Dog.bg Форуми : Клубен живот на КК Приятели на Йоркширският териер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (14 Страници) +
  • « Първа
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Клубен живот на КК Приятели на Йоркширският териер

#241 Потребителят е офлайн   oddbo kolev Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 116
  • Регистрация: 07-November 09

Публикувано: 15 April 2010 - 07:06 PM

Хора, какво правим, ще се срещаме ли в неделя?
То времето не го дават слънчево, но поне няма да вали...
Пишете ако сте ок с предложението на Лидия, да се организираме?

#242 Потребителят е офлайн   lidiya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1784
  • Регистрация: 06-January 07

Публикувано: 17 December 2010 - 07:36 AM

Показване на мнениетоmushmoranka, в 16 December 2010 - 11:41 PM, написа:

Уважаеми дами,
Аз отдалече как мога да стана член на клуба? Ще ми изпратите ли вие заявка по и-мейла и аз членският внос с пощенски запис или като си дойда е най-добре да стаане?

Пишете ми на имейл idia_vl@abv.bg и ще Ви обясня всичко, което Ви интересува по отношение на членството.
Секретар на клуба Л. Владова
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Отмъщението е най-сладко, когато не влагаш чуства и е като доброто вино, поднася се добре отлежало и добре изстудено.

#243 Потребителят е офлайн   lidiya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1784
  • Регистрация: 06-January 07

Публикувано: 08 January 2011 - 03:58 PM

СПЕЦИАЛНО СЪОБЩЕНИЕ ЗА ЧЛЕНОВЕТЕ НА КЛУБА

Срока на плащане на членския внос за 2011 г е от 15.01.2011 до 15.02.2011 г. Всички не платили в срок ще се считат за самоизключили се съгласно Устава на БНККПЙТ. За повече подробности всички членове имат имейла ми, скайпа ми и телефона ми.

Секретар на БНККПЙТ

Лидия Владова
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Отмъщението е най-сладко, когато не влагаш чуства и е като доброто вино, поднася се добре отлежало и добре изстудено.

#244 Потребителят е офлайн   lidiya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1784
  • Регистрация: 06-January 07

Публикувано: 26 January 2011 - 07:55 PM

ПОКАНА

На 20.03.2011 г в град Банкя, р-т "Тенис-кортове", ул. "Г.С.Раковски" № 23 от 11,00 часа ще се проведе годишното отчетно събрание за 2010 г на БНКК "Приятели на йоркширския териер". Всички членове на клуба са поканени да присъстват. При липса на кворум, събранието ще се проведе на същата дата, на същото място 1/един/ час по-късно, съгласно УС на БНККПЙТ. С право на глас при евентуално гласуване ще бъдат само онези членове, които са платили членския си внос за 2011 г. Тези членове, които не са си платили членския внос за 2011 г. след провеждане на събранието ще се считат за самоизключили се съгласно УС на БНККПЙТ

ДНЕВЕН РЕД

1. Отчет на изложбената 2010 г.

Докладчик Мария Андонова

2. Отчет дейността на регистрираните развъдници-членове на клуба

Докладчик Екатерина Динева

3. Разисквания на методология за борба с нерагламентирането развъждане на породата и предложения за информираност на привържениците на породата за дейността на зооборси, псевдоразвъждачи и титулуващи се "легитимни развъдници"

4. Разни


УС на БНККПЙТ
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Отмъщението е най-сладко, когато не влагаш чуства и е като доброто вино, поднася се добре отлежало и добре изстудено.

#245 Потребителят е офлайн   charity Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 79
  • Регистрация: 26-May 07
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 27 January 2011 - 01:24 PM

Ето на това му се казва отлична организация! :rc_036:
Два месеца предварително, с точна дата , час и място, както и дневен ред!
Ако можеше Лидка да иде само за седмица в офиса на БРФК, съм абсолютно сигурна , че ще проведе ускорени курсове по организация на събития и резултатите ще са повече от прекрасни! :flagbg:

#246 Потребителят е офлайн   lidiya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1784
  • Регистрация: 06-January 07

Публикувано: 27 January 2011 - 06:53 PM

Показване на мнениетоcharity, в 27 January 2011 - 10:29 AM, написа:

Ето на това му се казва отлична организация! Качена снимка
Два месеца предварително, с точна дата , час и място, както и дневен ред!
Ако можеше Лидка да иде само за седмица в офиса на БРФК, съм абсолютно сигурна , че ще проведе ускорени курсове по организация на събития и резултатите ще са повече от прекрасни! Качена снимка


Е де. Благодаря. Не е чак толкова трудно да правиш нещо, което си учил и си внимавал в час. А за БРФК Качена снимка Да не искаш да ме овалят в катран и перушина?!
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Отмъщението е най-сладко, когато не влагаш чуства и е като доброто вино, поднася се добре отлежало и добре изстудено.

#247 Потребителят е офлайн   lidiya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1784
  • Регистрация: 06-January 07

Публикувано: 25 February 2011 - 03:48 PM

НАПОМНЯМ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА КЛУБА, че крайния срок за плащане на членския внос изтече на 15.02.2011 г. Всички членове трябва да заплатят и по 10 лева за членска карта.

Последено удължаване за заплащане е 02.03.2011.

Всички не платили до тази дата ще се считат за самоизключили се.

Един път предаден списъка във Федерацията няма да търпи промени по отношени на досегашни членове.
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Отмъщението е най-сладко, когато не влагаш чуства и е като доброто вино, поднася се добре отлежало и добре изстудено.

#248 Потребителят е офлайн   Chris_f Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 27
  • Регистрация: 01-February 11

Публикувано: 04 March 2011 - 03:33 AM

Добре,благодаря за отговора. Ще трябва да дойда явно на изложба,за да разбера решението ви и обсъжданията ви по т.3 :)

#249 Потребителят е офлайн   YORK ANASTASIA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2866
  • Регистрация: 21-October 04

Публикувано: 04 March 2011 - 08:47 PM

Решенията докладите и отчетите е отворена информация за всички членове на клуба.
Правилата за членство както и правилника за развъдна дейност може да получи всеки един кандидат член.
Всеки кандидат член както и всеки член решил да регистрира развъдник подава молба която се обсъжда от останалите членове на общо събрание и се гласува "за" и "против".

Националните и международни изложби както и специализираните са за всички желаещи и на тях не се обсъждат клубни дейности.
User's Signature

http://yorkanastasia.com
facebook: Mariya Tsaneva
tel za Bg :+359 888 600 751
tel za Croatia :+385 977 600 751

#250 Потребителят е офлайн   Chris_f Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 27
  • Регистрация: 01-February 11

Публикувано: 06 March 2011 - 06:07 PM

Моето е любопитство. Да стана член на клуба - не съм се замисляла,но наистина ми беше интересно,тъй като вие се събирате и обсъждате различни теми,дали хора,които не са членове и няма как да са присъствали на събранията ви,могат да разберат какви решения взимате,какво се случва след това и т.н. Просто любопитство :) Благодаря ви все пак,нищо не се знае - от човек,който не си и помислял някога да членува в точно такъв клуб,да не се окажа един от дейните ви бъдещи членове :)))))

Хубава вечер :)

#251 Потребителят е офлайн   lidiya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1784
  • Регистрация: 06-January 07

Публикувано: 07 March 2011 - 09:40 PM

Показване на мнениетоChris_f, в 06 March 2011 - 10:02 AM, написа:

Моето е любопитство. Да стана член на клуба - не съм се замисляла,но наистина ми беше интересно,тъй като вие се събирате и обсъждате различни теми,дали хора,които не са членове и няма как да са присъствали на събранията ви,могат да разберат какви решения взимате,какво се случва след това и т.н. Просто любопитство :) Благодаря ви все пак,нищо не се знае - от човек,който не си и помислял някога да членува в точно такъв клуб,да не се окажа един от дейните ви бъдещи членове :)))))

Хубава вечер :)


В световен аспект понятието "клуб" има едни и същи цели и приоритети. И целите и приоритетите касаят само членовете на клуба. И на мен ми е любопитно какво се случва на примерно на събрание на "Ротари клъб" или на събранието на която и да е масонска ложа или примерно на клуба на предприемачите в хотилерския бизнес. В някои от случаите си оставам на фаза любопитство, в други с времето разбирам, защо са ме поканили за член, т.е. решили са че могат да ми имат доверие, че споделяме едни и същи идеи и ще се съм полезна за реализацията на целите на клуба.

Някой ден, някой ще прецени, че си достойна за целите на някой клуб и ще те покани.

Приятна вечер
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Отмъщението е най-сладко, когато не влагаш чуства и е като доброто вино, поднася се добре отлежало и добре изстудено.

#252 Потребителят е офлайн   lidiya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1784
  • Регистрация: 06-January 07

Публикувано: 05 April 2011 - 08:17 PM

Бих искала да направя едно изявление, което е продиктувано от масираните идиотсики телефони обаждания и имейли. Скъпи мой сънародници в кинологията няма мини йорки, ни "cup tea' ни каквито и да е чаши. Моля ви кинолозите не само в България, но и в световен мащаб не създават умишлено и целенасочено кучета болни от синдрома на Ларон. Кучета болни от този синдром имат в репродуктивната обвка на хормона GFI1 липсв на 8 звена от обвиквката. Стига вече сте звъняли да си търсите мутанчета, ние такива не създаваме, това е приоритет на махленци дето и ягд териер за йорки продават, на зооборси, зоомагазини и подобни нищо не разбиращи от кинология.
Благодаря
Другото за което бих исала да помоля е хората били достатъчно глупави да бъдат измамени или решили да се направят на тарикати, да бъдат така любезни за проблемите които имат с псевдо йоркитата си да си питат онези от който са си ги взели.
сайта е за приятели на породата, но не за такива, които подкрепят извращенията по отношение на породата.
Аз лично в този необятен свят на интернет пространство не приемам неща от сорта: ама не съм прочел, не съм разбрал, не намер правилния сайт.
Такива в 2000 година когато малцина имаха достъп до интернет.
Ние тук обичаме животните повече от хората.
Само, че няма как да стане да да отглеждаме нечие подобие на нещо.
да си питат онзи от който са се сдобили.
Мария Качена снимка


User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Отмъщението е най-сладко, когато не влагаш чуства и е като доброто вино, поднася се добре отлежало и добре изстудено.

#253 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 05 April 2011 - 09:07 PM

Показване на мнениетоlidiya, в 05 April 2011 - 08:17 PM, написа:


Аз лично в този необятен свят на интернет пространство не приемам неща от сорта: ама не съм прочел, не съм разбрал, не намер правилния сайт.
Само, че няма как да стане да да отглеждаме нечие подобие на нещо.
да си питат онзи от който са се сдобили.
Мария Качена снимка


Точно така!! Като тръгнат да купуват компютър или телевизор обръщат света.. Да си питат търгашите. :zz_020:

#254 Потребителят е офлайн   Chris_f Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 27
  • Регистрация: 01-February 11

Публикувано: 16 April 2011 - 08:32 PM

Аз имам един въпрос, по повод изявлението... "сайта е за приятели на породата, но не за такива, които подкрепят извращенията по отношение на породата" - ето ей този отрязък да ми обясните.... Хем за приятели на породата, хем не е за тия,които са си купили куче от зоомагазин,зооборси и т.н, защото аз си мисля,че точно това визирате. Та, въпросът ми е много елементарен. Мислите ли,че ако хората знаеха,че са ги излъгали и че не притежават йорки,а нещо друго,което прилича на него - ще се включат тук. Тъй като не всеки е кинолог или развъдчик или човек,който помага по какъвто и да е начин за запазването на чистокръвната порода,как точно да разберат хората,че не взимат йорки, а нещо друго. Вие сякаш като си купувате телевизор отивате в магазин на Sony ili Panasonic. Малко е несериозно мисля изявлението.

И още нещо... няма mini йорки, няма "tea-cup", обаче хората го употребяват и си търсят. Само да вметна,че в сайта на кампарис имаше до едно от бебетата,че може би ще е "tea-cup" и как да разбираме,че ако едно куче тежи 2 кг,то не е мини,а просто недорасло йорки.... а може би не е йорки?

Лидия, спри се малко ако обичаш с изявленията си. Мина ви събранието на клуба,какво решихте за зооборсите и всичко,различно от развъдник? И защо пак модераторите са трили разговори,аз не бях написала нищо лошо. Ако искаш, Лидия, сподели какво сте решили на събранието,ако не е твърде тайно :) И понеже вече те чувствам близка,си позволявам да ти говоря на "ти" :)

#255 Потребителят е офлайн   maria11111 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 159
  • Регистрация: 21-May 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofiq
  • Skype:

Публикувано: 17 April 2011 - 12:16 AM

Зддарвейте колеги и приатели,
рядко пиша,но чета редовно и прави впечатление,че доста се вълнувате как е протекло събранието ни-що за интерес е това,и найстина ли очаквате няко да ви каже и да ви дава отчет как е протекло :tb_195:

Мария Андонова

Показване на мнениетоChris_f, в 16 April 2011 - 06:32 PM, написа:

Аз имам един въпрос, по повод изявлението... "сайта е за приятели на породата, но не за такива, които подкрепят извращенията по отношение на породата" - ето ей този отрязък да ми обясните.... Хем за приятели на породата, хем не е за тия,които са си купили куче от зоомагазин,зооборси и т.н, защото аз си мисля,че точно това визирате. Та, въпросът ми е много елементарен. Мислите ли,че ако хората знаеха,че са ги излъгали и че не притежават йорки,а нещо друго,което прилича на него - ще се включат тук. Тъй като не всеки е кинолог или развъдчик или човек,който помага по какъвто и да е начин за запазването на чистокръвната порода,как точно да разберат хората,че не взимат йорки, а нещо друго. Вие сякаш като си купувате телевизор отивате в магазин на Sony ili Panasonic. Малко е несериозно мисля изявлението.

И още нещо... няма mini йорки, няма "tea-cup", обаче хората го употребяват и си търсят. Само да вметна,че в сайта на кампарис имаше до едно от бебетата,че може би ще е "tea-cup" и как да разбираме,че ако едно куче тежи 2 кг,то не е мини,а просто недорасло йорки.... а може би не е йорки?

Лидия, спри се малко ако обичаш с изявленията си. Мина ви събранието на клуба,какво решихте за зооборсите и всичко,различно от развъдник? И защо пак модераторите са трили разговори,аз не бях написала нищо лошо. Ако искаш, Лидия, сподели какво сте решили на събранието,ако не е твърде тайно :) И понеже вече те чувствам близка,си позволявам да ти говоря на "ти" :)


#256 Потребителят е офлайн   lidiya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1784
  • Регистрация: 06-January 07

Публикувано: 17 April 2011 - 07:45 AM

Показване на мнениетоChris_f, в 16 April 2011 - 06:32 PM, написа:

Аз имам един въпрос, по повод изявлението... "сайта е за приятели на породата, но не за такива, които подкрепят извращенията по отношение на породата" - ето ей този отрязък да ми обясните.... Хем за приятели на породата, хем не е за тия,които са си купили куче от зоомагазин,зооборси и т.н, защото аз си мисля,че точно това визирате. Та, въпросът ми е много елементарен. Мислите ли,че ако хората знаеха,че са ги излъгали и че не притежават йорки,а нещо друго,което прилича на него - ще се включат тук. Тъй като не всеки е кинолог или развъдчик или човек,който помага по какъвто и да е начин за запазването на чистокръвната порода,как точно да разберат хората,че не взимат йорки, а нещо друго. Вие сякаш като си купувате телевизор отивате в магазин на Sony ili Panasonic. Малко е несериозно мисля изявлението.

И още нещо... няма mini йорки, няма "tea-cup", обаче хората го употребяват и си търсят. Само да вметна,че в сайта на кампарис имаше до едно от бебетата,че може би ще е "tea-cup" и как да разбираме,че ако едно куче тежи 2 кг,то не е мини,а просто недорасло йорки.... а може би не е йорки?

Лидия, спри се малко ако обичаш с изявленията си. Мина ви събранието на клуба,какво решихте за зооборсите и всичко,различно от развъдник? И защо пак модераторите са трили разговори,аз не бях написала нищо лошо. Ако искаш, Лидия, сподели какво сте решили на събранието,ако не е твърде тайно :) И понеже вече те чувствам близка,си позволявам да ти говоря на "ти" :)



Виж те Chris_f не знам, защо сте останали с погрешното впечатление, че който и да е клуб е длъжен да се отчита за дейността си на някой друг освен пред организацията в която членува?

Това Вас какво Ви вълнува и Ви интересува си е Ваш проблем.

Всеки сайт и форум си имат модератори, които преценяват дали даден потребител спазва условията за ползване или не. Щом са Ви били изтрити постове, значи така са преценили модератори на сайта и на форумите в които сте писали. Това е тяхно право и всеки при регистрацията си някъде в някой сайт или форум дава съгласието си, че е прочел общите условия и е съгласен с тях.

Разбира се, че човек не е длъжен да е специалист в дадена област за нещо което иска да закупи и да притежава, но всеки, който не желае да бъде излъган търси информация за да му се изясни дали това няма да му се случи. Аз като си купувам телевизор Philips, влизам в сайта им разглеждам, прочитам, после търся форуми, в които хората са си дали мнение, произтичащо от ползването на марката и даден модел.

"Мини йорки" и "tea-cup" е термин, не порода и не подвид на порода. Получава се случайно, когато два рецесивни фактора се превърнат в доминанти. И съвсем не е цел на кинологията. Стремежа на кинолозите е да създават поколения, които максимално да се приближават към одобрения и признат стандарт на една порода и да спират създаването на поколения от кучета, които имат доказани отклонения от стандарта. Целта на кинолозите по отношение на породата "йоркширски териер" не е да се съдздават плъхове с рехава козинка, гърбави, кривокраки и с муцуни като на мопс или пекинез и с уши като на ягд териер. Качена снимка

Това, че женското и мъжкото куче са под 2,5 кг не дава гаранция, че и бебетата ще са такива, ако единия или двамата родители имат прародители, които са над 2,5 кг. По принцип за породата "йоркширски териер" е много важно женския екземпляр да е над 2,5 кг при развъждане.

Виждам, че обикновенно постовете Ви са за подкрепа на закупуване на кучета от зооборса или зоомагазин, което ме навежда на мисълта, че или Вие самата сте собственичка на такав или имате куче закупено от там. Което си е лично Ваш проблем. Качена снимка

Бъдете сигурна, че се взеха много практични и приложими решения за борбата с безогледното развъждане на всякакви породи, тъй като този въпрос се разсиква във всички породни клубове. И имаме пълната подкрепа и разбиране от страна на държавните институции за съвместна работа по прекратяване на дейността за безогледна, измамническа търговия с животни.

Като не Ви допадат изявленията ми не ги четете. Аз само решавам, кой ми е близък и кой може да разговаря на "ти" с мен. Качена снимка
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Отмъщението е най-сладко, когато не влагаш чуства и е като доброто вино, поднася се добре отлежало и добре изстудено.

#257 Потребителят е офлайн   Chris_f Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 27
  • Регистрация: 01-February 11

Публикувано: 17 April 2011 - 11:30 AM

Както казахте Вие Лидия (хайде да мина пак на Вие), кой какво притежава си е лично негов проблем. Не съм много убедена,че имате подкрепата на държавните институции - подкрепа в какво? Да не се получава порода различна от дадена? Или подкрепа в това да се спазва данъчното законодателство? Да издават касова бележка? Или пък да следят за измама...? Измама в какво? Че продават кайсии за праскови? Не мисля,че това може да се уреди законодателно... Но това са си мои разсъждения :md_064:
Относно клуба и какви решения сте взели - ами интересуват се хората,защото си публикувате програмата тук. Ако не искате да ви питат - сложете я на друго място или не приемайте хора,които не са членове на клуба. Не мисля,че ми дължите обяснение - когато някой проявява интерес,не мислете,че трябва да е от злоба или за да го използва срещу вас, напротив. Факт е,че хората на улицата ме спират и ме питат от къде е кучето ми,харесват го,играят си с него и искат и те да си вземат същото. Факт е,че ги насочвам към развъдници,а не към магазина,от който аз съм взела моето куче,по простата причина,че ви подкрепям в това да се запази породата хубава и чиста и да продължи да е такава.
Ако поне 10 % от хората,закупили куче от магазин,мислят като мен - значи вашата задача сте си я изпълнили.
Но да се обръщате да ми казвате - какво ме вълнува каквото и да е... наистина е несериозно. Щом питам ме интересува. Информацията ако е защите,класифицирана и т.н. - запазете я за себе си,но ако е за доброто на породата - споделете я. Работете си по поставените задачи,но позвелете и на хората да ви помагат или поне да са съпричастни с вас. Но ако не желаете чужда помощ или такава,която не е получена/дадена от хора от вашият клуб - няма проблеми,ще ги пращам хората в зоомагазините,борсите. Работата ви не може да се осъществи и изчерпи само с вас,повярвайте ми или само с този форум :ea_103:
Лидия, не сте Вие най-подходящия човек да коментира чии постове е трябвало да бъдат изтрити от модератора - сигурно Вашите са трити най-много. Няма да забравя поста Ви от 3-ти март,който беше изтрит доста бързо и мисля,че беше под влиянието на солидно количество алкохол. Но това са си мои впечатление :ab_041: :ab_041:

Хубав празник Ви пожелавам.

#258 Потребителят е офлайн   YORK ANASTASIA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2866
  • Регистрация: 21-October 04

Публикувано: 17 April 2011 - 01:38 PM

Chris_f - ima samo edin nacin da znaete za resenijata na daden klub ili organizacija .. a imenno da ste negov clen !
Predvid golemija Vi interes zasto ne stanete clen na kluba ... moze bi opoznavajki se licno s Lidija naprimer ste razberete ce e edin prekrasen covek kojto milee nekomersialno na 100000000000000% za porodata !
Sama kazvate ce ste nas podraznik :ba_025:

Izvinjavam se za latinicata no mi gramnaha i dvata komputara :eg_033:
User's Signature

http://yorkanastasia.com
facebook: Mariya Tsaneva
tel za Bg :+359 888 600 751
tel za Croatia :+385 977 600 751

#259 Потребителят е офлайн   Chris_f Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 27
  • Регистрация: 01-February 11

Публикувано: 19 April 2011 - 02:54 PM

Здравейте, предвид хронологията на разговора,това покана ли е за клуба или се бъркам? Аз нямам нищо против никой тук в този форум. Изказвам несъгласие и неодобрение към даден вид отношение. Никога не съм казвала и не съм показвала,че съм против клуба,напротив. Аз подкрепям доста от нещата,които Лидия е споделяла тук във форума. Хората сме различни,както и животните са различни.

#260 Потребителят е офлайн   YORK ANASTASIA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2866
  • Регистрация: 21-October 04

Публикувано: 20 April 2011 - 08:09 AM

Здравейте, предвид хронологията на разговора,това покана ли е за клуба или се бъркам?

A zasto ne zapovjadajte :md_064:
User's Signature

http://yorkanastasia.com
facebook: Mariya Tsaneva
tel za Bg :+359 888 600 751
tel za Croatia :+385 977 600 751

  • (14 Страници) +
  • « Първа
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни