: :zc_105: :ze_075:


На нас пък Фифе ни е по-сърце :ab_041: и CFA на пролет ще ни стане по-сърце :ab_041:

Все ще намерим няколко котки за CFA изложби и да се сформира групата за път!
Казва се, живот и здраве, че станахме възрастни хора, но сме с младежки дух!

Явно клюката, че си търсим и CFA котки, не е достигнала до всички :md_064:
Трябваше първата ни котка, Шампион на CFA от световно известен развъдник, да бъде вече в къщи, но ..... Появи се едно голямо ноооо! Приятелски развъдник от чужбина ни каза, че е виждал тази котка на изложба и тя в действителност не е това, което очакваме! Снимките й са доста подобрени на фотошоп, знаете, че всеки брак може да стане страхотна котка! Затова се отказахме от нея и вече сме на принципа "Око да види, ръка да пипне", това е по-трудният вариант, но по-сигурен, ще пътуваме до развъдника да видим на живо котката и условията при които живее. Здравето й е важно за нас, не държим толкова на световната й признателност! :md_064:
Ако намерим такива котки - добре, ако няма - здраве да е!

Май станахме отново много подробни, стига толкова, темата е за изложбата в Унгария :smile:
User's Signature

Развъдник за персийски и екзотични котки  Persy de Gal (CFA & FFE registered)
http://www.persydegal.com

Качена снимка

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни