Dog.bg Форуми : Проблем!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Проблем!

#1 Потребителят е офлайн   mari_mvj Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 91
  • Регистрация: 12-November 07

Публикувано: 03 November 2010 - 06:29 AM

Имам Кокерче на 3 години.Тази нощ не съм спал заради Нея.Диша учестено,неспокоина е,не ме остави да Спа,гази ме 1-2 часа докато стана,блъска по врата на стаята ми,помислих че иска да отиде до Тоалетната,но Уви,отиде в другата стая,отвори шкафа където си държа дрехите,и започна да рови.След като я прибрах в стаята ми,само обикаляше искаше да излезе...Пак я пуснах,налях и прясна вода,И в момемента стои седнала до на маика ми главата,и ту гледа в 1 точка,ту се вурти наляжо и надясно,и все си намества дупето ....Сега кьм 8-9 ще я заведа до вета,но някои срещал ли се е с подобен проблем ?

#2 Потребителят е офлайн   lagunano1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 516
  • Регистрация: 02-March 10
  • Gender:Female

Публикувано: 03 November 2010 - 09:20 AM

Единственото което ми идва наум е,че това е поведение на животно което търси място да роди,но ако беше бременна Вие щяхте да кажете. Също може да чува нещо,мишка или друго животно. Не е изключено и да е болна,дано не е.....пишете какво се случва.
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 03 November 2010 - 05:13 PM

Ако не е бременна, значи най-вероятно прави фалшива бременност и не сте я хванали навреме. Спрете храната или я намалете до минимум, излизайте на голеееееми разходки, махнете играчките, одеалата и всичко, което може да направи на леговище за да ражда или да си припознае като бебе, което да обгрижва. Много натоварване, игра, тичане, за да не мисли за фалшивото си майчинство. Разбира се на лекар за да каже дали не трябват лекарства.
И не на последно място, да кажа от опит - след като всичко това премине... кастрация ще е най-добре, защото това няма да е последната фалшива бременност, а те не са никак полезни за здравето.
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

#4 Потребителят е офлайн   mari_mvj Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 91
  • Регистрация: 12-November 07

Публикувано: 04 November 2010 - 12:04 AM

Добър Вечер!
Така,Не ми беше дошло наум че и наближаваше периода да влиза в цикъл,и явно това е бил проблема,доктора каза че всичко е нормално,тази вечер изглежда доста нормална,пък с вчерашното безпокоиство си го обеснявам с Тези земетресения за които каза по новините днес...просто нз....да видим дали тази нощ ще спа :D ..

#5 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 04 November 2010 - 06:35 PM

Фалшивата бременност се появява около 1-2 месеца СЛЕД разгонването, а не преди него.
Мен силно ме съмнява земетресение да предизвика споменатите симптоми, но разбира се не е изключено.
Следете дали от цицките като стиснете излиза коластра, дали кучето има по-голям апетит от обикновено, дали си събира играчките и ги пази.
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни